• Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace11. 1. 2020
Počet zobrazení1518×
Hodnocení4.73
Počet komentářů3

Že příjemné chvilky i dobrodružství se dají prožít nejen v exotických zemích, ale i při toulkách po naší krásné zemi, svědčí i následující příhoda.

Po dlouhém, sychravém podzimu plném mlhy a dešťů jsem cítil, že by bylo dobré vypnout trochu z pracovních úkolů a denního stresu v kanceláři a oddechnout si jen při krátkém a nenáročném víkendovém výletu. Proto cíl mé cesty protentokrát neurčovaly pracovní povinnosti, ale potřeba relaxovat a vyměnit pracovní atmosféru kanceláře za atmosféru přátelského posezení.

A tak jednoho sobotního mrazivého rána ukrajovala kola mého Superbu první kilometry brněnské dálnice s vyhlídkou na klidný a příjemný víkend. Ale jak se říká, neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a smůlou začal můj nečekaně prodloužený výlet na Moravu. Cesty osudu jsou však nevypočitatelné, a tak příjemně začínající cesta může mít i špatné pokračování, ale také dobrý konec.

Využil jsem dřívějšího pozvání mého přítele a bývalého spolužáka z brněnské právnické fakulty, především ale také vlastníka malé vinice a k ní patřícího vinného sklípku na jižní Moravě.

Dálnice byla toho dne neobvykle průjezdná, a tak jsem se blížil k cíli mé cesty dříve, než jak jsme měli domluveno. Proto když jsem odbočil z dálnice na okresní silnici, rozhodl jsem se, že si ještě chvilku před jistě náročným večerem chvíli odpočinu. Po několika kilometrech jsem sjel ze silnice a zastavil se na úzké lesní cestě.

Široko daleko nebyla živá duše a zimní slunce za skly docela příjemně hřálo, takže za chvíli rozehřálo i moji chuť na chvilku příjemného individuálního sexu.

Vzhledem k tomu, že jsem neočekával kromě ochutnávky dobrých vín, která jistě uspokojí mé labužnické choutky, žádné další uspokojení, udělal jsem si v autě pohodlí, otvorem ve slipech jsem protáhl na čerstvý vzduch penis, který si přímo říkal o polaskání, a příjemnou onanií jsem preventivně uvolnil přebytečné zásoby semene. Jakmile jsem otřel následky honitby, zdolal jsem spokojeně i zbytek cesty a dorazil právě včas.

Když jsme večer v přítelově vinném sklípku degustovali vzorky vín z jeho archivu, po konzumaci trochu více sklenek, než jsem zvyklý, se mi náhle před očima objevily barevné kruhy a na chvíli jsem ztratil vědomí. Když jsem se probral, skláněl se přítel nade mnou. Cítil jsem tupou bolest v zátylku a palčivou bolest na obou dlaních.

Nevím, zda to způsobilo množství vypitých vzorků nebo únava z pracovního vypětí předcházejících dnů, ale důsledkem byly pořezané prsty od rozbité sklenky a asi lehký otřes mozku, který jsem si způsobil nárazem hlavy na kamenné schůdky vedoucí do sklípku.

Přítel mě odvezl na lékařskou pohotovost, a nakonec jsem skončil v okresní nemocnici. Službu konající lékař mě nejdříve nepotěšil, když mi oznámil, že si mě kvůli poranění hlavy několik dní na oddělení ponechají na pozorování pro případ, že by se vyskytly komplikace. Po krátkém zvažování situace, když už jsem pohodlně ležel na nemocničním lůžku s rukama zavázanýma do obvazů a poučen, že první noc nesmím sám opustit lůžko, jsem dospěl k závěru, že konec konců vyhlídka na několik dnů odpočinku, když venku nepanuje příliš lákavé počasí, není vůbec k zahození.

S blížícím se večerem mě však začala strašit představa, co budu dělat, až si budu potřebovat ulehčit. Představa, že budu muset požádat o pomoc některou z pěkných sestřiček, které jsem občas zahlédl pootevřenými dveřmi pobíhat po chodbě, mi naháněla husí kůži. Ne že by mi to za normální situace nebylo příjemné, ale teď jsem se cítil nesvůj. Rozhodl jsem se vydržet pokud možno až do druhého dne, kdy už budu moci chodit.

Avšak tekutiny dodané ve formě vína se ve mně přeci jen shromáždily v množství způsobujícím, že ta prekérní situace, které jsem se obával, nastala již v podvečer a mně nezbývalo nic jiného, než zmáčknout tlačítko zvonku a přivolat sestru.

K mému překvapení se však ve dveřích pokoje neobjevila sestřička, ale mladík, na jehož bílé košili byla identifikační kartička se jménem Roman. Jak se později vysvětlilo, vykonával v nemocnici náhradní civilní službu a právě mu končila denní směna. Žertem jsem se ho zeptal, zda slyšel tu ránu, když vstoupil do pokoje.

„Ne vůbec nic jsem neslyšel, to se divím, sluch mi slouží dobře,“ s rozpaky odpověděl.

„No to byla rána od toho, jak mi spadl kámen ze srdce, když jsem neviděl sestřičku, ale vás,“ a svěřil jsem se mu se svými obavami.

