• Filip Svlečený
Stylklasika
Datum publikace23. 6. 2016
Počet zobrazení5453×
Hodnocení4.06
Počet komentářů8

Zážitek

Ahoj Julie,

Dneska jsem v posilovně zažil něco zvláštního. Zaujal mě tam jeden týpek. Řekl bych mu tak maximálně 40 let, vypadal moc dobře. Tedy ne že by to byl nějaký kulturista, spíš takový štíhlý chlap s vyrýsovanýma svalama. Cvičil v cyklistickým dresu, ale bez vršku. Prostě přiléhavý polodlouhý šortky s takovýma těma jakoby kšandama. Krásně mu byly vidět namakaný kozy, občas mu vylezla i bradavka, super ramena a ruce, pěkně vyrýsovaný. Vyrýsovaný měl ovšem i péro v těch obepnutejch šortkách. Nenápadně jsem ten jeho rozkrok pozoroval a myslím, že se mu tu a tam postavilo péro. Teda spíš jsem si tím jistej… Nestálo mu sice úplně, ale rozhodně se tam rýsovalo něco pěkně rovného a velkého, zatímco v jiných chvílích to byla spíš taková boule, ale i ta byla pěkná.

Co ti mám povídat, začalo se mi z toho pohledu taky stavět péro a neměl jsem to jak skrýt. Pod trenkama na ostro. Tak jsem se musel odebrat k odchodu. Svlíknul jsem se v šatně a zapadnul jsem do sprchy. V klidu jsem se mydlil, a zrovna když jsem si usilovně mydlil péro, tak do sprchy vešel on… Hned jsem se otočil, aby neviděl, jak mi stojí, ale asi se mi to moc nedařilo. Protože když ten týpek stál ve sprše vedle, prohodil: „Se nestyď, že ti stojí. Mně taky stojí, to je normálka.“ Chvilku jsem váhal, ale pak jsem se otočil. Ten týpek si mydlil péro zrovna tak jako já před chvílí a normálně ho měl v pozoru!

„Tvrdý péro se důkladněji vymydlí,“ prohodil a pokračoval v mydlení. Zadíval se mi do rozkroku a řekl mi, že mám dobrou kládu. „Já vím,“ řekl jsem zmateně, „ale vaše je o dost větší…“ To mi asi trošku ujelo, ale to asi nevadilo, protože ten týpek reagoval celkem příjemně: „No taková kláda není vždycky výhra, víš?“

„Pro někoho možná jo…“ Tak tohle mi fakt ujelo, ale byl jsem fascinovanej jeho tlustým, dlouhým a tvrdým pérem a nedokázal jsem od toho odvrátit oči.

„Ne každej ho v sobě snese, víš?“ řekl mi pak, vypnul sprchu a začal se utírat ručníkem. Že bych ho v sobě chtěl mít, to jsem se zatím neodvážil říct nahlas, ale hrozně moc jsem si to přál. Týpek si zatím důkladně sušil rozkrok tak, abych na to dobře viděl, pak si ho obalil ručníkem a vyšel ze sprchy. Rychle jsem se taky osušil a vyšel jsem do šatny, kde jsem ho viděl, jak stojí u skříňky, péro obalený ručníkem na fest, aby mu to dobře drželo, evidentně mu pořád stálo a ručník mu přes něj visel dolů.

Zničehonic přišel do šatny nějakej novej borec. Ten týpek mu hned vysvětlil: „Sorry, že nám oběma stojí, povídali jsme si o sexu a tak nějak nás to vzrušilo, viď?“ dokončil směrem ke mně. „No jo,“ řekl jsem souhlasně, ale dost stydlivě. „Hlavně když vám stojí, když je to potřeba,“ zasmál se nově příchozí a začal se svlíkat. „No mně stojí skoro furt,“ řekl jsem trochu omluvně. Jako naschvál měl skříňku skoro vedle mě, takže jsem neměl moc šanci se diskrétně oblíct, aby mi na něj neviděl. Zády k němu jsem si začal oblíkat džíny, a jak jsem byl nervózní, tak mi to moc nešlo. „To chce buď babu, nebo pravidelnou onanii,“ poradil děsně moudře ten chlap.

„To jsem mu říkal taky,“ ozval se ten sympaťák, už oblečený, a pak prohodil ke mně: „Tak jsme domluvený, zejtra zase ve čtyři.“ Koukal jsem na něj jako blázen, vůbec jsme se neznali, natož abychom se na něčem domlouvali. Kouknul mi do rozkroku, kde se mi v upnutých džínách rýsovalo tvrdé péro, pak mi kouknul do očí, mrknul na mě a řekl: „Tak zdar.“ – „Nashle…,“ řekl jsem úplně zmateně a týpek odešel.

„To je tvůj trenér?“ zeptal se ten druhej borec. „J… jo,“ vykoktal jsem ze sebe. „A proč mu vykáš?“ – „No… On je to zároveň… můj učitel, tak mu vykám,“ pokračoval jsem v koktavém lhaní. Sklopil jsem oči, ale ne kvůli tomu, že bych se styděl nebo co, ale abych se podíval na jeho péro, protože stál přede mnou kompletně nahej. „Mně stojí hlavně, když je třeba, víš?“ řekl najednou… Asi si všimnul, že mu tam čumím. „Taky dobrý…,“ odpověděl jsem a doufám, že to nevyznělo tak, jako že mu chválím péro, i když to vlastně vyjadřovalo to, co jsem si o jeho péru myslel, tedy že je pěkný, vyholený, celkem dlouhý a krásně se mu houpalo kolem koulí.

Rychle jsem uhnul očima, i když teda moc se mi nechtělo, dooblíknul jsem se a vypadnul. Teda vlastně ještě ve dveřích jsem se otočil a pozdravil jsem, spíš teda proto, abych zahlédnul něco z jeho těla. Akorát si natahoval šortky přes krásný kulatý zadek. Pozdravil taky, a tak jsem šel.

Julčo, nevím, jestli dneska usnu. Ten „trenér“ mi hučí v hlavě jako moje kláda. Ani jsem zítra neměl v plánu jít cvičit, ale musím. Zruším schůzku s Ondrou, tohle mě děsně láká. Drž mi palce, hned ti pak napíšu.

MTR,

Oliver

Re: Zážitek

Jůlinko,

díky za podporu a fandění. Jsem rád, že mám někoho, komu to můžu vykládat. Fakt si cením, že jako holce ti tyhle moje věci nevadí.

