• Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace23. 3. 2020
Počet zobrazení887×
Hodnocení4.83
Počet komentářů8

Pražská cestovní kancelář, která hodlala rozšířit své dosavadní aktivity na Kypru, se obrátila na naši právní firmu se žádostí o prověření nabídky. Až do té doby měla zastoupení v přímořském Limassolu a nyní obdržela nabídku od velké kyperské cestovní kanceláře se sídlem v Nikósii, hlavním městě Kyperské republiky – řecké části ostrova, nacházející se v jeho vnitrozemí. Nabízená smlouva by mohla rozšířit nabídku letních rekreací na celoroční provoz a nabídnout turistům nejen pobytové zájezdy u moře, ale i poznávací zájezdy po kyperských památkách ve vnitrozemí a v pohoří Troodos, včetně lyžování.

Mým úkolem, který mi byl vedením firmy svěřen, bylo prověřit solidnost kyperské firmy i reálnost nabídky, posoudit nabízené trasy, kvalitu ubytování i služeb a v případě uspokojivých zjištění připravit návrhy příslušných smluv.

Ještě před odletem jsem důkladně prostudoval knižního průvodce po Kypru doplněného videokazetou s prezentací významných památek. V průvodci bylo zdůrazňováno, že Kypru se jinak neřekne než Afroditin ostrov lásky. Tajně jsem ale doufal, že to nebude jen Afroditin ostrov lásky, ale třeba i Erosův nebo Amorův. Vždyť antičtí bohové také přáli lásce mezi krásnými muži a starověcí Řekové i Římané si z nich brali často příklad. Rozhodl jsem se proto prověřit na vlastní oči (ale nejen oči), zda jejich současní potomci tyto krásné a příjemné zvyky také udržují.

Na internetu jsem si, věren svému hlavnímu poslání, vyhledal řadu dalších zajímavostí o politické a bezpečnostní situaci, což se mohlo hodit při vyjednávání podmínek smluv, kdy takové informace mohou výrazně ovlivnit navrhované ceny.

Když časně ráno letadlo ČSA dosedlo na přistávací ploše letiště v Larnace, byl jsem přesvědčen, že jsem teoreticky dobře vybaven. Život však není jenom teorie, o čemž jsem se měl v následujících dnech velmi brzy přesvědčit.

Z letiště mě odvezl do Nikósie vedoucí zastoupení v Limassolu, který se jmenoval Michal a který se také nabídl, že mě bude po celou dobu pobytu doprovázet. Nejdříve se mě ovšem zeptal, zda si raději nepřeji, aby mě doprovázela některá z jeho pěkných kolegyň.

Nemusel jsem se vůbec rozmýšlet, protože Michal se mi zalíbil hned na první pohled. Naplňoval moji představu o žhavých Řecích, a tak jsem tušil, nebo si spíše přál, že nezůstaneme jen u formálních kontaktů. Minimálně naleznu nového sympatického přítele. Můj předpoklad se vyplnil na sto procent. Nejen, že jsme se důvěrně seznámili, ale byl i výborným znalcem Kypru a jeho obyvatel, navázal zde i mnoho užitečných kontaktů, což mi ulehčilo mé poslání. Ale abych nepředbíhal.

Ubytování mi jako pozornost zajistila kyperská kancelář v nikosijském hotelu Holiday Inn, který je jedním z nejlepších na Kypru. Nacházel se v těsné blízkosti takzvané Zelené linie oddělující severní část ostrova zabranou Turky od jižní řecké části. Z pokoje jsem měl výhled na severní část, kde mi každodenní realitu rozdělené země připomínala obrovská mozaika vytvářející na svazích nedalekých hor obrazec vlajky s půlměsícem a hvězdou a také každé ráno mě budilo kvílení se podobající zvaní muezzina z nedaleké mešity na modlitby.

V recepci byli prvními, se kterými jsem se zde setkal, příslušníci armády jedné skandinávské země, tvořící součást mezinárodního kontingentu OSN, tzv. modrých přileb, dohlížejících na dodržování příměří. Chystali se vyrazit na pravidelnou kontrolu zelené linie a jejich veselé chování a žertování mě překvapilo, když jsem si uvědomil, jak nebezpečná mise je před nimi. Ale nejspíše si již na každodenní nebezpečí zvykli.

Co mě však překvapilo, byla přítomnost dvou dívek v uniformě, které tvořily součást posádek dvou hlídkových džípů. Jedna byla typická seveřanka, modrooká blondýnka, druhou, snědou černovlasou, nebýt stejné uniformy, bych považoval za některou z místních krásek.

