Povídky

 • gold
Stylklasika
Datum publikace28. 5. 2023
Počet zobrazení1203×
Hodnocení4.37
Počet komentářů2

Kuba ležel na zádech, na kalhotách se mu vyrýsovala ohromná boule, kterou jsem mu hladil přes kalhoty. Druhou rukou jsem mu vjel pod tričko a hladil horké tělo a vzrušené bradavky a u toho jsme se líbali. Stáhnul jsem mu přes hlavu tričko, totéž udělal on mně. Přitiskli jsme se k sobě, miloval jsem horkost klučičího těla. Vzal jsem mu do pusy jeho bradavku a pomalu ji olizoval špičkou jazyka, pro druhé bradavce jsem mu přejížděl prsty. Pak jsem mu pomalu začal sjížděl hlavou k jeho bouli na kalhotách, její velikost slibovala něco mimořádného.

 • Isiris
 • Sinme
Stylklasika
Datum publikace21. 5. 2023
Počet zobrazení1362×
Hodnocení4.70
Počet komentářů10

A pak mě najednou něco napadlo: tak o tomhle to celý je, že? O tom, že v Oliverovi se perou dvě jeho já, jedno, který mě poslouchat a respektovat nechce, protože mě považuje za vetřelce, kterej se do jeho života nemá co plést, a druhý jeho já, který mě naopak poslechnout chce, protože… mu to prostě dělá dobře… Bylo mi jasný, že jestli spolu tady tyhle erotický hry chceme hrát častěji, budu mu muset vysvětlit, že mám v sobě taky dvě já – jedno obyčejný, běžný, kamarádský, a druhý dominantní, který ale přebírá kontrolu jenom v určitých situacích, a samozřejmě po vzájemné dohodě.

 • Sinme
 • Isiris
Stylklasika
Datum publikace14. 5. 2023
Počet zobrazení1452×
Hodnocení4.77
Počet komentářů10

Gabriela som našiel v obývačke. Predstúpil som pred neho a naznačil som pukrle. „Poslušne hlásim, že idem von. S Benom,“ zaklamal som. „Kontakt a predpokladám, že aj jeho miery a veľkosť topánok máš v zozname na chladničke. Ideme sa najesť a potom k nemu hrať hru. Doma som do polnoci.“ Gabriel na mňa hodnú chvíľu len hľadel. V jeho tvári sa prestriedalo niekoľko emócií. Začalo to zamyslením, nasledovalo pomalé prikývnutie a nakoniec sa usmial. „Okej. Já už se dneska nikam nechystám, takže kolem půlnoci tady. A mimochodem, půlnoc poznáš tak, že jsou obě ručičky na hodinkách na dvanáctce. Kdybys to náhodou netrefil, tak mi dej prostě jenom vědět, že máš zpoždění.“

 • Isiris
 • Sinme
Stylklasika
Datum publikace7. 5. 2023
Počet zobrazení1760×
Hodnocení4.73
Počet komentářů10

Rozrazil jsem domovní dveře dokořán, připravenej se do toho rozmazlenýho spratka obout dřív, než se vůbec nadechne a zkusí na mě nějaký ty svoje výsměšný řečičky, ale stačily mi tři vteřiny, aby mi došlo, že můžu všechny svý rozčilený komentáře a výbuch spravedlivýho hněvu klidně zase spolknout. Nepadly by na úrodnou půdu. Oliver totiž očividně nebyl ve stavu, aby mě vnímal. „No pane jo, ty vypadáš,“ ušklíbl jsem se a ustoupil jsem o kousek stranou, aby měl aspoň šanci trefit se do dveří. „Ty si ešte tu?“ vydrmolil ze sebe a lehce zavrávoral. Zjevně mu dělalo problém mluvit a jít zároveň. „Hm, a ty jsi konečně tu,“ utrousil jsem a popadl jsem ho za loket, abych ho už konečně vtáhl dovnitř a mohl za náma zavřít.