Tak jsem tam ve čtyři byl. V šatně nikdo nebyl a já bůhví proč jsem jen otevřel skříňku a ani jsem se nesvlíkal. Čekal jsem, co bude. Asi za dvě minuty přišel. „Zdar,“ řekl, kouknul na číslo klíčku a zamířil si to k odpovídající skříňce, která byla přímo naproti mojí. Otevřel ji, otočil se ke mně a řekl svým sexy chlapským hlasem: „Tak se svlíkáme, ne?“

Stál proti mně a pomalu si začal rozepínat košili. Koukal na mě dost vyzývavě a ty knoflíčky rozepínal děsně sexy způsobem, ani ti to nedokážu popsat. Pak si začal stahovat rukávy, zase pěkně pomalu, no bylo to jak profi pánskej striptýz. Košili pak hodil velmi elegantně na lavičku, co byla mezi náma, zastrčil palce do kapes džínů a vyzývavě na mě hleděl.

Přece se nenechám zahanbit, ne? Chvíli jsem provokativně koukal na jeho krásně vyrýsované tělo a pak jsem si začal pomaloučku svlíkat tričko. Snažil jsem se to dělat co nejvíc sexy a pomalu, snad se mi to dařilo. Pokud možno stejně elegantním způsobem jsem tričko hodil na jeho košili.

„Super,“ zašeptaly jeho rty a mně bylo jasné, že je „náš“. A trochu jsem si i představoval, že by mohl být tak trochu „můj“. Chvíli si taky prohlížel můj trup, pak se chytil v rozkroku za ptáka a hladil si ho. Provokativně jsem složil ruce na prsa a opřel se o vedlejší skříňku, přičemž jsem se snažil tvářit, jako bych říkal: „Tak se ukaž.“

Asi to pochopil. Pomalu si rozepnul poklopec, mírně stáhnul džíny a vylovil tu svou kládu. Byl zjevně naostro a ptáka nechal čouhat jen tak, přes ten rozepnutý poklopec. Opřel se o skříňku jako já a jeho oči říkaly to, co moje před tím: „Tak se ukaž taky.“

Měl jsem na sobě tepláky. Stoupnul jsem si, rozvázal šňůrku těch tepláků a nechal je volně spadnout k zemi. Bylo vidět, jak schválně skrývá, že mu málem vypadly oči z důlků, když viděl, že mám na sobě ty modrý pánský poloprůhledný tanga od tebe. Jeho rty neslyšně zaartikulovaly „Super“, otočil se ke mně zády, stáhnul si džíny pod zadek, zjevně si promnul péro a otočil se zase ke mně. Kláda mu dokonale stála a on si dokonale elegantně svlíknul džíny. Ještě nikdy jsem neviděl, že by se džíny daly svlíknout takovým sexy způsobem.

Ale využil jsem toho, co jsem viděl, a podobným způsobem jsem ze sebe stáhnul ty tanga, takže jsme stáli proti sobě zcela nazí. Opřel jsem se zase o skříňku, on pak taky, začal jsem si protahovat péro, a on taky…

Ve fitku nic takového nemůže trvat dlouho. Zaslechli jsme hluk za dveřmi, cvakla klika a my jsme se rychle otočili každý ke své skříňce. Vešli tři nějací mladí kluci, asi i mladší než já, celkem hezcí, a začali se převlíkat. Nevěděl jsem, co mám dělat. Měl jsem v plánu si zase vzít ty tanga a pěkně si upravit péro do trenek, aby nebylo poznat ve fitku, že mi stojí, ale teď jsem stál u skříňky čelem k ní, aniž bych v ní cokoli měl. Ti kluci naštěstí věnovali pozornost sami sobě a kecali něco o fotbalu. Otočil jsem se, abych si z té lavice vzal ty tanga, ale ten můj borec to všechno evidentně naházel do svojí skříňky. Rychle jsem ze svý tašky vyštrachal trenky na cvičení a natáhnul si je.

Můj borec se mezitím oblíknul do svých elasťáků. Stojící kláda se mu tam pěkně rýsovala, což se snažil zakrýt tím, že šikovně držel ručník před rozkrokem. Udělal jsem to samé, protože v mých volných trenkách bylo taky všechno vidět, a když jsme viděli, že ti kluci si ani nesvlíkali trenky a rovnou šli do cvičebního, vyrazili jsme cvičit.

„Co dneska jedeš?“ zeptal se. „Kozy.“ – „Tak já pojedu taky kozy a budem se střídat, jo?“

Nedalo se nic dělat, musel jsem souhlasit. Chtíč vyhrál, i když rozum mi říkal, abych jel něco jiného a nemuseli jsme být moc v kontaktu. Takhle to ale byla hrůza. Když mi dával dopomoc na benchi, tak jsem mu koukal přímo na jeho vyrýsovaný rozkrok, takže se mi stavělo péro. Vleže na zádech si toho ostatní borci nemohli nevšimnout. Když jsem dával dopomoc já jemu, tak mi koukal nohavičkou pod trenky, a jeho rozkrok všem ukazoval, jak mu tvrdne, nebo spíš, jak ho má pořád tvrdýho.

Ti tři mladí týpci šli asi po hodině do šatny. Můj borec chvíli počkal a pak řekl, že jdem do sprchy, že třeba něco uvidíme. Sice mě to lákalo, ale trochu jsem se obával, aby ti kluci neměli kecy na moji erekci.

Když jsme přišli do šatny, chlapci byli už ve sprše a vykládali něco o fotbale. My jsme se svlíkli a šli jsme tam. Představ si, ti kreténi se sprchovali v boxerkách! Asi se před sebou vzájemně styděli. No my už jsme byli nazí a připojili jsme se ke sprchování. Pozorovali jsme nenápadně ty kluky a ten borec si důkladně mydlil kládu. Já raději ne, protože už mi zase začal nabíhat. Kluci měli fakt pěkný těla, ale na péro jsme jim neviděli. Ten jeden měl i docela velkou bouli, vůbec by se neměl za co stydět.

No a když se osprchovali, šli každý ke svému ručníku, osušili si trup, obalili ručník kolem pasu a diskrétně si sundali ty mokré boxerky, které pak vyždímali. Nechápu. A šli do šatny.

