SLOVO REDAKCE

30. prosince 2018 | Milí čtenáři, zdá se nám, jako bychom psali poslední ostrovní PFko před pár měsíci. Inu, letí to a to pořádně. Možná je to i tím, že běžný rok prosvištíme ve shonu a stresu a pak se znenadání o vánočním čase zastavíme a nestačíme se divit. Do toho nového roku vám všem tedy přejeme sílu a moudrost se zastavovat častěji a na delší dobu. A pokud to bude zastavení nad nějakou z OP povídek, ještě lépe! Pročtěte si ji jednou a podruhé, zasněte se nebo si užijte. Obojí je zdravé :-).

Nechceme se pár hodin před přelomem roku nějak zvlášť rozbilancovávat. Shrňme tedy jen, že rok 2018 byl pro OP velmi úspěšný. Publikovali jsme doposud nejvíc povídek v historii, celých 200. To je víc jak jedna obden! A to, prosím, mluvíme o kvalitních textech, pečlivých korekturách a zodpovědné editaci. Kromě webové publikace jsme přidali i rozrůstající se portfolio tištěných knih, které zažívají své první úspěchy v knihkupectvích. A k tomu jeden sborník jako ebook. Jen tak dál a vám všem SLÁVA!

Velkých, i když možná ne tak viditelných změn se dočkal i náš web. Zvýšili jsme dramaticky bezpečnost vašich účtů pomocí https protokolu, přidali nové ocenění a naučili se vyrábět elektronické knihy. To všechno bylo možné jen díky vašim příspěvkům na provoz, za které vážně upřímně děkujeme. A za příspěvky, které jsme teď dostali k Vánocům už chystáme další vylepšení a upgrady. Pokud vás napadá, na co bychom se měli zaměřit, ať už to bude sebešílenější nápad, dejte nám o tom vědět. Třeba to zmákneme.

Ještě jednou vše nej do roku 2019, hodně inspirace, zmíněného zvolnění a v neposlední řadě zdraví!

Vaše Redakce

pf2019

Komentáře  

+4 #4 Odp.: Slovo redakce 37zmetek 2019-01-01 19:11
Cituji Jaachim H. T.:
Líbí se mi ta malinká rebélie s velkým Z u zmetka, kterou už nikdo nesmaže. Zaslouží si to, hošan.
Jinak... bylo a je mi stále ctí být součástí týmu. Děkuji všem a přeji hodně zdaru do nových 365 dní. :)

Já si toho všimnul, jen jsem to nechtěl komentovat, abych si nepřipadal jako hnidopich, ono je to asi spíš jedno...Jednou jsem napsal, že jsem s malým z, protože doufám, že zas tak velkej zmetek nejsem. Ale tady to měla asi být spíš pocta (doufám), tak mě to nakonec spíš trochu zahřálo.
Citovat
+3 #3 Odp.: Slovo redakce 37Jaachim H. T. 2019-01-01 16:13
Líbí se mi ta malinká rebélie s velkým Z u zmetka, kterou už nikdo nesmaže. Zaslouží si to, hošan.
Jinak... bylo a je mi stále ctí být součástí týmu. Děkuji všem a přeji hodně zdaru do nových 365 dní. :)
Citovat
+3 #2 Odp.: Slovo redakce 37zmetek 2019-01-01 14:51
Myslím, že to Saavik řekl za všechny. Ale já to opakuju, protože to tak taky cítím a chci to taky říct. Takže - ještě jednou děkuju.
Citovat
+4 #1 Odp.: Slovo redakce 37Saavik 2019-01-01 06:46
Díky za vaši snahu a ať se vám daří i nadále.
Saavik a Hrášek
Citovat