Povídky

 • Marcel
Stylklasika
Datum publikace26. 11. 2023
Počet zobrazení672×
Hodnocení4.83
Počet komentářů4

Nechcem, aby sa ma dotýkal. Teda chcem, ale nechcem zároveň. Obrovský mix pocitov, ktoré mi prúdia celým telom. Nakoniec ho nechám, aby sa o mňa postaral. Teda len o tú konkrétnu časť mňa. Sám ho chytím za ramená, aby som získal späť stabilitu a pokračujem v pohyboch.

 • Isiris
Stylklasika
Datum publikace25. 11. 2023
Počet zobrazení1241×
Hodnocení4.86
Počet komentářů8

„No trenéra jo,“ uchechtl se Michal a zkusil si levou rukou dosáhnout kamsi k pravé lopatce, „ale já narážím na tebe. Na to, že ty z mýho přestupu nadšenej nejseš.“ Kryštof trhnul rameny. „Tak nadšenej bejt nemusím. Mně stačí, když kvůli tobě nezačnem prohrávat, a to zatím vypadá, že nezačnem… Co je? Sis natáhl sval?“ nedokázal se už bez komentáře dívat na to, jak se Michal na lavičce kroutí. „Asi…,“ zahučel Michal.

 • Vikys
Stylklasika
Datum publikace24. 11. 2023
Počet zobrazení964×
Hodnocení4.93
Počet komentářů6

Co vím, Matovi zrovna bylo jednadvacet a nevypadal vůbec marně. Hladká, mírně opálená kůže na štíhlém těle, zarostlá na hrudi a v rozkroku hustými tmavými chlupy. Jeho ocas byl neskutečně mohutný. Kulatý pevný zadek otočil směrem k Bennymu, zvedl hlavu a prohnul se v zádech.

 • Stano
Stylklasika
Datum publikace13. 11. 2023
Počet zobrazení683×
Hodnocení4.66
Počet komentářů2

Jedným pohybom sa k obom mužom otáča chrbtom, hrudník položí na posteľ, roztiahne nohy a nadvihne zadok. Potrebuje opichať. Tvrdo a dlho. Počuje mužský smiech a vzápätí ucíti na chtivom análi jazyk. Zavzdychá spokojnosťou. Gabriel vníma, ako sa jeden z mužov dvíha z postele a prechádza k jeho hlave. K jazyku na jeho dierke sa pripoja prsty a nenáhlivo sa do neho zasúvajú. Zdvihne oči a pred sebou vidí silné mužské stehná. Ako sa nohy končia, čnie tvrdý úd a čaká. Gabriel sa nadvihne.

 • Isiris
Stylklasika
Datum publikace4. 11. 2023
Počet zobrazení1562×
Hodnocení4.80
Počet komentářů10

„Dobrej,“ zahlaholím, a teprve když se ke mně oba otočí, dojde mi, že zřejmě došlo k nějaký obměně party. S vedoucím tu totiž dnes nejsou dva jeho vrstevníci, ale jenom jeden pomocník – a sice kluk, kterýmu může být plus mínus pětadvacet, čili podobně jako mně… „Dobrej, dobrej!“ usměje se vedoucí srdečně, načež sklouzne očima k mýmu nákladu: „Teda, tady dneska někdo provokuje!“ Kluk mě sjede pohledem od hlavy k patě a zase zpátky, načež se s čímsi jako mírným úšklebkem zase otočí, zjevně jsme ho ani já, ani můj nákup nezaujali.

 • Vikys
Stylklasika
Datum publikace25. 9. 2023
Počet zobrazení2321×
Hodnocení4.80
Počet komentářů12

Ruce si dávám za hlavu a začínám přirážet, nejdřív zlehka, pak čím dál prudčeji. Je vzrušující šukat do tak pěkné pusy a dívat se do očí rozšířených obdivem k mému klacku. Vytahuje si vlastní penis ze slipů a začíná si ho honit. Fascinovaně zírám na vlhký otvor na špičce žaludu. Moc rád bych ochutnal.

