SLOVO REDAKCE

3. března 2018 | Milí čtenáři, ač se to v těchto mrazech vůbec nezdá, jaro už klepe na dveře. Zatímco se stupnice venkovních teploměrů pomalu odrážejí ode dna, jiná stupnice na našem webu se dostává do varu. A je taky na čase! Vždyť crowdfundingová kampaň pro vydání románu Vesnický závod se dostává do své poslední třetiny. Ano, už jen dva týdny si můžete pořídit první opravdu gay erotický román v předprodeji za bezkonkurenčních 350 Kč i s poštovným.

vesnicky zavod anketa odpovedi

Ale to jestli nakonec kniha spatří světlo světa, záleží stále na vás. A protože jsme se minule ptali na váš názor, autoři pro vás připravili stručnou reakci na vaše odpovědi. Především by chtěli moc poděkovat všem těm, kteří už přispěli, jen díky vám má kampaň šanci v této závěrečné fázi uspět. Těm, kteří už se rozhodli, ale ještě otálejí, vkazují, že čím dřív přispějí, tím je větší šance na úspěch, neboť to přesvědčí další váhavce, že projekt uspěje. Těm, kdo čekají, až se kniha bude povalovat v sekci erotické literatury v místním knihkupectví, zase že speciální odměny i speciální cena jsou k dispozici jen teď. To je i odpověď pro ty, kterým kniha přijde moc drahá – levnější už to nebude! Ti, kdo se bojí a nesmí do lesa, si místo tištěné knihy mohou pořídit e-book, který nikdo nikde nenajde.

Těm, kdo si příběh už četli na našem serveru a kterým se líbil, autoři vzkazují, že ho ještě hodně vylepšili, a navíc přidali další kapitoly, které vnesou do celého příběhu nové světlo. No a těm, co se příběh zas tak moc nelíbil, vzkazujeme my z redakce, že jestli uspěje tahle kniha, bude to impuls pro zkusit vydat třeba zrovna vašeho oblíbeného autora.

A nakonec ultimátní návod pro ty, kdo netuší, jak si knihu pořídit: klikni sem, vyplň e-mail, jméno, příjmení, adresu a zvol způsob platby. Jakmile platba proběhne, můžeš si zvolit, zda přispěješ pod svým jménem, nebo anonymně. Kniha ti přijde poštou během června. Pokud bys chtěl raději e-book: klikni sem, vyplň e-mail, přezdívku a zvol způsob platby. Jakmile platba proběhne, zvolíš si anonymní příspěvěk a e-book ti přijde na e-mail také v červnu.

Více už toho dnes nestihneme, musíme vyřizovat záplavu povídek, která se nám tu nashromáždila – jen za poslední měsíc jsme jich vydali přes 20 – a to už je pořádná porce kvalitního čtení.

Komentáře  

+6 #1 Pojďme do tohoDoublemo 2018-03-05 15:40
Časáků s povídkami je na stáncích nepřeberně, ale opravdu klasicky vydaný román s gay tématikou ČR nezažila. Obohaťme svou skrovnou poličku kvalitním čtením. Dá se to číst pořád dokola. Vím o čem mluvím, dělal jsem korekruru.
Doublemo
Citovat