Zbytek dne jsem strávil prohlídkou města a přípravou materiálů na zítřejší jednání. Druhý den ráno, když jsem se vracel z bohaté snídaně v hotelové restauraci, jsem si všiml, že pokojská, která uklízela uvolněné pokoje, odložila na stolek na chodbě svazek časopisů zanechaných na pokojích hosty. Namátkou jsem jeden vybral a hned obálka s postavou nahého, pěkně rostlého mládence mě zaujala tak, že jsem v něm začal listovat.

Byl stejně jako i několik dalších zřejmě určen pro gaye, protože byl plný foto seriálů představujících muže ve všech podobách vzájemného sexu. Byl jsem tak zabrán do prohlížení, že jsem si vůbec nevšiml dvou mladých vojáků, kteří mi se zájmem nahlíželi přes rameno a prohlíželi si časopis se mnou.

Jakmile jsem je zaregistroval, chtěl jsem časopis, který jsem právě prohlížel, zavřít a odložit ho zpátky. Jeden z nich se ale usmál a plynulou angličtinou mě požádal, ať si jen dál prohlížím, že se rádi podívají se mnou.

Bylo mi zpočátku trapně, protože jsem oběma rukama držel časopisy a neměl jsem proto možnost nějak zamaskovat kalhoty nadouvající se vzrušeným penisem. Když jsem ale viděl, že i na nohavicích jejich maskáčů byly jasně patrné známky vzrušení v podobě obrysů ztopořených penisů, a dokonce se mi i zdálo, že si navzájem občas zajeli rukou do rozkroku, přestal jsem si lámat hlavu tím, co si o mně pomyslí, a pomalu jsem prolistoval i další časopisy.

U zvlášť ostrých scén jsem setrval trochu déle, abychom si je mohli dostatečně všichni vychutnat. Bylo jasné, že nás vždy zaujaly stejné záběry, především orálních, análních a ze všeho nejvíce skupinových scén. Asi nabyli dojmu, že jsou to mé časopisy, protože když jsem dolistoval posledním a nabídl jim je, s díky je přijali a na oplátku mi nabídli, že mají také několik podobných kvalitních časopisů a můžeme si je vyměnit.

Protože jsem však měl za chvíli první jednání a oni také museli nastoupit do služby, domluvili jsme se, že se ještě některý z následujících volných večerů sejdeme a přinesou mi i slíbené časopisy.

Předběžná jednání se zástupci cestovní kanceláře probíhala uspokojivě, a tak jsme přistoupili k druhé fázi mé mise. S Michalem jsme začali objíždět a hodnotit nabídnuté trasy, hotely a možnosti turistického, kulturního i sportovního vyžití. Odmítl jsem nabízeného místního průvodce, protože jsem chtěl příslušná zařízení navštívit neohlášený a nechtěl jsem být nikým ovlivňován.

Také jsem si přál strávit co nejvíce času s Michalem, který plnil současně funkce průvodce, řidiče i tlumočníka tam, kde jsem nevystačil s mojí angličtinou a bylo nutné komunikovat řecky.

Vystřídali jsme postupně řadu muzeí, přírodních i historických památek, areály pro vodní sporty a několik větších i menších hotelů. Videokamerou, kterou jsem měl stále u sebe, jsem pořizoval průběžně dokumentaci navštívených míst, jak pro závěrečná jednání, tak pro mé nadřízené při posuzování připravených smluv, ale i pro našeho klienta k přípravě propagačních materiálů a katalogů. Samozřejmě jsem si neodpustil občas zachytit i pěkné dívky a mládence vystavující na plážích na odiv své přirozené a pro nás trochu exotické půvaby.

Při návštěvě zbytků antického amfiteátru jsme se zastavili nad volně přístupnou mozaikou zobrazující bojující gladiátory. Michal se při pohledu na statné postavy bojovníků zasnil.

„Jo, to bývali chlapi, takový když tě stisknul, tak jsi ho cítil až u žaludku. A nikomu nevadilo, když si spolu nezakrytě užívali. Považovali za normální, že měl vedle manželky i milence a často se o něj spolu i dělili. Fakt je, že takové privilegium bylo vyhrazeno jen bohatým, kteří si to mohli dovolit, ale byly to krásné časy,“ povzdechl si a se zasněným pohledem se na mě podíval. Využil jsem jeho chvilkové otevřenosti i intimní atmosféry, která mezi námi zavládla.

„A ty bys v takové době chtěl žít?“ zeptal jsem se ho.