 • Stano
Stylklasika
Datum publikace16. 9. 2023
Počet zobrazení1038×
Hodnocení4.69
Počet komentářů3

Postavy sa dvíhajú a odchádzajú. Jedna však zostala stáť a pozerá na mňa. Bez slova sa otáčam a vystrkujem zadok smerom k nej. Postava ma chytí za boky a vstupuje do mňa. Som veľký, ale on je väčší. Kong sa do mňa oprie, celého svojho veľkého vtáka mi natlačí do diery. Driape ma ako zviera. Na všetky možné spôsoby. Pichá geniálne, až sa cítim ako handrová bábika. Semeno na mojej hrudi už dávno zaschlo. S hlasným stonaním na mňa vystrekne ďalšiu dávku a ja ho nasledujem. Obrovský chlap. Vstáva, vtisne mi na pery bozk a odchádza. Ležím tam a premýšľam, či to bol sen. Dúfam, že nie.

 • GD
Stylklasika
Datum publikace13. 9. 2023
Počet zobrazení1808×
Hodnocení4.53
Počet komentářů5

Snažil se sehnat si slušnou práci jakýmkoliv způsobem, dokonce i chodil na pracák. Jediný výsledek byl, že se potkal s postarším, pohledným referentem, který mu dával najevo svoji náklonnost a za trochu opětované přízně by se pak i práce našla. Eržik však tenhle jeho přístup nechtěl akceptovat.

 • Max Remotus
Stylklasika
Datum publikace5. 9. 2023
Počet zobrazení1776×
Hodnocení4.71
Počet komentářů5

Když se podívala k okénku, které před tím stáhla, aby se vyvětralo, ztratila řeč. Chlapec se teprve shýbal a zatím viděla jen seprané džíny přímo v rozkroku. Přestože byly volnější, co viděla, jí způsobilo závrať. To snad není možné, nemá třeba něco v kapse? Uvědomila si, jak asi to bude vypadat, až pořádně stoupne. Teď uviděla příjemnou usměvavou tvář s tmavými delšími vlasy. Tmavé oči a hodně plné rty.

 • Stano
Stylklasika
Datum publikace26. 8. 2023
Počet zobrazení1115×
Hodnocení4.33
Počet komentářů5

Bez slova sa začne vyzliekať. Lačne pozorujem, ako zhadzuje sako, košeľu, pod ktorou sa ukazuje nádherné mužné a pevné telo. Niekto sa o seba stará. Nohavice idú dole a stojí tam len bielych boxerkách. Bez váhania ich stiahne. Stojí v tieni, takže nemám veľmi dobrý výhľad.

 • Stano
Stylklasika
Datum publikace19. 8. 2023
Počet zobrazení1062×
Hodnocení4.57
Počet komentářů0

Dano opatrne sťahuje Benove slipy, ktoré sú úplne premočené. Ben je v strede oboch chlapov. Adam mu opatrne stiahne predkožku a roztiera priesvitnú sťavu po Benovom žaludi. Občas jemne pohoní, občas i tvrdšie. Z Benovho zrýchleného dychu súdim, že už to dlho nepotrvá.

 • P.Waits
Stylklasika
Datum publikace18. 8. 2023
Počet zobrazení1329×
Hodnocení4.71
Počet komentářů11

Nechtěl jsem, aby měl ze svého prvního sexu noční můru. Nebyl to samozřejmě můj nejlepší výkon, ale byl jsem rád, že to na rozdíl ode mne neudělal opilý někde v temnotě nad záchodovou mísou a namísto toho přišel o panictví s někým, koho dobře znal a s kým o něj přijít chtěl. Na pajdáku² nás tyhle věci sice neučili, ale podle všeho jsem to snad zvládl vcelku dobře.

 • Stano
Stylklasika
Datum publikace12. 8. 2023
Počet zobrazení944×
Hodnocení4.67
Počet komentářů3

Prechádzam sa opatrne po byte. Míňam kúpeľňu, kúsok ďalej je Tomášova izba. Dvere otvorené. Leží na bruchu a prudko chrápe. Jeho krásny zadok mám pred očami. Po špičkách vstupujem do jeho izby, pohľad upretý na zadok. Opatrne prejdem prstom po hladkej pokožke. Chrápanie razom prestane. Stojím tam, hladķám si tvrdý penis a pozorujem tohoto dokonalého chlapa, ktorého nikdy nedostanem. Opatrne vycúvam. Zamierim k terase. Prechádzam popri otvorených dverách. Na posteli zazriem mohutnú siluetu neznámeho Tomášovho milenca. Vstupujem na terasu. Horúca noc. Jemný vánok ma hladí ako nežné prsty.