 • pitrs17
Stylklasika
Datum publikace5. 5. 2023
Počet zobrazení1348×
Hodnocení4.54
Počet komentářů2

Pole a lesíky za oknem vystřídaly řady domů a je jasné, že budu za chvíli v cíli, vlak začíná zpomalovat a ozývá se i občasné zapísknutí brzd. Zastavujeme, oblékám si bundu, s batohem v ruce vystupuji a s dalšími lidmi vcházíme do hlavní haly. Rozhlížím se a zjišťuji, že na mě už čeká. Poznávám ho okamžitě. Má přesně tu bundu, ve které je na včera poslané fotce. Vyšší kluk se širokými rameny a světle hnědými vlasy. Také mě evidentně poznal a mává na mě. Na chvilku opět znejistím, ale pak si sám sobě v duchu říkám: ‚Nebuď srab!‘, nadechnu se a jdu rovnou k němu.

 • gold
Stylklasika
Datum publikace2. 5. 2023
Počet zobrazení1471×
Hodnocení4.61
Počet komentářů2

Mateusz se převaloval z boku na bok, občas vzdychnul, evidentně taky nemohl usnout. Mlčky jsme se vedle sebe převalovali, občas jsem cítil, jak mi rukou přejel jako jen tak ze spaní po ruce. Dělal jsem, že spím a že jsem si ničeho nevšiml. Otočil jsem se k němu zády, vystrčil jsem nohy z peřiny. Mateusz zašeptal, jestli spím, já neodpovídal a čekal jsem, co se bude dít. Myslím, že jsme oba chtěli moc. Byli jsme oba úplně nezkušení.

 • Max Remotus
Stylklasika
Datum publikace27. 4. 2023
Počet zobrazení453×
Hodnocení4.81
Počet komentářů4

Leželi jsme u sebe a vzájemně se hladili. Jenom zlehoučka nechali prsty popojíždět všemi zákoutími našich těl. Do všech míst jako v pomyslném bludišti. Poutníci putující k branám slasti. Dlaně sjely do našich klínů. Vzájemně si laskáme naše miláčky. Ruce poklepávají po hrázích jako tanečnice v Moulin Rouge. Měsíční světlo a odlesk sněhu postříbřily naše těla. Hledající, vyzývající, pronikající. Přichází odměna našeho snažení a toužení. Nevýslovně slastná. Jen příliš krátká. Zachycujeme svými ústy až v bolestném polibku její prchavost.

 • Mykes
Stylklasika
Datum publikace26. 4. 2023
Počet zobrazení788×
Hodnocení4.75
Počet komentářů1

„Dobré ráno, lásko,“ zašeptám mu do ucha a zlehka mu dám pusu na tvář. „Brý ránko, prdelko moje,“ usměje se a baví se mým rozhněvaným výrazem. „Jdu do koupelny a pak ti tvá prdelka naseká na zadek vařečkou,“ odvětím drze, a než stačím odejít, ucítím na svých hýždích obtisk jeho mužné dlaně. Zatřesu se chtíčem a otočím se tak, aby viděl, jak mi penis ztvrdnul v očekávání ukojení mých choutek. Úsměvem mi naznačí, že koupelna nepočká, a dál se věnuje snídani.

 • Max Remotus
Stylklasika
Datum publikace20. 4. 2023
Počet zobrazení560×
Hodnocení4.47
Počet komentářů2

Trhal jsem jednotlivé malé voňavé květy a zasunoval je mezi prsty. Chlapeček jemňoučko vzdychal. Já jednou rukou hladil zespoda polštářky, zatímco jazyk se mazlil s nehty. Šeříková vůně navozovala v mé mysli další něžné doteky. Oči občas pohlédly před sebe. V nazlátlých vlasech vyšlehávaly drobné ohýnky jak ze žhnoucích uhlíků prastarých obětišť. Zavřené oči lemovalo stejně nazlátlé husté obočí a dlouhé nepatrně se chvějící řasy. Pootevřené rty zvaly k polibkům, mírně sešpulené jak po hře na Panovu flétnu.

