Gay povídky

 • Vikys
Stylklasika
Datum publikace22. 2. 2020
Počet zobrazení197×
Hodnocení4.81
Počet komentářů3

Alex si lehl a zkřížil ruce za hlavou. Ten pohyb mu lehce zvedl růžové bradavky, což v Krisovi vyvolalo vlnu horka. Vzdal to. Což mu ovšem bylo jasné hned zezačátku. Lehl si vedle chlapce na postel a přejel mu po hladké kůži od prsou na ploché břicho. Pak ho chytil kolem pasu a přitiskl k sobě. Lehce mu přejížděl rty přes ústa. Po chvíli se polibky prohloubily a vzápětí vrážel Alexovi do pusy svůj jazyk a otíral se mu penisem o bok.

 • Elizabeth Cheese
Stylklasika
Datum publikace21. 2. 2020
Počet zobrazení504×
Hodnocení4.49
Počet komentářů8

Stál jsem opřený zadkem o zábradlí na autobusovém nádraží, ruce v kapsách černé kožené bundy, kotníky překřížený, tváře neoholený a sluneční brýle ve stylu masařky zaražený v blond kštici s přirozeným melírem, která volala po zastřihnutí jako čivava mojí sousedky v paneláku, která chudák měla tak dlouhý chlupy, že jsme nemuseli od pátého patra až do přízemí uklízet, protože tenhle šedivý štěkající smeták za nás plnil službu víc než dokonale.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace20. 2. 2020
Počet zobrazení300×
Hodnocení4.95
Počet komentářů7

Hrál jsem si s ním nejdřív jazykem. Objížděl mu růžičku a zasouval jazyk i dovnitř, aby se uvolnil. Vnímal jsem, jak zrychleně dejchá. To místečko největší chlapský slasti se přede mnou rozvíralo. Zapomněl jsem na celej svět a cejtil jen, jak se Górdan uvolňuje a každou buňkou svýho hříšnýho těla si říká o víc. Chci sex! Křičelo jeho tělo. Vomrdej mě!

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace19. 2. 2020
Počet zobrazení332×
Hodnocení4.96
Počet komentářů2

Nire se pomalu srovnával s tak upřímnou zpovědí. Nečekanou a pro něho silnou. Kirem ho opatrně sledoval, skoro se strachem, jak bude reagovat. Muž ovinul ruce kolem chlapcova pasu, podržel ho v náruči. „Nejradši bych se sebral a našel ty, co ti způsobili všechnu tvou bolest a utrpení. Ale raději se pokusím dostat tě daleko a postarat se, abys byl v bezpečí.“

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace18. 2. 2020
Počet zobrazení614×
Hodnocení4.62
Počet komentářů0

Nové zážitky a překvapení však tento večer nebraly konce. Když jsem klečel nad Karlem s hlavou ukrytou mezi jeho stehny, nevnímal jsem, co se okolo mne děje. Náhle jsem ucítil, jak mě někdo uchopil za vystrčený zadek a než jsem se nadál, do zadku mi dosti razantně pronikl zpočátku nepříjemně tuhý, ale po chvíli již příjemněji teplý a pružný penis.

 • Tark
Stylklasika
Datum publikace17. 2. 2020
Počet zobrazení533×
Hodnocení4.61
Počet komentářů0

Moc dobře ví, že část zdejšího osazenstva potřebuje nutně zasunout. Zapíchat si. Zmrdat hezkého chlapa až do bezvědomí, protože jenom honění nebo kouření nestačí uspokojit naše vysoce potentní libida ani zkrotit vrozené zvířecí pudy. Proto na dnešní pozdní odpoledne připravil další lahůdkovou skupinovou zkoušku, která by měla utužit náš kolektiv, posílit vzájemné vztahy i schopnost překonat spolu i v těch nejhorších podmínkách ty nejobtížnější nástrahy.

 • Vikys
Stylklasika
Datum publikace16. 2. 2020
Počet zobrazení605×
Hodnocení4.64
Počet komentářů8

Modrý pohled s dlouhými řasami, bílé tělo, vlhká pootevřená ústa. Budíval se zalitý potem a s erekcí, která ho doháněla k šílenství. Nalil si na dlaň trochu oleje a rukou rychle přejížděl po svém bolestivě napjatém mužství. Myslel na to, jaké by to bylo, kdyby ruka byla Alexova. Nejdřív by mu lehce přejížděl po celé délce, rty se jemně dotýkal špičky, jazykem vniknul do otvůrku. Pak by ho vzal do úst.

