Povídky

 • Isiris
Stylromantika
Datum publikace18. 4. 2021
Počet zobrazení291×
Hodnocení4.96
Počet komentářů7

Soren zabublal smíchy. „Hahaha, tak tohle sedlo!“ Pak po očku mrkl na vedle sedícího Killyho, doufal, že u něj zahlédne aspoň náznak úsměvu… Killian ale vypadal, jako kdyby se díval spíš skrz monitor. „Hej, ty to vůbec nesleduješ!“ drbl do něj Soren.

 • Marcel
Stylromantika
Datum publikace17. 4. 2021
Počet zobrazení588×
Hodnocení4.87
Počet komentářů13

Môj boj zjesť, čo som si navaril, preruší klopanie. Zvláštne, určite už všetci od tej babizne vedia, že som v karanténe, tak kto čo chce? Cez kukátko nikoho nevidím. Otvorím dvere, či niekto nestojí na schodoch v bezpečnej vzdialenosti. Nikde nikoho, ale pred dverami je zohnutý papier. Niekto mi nechal odkaz. Ahoj, Koviďák, susedka z prízemia hovorila, že…

 • Vikys
Stylklasika
Datum publikace16. 4. 2021
Počet zobrazení604×
Hodnocení4.72
Počet komentářů9

Chris vešel dovnitř a Mart málem zapomněl na všechny nepříjemnosti. Měl pocit, že ještě nikdy ho neviděl tak krásného a vzrušujícího. Opálená kůže se slabě leskla, pod ní lehce hrály pevné svaly. Černé oči hořely temným plamenem.

 • aduška
Stylromantika
Datum publikace15. 4. 2021
Počet zobrazení678×
Hodnocení4.71
Počet komentářů18

Když se opřel lokty o stůl a pohrával si s šálkem, nebyl už jeho pohled tak ustrašený jako předtím. Spíš naopak, byl ďábelský. I když mu též lehce zčervenaly tváře a lehce se kousal nervozitou do rtu, byl jeho pohled pevný a rozhodný. Když viděl, že se nemám k odpovědi, napil se své kávy a nepouštěl mě při tom z očí.

 • Bea
Stylromantika
Datum publikace14. 4. 2021
Počet zobrazení586×
Hodnocení4.31
Počet komentářů8

A v hodině s půlnoci odbité, Heřman vyměnil svou duši a její slávu za život pozemský. „Mé vyobrazení do knihy vepíšeš, já sám ruku tvou povedu.“ První podmínka. Kývl na ni. „Mým služebníkem se staneš a duši svou odevzdáš.“ Druhá podmínka. Kývl i na ni. „Hříchem, za který pykat teď máš, se zaprodáš, se mnou ulehneš a smlouvu tak zpečetíš.“ Třetí podmínka. Heřman zaváhal… Však už byl daleko, teď nešlo couvnout. Slovo vyřčené už nevrátíš.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace13. 4. 2021
Počet zobrazení646×
Hodnocení4.72
Počet komentářů11

Odvrátil se od portrétu, s bolestnou vzpomínkou došel k oknu. Ruch večera a přicházející noci ho nelákal. Měl pár známostí, letmých a na konci vždy bolestných. Uzavřel se do sebe, soustředil veškerou svou energii na práci. Znásobil svůj majetek, těšil se z drobností, ale nic už nečekal. Bílá záře krátce protnula tmu, sáhl po komunikátoru. „Co se děje, Vintne?“ „Neznámé plavidlo skočilo, ale v závěsu stáhlo ještě jedno. Zřítila se.“

 • realutopik
Stylromantika
Datum publikace12. 4. 2021
Počet zobrazení1048×
Hodnocení3.43
Počet komentářů12

Rázem z elektrizované atmosféry vyšlehne blesk! Tímto okamžikem začíná krátký, ale šokující výjev. Standa, do té doby němý a nehybný, najednou vyletí ze židle jako čertík z krabičky, nadechne se a rozeřve se jako tragéd, který chce heroickým hlasem rozbourat divadlo: „Tondo!!! Ty si myslíš, že já bych něco takovýho… Já tobě, kamarádovi, že bych udělal takovej podraz?!?!?! Tak tos mě tedy nasral!!! Ty čuráku, ty si myslíš, že bych byl takovej vůl, že bych dal sedmašedesátiletými člověku dělat takovouhle práci, když z ní mám já sám ve třiceti zamotanou šišku???!!!“