Jakmile vypadli, ten borec normálně kleknul a začal mi ho kouřit! Teda dělal to báječně, okamžitě se mi postavil. Ale co čert nechtěl, jeden z těch kluků se vrátil do sprchy pro zapomenutý sprcháč. A samozřejmě nás viděl. Děsně jsem se vylekal, ale borec na něj rázně rukou pokynul, ať vypadne, a pokračoval dál. Nějak mě ta situace vzrušila, nevím proč, a nechal jsem se od něj vykouřit až do konce. Všechno moje semeno bylo v jeho puse…

Ale on to nespolykal! Nechal si to v puse, rychle se osušil a šel do šatny, kde furt byli ti kluci! Taky jsem se rychle osušil a šel za ním. Ten pitomec v šatně pootevřel pusu a nechal si to moje semeno stékat z koutků po bradě na krk a prsa a vůbec mu nevadilo, že kluci by to mohli vidět. Pak si to začal rukou roztírat po těle. Chlapci si toho ale moc nevšímali, nebo to možná jen tak dělali, nevím. Oblíkli se a vypadli a nijak na to nereagovali.

„Vy jste dobrý prase…,“ prohodil jsem. „Líbilo se ti to?“ odvětil. „Jo, obojí. Tam i tady…“ – „Jak se jmenuješ?“ – „Oliver.“ – „OK. Já jsem Roman. Necháš se píchat?“ – „Joo, rád… Chcete mě píchat?“ – „Chci. Co děláš zítra večer?“ – „Nevím. Píchám s váma?“ – „Jasný.“

Řekl mi, kde bydlí, a domluvili jsme se na sedmou u něho. Ty brďo, s ním to bude asi hustý…

Tak se zatím měj a napiš, jak s tím tvým. Ozvu se hned, jak zítra dorazím domů.

O.

Re: Re: Zážitek

Julčo, dík za info. Napíšu ti k tomu pak, teď jsem plnej toho chlapa. Ale doslova.

Otevřel mi nahej a stála mu kláda. Prý že právě onanoval a tvářil se omluvně. Teda neřekl „onanoval jsem“, ale doslova „honil jsem si čuráka“. Koukal jsem na tu kládu dost vyjeveně a doufal jsem, že si ji taky budu moct pohonit. On to asi poznal, protože mě vyzval, abych ho pohonil.

Pak mě ale zahnal do koupelny a poručil mi, abych se umyl a přišel bez oblečení. Poslechl jsem ho, a když jsem za ním přišel do pokoje, chytil mě za stojícího ptáka a navrhl mi, že mě pěkně zmrdá a že by to natočil na video. Slíbil, že tu kartu mi hned dá, abych se na to mohl podívat a abych měl jistotu, že toho nezneužije. Ten nápad mě zaujal, nebo spíš skoro ještě víc vzrušil, a souhlasil jsem.

Zapnul kameru, položil mě na postel a začal mi prsty připravovat anál. Dělal to opravdu jemně a bezbolestně, a stejně tak do mě pak zajel tou svou kládou. Chvíli se jen tak vrtěl, a když poznal, že už může, začal přirážet víc. Mrdal mě pak ze všech možných (i nemožných) stran a v různých pozicích, jako snad nikdo do dneška. Když už to na něj šlo, vytáhl ho ze mě a důkladně mi zestříkal celej ksicht, že jsem skoro neviděl. Jen jsem cítil, jak mě chytil za péro, a za malou chvíli jsem stříkal i já, cítil jsem, jak si to stříkám na bradu, krk a na prsa…

Chvíli jsem oddechoval, Roman vyndal z kamery SD kartu, přinesl notebook a zeptal se mě, jestli se na to chci podívat u něj, nebo až doma. Byl jsem zvědavej, tak jsem to chtěl vidět hned. Vyvalil jsem oči, když jsem viděl, že to video má 34 minut. To znamená, že mě 34 minut dělal!

Nevím, jak je to možné, ale při koukání na to video se mi zase postavil. Teda není divné, že se mi postavil, ale že se mi postavil nad sebou samotným. Nad tím týpkem taky, samozřejmě. Úžasně jsme se tvářili a byli jsme hrozně sexy. Ani jsem netušil, jak nahlas u šukání vzdychám, nebo spíš křičím. Rozvalil jsem se na gauč a musel jsem začít honit, Roman udělal to samé a honili jsme, jako bysme koukali na nějaké péčko. Však to taky bylo dobré péčko!

Nejvíc mě pak vzal ten záběr. Ani jsem nevěděl, že když mě Roman postříkal, vzal tu kameru do ruky a natočil tu mrdku na mým ksichtě. Když jsem pak viděl, jak za pomoci jeho honění stříkám svou vlastní mrdku k té jeho, tak jsem se znovu udělal…

Roman mi pak řekl, že jsem fakt dobrej a že bych si tím mohl slušně přivydělávat. Dokázal by to prý prodat na nějaký americký server a zakázal by k tomu přístup z naší republiky, případně i z jiných zemí. Nevěděl jsem hned, tak mi dal čas na rozmyšlenou.

A tak mi to teď teda leží v hlavě. Moc se mi ten návrh líbí, ale nejsem si jist, jestli to mám vzít. Co myslíš?

O.

Re: Re: Re: Zážitek

Ty jo, Julčo,

snad se na mě nebudeš zlobit, ale šel jsem do toho, děsně mě to vzrušuje. Roman mi dneska udělal profil na cameraboys, podepsal jsem smlouvu s tím serverem, a až mi to schválí, můžu se předvádět před chlapama za peníze. A když budou chtít, jako že oni prý budou, můžou se za peníze koukat na to, jak mě Roman souloží. Za každou minutu se platí jeden až pět dolarů, podle toho, jak si to nastavíme. Někteří prý vydrží koukat i 10 minut!

Předvádění

Ahoj Julie!

Dneska jsme se prvně předváděli před webkou za prachy… Bylo to boží! Takhle před kamerou se vůbec nestydím!

Nejdřív chtěl jeden týpek vidět pomalej striptýz. Tak jsem předvedl co nejlepší výkon. Pochválil mě za ty tanga a pak chtěl vidět, jak si hladím péro. A pak chtěl vidět, jestli si dokážu sám kouřit péro. Zkusil jsem to v předklonu, ale to nešlo, tak jsem to zkusil tak, že jsem si lehnul na záda, hodil nohy za hlavu a kupodivu to šlo! Ty brďo, tak já si dokážu sám kouřit péro… Ani jsem to netušil. Hned jsem si pomyslel, že to musím provozovat častěji. Roman mi pak hned napsal do profilu „self-sucking“, prý abychom nalákali víc návštěvníků. Jo a ten týpek, co to chtěl vidět, se asi po 6 minutách odpojil, asi nechtěl, ale hlásilo nám to, že mu došel kredit.