 • Bamira
Stylklasika
Datum publikace19. 4. 2023
Počet zobrazení1313×
Hodnocení3.94
Počet komentářů2

Nevěděl jsem, s kým jsem na cele, není tady nějaký vrah, sadista či jiný maniak? Nezabije mne? Neznásilní? Hlavou se mi honily podobné myšlenky. Občas jako by někdo hlesl. Ten zvuk mi nebyl neznámý, ale tady, ve společnosti sedmi lidí? Najednou jsem ucítil, jak se na můj zadek tlačí asi penis mého souseda. Trochu jsem se polekal, nebo byl spíše překvapen a mírně jsem ucukl, jenže ten můj už byl také nabuzen, a tak jsem jím zase nabral souseda přede mnou.

 • black
Stylklasika
Datum publikace14. 4. 2023
Počet zobrazení933×
Hodnocení4.65
Počet komentářů6

“S takouto postavou na teba baby určite letia jedna radosť…,” skonštatoval Arpád. “Ho… ho… hovno letia. Aj mi… mi… minule po… po… povedala jedna, že ne… ne… nechce ko… ko… koktavého kokota. Vraj kým sa vykoktám, bu… bu… bude na… na…naprcaná. Piča…” Arpád sa rozosmial. “Fakt piča!” potvrdil mu. “Na… na… naviac, ba… baby sa mi a… a… ani nepáčia…,” prezradil, že to neberie tragicky.

 • Max Remotus
Stylklasika
Datum publikace13. 4. 2023
Počet zobrazení500×
Hodnocení4.87
Počet komentářů2

My ještě nebyli pjanyje, jen trošku. Když přišel jako poslední z koupelny Mahirek, rozesmátý a podlouhlá očka se slastně přivírala, zjistili jsme, že na takhle širokou palandu není problém se vejít. Když tedy nebudeme moc divočit. Pěkně jsme si ho položili a uvažovali kam zapustit, když se najednou vylekal a ukazoval ke dveřím. Otočili jsme se. U dveří stál chlapec, mysleli jsme, že voják, v rukou tác s konvicí a šálky. Jeho tepláky byly pěkně vyduté, s mokrým flíčkem.

 • Mariann
Stylklasika
Datum publikace11. 4. 2023
Počet zobrazení1501×
Hodnocení4.08
Počet komentářů5

Začali jsme se zase líbat a přesunuli se do postele. Kuba si sundal triko a byly vidět jeho krásné svaly, byl jsem okouzlen. Sundal jsem si triko a převalil Kubu tak, aby ležel. Začal jsem mu líbat hruď a sjížděl pomalu víc a víc dolů. Když jsem byl nad podbřiškem, tak jsem se na něj koukl hladovým pohledem a on jenom řekl: "Pokračuj, prosím." Stáhl jsem mu gumu od kalhot a najednou na mě vykouklo jedno velké zvířátko. Byl krásně oholený a voňavý, pod penisem visely dvě velké koule plné až k prasknutí.

 • Max Remotus
Stylklasika
Datum publikace6. 4. 2023
Počet zobrazení666×
Hodnocení4.88
Počet komentářů5

Snad mé vyprávění, snad jejich blízkost, prostředí. Najednou jsem si uvědomil, že vidím tři milující se těla. Seděl jsem na válendě. V mém klíně nabodlý Mahir svíral stehny mé boky. Mezi nohama Saša, proniklý rovněž do Mahira. Naše péra se vzájemně o sebe třela. Saša je přidržoval, abychom nevytlačili jeden druhého. Cítím i Mahirův pořádný klacek, co se otíral o moje břicho. Slaďujeme své pohyby. Jako by člověk tušil valící se povodeň.

 • Max Remotus
Stylklasika
Datum publikace30. 3. 2023
Počet zobrazení643×
Hodnocení4.87
Počet komentářů3

Chlapci vzali magnetofon. Viktor nasadil pásek s jemnou uklidňující hudbou. Loutny, bambusové flétny, bubny taiko, nezaměnitelná tibetská mísa. Pomalu mě zbavovali oděvu. Pak vzájemně svých trikotů. Vždycky jsem okouzlený krásou mladých těl. Sergejova prdelka se nabízela sama. Ještě si mě sám domáčknul. To už jsem cítil slastné pronikání Viktora a má ústa zaplnil Abram – Popeláček, jak jsem si ho nazval. Popel je pépel, málčik iz pépla. Pépelčik? Čert to vem. Je to hodně velká pralinka. A chutná úžasně. Chlapci mi skočili pro rajskou šťávu, na které jsem začínal být závislý.

