Ostrov je místo jako stvořené pro nejrůznější druhy zábavy a jeho obyvatelé toho dokážou naplno využít. Nejdříve zabrousíme do vysoké kultury, navážeme obecným popisem míst, kde lze trávit volný čas, řekneme si něco o zajímavých sportech, které se tu provozují, a o místních médiích a nakonec se zmíníme o tom, co Ostrované dělají, když je tohle všechno přestane bavit.

Kultura

Obyvatelé Ostrova mohou kromě každodenních sexuálních radovánek zažívat také hodnotné umělecké zážitky, ačkoliv i ty jsou často obohacené o erotično. V každém větším městě je možné navštívit divadlo, kino, knihovnu, uměleckou galerii či nějaké to muzeum. V jednom z nich je dokonce vyhlášená operní a baletní scéna, v jiném zase koncertní sál. Lze zde shlédnout přední světová díla i díla místních umělců. Zejména ta jsou prošpikována různými aspekty života na Ostrově, takže jsou tu k vidění divadelní hry plné sexuálních scén, obrazy či sochy těch nejkrásnějších kluků, veřejná čtení erotických povídek či muzeum sexuálních pomůcek. Klade se důraz především na interaktivitu s divákem, takže se vám třeba v divadle může stát, že vás vytáhnout na pódium a dělají tam s vámi lecjaké věci.

Také se zde skoro denně pořádají nějaké mimořádné akce, jako jsou koncerty, párty, karnevaly, poutě, workshopy apod. pod širým nebem, probíhají tu i filmové a divadelní festivaly. Největší akcí v roce je pak barevný průvod při oslavách nezávislosti Ostrova s mnoha ohňostroji a doprovodným programem. Prakticky všichni, co něco zajímavého umí, se zapojí se svými nápady, a jestli lze doporučit nějaký termín, kdy na Ostrov přiletět, je to určitě polovina května, kdy se toto všechno pořádá.

Místa pro volný čas

Když si chcete dát něco dobrého k jídlu nebo pití, není nic jednoduššího než navštívit jeden z tisíců barů, restaurací, kaváren, čajoven a podobných zařízení. Je tu k dispozici kuchyně z celého světa a stejně tak je tu myšleno i na specifické strávníky, jako jsou vegetariáni, vegani, makrobiotici apod.

Jelikož je tu permanentně vedro a vlhko, suverénně nejnavštěvovanějšími místy tu jsou mořské i jezerní pláže, venkovní i kryté bazény a akvaparky se spoustou zábavných atrakcí. Vše je tu velmi dobře vybaveno lehátky, slunečníky, občerstveními, místy pro sport a další aktivity. Všude chodí krásní kluci v plavkách a není problém si to s nějakým z nich rozdat třeba ve vířivce.

Kult těla je na Ostrově velmi silný, a tak není divu, že se tu nachází spousta zařízení věnujících se jeho zdokonalování. Nádherně uvolnit se můžete při různých druzích masáže, naopak posílit tělo lze ve fitness centrech pod dohledem osobního trenéra. Navštívit je možné i tradiční lázně v antickém stylu nebo modernější sauny. Dále se můžete nechat zkrášlit v nespočtu kadeřnických, kosmetických a jiných salónů.

Ne všude má každý Ostrovan či turista přístup. Některá místa jsou přístupná jen klukům z vyšších stupňů, ale někdy se tam dá dostat výhrou v nějaké soutěži. Soutěže obecně jsou zde velmi populární. Kromě přístupu na různá místa lze vyhrát například noc s osmičkou nebo společnost několika sedmiček, které plní jakákoliv přání.

Pokud kdykoliv, kdekoliv a s kýmkoliv zatoužíte po troše soukromí k sexuálním aktivitám, můžete zapadnout do speciálně vybavených kabinek s postelí a dalším nezbytným příslušenstvím, které jsou rozesety po všech městech i vesnicích, nebo do některého z ubytovacích zařízení. Kromě soukromí a dobrého zázemí zde lze dostat také více bodů, pokud svolíte k nahrávání celé akce. Pomůžete tak sobě i exportu erotických materiálů.

Sport

Na Ostrově se můžete věnovat obdobným sportům jako kdekoliv jinde. Jednotlivci mohou provozovat atletiku, cyklistiku, plavání, skoky do vody atd. Mezi týmovými sporty jsou nejoblíbenější ty nejvíce kontaktní, jako je třeba americký fotbal. Skoro všechny disciplíny ale mají v profesionální podobě trochu upravená pravidla, aby byla pro publikum zábavnější. Například při atletice jsou všichni sportovci nazí tak, jak to bylo zvykem v antickém Řecku. Obdobně je tomu tak i u kolektivních sportů, čímž teprve dostávají ten pravý náboj.

