SLOVO REDAKCE

13. února 2016 | Karaj legantoj, milí čtenáři, nur simple en malmulte da vortoj: jen nova kostumo de nia servilo! Jednoduše pár slovy: spouštíme novou responzivní verzi stránek! :-)
discobolos

Jak jsme předesílali minulý týden, dnes večer se povedl přesun webu do nového, aktualizovaného kabátu. Ten přináší pár důležitých novinek: především responzivní design umožnuje snadné procházení stránek i na menších displejích vašich mobilů a tabletů. Vylepšený systém soukromých zpráv umožňuje komfortnější komunikaci mezi uživateli a chová se už více jako běžný email. Změn doznala i grafická identita stránek; nové logo, grafické prvky po stranách i font nadpisů, věříme, posouvá projekt do mírně současnější polohy. Pro autory je podstatné, že systém nyní umožňuje inteligentní verzování vašich povídek během korektur, takže vaše původní texty budou stále k nalezení.

Jak projekt Ostrovních povídek roste, žádá si více a více pozornosti nás v redakci. Vítáme tedy každou pomoc, například s korekturou textů, díky které jsme mimo jiné našli dostatek času na přeskriptování stránek. Nicméně podpora i vás ostatních se v budoucnu stane klíčovou pro rozvoj a udržování serveru. Připravili jsme proto novou položku v menu nazvanou Podpořte nás, kde se dozvíte, jakými všemi způsoby můžete přispět k bezproblémovému provozu a rozšiřování projektu, k růstu jeho věhlasné pověsti, růstu tak velikému, že jeho sláva hvězd se bude dotýkat, a překonávaje propastné prostory mezigalaktické, rozmachem svým zahanbí vesmír, a jehož následný pyšný kolaps zachytí vzdálená civilizace v obdobě Michelsonova interferometru jako něžné, desetinu sekundy trvající vibrace gravitačních vln. Ach, když vidíte, co může vaše podpora znamenat, to může zůstat vaše srdce vlažné? :-P

Nám všem tedy přejeme příjemný čas strávený na staro-nových stránkách a doufáme, že nám zachováte přízeň. Vivu longe kaj bonfartu!

Vaše Redakce

P.S. I na toto Slovo redakce můžete, jak jinak, reagovat v diskuzi níže:

Komentáře  

0 #5 Seznam povídekRedakce 2016-02-17 23:02
Seznam povídek autora jsme hned přidali. Zapomněli jsme na něj při upgradu. Děkujeme za upozornění!
Citovat
0 #4 Odp.: Slovo redakce 18Saavik 2016-02-16 22:10
Zdravím. I já bych se přikláněl k Zvědavému a k Michalovi.
Mnohdy povídka zaujme natolik, že si člověk řekne : od toho bych si přečetl ještě něco. A pak musí složitě, nebo spíš zdlouhavě hledat.
Pokud to je tedy možné, uvítal bych odsek, kde budou povídky třeba podle data, nebo podle abecedy.
Děkuju za sebe i za Hráška.
Citovat
0 #3 Seznam povídekMichal 2016-02-16 13:20
Souhlasím se Zvědavým!
Citovat
0 #2 Odp.: Slovo redakce 18Zvědavý 2016-02-15 21:02
U profilů autorů se dřív ukazoval seznam povídek, který mají na svědomí - to by chtělo vrátit. Nechci přijít o nic od mých oblíbenců. Díky :-)
Citovat
0 #1 Prima!Good Guy 2016-02-15 05:55
Vážená redakce, jménem AAOP a samozřejmě jménem mým blahopřejeme k "mírnému pokroku v mezích zákona" (slovy klasika) na tomto webu. Nový vizuál působí moderněji, což určitě bude mít i pozitivní vliv nejen na čtenáře a jejich tablety (mně jako starý konzervativní krávě nic takovýho nesmí do baráku a šmrdlací mobil už vůbec ne .-), ale zejména na autory, nejen asociovaných v AAOP, kteří propuknou v gejzír nápadů a promění se v samou podstatu tvůrčí energie a zaplaví Ostrov kvalitní a nápaditou literatutoru. Hodně zdaru všem! GG
Citovat