 • Vikys
Stylklasika
Datum publikace25. 3. 2023
Počet zobrazení1423×
Hodnocení4.77
Počet komentářů6

Alex ty obrázky sotva vnímal. Rozptylovalo ho vlhké teplo, které se tvořilo mezi ním a Lucasovým tělem, a taky prsty, kterými se ho Lucas občas dotýkal na hrudi a někdy obkroužil jeho růžové dvorce a přejížděl bříšky prstů přes tuhé bradavky.

 • Max Remotus
Stylklasika
Datum publikace23. 3. 2023
Počet zobrazení812×
Hodnocení4.87
Počet komentářů5

V první chvíli jsem se skoro bál, ale co by měl z mé smrti. Přesto se různé pocity střídaly jak poryvy vichru. Pohled na jeho tělo udělal své. I já jsem sundal osušku. Obklopil mne pocit melodie, ne ona sama. Jen někde hluboko v mozku tušení. Tušení, co se pomalu rozlévalo mým tělem, kapka po kapce. Lehli jsme si. Jako by se stočil do mého klína, toužící po spojení. Natočené tělo bylo najednou mou součástí. Nepocítil jsem vniknutí. Bylo spojením od nepaměti. Zrodem nové bytosti, která se vznesla k oblakům. Dole jsem viděl dvě těla svíjející se v milostné křeči.

 • Max Remotus
Stylklasika
Datum publikace16. 3. 2023
Počet zobrazení860×
Hodnocení4.85
Počet komentářů5

Mé prsty vnikly mezi jeho na nohách. Sevřel jsem je. Otíral tváře o kotníky a lýtka. Nakonec došlo na mokré chloupky stehen. Jako by jazyk chtěl spočítat všechny vodou učesané vlásky malých bytostí uschovaných v kůži. Černé husté kudrlinky klína, jen nepatrně ochlupený váček, zcela zaplněný oválnými koulemi. Pulsující penis, jako indiánský totem plodnosti.

 • Max Remotus
Stylklasika
Datum publikace9. 3. 2023
Počet zobrazení1329×
Hodnocení4.59
Počet komentářů8

To už klečel nade mnou Jirka. Byl vyšší, štíhlý, i jeho péro nebyla žádná kláda, zato asi z ostatních nejdelší, s žaludem protáhlým skoro do špičky. Pomalu si honil, měl zavřené oči a vzrušivě vzdychal. Když mi ho zasunoval do úst, byl opatrný, dobře si vědomý délky. Zřejmě mají kouření s Milanem dobře nacvičené. Trvalo déle, než spíš vytekl s pár přírazy. Možná mou chuť ovlivnila mandarinka. Zdála se mi nevýrazná, nepatrně kyselkavá. To už mi Maty připravil kousek hrušky. Milana bych radši viděl zezadu. Jeho prdelka byla fakt rozkošná. Nemusel mít mindrák ani z ánfasu. Pořádný koule, jako přilepený ke kratší, ale zato silné kládě. Hubu mně sice nenatrhl, ale bylo ho tam dost. A taky slušná porce semene spíš neurčité chuti, ne ovšem nepříjemná.