„Myslím, že by se mi to líbilo, pokud bych mohl žít jako bohatý aristokrat nebo vítězný gladiátor, kterému k nohám padaly nejen krásné ženy, ale i hezcí mladíci z dobrých rodin nebo zralí vážení mužové,“ odpověděl a snažil se rychle vrátit do své původní role průvodce.

„A co teď, myslíš, že by se žádný pohledný mladík nebo zralý vážený muž nenašel?“ vyzvídal jsem tedy dál a přitom jsem se mu významně zahleděl do očí.

V tom okamžiku jako by mezi námi přeskočila jiskra a oběma bylo jasné, na co oba myslíme. Objal jsem ho a on se ke mně přitiskl tak silně, že jsem ucítil jeho tvrdý penis na svém podbřišku, kde se zkřížil s mým stojícím penisem jako meče gladiátorů na mozaice. Museli jsme však pokračovat v cestě. Náš program byl neúprosný, a tak jsme se domluvili, že jakmile to bude možné, uděláme si pěkný večer jen ve dvou.

Přestože jsme se dohodli, že na sobě nedáme nic znát a ovládneme se až do chvíle, kdy si budeme zcela jisti soukromím, během jízdy jsem se při pohledu na jeho penis těsnající se v napnuté nohavici neudržel a několikrát jsem ho pohladil a opakovaně sevřel v místě, kde jsem tušil žalud. Michal mě vždy hlasem rozechvělým vzrušením upozornil, abych přestal, nebo vyteče a protože pod plátěnými kalhotami už nic nemá, každý by na první pohled poznal, co se mu stalo.

Představa, že se předmět mého zájmu skrývá v kalhotách bez ochrany slipů, mě natolik zbavila opatrnosti, že jsem neodolal, rozepnul mu zip a uvolněný penis se vymrštil na svobodu. Tyčil se vedle řadicí páky v plné kráse, zakončený kulatým žaludem, že vypadal skoro jako druhá řadicí páka zakončená lesklou koulí. Ta podoba s řadicí pákou mě zaujala natolik, že jsem se s tou lákavou představou nahlas svěřil i Michalovi a upozornil jsem ho, aby se nedivil, když mu budu pomáhat s řazením.

To jsem také po několik dlouhých kilometrů s chutí prováděl. Michal však měl na nerovné cestě plné ruce práce s řízením, než aby mi mohl také věnovat pozornost, jakou jsem si přál. Proto jsem se obsloužil sám, také jsem si rozepnul kalhoty, vytáhl penis a začal volnou rukou onanovat.

Nevím, jestli Michal nevydržel s klidem sledovat moji onanii nebo zda ho má manipulace s jeho horkou „řadicí pákou“ vzrušila tak, že už nemohl dál řídit, ale výsledkem bylo, že náhle zahnul do malého olivového hájku poblíž cesty a zajel pod staré olivovníky, kde nás stín jejich větví alespoň částečně kryl před případnými zvědavými pohledy.

Rychle jsme ze sebe shodili oblečení a přesunuli se na zadní sedadla, kde jsem se uvelebil na zádech a s nohama zapřenýma do stropu auta jsem Michalovi nastavil zadek. Ten nezaváhal ani chvilku. Nevšiml jsem si ani, kdy si stačil nasadit prezervativ, ale zato jsem velmi dobře zaregistroval, jak mi jeho tuhý penis zajíždí do zadku. Byli jsme však tak vzrušení, že na nás oba vyvrcholení přišlo během několika sekund. Naštěstí měl dostatečně velký prezervativ, že stačil zachytit všechno jeho semeno, a o mé výstřiky se postaral tak, že je nasměroval do svých široce otevřených úst, i když ne všechny se mu podařilo zachytit a skončily mu na tvářích a bradě. Nedošlo tak ke katastrofě v podobě mokrých skvrn na našem oblečení nebo potazích sedadel. I přes krátké uspokojení jsme se shodli na tom, že to bylo moc málo k tomu, abychom ukojili svoji již několik dnů krocenou žádostivost, a musíme se proto co nejdříve v klidu řádně navzájem vychutnat.

Jakmile jsme vydýchali své vzrušení a zklidnili rozbouřené smysly, pokračovali jsme v cestě již bez další zastávky do cíle dnešního putování, kterým byl příjemný hotel na mořském pobřeží.

Když jsem se ubytoval, pořídil jsem jako obvykle několik záběrů vybavení pokoje a po osprchování mě tak zaujala luxusní, mramorem a velkými zrcadly obložená koupelna, že jsem se rozhodl udělat ještě několik záběrů. Tak jak jsem byl ještě stále nahý, jsem se snažil kamerou zachytit všechny zajímavé detaily. V tom mě vyrušilo zaklepání na dveře pokoje.