 • P.Waits
Styltvrďárna
Datum publikace11. 4. 2021
Počet zobrazení1348×
Hodnocení4.67
Počet komentářů10
VAROVÁNÍ:
 • určeno pouze pro dospělé
 • autor neručí za následky ať fyzické nebo psychické, které může přečtení tohoto příběhu způsobit
 • není určeno jako návod, aktéři jsou profesionálové a doma to v žádném případě nezkoušejte
 • autor důrazně doporučuje čtení tohoto příběhu nejméně tři hodiny před spaním
 • Camilo
Stylklasika
Datum publikace10. 4. 2021
Počet zobrazení930×
Hodnocení4.66
Počet komentářů9

Venku, třeba ve skateparku, jsem se přistihl, jak po očku sleduji jiné kluky. Obzvláště ti ve skejtovém oblečení a machrovsky nasazených kšiltovkách s rovnými kšilty vyvolávali zvláštní mrazení v těle. Nakonec jsem si ve skateshopu pořídil snapback s koženým kšiltem, nasazoval si jej na hlavu při svých utajených sexuálních hrátkách a vždy docílil nádherných orgasmů. Někdy jsem kšiltovku položil před sebe, moje cákance končily na ní, částečně jsem je slízával z koženého kšiltu a zbytky na ní zasychaly.

 • gayděvka
Stylromantika
Datum publikace9. 4. 2021
Počet zobrazení665×
Hodnocení3.70
Počet komentářů6

S těmi slovy zvedl peřinu, odkryl svoji nahotu a já uviděl tu krásu, po které jsem tak dlouho toužil. Jeho velký, silný úd trčel do prostoru jako betonový stožár z hustého houští. Jeho tělo i přes prodělané problémy bylo stále celkem zachovalé a dávalo najevo, že až přijde čas, bude opět ve formě jako dřív. „Vidíš, co jsi způsobil? Pomůžeš mi s tím? Prosím."

 • aduška
Stylromantika
Datum publikace8. 4. 2021
Počet zobrazení783×
Hodnocení4.69
Počet komentářů12

„Leo, volá tě Mirek. Neptej se mě, co chce, protože jsem mu nerozuměl,“ odžvatlal Daniel lízlým tónem a ukázal ke grilu, kde Mirek stál. Já se na Dana podíval jako na svatý zázrak a musel si dát při tom bacha, aby mi šokem neupadla čelist. Leo vstal a bez jediného slova, jen s poklepáním mého ramena a úsměvem na rtech, šel za chlapama ke grilu. Terka se snažila nevyprsknout smíchy a pořád po nás blbě koukala. Takovým tím pohledem, když se díváte na koš plný roztomilých štěňátek nebo koťátek.

 • dracek
Stylklasika
Datum publikace7. 4. 2021
Počet zobrazení617×
Hodnocení4.23
Počet komentářů4

Prebudil som sa v malinkej tehlovej miestnosti so špinavým matracom a k tomu zviazaný. To som si zavaril. Začal som so sebou hádzať, kričať, ale nič nepomáhalo. Ako by aj mohlo? Tí ľudia mali prax. Keď ma začalo od kriku bolieť hrdlo, prestal som kričať a začal sa obzerať okolo seba. No, obzerať je možno silné slovo, okolo mňa boli štyri steny a na jednej z nich boli dvere. Okno tam nebolo žiadne. Tri zo stien vyzerali ako pristavené neskôr, aby sa väčší priestor rozdelil na malé cely. To bolo asi všetko, čo som dokázal vypozorovať. Teda, zo stropu ešte visela žiarovka, ale vypínač tam nebol.

 • Ian
Stylromantika
Datum publikace6. 4. 2021
Počet zobrazení705×
Hodnocení4.83
Počet komentářů8

Překvapeně zamrkal na kluka, kterýho měl před sebou. Tak to byl dobrej fór – jeho ex tu před ním stál jak špatně vyřezaný svatý někde u polní cesty, evidentně po tom, co zas dostal košem od nějaké své další známosti, a asi čekal, že si navzájem padnou do náručí – všechno zlé pak bude zažehnáno a svět bude stejný jako dřív. No ještě to tak, to by mu chybělo ke štěstí!