 • Max Remotus
Stylklasika
Datum publikace2. 3. 2023
Počet zobrazení1738×
Hodnocení4.81
Počet komentářů14

Sice byly všude radiátory, ale až tak vedro tu nebylo. Jenže my už byli celí mokří. Přesunuli jsme se na bok. Pak se rychle vysmekl, opřel mě v sedě a sedl mi do klína, čelem ke mně. Nabodl se a to byla sakra jízda. Jenže už ne dlouho. Cítil jsem nesmírný tlak a úžasný uvolnění. Oba jsme asi řvali ukojením. Chtěl jsem uvolnit i jeho napětí, ale jen nás otřel a obrátil na bok mě. Pocítil jsem v sobě jeho pulzující klacek. Chvíli jsme se rozdýchávali, než začal. Nejdřív jen pomalu a jemně. Jako by si dělal místo. Pak přidával, chvílemi přerušoval, až začala parádní jízda. Jeho mokrý koule přirážely, najednou mu skoro vyklouznul, aby se zabořil ještě víc. Jeho výstřiky ustaly. Nehýbal se.

 • Altijd
Stylklasika
Datum publikace18. 2. 2023
Počet zobrazení1819×
Hodnocení4.68
Počet komentářů6

Natiahol som ruku do skrinky a zobral ten kus látky. Boli ešte stále vlhké, nasiaknuté potom. Predsa len, mal ich na sebe celý tréning. Priložil som si ich k nosu. Tá vôňa bola veľmi výrazná, po celom dni a posilke dostali boxerky zabrať. Naskočili mi zimomriavky z celej situácie, ale aj z toho, čo som držal v rukách. Veľakrát som fantazíroval o Lukášovi, nikdy sa mi však nenaskytla podobná príležitosť.

 • Max Remotus
Stylklasika
Datum publikace16. 2. 2023
Počet zobrazení2207×
Hodnocení4.76
Počet komentářů21

Povolil uzel na kravatě a sundal si ji. Stejně tak košili. Rozepnul pásek, kalhoty sklouzly k zemi. Stáhl si slipy. Poodstoupil od stolu. Zahřmělo a rozsvítila se žárovka. Stál tam jako socha. Na levém předloktí měl velkou tmavou skvrnu. Zřejmě mateřské znaménko. Od pupíku dolů roztroušené chomáčky tmavých chloupků až k pomalu topořícímu a zvedajícímu se penisu.

 • HonzaR.
Stylklasika
Datum publikace8. 2. 2023
Počet zobrazení3124×
Hodnocení4.54
Počet komentářů21

Do své postele pouštěl kohokoliv mnohem ochotněji než k psacímu stolu. A tam už taky přišla i jeho chvíle, přestože ani tentokrát nespěchal. Dlouho dráždil pružnou mladou dírku jazykem, než si s ohledem na toho kluka vzal kondom, potřel ho gelem a pronikl do něho. Jeho vlastní orgasmus byl jako silný záchvěv dvou o sebe třoucích se tektonických desek, a když viděl, že jeho milenec má znovu nabito, přivedl ho rukou k orgasmu podruhé.

 • gold
Stylklasika
Datum publikace6. 2. 2023
Počet zobrazení2386×
Hodnocení4.53
Počet komentářů6

Pak jsem se začal natírat opalovacím krémem. Tom se mi sám nabídl, jestli nechci natřít záda. To jsem ani nečekal, lehl jsem si na břicho na lehátko, zavřel oči a čekal, co bude. Začal mi mazat záda a bylo vidět, že nikam nespěchá. To už se mi ten můj pod plavkami začal zvedat. Tom se mě zeptal, jestli ho taky namažu. Nemohl jsem odmítnout, ale se situací v mých plavkách jsem si nevěděl vůbec rady. Doufal jsem, že si ničeho nevšimne. Začal jsem ho natírat, erekce mi neopadávala, spíše naopak, a navíc bylo vidět mokré kolečko, jak jsem tekl. Byl jsem šťastný, že se dotýkám jeho těla, krásně hladce holého.

 • HonzaR.
Stylklasika
Datum publikace25. 1. 2023
Počet zobrazení3157×
Hodnocení4.41
Počet komentářů15

„Chceš to pofoukat?“ zasmál se jeho hostitel, trochu se naklonil přes stůl, a když si nabral další lžíci, zlehka mu sevřel zápěstí a několikrát neslyšně foukl. Z toho dotyku a pohledu na rty našpulené jako k polibku mu lehce zaškubalo v rozkroku. Stačilo by natáhnout krk a…