Za chvíli k nám do chatroomu vstoupil nějaký staroušek. Chtěl vidět, jak taťkovi kouřím péro (v profilu máme napsáno „daddy&son“). Přišli jsme teda co nejblíž ke kameře, pusou jsem Romanovi postavil kládu a začal ji olizovat a kouřit. Po nějaké době ale Roman ucuknul, protože nechtěl ještě stříkat. Týpek poděkoval a odhlásil se. Další 4 minuty na kontě!

Další číslo přišlo za chvíli. Nějaký belgický strejda chtěl vidět všechno, co máme v profilu. Takže byl striptýz, honění, vzájemné kouření, a pak došlo na self-sucking… Když jsem si tak olizoval žalud, ani jsem neviděl na to, co nám ten strejda píše, ale Roman si za chvíli rozkročmo stoupl nade mne, plivl mi na díru a zasunul ho do mě… Když byl až nadoraz, trochu víc na mě nanesl váhu, mně se tím pádem ještě víc uvolnila záda a pomalu se mi můj vlastní pták dostával hlouběji a hlouběji do krku, až jsem ho tam měl až po koule! Skoro jsem se dusil vlastním čurákem a Roman se do toho ještě pohupoval. Pak ho ze mě začal vytahovat a moje péro začalo vyjíždět trochu ven. Když už jsem měl Romanův žalud na krajíčku díry a svůj žalud jen špičkou mezi rty, Roman se do toho zase opřel a zase jsem měl v sobě jeho kládu až ke koulím a svoji kládu v puse taky…

Netušil jsem ještě, jak dlouho to trvalo, ale oba jsme po nějaké době stříkali. Roman ho najednou vytáhl a zcákal mi ksicht, načež sotva dostříkal, začal jsem cákat já, taky na svůj ksicht. Šel jsem ten ksicht ukázat zblízka na kameru a ten strejda mi celý šťastný děkoval, že je to krásné, a požádal mě, abych se na něj ještě chvíli takhle zblízka díval. Tenhle zrovna měl taky puštěnou kameru, takže na něj bylo i vidět. Oddálil záběr, abych viděl, že má svlečený kalhoty a že honí (to si mohl odpustit, ale co, jsem snad profík, ne?), posílal mi pusinky (to bylo trochu nechutné) a za chvíli se udělal. Znovu poděkoval a odhlásil se.

Systém nejdřív zahlásil, že seance trvala 9 a půl minuty, načež se objevila hláška, že jsme dostali nějaké poděkování ve výši 5 dolarů!

Dohodli jsme se s Romanem, že nám to pro dnešek stačí, a začali jsme vykládat. Hned mi navrhl, že bychom mohli to číslo, kdy on mě šuká a já si kouřím vlastní péro, předvádět v jednom pražském klubu. Že bych za jedno vystoupení mohl mít minimálně litr, ale spíš víc. Ani jsem neváhal a souhlasil jsem… Prý to domluví, tak se na to těším!

Taky se mě ptal, jestli bych takhle před lidma dokázal souložit i s holkou. Bylo by to v Německu. Nevím, asi jo, ale potřeboval bych možná nějakou stimulaci, řekl jsem mu, a on mě ujistil, že to by nebyl problém. Takže to prý domluví…

Ty brďo, co mě s Romanem ještě čeká za zážitky? Čím dál víc mě to baví.

Díky, že se ti můžu svěřit…

Oliverda.

Re: Předvádění

Tak ta párty teda skutečně proběhla, naštěstí snad dopadla dobře, ale měl jsem trému jako blázen.

Takže: Dojeli jsme k nějaké vile někde za Prahou. Roman mě vysadil a musel popojet dál. Prostě ten plán, že by tam byl jako můj doprovod, nevyšel, ti lidi to tak nechtěli. Takže jsem podle plánu musel stát u branky v nějaké uniformě, Roman někde splašil celkem sexy hasičský hadry i s nějakým minimaxem. Celý rozklepaný jsem zazvonil.

Ze dveří vyšla nějaká dáma v kostýmku, zamířila si to radostně ke mně, otevřela mi vrátka, políbila mě na přivítanou, zadívala se mi do očí, položila mi ruku na rozkrok a řekla: „Vypadáte ještě víc sexy než na těch fotkách. Držte se domluveného plánu. Nikdo zatím nic netuší.“

No nazdar. Doufal jsem, že mi třeba otevře chlap nebo že ti lidi budou vědět, o co jde, ale zjevně to byly jenom moje naděje.

Uvedla mě do obýváku. Teda spíš do takové haly, kde bylo asi dvacet lidí, spoustu občerstvení, křesílka, stolečky, nějaké takové minipódium se sloupkem a bylo to takové celé honosné a slavnostní.

Ve dveřích mě představila s tím, že si musela z bezpečnostních důvodů pozvat hasiče, protože bude brzy ohňostroj. Pak mě šla osobně představit jednotlivým hostům, vesměs manželským párům nebo prostě párům, a nakonec mi představila svého manžela, jmenoval se Lubošek. Lubošek mi jemně podal ruku, poplácal mě po rameni, pochválil manželku, jakého ztepilého pozval chlapce, a jako jediný mi nabídl, že si budeme tykat.

To bylo dost zajímavý. Slovo „ztepilý“ říkal, jako kdyby mělo znamenat „teplý“, svoje jméno vyslovil, jako kdyby říkal „Lubošek Nejteplejší“, a jeho „Těší mě, Oliverku“ znělo, jako by říkal „Těší mě, že se spolu můžeme vyspat“. No nic, k tomu se ještě vrátím.

Pak totiž paní domu vstoupila na to zvláštní pódium a oznámila všem, že Luboškovi k jeho narozeninám přichystala nejen ohňostroj, ale ještě jedno překvapení v podobě ztepilého chlapce, přičemž poukázala na mne. „Hasič Oliver k vašim službám!“ vzkřikla pak, pokynula, abych vstoupil na pódium, mrkla na mě, špitla ještě „Nikomu nic neodmítejte, nebudete litovat, drahoušku.“ A strčila mi do kapsy tisícovku… Peníze měl inkasovat Roman, takže mi bylo jasné, že ta tisícovka je opravdu pro mne do kapsy…

To ze mne trochu setřáslo trému a ujal jsem se svojí role. Vystoupil jsem na pódium, paní domu pustila docela dobrou hudbu, tak jsem si pomalu začínal rozepínat knoflíky od vršku uniformy. Už jenom z toho šílely zejména ženský, tak jsem se šel projít mezi ně, aby mi mohly osahávat namakaný kozy. Já jim na oplátku taky osahával kozy, teda jen tak lehce, abych neurazil jejich partnery, ale partneři většinou fandili a povzbuzovali mě.