 • zmetek
Stylromantika
Datum publikace15. 2. 2020
Počet zobrazení953×
Hodnocení4.75
Počet komentářů8

Rozhodl jsem se, že půjdu dřív spát. Zalezl jsem do koupelny, pustil si sprchu. Nechal jsem si padat vodu na obličej a mydlil jsem se se zavřenýma očima. V duchu jsem zase viděl Patrika, jeho zrzavý vlasy stažený do culíku, modrý oči, úsměv… Namydlená ruka mi jela automaticky po zadku k análu a začal jsem se dráždit. Prst pomalu dovnitř… jaký to asi bude, až se Patrik vrátí a budem spolu… Druhou rukou jsem si začal honit péro…

 • Kashttan
Stylromantika
Datum publikace14. 2. 2020
Počet zobrazení710×
Hodnocení4.63
Počet komentářů8

Sám jsem pořád nevěděl, co se stalo. Co se děje? Kdo jsem? Pustil jsem si porno. Jak jinak to zjistit? Je pravda, že ta holka heká fakt divně. Sleduju spíš péro, kundu nebo kozy? Mačkat prsa bych chtěl, mazlit se s nima, ale vagína mě najednou zas tak moc neláká. Pustím si dva chlapy a dvě holky, trojku tak a trojku zas jinak. A honím a honím. Pomalu, rychle, laskám si koule, prstem si dráždím zadek. Stříkám jednou, dvakrát, třikrát…

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace13. 2. 2020
Počet zobrazení497×
Hodnocení4.97
Počet komentářů6

Tvrdě přirážel a já se musel zapřít rukama, abych se neodíral o stěnu. Bylo v tom něco zvířecího, v tom chtíči, ve kterým si mě bral vlastně násilím. Na mou erekci kašlal, ale jeho hlasitý hekání mi napovídalo, že na sebe nedá dlouho čekat. Zrychlil přírazy a ještě přitvrdil a já mu vycházel vystrčením zadku vstříc.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace11. 2. 2020
Počet zobrazení671×
Hodnocení4.89
Počet komentářů7

Hnědé oči se na něho upíraly s takovou intenzitou, znovu mu v podbřišku tančily motýli. Uvědomoval si, že Dan prozrazuje tajemství, o jakém neměl ani tušení, a odhaluje informace, které by mu v rukou jiných mohly ublížit. Najednou si něco vybavil, něco, co mu babička řekla, ale nikdy to neviděl v téhle souvislosti.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace9. 2. 2020
Počet zobrazení661×
Hodnocení4.47
Počet komentářů2

Druhý muž pobaveně sledoval jeho počínání, a když viděl, jaký pozitivní vliv na erekci jeho kolegy měl zasunutý banán, rychle ho napodobil. Na mladíkovi bylo vidět, že ho jednání pánů také vzrušuje a penis mu již hodnou dobu stál. Jenže zapojit se asi sám bez vyzvání nemohl. Odtrhl jsem na chvíli oči od té vzrušující podívané. Odložil jsem dalekohled a ucítil jsem na sobě upřený pohled našeho průvodce.

 • Vikys
Stylklasika
Datum publikace8. 2. 2020
Počet zobrazení835×
Hodnocení4.73
Počet komentářů8

Alex naštěstí věděl, jak ho rozptýlit. Přitiskl se k teplému tělu a sklouzl rukou z Krisova hrudníku směrem k rozkroku. Tmavé chlupy tam byly drsnější, kroutily se mu kolem prstů, když sáhl na penis. Kris možná spal, ale jeho klacek byla zcela vzhůru a pevný a tvrdý. Pod Alexovým dotykem sebou škubl.

 • Kashttan
Stylromantika
Datum publikace7. 2. 2020
Počet zobrazení772×
Hodnocení4.84
Počet komentářů6

Lehce mě líbá, hladí mě po zádech konečky prstů, mým tělem projíždí záchvěvy, péro se mi staví. Svými rty se přesune na mou hruď. Chvíli mi dráždí bradavku a potom pokračuje níž. Schválně se zastaví u podbřišku a nechce ho vzít do pusy.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace6. 2. 2020
Počet zobrazení521×
Hodnocení4.92
Počet komentářů6

Chtěl jsem, aby mu při mučení stál ocas, takže jsem si s ním chvilku pohrál rukou. Byl v pozoru za necelou minutu, tenhle obor jsem fakt ovládal. Stáhl jsem mu předkožku a zacvakl kolíčkama, abych měl snadnej přístup k žaludu. Potom jsem mu provázkem dost surově podvázal koule. Ryčel jako raněný zvíře, protože takovou bolest ještě nezažil.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace5. 2. 2020
Počet zobrazení645×
Hodnocení4.90
Počet komentářů7

Sledoval Zaka, když k němu pomalým krokem šel, cítil lehké chvění. Chtěl ho a zároveň se toho bál. To, co se odehrálo v kuchyňce, neplánoval, vážně šel požádat jen o trochu kafe. Když se na něj pak Zak otočil a podíval se mu svýma modrýma očima do těch jeho, najednou se nemohl udržet. Opřel se o něj a bylo vymalováno. Sakra, neměl by, ví to a přes to nemůže přestat.