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace5. 4. 2021
Počet zobrazení625×
Hodnocení4.72
Počet komentářů8

Mladík se podíval na tvář toho, kdo se právě stal svědkem jeho tajemství. Viděl všechnu bolest, smutek, strach i slzy. On sám taky plakal. Přitiskl hlavu k jeho krku, ovinul mu kolem něj ruce. „Mám strach.“ „Půjdu s tebou, budu vždycky u tebe, slibuju.“ Teo ho ještě pevněji sevřel. Lukáš to bral jako ano.

 • Isiris
Stylromantika
Datum publikace5. 4. 2021
Počet zobrazení816×
Hodnocení4.63
Počet komentářů12

Lukáš měl sklopené oči, protože se momentálně naplno zaměstnával tím, že v iPodu vyhledával svou oblíbenou písničku. Sakra, taky bych si to tu mohl trochu promazat! Když na chvilku zvedl pohled od displeje, aby se ujistil, že je cesta před ním pořád volná, projel jím jako blesk šíleně zvláštní pocit takového… podivného bezčasí. Promíchání realit. Na chviličku měl neuvěřitelně silný dojem, že je mu zase osm… a zároveň třináct… a zároveň šestnáct… Majo…? To není ani možný… Tak přece… „Majo?!“ hlesl Lukáš a přes tu hudbu, co mu stále zněla do uší, si ani nebyl jistý, jestli to řekl nahlas.

 • zmetek
Stylromantika
Datum publikace4. 4. 2021
Počet zobrazení1135×
Hodnocení4.82
Počet komentářů32

Probudilo ho teplo ranního slunce. Protáhl se a vstal. Rozhlédl se. Na místě, kde poprvé otevřel oči, byl už stařec v plné práci. Světlonoš opět seděl opodál na patách, opřený rukama o trávu a pozorně sledoval starcovu činnost. Stařec zaníceně hnětl hlínu a tvořil z ní tělo. První se zvolna vydal od lesa přes louku k nim. „Tak, hotovo! Ještě dát život,“ oprášil si stařec ruce.

 • P.Waits
Stylromantika
Datum publikace4. 4. 2021
Počet zobrazení694×
Hodnocení4.66
Počet komentářů11

Hynkův poslední rok byl něco jako rafinovaná potměšilost toho boha, co v něj moc nevěřil, ať už to byl kterýkoliv. Nejdřív ten obskurní pohřeb s věncem od prezidenta a komicky smutným ministrem kultury. Hynek celou dobu viděl před sebou trenky starého básníka a podezíral ho z toho, že tu někde poletuje, strašně se řehtá a mává mu s nimi před očima. Jednu chvíli měl pocit, že i cítí toho Sauvage. Výhodou bylo, že nebulel a smuteční projev, kterého se chtě nechtě musel jako jeho oficiální životopisec ujmout, zvládl důstojně bez trapného štkaní.

 • Kreetcher
Styltvrďárna
Datum publikace3. 4. 2021
Počet zobrazení981×
Hodnocení4.00
Počet komentářů2

„Podívej, tady, jak ti ústí močová trubice, můžu zajet napravo i nalevo, asi tak půl centimetru od špičky žaludu, není to nijak moc citlivé místo,“ řekl a zároveň mi to místo jemně masíroval prstem. „Pokud bys chtěl trochu intenzivnější požitek, můžu zajet z boku žaludu, jak je tady po stranách krásně zaoblený,“ a prstem mi přejel boky žaludu kolem jeho špičky.

 • gayděvka
Stylromantika
Datum publikace2. 4. 2021
Počet zobrazení1185×
Hodnocení4.52
Počet komentářů9

Po vybalení jsem šmejdil po baráku a objevil jsem pěknou, velkou pomlázku. Když jsem s ní švihl, pěkně zasvištěla. V té chvíli jsem pojal myšlenku, která se měnila velmi rychle v touhu praktikovat obvyklou velikonoční tradici. Věděl jsem, že Tobi dělá něco v kuchyni, tak jsem se potichu vplížil a spustil známou velikonoční koledu: „Hody hody doprovody, dejte vejce malovaný…“