Mezitím jsem si rozmyslel, jak naložit s tím sloupkem na pódiu. Vyšplhal jsem kus nahoru, spustil tělo dolů, nechal ze sebe spadnout vršek té uniformy, a protože v té chvíli v písničce znělo „touch me“, zvolal jsem taky „Tač mí!“ a ženský jedna po druhé ke mně začaly přicházet, osahávaly mi kozy, břišáky i ruce, některý mě dokonce kousaly do bradavek nebo mi olizovaly vyholené podpaží.

Pak ke mně přistoupil ještě Lubošek, objal mne a šeptem mě požádal, abych se spustil níž. Byl jsem furt vzhůru nohama a už se mi točila hlava, ale ještě jsem to vydržel a spustil jsem se tak, abych měl hlavu u jeho rozkroku. Protože jsem správně tušil, že to je to, co chce.

A Lubošek rozepnul poklopec, zády k ostatním, vytáhnul své krátké, ale tvrdé péro, a začal mi ho strkat do huby. Všichni přítomní tomu tleskali a skandovali „Lubošek, Lubošek!“ a pak zase „Hasič – je – super, hasič – je super“…

Už jsem nevydržel ty návaly do hlavy, tak jsem saltem seskočil z tyče, vyzývavě se o ni opřel a pohledem vyzval Luboška, aby mi stáhnul kalhoty. Stáhnul mi je a začal tleskat směrem k těm průhledným tangám, která jsem měl na sobě, k čemuž se připojilo celé obecenstvo.

„Sundej to!“ zavolal někdo. Tak jsem si ho ještě podráždil, aby se postavil pořádně do tvrda, a elegantně jsem si ty tanga sundal. Všichni mi zatleskali, tak jsem se trochu předváděl s tou svou kládou stojící pěkně nahoru, načež jsem si přes ní pověsil ty tanga.

Paní, co seděla nejblíž, na mne pokynula, abych k ní přistoupil, lehce mi pohladila péro a pověsila mi na něj kabelku. Kabelka mi na něm držela jako na věšáku. Jiná paní sundala svému partnerovi kravatu a utáhla mi ji kolem péra a koulí. To se lidem začalo nějak líbit, protože pak ještě jeden pán svlíknul košili a pověsil mi ji taky na péro, načež jeho partnerka sundala halenku a pověsila ji na mě taky. Někdo pak ještě sebral moji uniformu a kalhoty i vršek mi přes něj taky pověsil. Všechno to sice moje péro udrželo, ale už toho byla moc velká hromada a začalo to padat dolů. Obešel jsem tedy majitele toho, co mi na něm zůstalo viset, aby si to zase odebrali.

Pak jsem zvolal: „A co bude s tím ohňostrojem?“

Panička tedy vyzvala všechny na ohňostroj. Lubošek mi u toho zuřivě honil a pak i kouřil péro, a i když se mi moc nelíbil, dělal mi to fakt dobře.

Po skončení ohňostroje jsem zařval, že z bezpečnostního hlediska všechno proběhlo správně, přičemž jsem měl pořád péro v Luboškově hubě. Všichni to tedy viděli a zatleskali, nevím, jestli ohňostroji, mně, nebo Luboškově odvaze.

Lubošek přestal s kouřením, pousmál se, vzal do ruky skleničku asi do poloviny naplněnou sektem a naznačil, že by chtěl, abych se do ní vystříkal. Přišlo mi to vzrušující, tak jsem poslechl. Začal jsem si lehce honit péro, postupně jsem přidával na rychlosti, a když už to na mě přišlo, vzal jsem tu skleničku, namířil do ní péro a začal jsem stříkat… Stříkalo to dost prudce, až ten sekt vycákával ven, a za pár chvil jsem tu skleničku naplnil až skoro po okraj za pochvalného mručení všech okolo.

Podal jsem sklenici Luboškovi, ten ji pozvedl, řekl „Na zdraví!“ a pomalu, ale do dna ji vypil… Všichni mu zatleskali, já taky, omluvně jsem se podíval na své pomalu klesající péro a šel jsem dovnitř, kde jsem si začal natahovat svoje tanga. Paní domu ale za mnou hned přispěchala a řekla mi, že se ještě nemám oblíkat. „Ale na mě čeká…“ – „Ne, nečeká,“ přerušila mě. Vytáhla tisícovku a vysvětlila: „Záloha. Zůstaneš s Luboškem přes noc. Ráno dostaneš ještě dvě, případně tři, podle toho, kolik zvládneš čísel. Lubošek vydrží hodně.“

Znělo to spíš jako rozkaz, než žádost, navíc Roman asi už byl pryč a já ani nevěděl, kde jsem. No, pěkný, pomyslel jsem si, ale nezbylo mi než souhlasit. Vzal jsem si ten litr a schoval ho do své mošny.

Ale nakonec to bylo docela dobrý. Lubošek si mě odtáhnul do své rozlehlé ložnice s velkým letištěm, svléknul se do naha a otevřel dveře do koupelny. Kromě toho, že tam byla krásná obrovská vana pro dva, hořelo tam spoustu svíček, a když jsem vstoupil dovnitř, viděl jsem, že vana je čerstvě napuštěná voňavou horkou vodou. Nechápu, kdo a kdy to stihnul připravit, každopádně jsem do té vany ochotně vlezl.

Lubošek si vlezl za mnou, hladil mě po celém těle a vyprávěl mi, jak se s manželkou strašně moc milujou, ale že spolu nemají sex, protože jim to spolu nejde, a jak z lásky k němu mu ona ráda poskytne tu rozkoš užívat si s mladými hezkými kluky, jako jsem já…

Po koupeli mě celého osušil a nechal se osušit ode mne. Jeho malé péro mu trčelo kupředu a moje už taky solidně nabíhalo. Řekl, že půjdeme do postele. Když otevřel dveře, viděl jsem, jak na otomanu naproti tomu letišti leží paní domu, zahalená v županu… Vyvalil jsem na ni oči, možná až trochu nezdvořile, ale ona se pousmála, ještě víc se zahalila a řekla: „Jako bych tu nebyla, jo?“

Lubošek k ní přistoupil, políbil ji, řekl „Díky, lásko,“ pak přistoupil ke mně, políbil mě, řekl: „I tobě díky, lásko,“ a začal se se mnou nesmírně něžně, ale zároveň náruživě, mazlit. Položil si mě na postel a velmi šikovně si dal záležet, aby mi co nejlíp stálo péro.

