SLOVO REDAKCE

18. ledna 2018 | Milí čtenáři, tohle Slovo nezačneme zmínkou o aktuálním počasí, protože to… no, neumíme. Kluci z Redakce nám půjčili tuhle prominentní plochu, abychom vás rychle o něco požádali. Upřímně: poslední měsíc nedokážeme myslet na nic jiného, a jak se odpočítávadlo nahoře blíží neúprosně k nule, pořád musíme přemítat, jestli jsme s přípravami na start hithitovské kampaně na něco nezapomněli. Určitě zapomněli, ale snad nepodstatného.

roznes letakyK věci. Podniknout úspěšnou kampaň na Hithitu není sranda. Proto potřebujeme, aby se o ní dozvěděli lidi z široké queer komunity u nás i na Slovensku. Kromě jiných cest, které připravujeme, jsou dvě, kde byste nám mohli ohromně pomoct: roznos letáků a sociální sítě. Pokud znáš nějaký queer podnik ve svém městě, stáhni si letáky, vytiskni je a rozstřihni. Jakmile 1. února nastartuje kampaň, vyraz na místo. Zeptej se obsluhy, jestli to můžeš rozhodit na stolky apod., můžeš připomenout, že projekt je komunitní, nekomerční a okoření naší queer scénu. Určitě nám dej vědět, že a kam jsi to roznesl, ať to nedáváme na stejná místa. Když k tomu přihodíš fotku podniku s letákem, uděláme z toho koláž a hodíme ji sem. Zajímavá jsou velká i menší města, kromě Brna a tak trochu Prahy nemáme zatím pokryté zhola nic. Ani Slovensko.

No a pokud hodíš status/zprávu na svůj Facebook, Twitter, Snapchat…, bude to taky geniální. Nejlépe sdílej odkaz na video nebo na náš web: http://vesnicky-zavod.eu/

Vaši Full.of a Leckdo

Komentáře  

0 #2 RoznosyLeckdo 2018-01-20 10:49
Cituji Saavik:
Takže aspoň kousek Ostravy máte pokrytý

Moc díky, Saaviku!

Tak už máme pokryté Brno, Ostravu a jednu diskotéku na Slovensku. Ještě nám chybí někdo na pomoc v Praze, kde je těch podniků hrozně moc.

A pak jsou tu další města po ČR jako Plzeň, Liberec, Olomouc, Pardubice, České Budějovice, Ústí nad Labem apod., kde taky pár podniků je, a kam se nemáme šanci dostat, nemluvě o celém Slovensku.

Všem, kdo by chtěli pomoct, už předem moc děkujeme!
Citovat
0 #1 Odp.: Slovo redakce 27Saavik 2018-01-20 04:15
Už jsem slíbil redakci, že to rozhodím po Stodolní a v Ikarusu.
Takže aspoň kousek Ostravy máte pokrytý
A držím palce, Moc vám to přeju.
Citovat