Kromě lehce upravených klasických sportů, provozují se na Ostrově i sporty úplně specifické, týkající se především různých sexuálních výkonů. Soutěží se tu tedy například ve stříkání do dálky, do výšky, na terč, na objem za určitý čas nebo v rychlosti, a to jak jednotlivci, tak s asistencí druhého. Dvojice se například mohou porovnávat při chytání sperma z dálky do pusy nebo nejrychlejším udělání se do zadku. Oblíbenými týmovými sporty jsou nejrychlejší vyhonění/vykouření svému či cizímu týmu, vsunutí celého ptáka do zadků spoluhráčů za co nejkratší čas apod. Hitem je disciplína, kdy několik kluků sedí u stolu, v každém kole je někdo z nich kouřen a ostatní musí uhodnout, který z nich to je.

Jednou za rok se na několik dní pořádá slavnostní olympiáda, kde se střetávají amatérští i profesionální sportovci nejen ve všech uvedených disciplínách. Největší zájem je pochopitelně o alternativní sporty, v kterých se často dosahuje opravdu úctyhodných výkonů. Bojuje se na velkých stadionech v několika městech a vše detailně přenáší místní televize. Spontánní nadšení v hledišti často přerůstá v sexuální orgie, které pak přitahují zájem režisérů sportovních přenosů, díky čemuž si můžete olympiádu dost dobře užít i u televize doma či v baru.

Média

Na Ostrově se vydávají dva celostátní deníky: první se zabývá více vnitřními záležitostmi, druhý cílí na zahraniční zprávy. Také se tu tisknou hlavní světové deníky jako např. Guardian nebo Le Monde. Dále tu s různou frekvencí vychází několik specializovaných časopisů např. o módě, umění, vědě, přírodě a samozřejmě také sexu. Existují i exkluzivní periodika pro vyšší stupně.

Celoplošně tu vysílá několik rádií hrajících různé žánry od vážné hudby a tradičních kmenových rytmů, přes jazz a rock'n'roll až po moderní hudbu ze všech koutů světa. Je to také dobrý zdroj informací o pořádaných párty a jiných akcích. Máme tu dokonce v provozu jednu plnoformátovou televizi, která vysílá i pořady vlastní tvorby, a poté kanály o přírodě, zpravodajství a sportu. Zahraniční satelitní vysílání je tu taktéž přístupné a nechybí tu samozřejmě ani nonstop porno kanály, kde čas od času můžete narazit i sami na sebe.

Všechna města i větší vesnice jsou propojené optickou sítí a celý Ostrov je pokrytý mobilním připojením, takže internet je dostupný opravdu všude. Za zmínku stojí místní seznamovací server, kde mají profil všichni kluci i s oficiálními fotkami. Vše je zde přehledně setříděno podle kategorií, stupňů, místa aktuálního pobytu a dalších zajímavých parametrů. Pokud tedy nechcete hledat někoho pěkného na večer po městě, stačí se přihlásit a domluvit se na všem pohodlně online.

V souvislosti s médii je třeba se zmínit o jedné celkem zásadní věci, a tou je regulace všech záznamových zařízení na Ostrově. Občané i turisté mají jen velmi omezené možnosti zacházení s fotoaparáty, kamerami, mikrofony apod. Hlavním důvodem je, aby se z Ostrova neautorizovaně nedostávaly fotky a videozáznamy kluků, jelikož by to ohrožovalo export erotických materiálů a samotný turismus. Pro různé účely je možné půjčit si speciálně upravené přístroje, které nedovolí pořízené záznamy stáhnout nikde jinde než na oficiálních místech, kde projdou cenzurou. Můžete si tady natočit nějakou pěknou akci, ale po odevzdání už se k ní nejspíš nedostanete, i když za ni určitě dostanete nějaké body.

Soukromá zábava

Kromě zábavy ve veřejném prostoru se spousta kluků baví se svými kamarády na nejrůznějších párty a oslavách u sebe doma nebo na odlehlejších venkovských nebo horských chatách. Pokud se někdy do nějaké takové party pěkných mladých kluků dostanete, zažijete akce, které si budete pamatovat na celý život. V tak uvolněné atmosféře má i hra s flaškou své kouzlo. Už jste někdy například museli vykouřit ptáky skupince kluků, protože jste prohráli sázku?