„Pořádně mě zmrdáš, kocourku, ano?“ řekl pak. Sáhnul na noční stolek a zapnul televizi, která visela na zdi nad otomanem s jeho manželkou, a na ní (na té televizi myslím) běželo tiše super gay porno. Lubošek mi nabídnul svou díru a podal mi gel. Žádnou gumu. Paní zřejmě pochopila můj tázavý pohled, protože tiše pronesla: „Lubošek je zdravý, za to ti ručím.“ Namazal jsem si tedy kládu gelem, jemu jsem namazal díru, a zajel jsem do něj tak snadno, jak bych ani nečekal. Tedy, moc sexy tělo neměl, ale to péčko na zdi mi pomohlo.

Chvíli jsem ho mrdal, když ležel na zádech, a držel ho u toho za nohy. Lubošek slastně sténal a já si užíval pohledu na hromadu namakaných chlapů na tom videu, kteří šukali jeden druhého jak o závod, a představoval jsem si, že jsem jeden z nich.

Lubošek si pak kleknul na všechny čtyři, ale hlavou k opačné zdi, než byla ta televize. Teprve v tu chvíli jsem zjistil, že nad postelí je obrovské zrcadlo, takže jsem nejen viděl odraz toho videa, ale taky sám sebe, svoje celkem sexy tělo, které bravurně šoustá zákazníkovu prdel. Byl to super pohled.

Když už jsem se skoro chtěl udělat, Lubošek se mi vysmekl, položil mě na záda a jemně mi hladil péro. Teda Julčo, ti to tam mají vymakaný. Na stropě bylo přidělané další obrovské zrcadlo. Koukal jsem sám na sebe, jak mi ten strejda hladí péro, a dělal jsem na sebe ty co nejvíc sexy obličeje. Snažil jsem se zapamatovat, co vypadá nejllíp, abych to ještě někdy použil.

Lubošek potom na mě nasedl a nechal si ode mne šukat díru. Dělal jsem, co jsem mohl, i když mi tahle poloha zrovna nevyhovuje. Ale asi díky tomu jsem docela dost vydržel. Totiž, vydržel jsem delší dobu než Lubošek, který mě za chvíli pořádně zcákal, svalil se na záda, chvíli hlasitě oddechoval, pak řekl: „Díky, kocourku,“ otočil se na bok a usnul.

„Díky, kocourku,“ ozvalo se jakoby ozvěnou z otomanu. „To je pro tebe,“ řekla paní domu s další tisícovkou v ruce, položila ji na stoleček za otomanem, otočila se zády a zjevně šla spát.

Usínal jsem s divným pocitem, že jsem děvka, ale na druhou stranu jsem si říkal, že jsem celkem kvalitní děvka a že s takovými klienty se za to snad ani nemusím stydět.

Civěl jsem na sebe do stropního zrcadla a koukal na svoje stále stojící péro, které se při tom mrdání nestihlo vystříkat. Měl jsem chuť si to ještě udělat, ale raději jsem se šetřil, protože jsem netušil, jestli ještě nebudu muset vykonávat nějaké služby.

A dobře jsem udělal! Asi v šest hodin ráno mě něco vzbudilo. Cítil jsem příjemné šimrání v rozkroku, tak jsem se tam podíval. Lubošek mi usilovně kouřil totálně tvrdou kládu. „Chceš znovu zmrdat?“ zeptal jsem se ho. „Pojď do mě, ty zvíře,“ zvolal Lubošek. Otočil jsem si ho tak, abych ho mohl šukat vestoje, namazal jsem si péro a tvrdě ho do něj zabořil. „Jo, to je vono!“ vykřikl a mně bylo jasné, že si můžu užít podle svého gusta. Tak jsem ho začal tvrdě a nemilosrdně mrdat. Oba jsme u toho asi dělali dost kravál, protože se probudila i manželka, posadila se na otomanu a něco skoro neslyšně šeptala a vzdychala u toho. Chvíli jsem na ni koukal a zdálo se mi, že její rty šeptají „Ano, mrdej ho, kocourku, pořádně mi ho zmrdej,“ a podobné věci.

Byl jsem si jist, že mám tedy volnou ruku (nebo spíš volný úd) a že si můžu užít tak, jak mě to baví. S obrovským křikem a úžasnou slastí jsem se pak vycákal přímo do jeho díry. „Já už taky jsem,“ ozvalo se pode mnou. Tak super, pomyslel jsem si, svalil se na záda a čekal jsem, až se bude vstávat.

Asi jsem usnul, protože najednou bylo 9 hodin. Lubošek i jeho paní spali, ale mně už se chtělo vstávat. Vzal jsem si teda tu tisícovku ze stolku, začal jsem se oblíkat a chystal jsem se potichu odejít. „Počkej ještě,“ ozvalo se z postele. Lubošek pomalu vylezl z postele, otevřel svou skříň, zašátral v ní a strčil mi do ruky nějakou bankovku. „Díky, kocourku,“ řekl. Tak jsem tu bankovku strčil do kapsy, dal mu ještě pro jistotu pusu a vypadnul jsem.

Když jsem přicházel k vrátkům, uvědomil jsem si, že vůbec nevím, kde jsem a jak se odsud dostanu. Ale Roman neni žádnej vůl. Jeho auto stálo pár metrů od vrátek. Asi mě viděl, protože vystoupil, přivítal mě a zeptal se: „Tak kolik sis vydělal?“ – „Ani nevím. Jak dlouho tu čekáš?“ – „Asi půl hodiny, v pohodě. Jak to, že nevíš, kolik sis vydělal?“ – „No, asi tak tři tisíce, plus to, co jsem dostal teď ráno…“ Vytáhnul jsem z kapsy tu bankovku, co mi Lubošek dal na rozloučenou. Ty brďo, koukal jsem na to jako blázen! Pětitisícovka! „Takže vosum…,“ řekl jsem překvapeně.

Osm litrů za jednu noc! Teda Julčo, pěkně si užít a takhle si vydělat, to bych byl vůl, kdybych něco takovýho odmítal…

Tak zatím pa,

Oli

Re: Re: Předvádění

Ahoj Julie,

ty bláho, v sobotu mám dobrej kšeft, ale dost se toho bojím. Jedeme do Berlína, kde mám vystupovat v nějakým klubu v live sex show. No jo, ale problém je, že to mám dělat se ženskou.