 • P.Waits
Stylklasika
Datum publikace11. 8. 2023
Počet zobrazení1108×
Hodnocení4.80
Počet komentářů5

Čekání na první erotický zážitek je téměř vždy plné romantických představ a snění. Realita pak bohužel bývá většinou úplně jiná, málokdo na něj sice dokáže zapomenout, ale jen opravdu zřídkakdy je ta vzpomínka bez vady na kráse.

 • Isiris
Stylklasika
Datum publikace6. 8. 2023
Počet zobrazení1807×
Hodnocení4.74
Počet komentářů6

Prostě se mi usmívat chce, když ho tu takhle vidím. Sexy, bezbrannýho, plně vodevzdanýho do mý péče… a samozřejmě natěšenýho a nadrženýho na to všechno, co si na něj chystám. Aby taky nebyl! Sám jsem nadrbanej už jenom z těch představ. A tak si ho ještě naposledy prohlídnu… a pak už se mu konečně začnu pořádně věnovat. Jeho tělo po tom touží. Von po tom touží. A já po tom netoužím vo nic míň. Tak sakra proč bych se měl držet zpátky?

 • Stano
Stylklasika
Datum publikace5. 8. 2023
Počet zobrazení1237×
Hodnocení4.36
Počet komentářů7

Uchopím ho a s radosťou ho vkladám dovnútra. Fajčím ho tak, že ma bolia sánky. Jeho panva mi ide naproti. S hlasným výkrikom vyvrcholí a napumpuje do mňa neuveriteľné množstvo semena. Nestíham všetko prehltnúť a časť z toho skončí na mojej tvári. "Skoro si to zopakujeme, sľubujem," prihovorí sa. "Možno skôr, ako si myslíš," odpoviem. Vychádzam z izby a zamierim do hosťovskej, kde spí môj kolega.

 • P.Waits
Stylklasika
Datum publikace4. 8. 2023
Počet zobrazení1381×
Hodnocení4.71
Počet komentářů9

SEZNAM POTENCIONÁLNÍCH ALERGENŮ, JEŽ MOHOU BÝT V TEXTU OBSAŽENY: Méně známé dobové výrazy a zkratky, odborná terminologie popisující méně časté fyzikální děje, jména spisovatelů a hudebních skladatelů, názvy literárních děl, čerstvé sperma, zaschlé sperma, alkohol, ječmen, lesní plody, hořčice. Dále může obsahovat stopy celeru a jiné kořenové zeleniny včetně občasného výskytu přechodníků. Uvedený výčet nemusí být úplný a platí pro všechny části tohoto původního autorského díla. Všechny postavy jsou zcela smyšlené a jejich případná podobnost s reálnými osobami je zcela náhodná a autorem nezamýšlená. Dějinné události a dobový kontext, jakkoliv se to některým čtenářům možná bude zdát neuvěřitelné, jsou naproti tomu zcela skutečné.

 • Stano
Stylklasika
Datum publikace29. 7. 2023
Počet zobrazení1417×
Hodnocení4.62
Počet komentářů3

Opäť vzrušení sa zvalíme do postele. Beriem si jeho penis do úst, on ten môj a divoko sa snažíme dosiahnuť vrchol. 69 ako z najlepšieho porna. "Tak toto je pohľad pre bohov," ozve sa mužský hlas. Prekvapene hladíme na muža stojaceho vo dverách…

 • M_ bttm
Stylklasika
Datum publikace24. 7. 2023
Počet zobrazení1834×
Hodnocení4.59
Počet komentářů2

Nejdříve jsem měl strach, ale pak se mi tahle hra začala líbit. Vždycky jsem toužil po tom, aby mě někdo takhle zmrdal, někdo takhle chlapský s pořádným pérem. Poslušně jsme mu vzal péro do pusy a začal kouřit, měl aspoň 19 cm a skvělý obvod. Jednou rukou jsem neobjal celé péro, prsty se mi u kořene vůbec nepotkaly s dlaní, ale nahoře tak tlustý nebyl. Kouřil jsme poslušně a nechal si přirážet až do krku. Celou dobu mi slzely oči a tekly sliny po hrudníku.

