Gay povídky

 • visions_of_dream
Styltvrďárna
Datum publikace25. 9. 2021
Počet zobrazení273×
Hodnocení4.43
Počet komentářů5

Zabalil jsem se do velkého huňatého ručníku a posadil se do obýváku na gauč. Mlčky jsem čekal, než si Oliver sedne ke mně, a když tak konečně učinil, zůstali jsme v naprostém tichu ještě několik dalších minut. Nespěchal jsem na něj. "Trvá mi to, promiň," povzdechl si. "To nic, nespěchej na sebe," špitl jsem, ačkoliv jsem se chvěl zvědavostí. A nervozitou.

 • P.Waits
Styltvrďárna
Datum publikace24. 9. 2021
Počet zobrazení610×
Hodnocení4.30
Počet komentářů6

Jediné spolehlivé místo, kde lze nalézt pevnou půdu pod nohama, je vždy úplné dno.

 • aduška
Stylromantika
Datum publikace23. 9. 2021
Počet zobrazení529×
Hodnocení4.64
Počet komentářů6

Sam si začal v hlavě dávat všechno dohromady. Potřeboval vědět i zbytek, aby si mohl poskládat celý obrázek a možná tak přijít na to, kdo zabil Viktora. Roman mu tvrdil, že on to nebyl, a věřil tomu. Snažil se tomu věřit. Jenže teď se ukázalo, že motiv k zabití bratra by měl. Při pohledu na Romana ale věděl, že by něco takového nezvládl. Když ne on, tak kdo? A proč mu to Roman neřekl?

 • Miky
 • Isiris
Styltvrďárna
Datum publikace22. 9. 2021
Počet zobrazení865×
Hodnocení4.50
Počet komentářů7

Chtěl bych si malinko pohrát, o tom žádná, od včera nemyslím na nic jinýho. Jenom aby ze mě tu proklatou VĚC konečně sundal! Stejně mi ale tělem proběhne malý zachvění, z toho jeho ‚varuju tě‘, co předtím napsal.

 • Alianor
 • King of Deathtown
Stylromantika
Datum publikace21. 9. 2021
Počet zobrazení437×
Hodnocení4.81
Počet komentářů2

„Olivier byl vždycky zvědavý, přirozeně nedůvěřivý. Když něčemu nerozuměl nebo se mu něco nezdálo, snažil se zjistit pravdu za každou cenu. Často se mne na něco zeptal, já mu odpověděl, po pravdě, a týden nato jsem zjistil, že tu samou otázku pak položil všem mým známým, protože mi zkrátka nevěřil. Nebylo to příjemné… Ale to je jedno, už jsou to všechno jen vzpomínky, nic aktuálního," nadhodil zamyšleně a usmál se, jako by skutečně o nic nešlo. A vzhledem k výrazu, který se v Šimonově tváři objevil, a zoufalému pohledu, který hodil po černovláskovi, leč ten si ho nevšiml, usoudil, že se hra rozvinula daleko lépe, než předpokládal.

 • Vanggerland
Stylklasika
Datum publikace20. 9. 2021
Počet zobrazení831×
Hodnocení4.61
Počet komentářů2

Pomalu jsem si vlezl k němu na gauč. Ležel na kraji, takže jsem ho musel překročit. Pomalu jsem si lehl vedle něj. Odložil mobil na stolek, podíval se mi do očí a krásně se usmál. Úsměv jsem krátce opětoval. Pak jsem se zahleděl do jeho otevřeného podpaží, které se nestydatě nabízelo přímo přede mnou. Marek se ani nehnul. Čekal, co udělám.

 • Zderad
Stylklasika
Datum publikace19. 9. 2021
Počet zobrazení815×
Hodnocení4.30
Počet komentářů1

Když se probudil, byla pořád hluboká noc. Měl žízeň, a tak vstal z postele, šel ke kuchyňské lince a napil se vody. Když šel zpátky k posteli, uvědomil si, že Honza leží úplně nahý a odkrytý. V tu chvíli na něj dostal šílenou chuť. Alespoň se dotknout – nebo přivonět.

 • visions_of_dream
Styltvrďárna
Datum publikace18. 9. 2021
Počet zobrazení685×
Hodnocení4.38
Počet komentářů11

"Jak se cítíš?" zeptal se a rukou přitom sjel dolů přes krk, až se dostal k hrudníku. Stiskl mi bradavku a dráždivě ji promnul mezi prsty. "Mhmm…," zakňoural jsem. Bolest tříštící se se vzrušením, stejně jako několik posledních týdnů. Psychicky i fyzicky. Oliver neměl nejmenší tušení, co se v mé hlavě odehrává. On nic špatně nedělal, právě naopak. A já se nesnášel za svou nejistotu. Za to, jak moc lpím na dvou prostých slovech. Na slovech.