Ale když to zvládnu, tak dostanu 500 éček keš plus benzín Romanovi zaplatěj plus prý můžu dostat nějaký spropitný. A když to bude dobrý, tak si mě pozvou zas.

Ale co když se mi s ní nepostaví? Pěkná sice je, ale to je mi houby platný. Roman teda slíbil, že bude stát co nejblíž, bude do půl těla svlečený, vyndá péro a bude si ho honit, aby mě to nabudilo. To by mě nabudit mohlo, ale je tu další věc. Má totiž téma, to vystoupení. Má to být o tom, jak učitelka trestá a nakonec znásilní svého studenta.

Lehký to teda asi nebude. Naštěstí se s tou ženskou máme sejít předem, abychom si domluvili aspoň v bodech nějaký scénář, který bude vyhovovat oběma.

Drž mi palce, já si budu držet péro ;)

O.

Re: Re: Re: Předvádění

Juli, díky žes mě podpořila a myslela na mě, už jsem se trochu vzpamatoval, tak ti hned popíšu, jak to proběhlo.

Se ženskou jsme se sešli předem. Byla hrozně fajn, upřímná, na všem jsme se domluvili. Taky se toho trochu bála, protože je zvyklá dělat spíš klasiku, a navíc tam byla dost divná scéna. Na pódium se dalo koukat ze tří stran, na něm byla uprostřed školní lavice se židlí a u zdi bílá tabule. Ta měla na každém rohu ucho, do kterého byl zavlečený kus provazu. Nic víc, ale měli jsme to podle majitele podniku využít.

Ale vymysleli jsme se Samanthou dobrý scénář. Vylíčím ti to rovnou, jak to probíhalo před lidma. Budu to psát česky, ovšem bylo to trochu složitý – domlouvali jsme se anglicky, ale musel jsem se svoje hlášky naučit německy. Tak teda:

Rozsvítilo se, na pódiu seděla Samantha na židli, v kostýmku, nohy na lavici, na nohou nějaké lodičky s vysokým podpatkem.

Vystoupil jsem na pódium vedle tabule a řekl: „Jsem zde, paní učitelko.“ Samantha se otočila, vstala, došla ke mně, chytila mě za bradu a dotáhla mě před lavici. „Mám informaci, že jsi gay,“ řekla pak. Poslušně jsem ze sebe vykoktal, že nevím. „Prověřím si tě,“ zahlásila na to. Vylezla elegantně na tu lavici a předvedla částečný striptýz – nechala si na sobě jen spodní prádlo, černé a červené věci, podvazky a takový ty nesmysly, co můžeš vidět na každém péčku. „Stojí ti?“ zeptala se. „Ano,“ odpověděl jsem. „Ukaž!“ vzkřikla, přišla ke mně a sáhla mi do rozkroku. „Nestojí! Takže jsi teplej!“ zvolala vítězoslavně a já jsem jen vykoktal naučenou frázi: „Ich vajs nicht.“

„Chceš, aby celá škola věděla, že jsi teplej?“ – „Ne.“ – „Tak budeš teď dělat, co ti řeknu, ano?“ – „Ano.“ – „Svlíkni kalhoty!“ Poslechl jsem a začal si svlíkat kalhoty a dělal jsem, že se stydím, protože jsem byl naostro. Péro mi pěkně viselo, podle plánu, a trochu jsem se zavrtěl, aby se rozhoupalo v celé své délce. „Svlíkni triko!“ poručila ještě, a když jsem byl kompletně nahý, začala mě osahávat.

„Tak je to jasný, jsi teplej,“ řekla, když viděla, že to se mnou nic nedělá. „Lehni si na lavici!“ Poslechl jsem, ona mne otočila na záda, přivázala mi ruce k nohám lavice na jedné straně, nohy mi pokrčila a přivázala je k nohám lavice na druhé straně, načež mi zavázala oči.

Naštěstí jsem věděl, co přijde. Vzala fix na tabuli a začala mi ho pomalu strkat do análu. Nic jsem neviděl, a tak jsem si představoval, že to dělá Roman. Cítil jsem, jak se mi péro nalévá krví a jak se pomalu vztyčuje. Diváci začali pochvalně mručet, což mě dost vzrušovalo, takže mi sice pomalu, ale jistě to péro pořádně ztvrdlo. Ozval se potlesk, což mě ještě víc vzrušilo, a cítil jsem, jak mi trčí do výšky.

Samantha mi ho pak začala olizovat a jemně kouřit, já jsem přestal vnímat realitu a plně jsem se vžil do situace, kdy mě kouří nějaký namakaný borec a ještě mi strká do análu kolík. Křičel jsem slastí co nejvíc nahlas, ale to mi nedělalo problém, protože moje představy mě dovedly k totálnímu vzrušení.

Potom si asi Samantha stoupla na tu lavici, protože jsem cítil, jak mi péro někam vniká. Nevím, jestli to byla její píča nebo anál, nebylo to ani příliš úzké, ani příliš otevřené, ale jelikož jsem nic neviděl, mohl jsem si krásně představovat, že na mně sedí chlap mých snů.

Začal jsem i přirážet a diváci tleskali, což mě dovedlo k ještě většímu vzrušení.

Nevím ani, jak dlouho to trvalo, ale lidi křičeli nadšením a já jsem si připadal jako king, jako pornohvězda, a bylo mi úplně jedno, že šukám ženskou. Když už jsem začal vzdychat tak, že Samantha poznala, že bych mohl stříkat, zvedla se, zřejmě sestoupila z lavice a řekla: „To je ale super pták.“ A lidi, zejména ženské, s ní hlasitě souhlasili…

Pak se stalo něco, co nebylo v plánu, ale Samantha je chytrá, věděla, že teď si to může dovolit.

Odvázala mi ruce i nohy, rozvázala mi oči a poručila: „A teď mě budeš mrdat a já si nechám pro sebe, že jsi teplej.“

„Ano, paní učitelko,“ řekl jsem svou naučenou frázi, frajersky jsem odhodil lavici i židli ke stěně, zadíval jsem se do diváků, kde co nejblíž ke mně stál polosvlečený Roman a honil si péro vytažené z poklopce, a kde jsem viděl i další chlapy, kteří bezostyšně honili, Samanthu jsem donutil si kleknout na čtyři a s pohledem na ty honící chlapy jsem do ní zasunul, jako bych zasouval do Romana.

