SLOVO REDAKCE

28. dubna 2019 | Milí čtenáři, teploty v Česku atakují ty letní a mírné tropy nejsou už jen devízou Ostrova, odkud jsme se právě vrátili. A opět, jako každý rok, jdeme Prahou a oči máme na stopkách. Jak vidno, pražští kluci se jednoznačně přesunuli do tzv. Fáze první: kraťasy (podle naší Ostrovní terminologie). Je jen otázkou měsíce, maximálně dvou, a jsme ve Fázi druhé: trička dolů. Doufáme, že i v jiných končinách republiky jste na tom stejně. I když…, ono v Praze se dají najít i takové světové unikáty jako Fáze 30 – ale klikejte jen ti, co máte rádi výstavy, ostatní se budou nudit ;-)
Kluci v přírodě

Ale k věci. Nejprve napravíme malý rest z minula. Druhý tip redakce jsme před měsícem udělili Full.ofově povídce Dobré věci, která si nás získala originalitou a smyslem pro řemeslo i humor, která tuto autorskou dvojici na OP už dlouho provází. Tip na přečtení je opět pro všechny, zaujme jak příběhem s povídkovou pointou, stejně jako erotickými pasážemi a popisem světa umělců. Takže: gratulace!

Druhá zpráva je zpráva superdobrá. Co se nám rozleželo v hlavě během dovolené v národních parcích Ostrova, jsme hodili na elektronický papír a představujeme vám druhý Sborník OP, tentokrát věnovaný tématu Kluci v přírodě. Najdete tu opět výběr desítky výborných povídek, kde příroda hraje prim. Je libo romantiku na horách, nebo klasickou jízdu na exotické pláži? Nebo snad tvrdší akcičku v hlubokém lese? Tak dost slov a stahujte sborník, dokud je ještě teplý! Jo a šiřte ho! E-book je zdarma a můžete ho poslat komukoli mailem, nahrát ho kamkoli na svůj blog a podobně. Jen ať internet pozná, co jsou to OP! :-D

Poslední odstavec je vlastně jen krátká zmínka. Během našeho trmácení ostrovními krásami se tu rozhořela diskuze o OP obecně. Jsme za ni rádi a náš příspěvek do ní najdete zde.

Toť vše pro tuto chvíli a vyhlížejme tu druhou fázi!
Vaše Redakce

Komentáře  

+5 #4 Odp.: Slovo redakce 40zmetek 2019-08-02 16:05
Jenom k redakci - už to bude skoro rok, co se těším na rozhovor se Saavik. Bude?
Citovat
-5 #3 Léto?svatý otec 2019-04-29 19:55
Nějak mi unikají ty ataky letních teplot a kluci v tričkách ... včera i dneska topím o 106, jinak bychom v baráku akorát tak nastydli. Budu muset asi taky něco napsat, abych si mohl užívat ve sborníku :P
Citovat
+4 #2 Odp.: Slovo redakce 40zmetek 2019-04-28 16:31
Přidávám se s díkem, zjistil jsem, že tam mám "Lesní oko"...
Citovat
+8 #1 Odp.: Slovo redakce 40Saavik 2019-04-28 15:47
Děkuju, děkuju... Nevím ani čím jsem si zasloužil, že byla vybrána moje povídka, ale velmi mne to potěšilo.
Citovat