 • P.Waits
Styltvrďárna
Datum publikace17. 9. 2021
Počet zobrazení1134×
Hodnocení4.25
Počet komentářů10

To, že se nám nelíbí to, co se nám právě děje, ještě neznamená, že to není úplně přesně to, co se nám právě dít má.

 • aduška
Stylromantika
Datum publikace16. 9. 2021
Počet zobrazení609×
Hodnocení4.75
Počet komentářů6

A to teď právě potřeboval. Potřeboval myslet i na něco jiného než na to, že mu Roman něco tají a on neví co. Sžíralo ho to a potřeboval nějak upustit páru, protože kdyby hned jel za Romanem, nejspíš by mu jednu vrazil. Sice se nerad mlátil, neliboval si v násilí, když nebylo nutné jako sebeobrana při zatýkání nebezpečných zločinců, jemu by ale teď s chutí opravdu jednu do zubů dal.

 • HonzaR.
Stylromantika
Datum publikace15. 9. 2021
Počet zobrazení1037×
Hodnocení4.74
Počet komentářů16

„Musíš si na recepci pro žetony, jinak se nevysprchuješ,“ upozornil ho. Tom se zasmál a prohlásil, že doufá, že tam bude ta roztomilá paní. Naštěstí nebyla. Radši šel s ním, aby zas nevyváděl nějaké skopičiny. A taky proto, že i on si tu teplou sprchu s ním dát chtěl. Ve vší počestnosti samozřejmě. Ale dívat se, tomu stejně neodolal. Ani tomu, umýt mu alespoň záda, protože ve sprchách byli sami.

 • Alianor
 • King of Deathtown
Stylromantika
Datum publikace14. 9. 2021
Počet zobrazení572×
Hodnocení4.76
Počet komentářů8

„Nemohu ti však slíbit, že ti neuteču," pousmál se na něj, „je to takový můj koníček, zdá se. Nemůžu za to. Když cítím problémy, se kterými se nedokážu vypořádat, prostě uteču. Jsem zbabělec, já vím. Promiň mi to, já už jiný nebudu a nejspíš bude jen na tobě vždycky mě chytit a donutit se postavit k problémům čelem."

 • Vanggerland
Stylklasika
Datum publikace13. 9. 2021
Počet zobrazení1196×
Hodnocení3.44
Počet komentářů2

Cestou ke stromům pokračoval ve své veselé náladě: „Ty jo. Super večer dneska, co?“ „Jo,“ odpověděl jsem a opatrně se dotknul jeho hřbetu ruky. Dělal, že nic. Došli jsme do temného koutu ke křoví. Doléhalo sem ale slabé světlo vzdálené lampy, takže bylo vidět, jak si rozepnul poklopec a hrdě vytáhnul svou chloubu, která se zaleskla ve slabém světle. Taky jsem vytáhnul svoje nádobíčko. Byl jsem tak vzrušený, že jen stěží. On zatím spustil do trávy před sebe opatrně a pomalu svůj proud.

 • Ian
Stylromantika
Datum publikace12. 9. 2021
Počet zobrazení832×
Hodnocení4.78
Počet komentářů14

Max vyšplhal schody do Markovy kanceláře. Bylo období poledního klidu, a tak nechal stát kolo u vchodu s tím, že popadne bráchu a půjdou se spolu někam najíst. Našel Marka sedícího na širokém parapetu, koukajícího do ztracena. Jako kdyby na té nekonečné modré ploše, kterou hypnotizoval, něco hledal.

 • Alianor
 • King of Deathtown
Stylromantika
Datum publikace11. 9. 2021
Počet zobrazení879×
Hodnocení4.51
Počet komentářů12

Začátek krásného dne se záhy změnil pro desítky tisíc lidí v peklo na zemi. Hořící inferno dvou věží na Manhattanu si budou pamatovat do konce života. Panika, strach a zoufalství, boj o přežití, hledání svých blízkých a zase zoufalství se plížily všude okolo stejně jako všudypřítomný prach, který se zvedl po pádu Dvojčat. Fiktivní příběh dvou zoufalých mužů, již už ztratili víru, který vám nabízíme, by mohl být jeden z mnoha, které se tenkrát odehrály.

 • P.Waits
Styltvrďárna
Datum publikace10. 9. 2021
Počet zobrazení1363×
Hodnocení4.07
Počet komentářů20

Pokud opravdu chcete najít sami sebe, nesmíte se bát hledat i na velice nepěkných místech.

 • aduška
Stylromantika
Datum publikace9. 9. 2021
Počet zobrazení751×
Hodnocení4.74
Počet komentářů12

Stáli na chodbě a čekali. Ve dveřích kanceláře vyšetřovatelů se objevila mladá dívka s dlouhými hnědými vlasy. Sam si ji pozorně prohlédl a na chvilku se zamyslel. Docela se podobala dívkám z případu, s nímž se první dny seznamoval po svém příchodu. I výškou byla mrtvým dívkám podobná. Jenže tahle přišla kvůli smrti Viktora. Už ho předtím napadlo, zda třeba nemají oba případy něco společného, jenže bez důkazů nemůže nic takového potvrdit, ale ani vyvrátit.