Předvedl jsem pak na ní pár svých akrobatických šukacích kousků a bylo mi úplně jedno, že to dělám se ženskou, protože jásot obecenstva mě dováděl k lepším a lepším výkonům.

Mrdal jsem ji dost dlouho, ale jak jsem byl už unavený, tak to na mě furt nepřicházelo. No co, zachovám se jako profík, řekl jsem si, a začal jsem předstírat orgasmus. Předvedl jsem to asi dost věrohodně, protože publikum jásalo. Ještě jsem v ní chvíli zůstal zasunutý a pomalu jsem ho pak vytáhnul. Vzal jsem Samanthu za ruku a společně jsme se poklonili, přičemž lidi začali bouřlivě tleskat. Přišli jsme trochu blíž k okraji pódia, čehož využilo spousta žen i mužů, aby si osahali moje stále stojící péro.

Přišel i Roman, i když si dal na čas. Ale udělal to fantasticky. Poklekl přede mne a pomaloučku mi ho honil. Lidi ztichli a s napětím to pozorovali. Roman to dělal tak, aby bylo co nejvíc vidět na mě a na můj ocas. A to už to na mě začalo přicházet, začal jsem se bezostyšně svíjet, obecenstvo začalo skandovat, abych se udělal, a pak to ze mě začalo stříkat, zpočátku dobře metr a půl daleko dopředu, po asi desátém výstřiku už jenom na Romanovu hlavu…

Sklidil jsem obrovský potlesk a Samantha ke mně přistoupila, objala mne, políbila mne a pak co nejvíc nahlas vykřikla: „Ty můj super buzerante, miluju tě!“ Načež se ozvala další salva potlesku.

Zastavil jsem potlesk gestem, protože jsem potřeboval něco prohlásit. Řekl jsem to anglicky, ale všichni tomu rozuměli. „Taky tě miluju, Samantho, ale nejvíc miluju svého manažera, který tohle domluvil. Tohle je můj Roman!“ Vytáhl jsem Romana na pódium, chytil jsem je oba za ruce a znovu jsme se poklonili. Lidi šíleli nadšením.

Julčo, bylo to fakt super. A když jsme pak seděli v klubu s drinkem a lidi nám konečně dali trochu pokoj, Roman se mě zeptal: „To bylo jen pro diváky, cos říkal?“ – „Co konkrétně myslíš?“ zeptal jsem se, i když jsem přesně věděl, co má na mysli. „Nejvíc miluju svého manažera… Tohle je můj Roman…“ Kouknul jsem na něj napůl šibalsky, ale napůl vážně, a řekl jsem mu: „Chtěl jsem ti to říct už dřív. Ale před lidma mi to přišlo víc sexy. Chtěl bych to tak. Abys byl můj Roman, ale zároveň i můj manažer.“

„Budu obojí a rád,“ řekl Roman a začal mě láskyplně líbat. Sice to všichni viděli a komentovali, ale my jsme si od té chvíle patřili a užívali jsme si jeden druhého.

No, v noci jsme si ještě zašukali, to je jasný. Ale už to bylo tak nějak jiný. Nebylo to jenom šukání, bylo to samé „miláčku“, „lásko“ apod.

Julinko, cítím se tak nějak hezky, šťastně… Nevím, jak vydržím do zítřka, než ho uvidím…

Pa, MTR.

O.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (23 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (21 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (21 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (21 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (27 hlasů)

Komentáře  

-1 #8 Odp.: Jak jsem se přestal stydět si vydělávat tělem13 2016-07-13 16:14
Zuzko, že by si byla první holka, kterou zde vidím? :D
Jinak opět originální příběh, líbí se mi, že se Filip od jiných autorů odlišuje. :)
Citovat
0 #7 DěkujiFilip Svlečený 2016-06-29 18:37
Děkuji všem za příspěvky, včetně Rudolfa, ač jeho komentáře jsou spíš negativní. Ano, tento web je o psaní, a psát snad umím. Že je to prvoplánové a jen o tom jednom, s tím souhlasím. Jsou to prostě erotické povídky, jejichž cílem je vzrušení, nikoli básnění - od toho jsou tu jiní a jde jim to dobře. Ale jsem rád, že mnozí oceňují originalitu stylu v porovnání s jinými povídkami zde. Pokud mám ohledně psaní "co dohánět", to by mne zajímalo více. Ale nejsem si jist, že s Rudolfem budu souhlasit, protože je mi jasné, že není typ čtenáře pro můj styl psaní.
To by k tomu asi stačilo. F.
Citovat
0 #6 Aby jsme se nezblaznil!Zuzi98 2016-06-27 07:14
Jezis no tak jsem se spletla, ne vsichni jsou tak vzdelani jako ty :*
Citovat
-1 #5 Zaobírat všemiRudolf II 2016-06-27 05:00
nesmysli, jako třeba gramatikou? Inu, vox populi, vox dei, s tím se nedá nic dělat.
Citovat
0 #4 Odp.: Jak jsem se přestal stydět si vydělávat tělemZuzi98 2016-06-26 20:24
Rudolf II. asi naznacuje, ze jsme vsichni hloupi:) no tedy radeji budu hloupa a cist originalni povidku nez se zaobirat vsemi nesmysli, ktera tato povidka pry "postrada" :D
Citovat
-1 #3 To je jistě fajn,Rudolf II 2016-06-26 15:43
akorát, že tyto stránky nejsou o kráse autora a ani o jeho kopulačních dovednostech, ale o psaní a tam podle mého bezvýznamného názoru, má hodně co dohánět. A to zmiňované "básnictví" by chtělo taky promítnout do psaní, kde zatím vidím jen prvoplánové, obhroublé jen to jedno. Toť vše.
Citovat
0 #2 Vlastně vímcmeli60 2016-06-26 07:10
To co Filip produkuje, je jinačí, než věci okolo.Jeho příběhy nejsou monotematické a v řadě věcí jsou prožité, tedy nikoliv fantazijní. Podle mého názoru je autor krásnej chlap, který planě nekecá, má široký rozhled, prostě proslulá caloca gathia těla a duše. Umí i fyzické básnictví v sexu. Řadím se tedy do velké skupiny čtenářů, který to stačí a kteří to chtějí !!! :roll: ;-)
Citovat
+2 #1 Vlastně nevím ...Rudolf II 2016-06-24 16:41
... co k tomu napsat. Je to primitivní a hloupé jako vždy, ale jistě se najde velká skupina čtenářů, kterým to tak stačí. Takže je to vlastně v pořádku. Tak jen tak dál :o
Citovat