 • Isiris
 • Miky
Stylklasika
Datum publikace23. 7. 2023
Počet zobrazení2258×
Hodnocení4.73
Počet komentářů4

Konečně si dovolím definitivně vypnout, zavřít voči a nechat se celou tou akcí vést. Užívám si to jeho vlhko, jeho pohyby jazykem a jeho dech, co mě chvilkama dráždí na péru, kdykoliv spokojeně vydechne. Nejradši bych to prodlužoval donekonečna, tak moc skvělý to je. Jenže právě proto, jak moc intenzivně celou tu situaci prožívám, je mi jasný, že to nedokážu vydržet dlouho. Ještě jednou nechám Máru, aby ty svý pohyby hlavou na pár chvil zpomalil, a pak ho prostě pevně sevřu a další kolo přírazů si navolím přesně podle sebe se zvyšující se rychlostí i hloubkou až do cíle.

 • Stano
Stylklasika
Datum publikace22. 7. 2023
Počet zobrazení1607×
Hodnocení4.54
Počet komentářů8

Vie o tom, že je nahý? Jeho penis nie je úplne v kľude. Vyzerá to na začínajúcu erekciu. Akosi neviem, ako mám reagovať. V ruke zviera šálku s kávou, strapaté vlasy a krvou podliate oči na mňa hľadia s otázkou. Začnem koktať niečo o vode, ani sám neviem čo. Jeho dokonalé hladké telo ma obralo o schopnosť vnímať aj niečo iné.

 • Artim
Stylklasika
Datum publikace15. 7. 2023
Počet zobrazení1185×
Hodnocení4.61
Počet komentářů6

Čím déle a častěji jsem ty nahrávky poslouchal, tím živější byly mé sny. Zprvu jen neurčité obrazy – kousek zlatavé kůže a širokých ramen, svalnaté břicho, lesklý žalud na konci mohutného penisu – vynořující se ze stínů kousek před mým obličejem.

 • Stano
Stylklasika
Datum publikace10. 7. 2023
Počet zobrazení1654×
Hodnocení4.50
Počet komentářů11

Samozrejme som vedel, o čo tu ide a vzrušený i nervózny som zazvonil pri ich dverách. Po pár minútach som sa uvoľnil. Žiadne maniere, obyčajní chlapi, čo pobehujú po byte v boxerkách a srandujú na sexuálne témy. Priznávam, už vtedy som sa vzrušil pri pohľade na tie plné rozkroky. Zle sa mi sedelo, keďže môj na pol stuhnutý úd mi začal slziť. Všimli si to. Nedalo sa to zakryť. Taktiež ani mne neuniklo, že boxerky oboch fešákov sú o poznanie plnšie ako pred chvíľou.

 • magnus
Stylklasika
Datum publikace2. 7. 2023
Počet zobrazení1922×
Hodnocení4.77
Počet komentářů10

Chtěl jsem se ho dotýkat, chtěl jsem s ním splynout v jednu osobnost. Nejdříve jsem se nosem dotkl jeho, usmívali jsme se a to už bylo znamení, abych pokračoval, zapřený o jednu ruku jsem se přiblížil k jeho rtům a začali jsme se líbat tak hluboce, jak to bylo možné, cítil jsem jeho dech, naše jazyky se dotýkaly, druhou rukou jsem mu pročesával vlasy a hladil po spánku tak jemně, jako by to měl být přízrak, který se mi co chvíli rozplyne a zmizí. Nezmizel.

 • Mariann
Stylklasika
Datum publikace14. 6. 2023
Počet zobrazení2664×
Hodnocení4.16
Počet komentářů10

Zvedl se, na chvíli odběhl, přinesl lubrikant. Já jsem si klekl na čtyři, namazal mě pořádnou dávkou a přiložil svůj penis k mojí díře. Zatlačil a už se do mě sunul milimetr po milimetru, až ve mně byl celý.