Odložil jsem kameru na stolek v rohu pokoje, kolem boků jsem si omotal ručník a šel otevřít. Stál tam Michal, oblečený jen do plavek, ručník přehozený přes ramena.

„Nepůjdeš si se mnou zaplavat do moře? Voda je teplá jako kávička a vítr se také utišil, ale přesto tam jsou báječné vlny, ve kterých se dá perfektně vyřádit,“ zeptal se.

Pozval jsem ho dál a otevřenými dveřmi koupelny jsem ve velkém zrcadle viděl, jak sleduje každý můj pohyb, a tak jsem úmyslně odložil ručník na zem a zůstal nahý stát zády k němu, ale zase tak, aby mohl dobře v zrcadle vidět, co provádím. A dal jsem si na tom opravdu záležet.

Omluvil jsem se mu, že nejsem ještě připravený. Nabídl jsem mu zatím sklenku místního vína z minibaru a požádal ho o chvilku strpení, než se obléknu. Z nabídky kosmetiky na toaletě jsem si vybral tělové mléko a začal se jím celý potírat. Nejvíce pozornosti jsem věnoval již dokonale napruženému penisu, který jsem řádně promastil. Při natírání zadku jsem několikrát zajel prstem i mezi půlky a trochu emulze jsem vetřel i do análu.

Nevím, jestli si byl Michal vědom toho, že ho i já můžu v zrcadle sledovat, ale když mu začal ztopořený penis napínat plavky, vytáhl ho částečně ven a začal si ho nenápadně honit. V tom momentě mi bylo jasné, že z koupání v moři nic v nejbližší době nebude.

Otočil jsem se k němu a zůstal jsem stát s penisem pevně sevřeným v dlani. Pomalými pohyby jsem ho hladil a opakovaně roztíral emulzi po celé délce, takže se leskl jako nabroušený meč antického gladiátora. Prsty po něm lehce klouzaly a přetahováním předkožky odhalovaly a zase zakrývaly naběhlý, zadržovanou krví do tmavě ruda zbarvený žalud.

Nemělo cenu dál nic předstírat a zakrývat oboustrannou chuť i připravenost na pořádnou chlapskou soulož. Michal už také odhodil nejen veškeré zábrany, ale i překážející plavky, přistoupil ke mně a přitiskl se ke mně horkým tělem. Pravou rukou jsem uchopil oba penisy, které se ocitly v sevření mezi našimi břichy, a začal je současně třít. Levou rukou jsem Michala hladil po pevném zadku, mačkal jeho hýždě a přitlačoval ho k sobě. Objetí bylo tak těsné, že jsem uvolnil i pravou ruku a uchopil ho oběma rukama za boky a pohyby pánve jsem docílil toho, že se naše penisy třely o sebe a klouzaly mezi zpocenými břichy.

Narůstající vzrušení ještě Michal znásobil, když mi pronikl kolenem mezi nohy a stehnem, které mi tlačil do rozkroku, tiskl tvrdá varlata. Cítil jsem na pupku i v jeho úžlabině teplé, lepivé vlhko, které způsobila táhnoucí se průsvitná vlákna zanechaná na něm při klouzavém pohybu Michalovým penisem, na jehož špičce se objevovalo stále více čirých kapek prozrazujících připravenost na více než jen mazlení.

Už jsem to déle nevydržel, povalil jsem ho na postel a jeho penis mi pomalu mizel v hladových ústech, kde jsem ho jazykem zbavoval přebytečné vlhkosti. Po chvíli se ale ujal další aktivity Michal a mírným tlakem mě donutil na posteli pokleknout. Využil toho, že jsem měl anál dostatečně promaštěný tělovým mlékem, rozetřel si zbytky mých slin a kapky ze špičky po žaludu a po kouscích mi pomalu zasunoval penis do análu, dokud jsem necítil příjemný tlak na citlivé prostatě a při doražení tvrdost jeho nadržených varlat na zadku.

Zatímco do mě opakovaně důrazně zarážel penis, proháněl jsem si ten svůj sám tak intenzivně, že vyvrcholení na sebe nedalo dlouho čekat. Jakmile Michal zaregistroval, že se mi hýžďové svaly i svěrač stahují v orgastické křeči a první mohutný výstřik semene opsal oblouk začínající v pootevřeném růžovém otvoru na špičce mého penisu a končící až na polštáři a prostěradle, vytáhl rychle penis z mého zadku, několikrát si prsty přetáhl předkožku přes mokrý žalud a už se proudy jeho vystřikujícího spermatu spojily s mým v jeden proud stékající v hustých potůčcích na prostěradlo, kde vytvořil velké mokré skvrny.

