SLOVO REDAKCE

6. prosince 2018 | Milí čtenáři, je tu prosinec, a kdo čekal závěje, je drtivě zklamán. Tam, kde ale nadílka nikdy nezklame, jsou Ostrovní povídky. Podle OP by se vlastně už mohly začít psát pranostiky. Takže: "O svaté Barboře, povídky leží na dvoře". No, ehm, co třeba: "Na svatou Lucii jasný den, urodí se povídky a len". Dobře, na pranostikách ještě zapracujeme :-)

Knihy na Vánoce

Ze štědré povídkové nadílky za poslední týdny se můžeme krátce zastavit nad příběhem od Good Guye, kterého tímto ještě jednou vítáme na OP zpět. Povídka Láska je odpověď si nás získala od první korektury a rozhodli jsme se ji ocenit prvním Tipem redakce. A proč ji doporučujeme každému k přečtení? Good Guyův stylisticky a žánrově přesvědčivý text přináší na OP téma, které je velmi originální, ale vlastně v běžném životě ne tak ojedinělé: manželství, rodina s dětmi a touha po mužské lásce, která neznamená jen tvrdší sex a úlevu. V paralelní roli otce i gay milence se tak hlavní hrdina setkává nejen se známými problémy v erotických vztazích, ale také s vnitřním zmatkem z rozporů života rozkročeného mezi dva tak rozdílné světy. A nebo lze nalézt harmonii i zde? A co pro ni musíš obětovat? To se jistě dozvíme v dalších kvalitních pokračováních. Něco nám ale tiše našeptává, že nikdy nemůžeš mít vše.

Za Redakci OP jsme rádi, že toto jsou první Vánoce, kdy vám můžeme nabídnout nejen virtuální, ale i reálnou vánoční nadílku – trojici vydaných knih a jeden ebook na základě originální tvorby pro OP. Pokud ještě sháníte dárek pro partnera, gay-naladěného kamaráda či kamarádku, myslíme, že se ještě objednávka z větších eshopů stíhá s doručením do Vánoc. Nejen že to bude super originální dárek pro vašeho blízkého, ale taky malé poděkování samotným autorům. Stejně tak nás potěší, pokud někomu pod vánočním stromkem přistane flashka (nebo jen lísteček s odkazem) s 1. elektronickým sborníkem povídek z OP :-)

Tolik pro tuto předvánoční chvíli. Užijte si svátky tak, jak máte rádi, nepřehánějte to s nákupním maratonem a dopřejte si čas na své blízké. A klidně i na Ostrovní povídky ;-) A před Silvestrem ještě přispěcháme s přáním!

Vaše Redakce

Komentáře  

+7 #3 Odp.: Slovo redakce 36Jaachim H. T. 2018-12-25 10:08
Cituji Liem:
Zdravím a přeji celé redakci hezké svátky.
Ale mám jeden dotaz, kdy bude slíbený rozhovor se Saavik?

Ahoj,
asi bych se jako pověřený žurnalista měl ozvat. Takže...
bohužel jsem měl osobně přespříliš povinností týkajících se hlavně školy a práce, až na rozhovor a celkově povídky nezbyl drahocenný čas. Budu se tedy snažit, abych slíbený rozhovor dodal co nejdříve. :) Máš mé slovo a přijměte, nejen ty, ale všichni zdejší čtenáři mou omluvu.
Citovat
+7 #2 Pro všechnySaavik 2018-12-25 05:47
★˛˚˛*˛°.˛*.˛°˛.*★˚˛*˛°.˛*.˛°˛. *★ šťastný ★* 。*˛.
˛°_██_*.。*./ ♥ \ .˛* .˛。.˛.*.★* nový rok *★ 。*
˛. (´• ̮•)*.。*/♫.♫\*˛.* ˛_Π_____.♥ 2 0 1 9 ♥ ˛* ˛*
.°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •\.˛*./______/~\*. ˛*.。˛* ˛.*。
*(...'•'.. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬╬*˚ .˛ ...


Až půjdeš okolo obchodu, ať je to s vědomím, že všechno máš.
Až půjdeš okolo lékárny, ať je to s vědomím, že nic nepotřebuješ.
Až půjdeš domů, ať je to s vědomím, že tě tam někdo čeká.

Saavik a Hrášek
Citovat
+9 #1 Odp.: Slovo redakce 36Liem 2018-12-20 18:40
Zdravím a přeji celé redakci hezké svátky.
Ale mám jeden dotaz, kdy bude slíbený rozhovor se Saavik?
Citovat