 • aduška
Stylromantika
Datum publikace2. 4. 2021
Počet zobrazení976×
Hodnocení4.70
Počet komentářů16

„Posral? Cos posral?“ udivil jsem se tomu, co řekl. Nedokázal jsem pak jen tak ležet. Rozsvítil jsem hned lampičku na nočním stolku, otočil se k němu a opřel se o loket. Daniel si pažemi zakrýval obličej a prsty si zajížděl do vlasů. Když jsem slyšel tiché zakňourání, došlo mi to. Plakal…

 • dracek
Stylklasika
Datum publikace1. 4. 2021
Počet zobrazení746×
Hodnocení4.57
Počet komentářů6

Niekto by povedal, že to, čo robím, je zlé. Nespravodlivé. Možno až hnusné. Áno, takých ľudí by sa určite našlo veľa. Ale poviem vám jedno – ich názor ma ani zamak netrápi. O tom, či robím správne alebo nie, rozhodne len ten hore. A ak bude treba, tak príde boží trest. A možno nie, možno som ho dostal vopred, vytrpel som si predsa dosť. A keď sa nad tým tak zamyslím, tak to mohol byť aj plán. Veď, ako sa vraví, Jeho cesty sú nevyspitateľné.

 • houseboy
Styltvrďárna
Datum publikace1. 4. 2021
Počet zobrazení1155×
Hodnocení3.81
Počet komentářů4

Dovolte, abych se představil. Jmenuji se Hugo, je mi 28 let a krom spousty jiných zálib se též rád dívám na filmy. Baví mě detektivky, sci-fi a fantasy, ale i různé dokumenty týkající se cizích jazyků, metod učení, ale třeba i společenských nebo duchovních témat. Sleduji filmy občas i v angličtině s titulkama a shodou náhod znám i dva frajery, co nějaké ty titulky už za svůj mladý život vytvořili. Líbí se mi. Nejen edukativním a poutavým obsahem svých videí, ale samozřejmě i tím, že jsou to oba po čertech pěkní kluci.

 • Tomm
Stylromantika
Datum publikace31. 3. 2021
Počet zobrazení868×
Hodnocení4.57
Počet komentářů7

Ten kluk ze včerejška pořád ještě seděl za recepčním pultem a zrovna vyplňoval něco v ohmatané knize hostů. Když zvedl hlavu, jeho úsměv bez varování vypálil raketovou střelu, řízenou přímo na teplo motoru! Cítíl jsem ten zásah v hrudi – jako vždycky, když jsem potkal někoho osudového, z jehož krásy se mně podlamovala kolena. Pár vteřin jsem nutně potřeboval na vzpamatování, vzápětí však bolest vystřídala eufórie, jako bych si prásknul džojnta. „Name Viktor?“ ujistil se hoch a udělal na prstech symbol vítězství. Přikývl jsem a oba jsme se na sebe usmáli. „I'm Mike,“ nabídl mně ruku na tykání.

 • Ian
Stylromantika
Datum publikace30. 3. 2021
Počet zobrazení670×
Hodnocení4.83
Počet komentářů5

Ale teď, teď už to měl za sebou. S ulehčením šel otevřít okno, sedl si na parapet a díval se do dáli k přístavu. Všechno, co ho tížilo, najednou vylétlo vzhůru k nebi a do pokoje se po dopoledním dešti opřely paprsky jarního slunce. Nastavil jim tvář a usmál se. Tam někde v dálce na modré hladině na něj čekalo jeho tisíc lodí. Vítr mu čechral vlasy a jemu bylo krásně.

 • Zderad
Stylklasika
Datum publikace30. 3. 2021
Počet zobrazení1186×
Hodnocení4.65
Počet komentářů7

„Hmm, tak přitvrdíme,“ řekl a rukou zajel do kraťasů, pod kterými už jsem neměl nic než tvrdnoucího čuráka. Bylo to poprvé, co mi držel péro jiný kluk. To už Dan nevydržel, povalil mě do trávy a začal mě hladově líbat. Vracel jsem mu polibky a strhával z něj tričko. Na nedaleké cestě jsme uslyšeli smích a podívali se na sebe. Dan měl v očích nevyslovenou otázku, jestli se teď neztratilo kouzlo okamžiku. „Pojďme dovnitř,“ řekl jsem.