Než se Michal otřel a oblékl zpátky do plavek, pokusil jsem se skvrny vysušit ručníkem, abychom nezanechali tak viditelné stopy po naší souloži. Bylo to však marné. Husté semeno se tak důkladně vsáklo, že jsem další pokusy vzdal. Oblékl jsem si plavky a vyrazil za Michalem na pláž. Než jsem ale opustil pokoj, uklidil jsem videokameru, na kterou jsem zapomněl, do malého trezoru, který byl na každém pokoji k dispozici.

Vzhledem k tomu, že jsme se měli druhý den vrátit do Nikósie, kde měla proběhnout závěrečná jednání s budoucím smluvním partnerem našeho zákazníka, využili jsme poslední společný večer k tomu, abychom si ještě do sytosti užili společného milování. Já jsem si přišel na své, když jsem opakovaně vychutnával těsný Michalův anál, a jeho šikovné prsty i jazyk také nenechaly můj penis nikdy nadlouho oschnout.

Oplácel jsem mu jeho přízeň stejnou měrou. Vyzkoušeli jsme řadu poloh a byli jsme tak zaujatí vychutnáváním předností mužské lásky, že i když nám došly prezervativy, nenechali jsme se tím odradit a pokračovali jsme bez nich naostro. Výsledkem nebyly jen plné zadky semene, ale i poznání, že prožitek ze vzájemného bezprostředního kontaktu neomezovaného kondomem je mnohem intenzivnější a přináší dokonalejší uspokojení. Když jsme se dlouho po půlnoci loučili, byli jsme oba příjemně unaveni, ale i dokonale spokojeni. Závěrečná jednání proběhla ke spokojenosti obou stran a po jejich ukončení a společném obědu v útulné taverně jsem se rozloučil i s Michalem, který měl následující den jednání v Limassolu. Říká se, že jedině člověk na rozdíl od ostatních živých bytostí bývá po souloži smutný. Něco na tom asi bude, protože když jsem osaměl, padla na mě pochmurná nálada i trochu lítost nad tím, že se druhý den budu muset zase vrátit do všedního života doma. To jsem ale ještě netušil, co za překvapení mě ještě čeká na hotelu.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (15 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (15 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (15 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (14 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (18 hlasů)

Komentáře  

+1 #8 RomčusMilan Urban 2020-03-30 11:01
Díky za dobré hodnocení. Doufám, že to spojit myslíš písemně, navíc ani v současné situaci víc není možné. Jsem rád, že se i Vám ostatním se líbí, že povídky mají "hlavu a patu". Je to možná tím, že jsou to situace, které můžeme každý prožít, žádné velké fantazírování. ještě jednou díky. Milan
Citovat
+1 #7 Odp.: Kypr – ostrov lásky I.Alianor 2020-03-30 10:06
Milane, ty ani nedokážeš zklamat, opět luxusní čtení, budu se těšit na pokračování. ;-)
Citovat
+2 #6 hodnoceniRomčus 2020-03-29 11:24
jo a zapoměl jsem hodnotit :roll: a dávám plny počet co jen je možny dát a rad bych se i stebou spojil
Citovat
+3 #5 hodnoceniRomčus 2020-03-29 11:22
Děkuji za krasně napsane povidky a taky že to ma hlavu a patu a taky i spád a pěkně to vše graduje Milane jen tak dál a přeji aby Ti můza psani šla a i taky byl šťastny jinak by jsi si ten život neužil ještějednou děkuji RO
Citovat
+3 #4 Kypr – ostrov lásky I.Sven71 2020-03-24 22:50
Musím opäť len a len pochváliť, výborná poviedka, ktorá sa vydarila, ako vždy. Som zvedavý a budem sa tešiť na pokračovanie a prekvapenie a odpoveď, kto ... :P ;-) Za mňa, teším sa a ďalšia skvelé čítanie od Milana, nesklamal. Palec hore a poklona :P ;-) :P
Citovat
+6 #3 WilliamMilan Urban 2020-03-24 18:19
Děkuji za hodnocení a jsem zvědavý, jestli "tušenie" bude správné. :-)
Citovat
+5 #2 Kypr - ostrov lásky I.William 2020-03-24 06:25
Veľmi pekné čítanie, u mňa palec hore.
To prekvapenie v hoteli, mám tušenie o koho pôjde, no zrejme nebudem predbiehať a nechám to na autora poviedky.
Plný počet bodov
Citovat
+6 #1 SexAda 2020-03-23 19:57
Opět pěkné čtení není tu žádná zmatenost jako u jiných
Citovat