 • maxim
Stylklasika
Datum publikace8. 9. 2021
Počet zobrazení1176×
Hodnocení4.45
Počet komentářů6

Normálně na prázdný profily nereaguju. Nemá tu nic o sobě. Jen věk. 25 let. O deset mladší než já. Ještě tu chybí modrá hvězdička, že se právě zaregistroval. Normálně na prázdný profily nereaguju, jenže jsem nadrženej jak háravá fena. Už asi týden jsem s nikým nešukal a ten tlak se nedá vydržet.

 • Alianor
 • King of Deathtown
Stylromantika
Datum publikace7. 9. 2021
Počet zobrazení626×
Hodnocení4.80
Počet komentářů7

To bylo vše, co mu na to černovlásek mohl říct? Sakra, on mu odevzdal své tělo, a to jediné, co mu po tom řekne, je, že se má chystat a že mu vyčistil boty?! Do očí se mu začaly tlačit slzy. Štvalo ho to, protože nechtěl brečet jako mimino kvůli něčemu, co měl očekávat. Proč by to pro Oliviera mělo znamenat něco víc? Proč by o tom měl chtít mluvit? Takhle to mělo vypadat u přátel s výhodami, tohle bylo přesně ono, jenže tohle Šimon nechtěl…

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace6. 9. 2021
Počet zobrazení927×
Hodnocení4.54
Počet komentářů6

Probral se s pouty na rukou a nohou, na krku kovový obojek. Bylo mu zle, zvracel, přestože měl prázdný žaludek. Nebyl sám. Viděl mnoho lidí ze své vesnice, kteří se svíjeli v bolestech. Místnost, v níž byli, se divně pohupovala, bylo jim strašně. Až mnohem později se dozvěděl, že pluli na lodi, otrokářské lodi. Když se dostali na pevninu, bylo jich mnohem méně. Viděl víc smrti a bolesti než kdy dřív. Poznal, co je několikadenní hlad, kopance a bití. A ti, kteří se vzepřeli, válečníci jeho lidu, ti se vraceli s rozdrásanými zády, i bičování spatřil.

 • Isiris
 • Miky
Styltvrďárna
Datum publikace5. 9. 2021
Počet zobrazení1508×
Hodnocení4.40
Počet komentářů4

Po zbytek zhruba pětiminutový chůze nemluvíme – správně odhadl, že když vůbec netuší, která bije, bude lepší, když bude mlčet… Vydrží mu to ale jenom do tý doby, než před jedním relativně obyčejně vypadajícím vchodem zastavím a potutelně na Matese mrknu.

 • P.Waits
Styltvrďárna
Datum publikace4. 9. 2021
Počet zobrazení1386×
Hodnocení4.62
Počet komentářů6

Pokaždé, když si myslíte, že jste nalezli cestu ven z labyrintu života, ukáže se, že je to naštěstí jenom další odbočka.

 • Keira
Stylromantika
Datum publikace3. 9. 2021
Počet zobrazení1053×
Hodnocení4.47
Počet komentářů8

Neuniklo mu, že ho sleduje jakýsi dozorce. Podle toho, jak se k němu všichni chovali, to tady zřejmě měl na povel. Nelíbilo se mu, jak ho pozoroval. Jako by byl hračka a on si zrovna teď chtěl hrát. Na okamžik přestal kopat a po očku si ho prohlížel. Vysoká, možná vyšší než jeho, postava. Tmavě hnědé vlasy střižené na krátký vojenský účes. Zelené chladné oči, rty semknuté do přísné linky. Ostré, přesto zajímavé rysy. Že by snad byl na muže, ptal se v duchu sám sebe Tomáš.

 • aduška
Stylromantika
Datum publikace2. 9. 2021
Počet zobrazení984×
Hodnocení4.68
Počet komentářů10

Sam při tom vyzpovídání Romana úplně zapomněl na to, v jakém stavu se nachází, a znovu se po těch slovech začervenal. Mezitím, co snídal, na sebe stihl navléct aspoň boxerky. I tak byl pořád skoro nahý a ulepený po předešlé noci. Těm horkým rtům však nešlo odolat a polibku se vůbec nebránil.

 • Ian
Stylromantika
Datum publikace1. 9. 2021
Počet zobrazení519×
Hodnocení4.82
Počet komentářů3

Max málem v kanceláři Lloydovy pojišťovny přeskočil stůl a vrhl se nebohému úředníčkovi po krku, kdyby ho Michal s Kristýnou nestáhli zpátky, čímž tomu nebožákovi na druhé straně pravděpodobně zachránili život. Od té doby, kdy zjistil, že Calamares se spolu s dalšími loďmi pohřešuje, tak po ateliéru, bytě a nově i kanceláři lodního registru lítalo všechno, co nebylo přišroubované.