 • Tark
Stylklasika
Datum publikace4. 2. 2020
Počet zobrazení1130×
Hodnocení4.42
Počet komentářů3

Jsme jako úl plný testosteronem nadopovaných sršňů. Kdyby mezi nás náhodou spadnul nějaký kolouch, sesypali bychom se na něho jako zdivočelý roj, že by pak nebyl schopný říct, kdo a kolikrát ho píchnul. Ve vzduchu je krom jiného cítit i napětí a až nelidská sexuální energie, která celou chatou téměř vibruje. Ale přestože je naše společná ložnice napěchovaná dvacítkou brutálně ztopořených ohonů, vyrajcovaných na maximum tak, že hladinka mrdky v jejich koulích do nich samovolně přetéká a z nejednoho se tlačí štěrbinkou ven, neslyším v tichu hluboké noci žádné kmitání ani mlaskání.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace3. 2. 2020
Počet zobrazení938×
Hodnocení4.47
Počet komentářů4

Viditelně se uklidnila, vděčně se ke mně přitiskla a položila mi na prsa svoji pěknou hlavu s hustými, voňavými, jako uhel černými vlasy. Stáli jsme přitisknuti k sobě a cítil jsem, jak její penis, který po předchozí scéně částečně ochabl, začal opět mohutnět a při vztyčování mi pronikal mezi nohy. Stiskl jsem ho pevně mezi stehny a pohyby nohou jsem jí ho jemně třel.

 • Vikys
Stylklasika
Datum publikace2. 2. 2020
Počet zobrazení1188×
Hodnocení4.87
Počet komentářů10

Bylo to těžší, než si Kris myslel. Ale zažil už horší věci, neměl by být problém dívat se do očí klukovi z ulice. Pohled mu přeběhl přes ploché břicho zarostlé jemnými chloupky k svalům na prsou, kde napůl skryté tmavé bradavkové dvorce vykukovaly na každé straně zpod rozepnuté košile. Díval se na napjaté svaly krku, pevnou bradu a smyslné rty, chvějící se chřípí nosu a nakonec na jasné oči. Celou dobu nepřerušil pohyb svých úst a ruky a v těch očích uviděl čiré potěšení.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace1. 2. 2020
Počet zobrazení799×
Hodnocení4.83
Počet komentářů5

Mladík se k němu přitiskl, objal ho kolem pasu, ale ruka se hned vydala přes břicho na hruď. Cestou už pod tričkem hladil Martin horkou kůži. Pod prsty zaznamenával spoustu zranění, některá se zdála hrozivá. Vyskočil a prudce látku vyhrnul. Třeštil oči na tu spoušť: „Dane?“

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace30. 1. 2020
Počet zobrazení570×
Hodnocení4.79
Počet komentářů8

Nakonec jsem to stihl, ale poslední kolečko slámy už jsem vezl poklusem. V předklonu jsem rozprostřel podestýlku rukama po boxu, otočil se a tam stál můj pán a doslova mě hltal očima. Měl takovej výraz, že bych se od něj v tu chvíli nechal ojet. Moje ruka mimoděk zamířila k tvrdnoucímu ocasu, ale hned jsem si to rozmyslel.

 • zmetek
Stylromantika
Datum publikace27. 1. 2020
Počet zobrazení1080×
Hodnocení4.66
Počet komentářů10

Bloumal jsem nákupním centrem, prošmejdil jsem oblíbenou prodejnu knih a podvědomě jsem zamířil do malé prodejny specializované na čokoládu. Koupím vždycky aspoň tabulku… Teda dost často ne jednu… Vlezl jsem dovnitř a rozhlíd se, jestli uvidím nějaké své čokoládové oblíbence. Trochu to tu předělali, takže budu chvíli hledat… „Můžu nějak pomoct?“ Oči mi vyjely po hnědé zástěře, uvázané přes černou košili s krátkým ohrnutým rukávem a zastavily se na obličeji. Hezkej kudrnatej kluk, úsměv s krásnejma bílejma zubama… Ale ty oči. Velký, hnědý…

 • Hexo
Stylromantika
Datum publikace26. 1. 2020
Počet zobrazení1045×
Hodnocení4.77
Počet komentářů13

Ani nevím, jak jsme se dostali do jeho malého bytečku. Netuším, jak jsme se polonazí ocitli na jeho posteli. Vnímal jsem jen jeho polibky a horký jazyk ve své puse. Oplácel jsem mu stejnou měrou a hladil jsem ho po úzkých ramenou a zádech. On se přesunul na můj krk a z něj na tvrdou bradavku. Tohle mi nikdy manželka nedělala, ale bylo to tak vzrušivě neznámé a já žadonil o přídavek.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace24. 1. 2020
Počet zobrazení1247×
Hodnocení4.92
Počet komentářů10

Martin se ráno probudil v posteli sám. Hlavu položenou na polštáři, vdechoval vůni, kterou byl prosycený. Nezdálo se mu to, ta noc byla skutečná, Dan byl skutečný. Usmál se, protáhl se v leže na zádech, otevřel oči a díval se do hlavně zbraně. Ztuhl, strach ho ochromil. Před očima hlaveň, vůbec neviděl postavu za ní.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace23. 1. 2020
Počet zobrazení546×
Hodnocení4.95
Počet komentářů4

„Říkal jsem ti, že v sobě má jen hypnotika,” uklidňoval Master Frederic Górdana rozvážně. „Seřezali ho a ošukali jak bachaři na vánoční besídce, ale nic hroznýho mu není,” cynismus vězeňskýho doktora v plný palbě. Měl jsem trochu jinej názor a Górdan taky.