Byl to sympatický kluk a hned si získal moji důvěru. Proto když se mě s úsměvem zeptal: „A to se bojíte jen sestřiček nebo i mě?“ jsem mu už klidně odpověděl:

„Rozhodně se raději svěřím se do vašich rukou, to jistě chápete.“

„Nemějte žádné obavy. Dnes jste ještě na pokoji sám, tak to zvládneme s bažantem v posteli sami, a zítra vám sem možná nějakého dalšího pacienta přidají a ten vám jistě může pomoci. A pokud ne, tak zase budu mít denní službu a nějak to zajistím, abych se o vás mohl postarat.“

Potom už do jedné ruky uchopil skleněnou nádobu s delším hrdlem v nemocniční hantýrce nazývanou bažant a do druhé, z důvodu předešlého stresu i bolesti z přeplněného měchýře, můj zcela povadlý a stále se ohýbající penis. Snažil se ho zasunout do skleněného hrdla, ale kvůli uvedenému hendikepu se mu to nedařilo.

Trochu zrozpačitěl a pak se zeptal:

„Nebude vám to vadit, když mu trochu pomůžu se vzchopit, jinak ho tam nedostaneme?“

Již jen představa, jak mi bude Roman pomáhat, začala do penisu nahánět krev a cítil jsem, že se začíná plnit. Proto jsem rychle přikývl, aby můj probouzející se penis nepředběhl nabízenou pomoc. Roman ho ale opatrně uchopil dvěma prsty, shrnutím předkožky odhalil žalud, který už začal nabývat na objemu a začal ho jemně na spodní straně masírovat.

Bylo to báječné, že jsem zapomněl i na předešlou bolest, a penis byl za pár okamžiků vztyčený v celé své parádě. Dělal jsem, jako že si ničeho nevšímám v obavě, aby Roman nepřestal s tou příjemnou činností. Ten se však soustředil jen na penis a třel ho tak, až celý zrudnul.

Na chvíli masáž přerušil, vzal do ruky opět bažanta, ale teď nastal nový problém. Penis se zvětšil natolik, že se do hrdla bažanta nemohl dostat, tentokrát z opačného důvodu.

„Nečekal jsem, že vám tak naběhne, a teď se tam zase nemůže vejít,“ pronesl rozechvělým hlasem a rozpačitě se na mě podíval. „Budu muset dílo dokončit, aby se trochu zmenšil, jinak bych musel volat doktora a ten by provedl nepříjemné a bolestné cévkování.“

Aniž čekal na moji odpověď, začal se opět usilovně věnovat mému penisu, dokud neucítil, že se napíná k očekávanému výstřiku. Rychle vzal do ruky na nočním stolku ležící papírové kapesníky, do jednoho zabalil špičku penisu a druhou rukou pokračoval v masturbaci.

Výstřik mého spermatu byl ale tak nečekaně prudký, že první dvě dávky papírový kapesník rozmočily a prorazily, takže další již směřovaly na Romanovy svalnaté ruce, kterým vyhrnuté rukávy neposkytly žádnou ochranu. Ušetřeno nezůstalo ani moje břicho. Roman však žádnou ochranu nepotřeboval. S viditelným požitkem si semeno utíral z paží, které se leskly jako naolejované, a i mé mokré břicho osušil zbylými kapesníky.

Teď se mu už také podařilo splnit účel celé operace. Penis se konečně podařilo, ještě dříve než opět úplně zvadl, protlačit do hrdla bažanta, kde mohl splnit i jeho druhou funkci, než jen poskytovat potěšení svému majiteli.

Noc potom už proběhla klidně a ráno, když na ostatních pokojích sestřičky roznášely léky a teploměry, vstoupil do mého pokoje opět usměvavý Roman.

„Dobré ráno, trochu jsem si přivstal, abych vás nenechal na pospas nějaké sestřičce,“ zažertoval a už mi odhrnoval přikrývku.

„Teď si pěkně lehněte na bok a nestyďte se na mě vystrčit vaše pozadí.“

Překvapilo mě, že by mi hned po ránu dávali injekci. Doktor včera o injekci nic neříkal a teploměr se dává pod paži. Než jsem se ale stačil zeptat nebo zaprotestovat, vyhrnul mi košili a už jsem cítil, jak mi do zadku zasunul studený teploměr. Z počátku se mi to moc nelíbilo, ale když se po chvíli ohřál i tím, že ho Roman opakovaně vytahoval a zasunoval, pocítil jsem, jak se mi v celé pánvi a až do rozkroku rozlévá příjemné teplo a penis se začal nebezpečně zvětšovat.

Snažil jsem se lehnout si na břicho, aby Roman neviděl moji erekci, za kterou jsem se zbytečně styděl, protože zasunul ruku pode mě, nahmatal teď už úplně ztopořený penis a začal ho opět jako včera jemně masírovat. Dostal jsem strach, aby nás někdo v takové choulostivé situaci nepřistihl.

Po ránu jsem byl naštěstí na pokoji ještě sám a zkušený Roman se postavil zády ke dveřím tak, aby scéna s „Milanem stojícím i spícím“ byla jeho tělem před nežádoucími pohledy případných zvědavců zakryta.

„Žádné strachy, teď po ránu si nás nikdo nevšimne,“ snažil se uklidnit mé rozpaky.

Tím jak prohlásil „nás“ mi bylo jasné, že i on očekává něco víc. Jeho stále intenzivnější masírování mého penisu mě přivedlo do takového stavu vzrušení, že jsem se musel hodně ovládat, abych se hned po ránu neudělal do dlaně, která mi takové potěšení poskytovala.

Romana už také dění pod přikrývkou nenechávalo chladným. Viděl jsem, že na jeho bílých kalhotách naskočila pořádná boule a ruce se mu třásly potlačovaným vzrušením. Snažil jsem mu dostat rukou do kalhot a rozepnout poklopec. Byl však na knoflíky a s mýma zavázanýma rukama se mi to nedařilo.

Rychle si proto sám poklopec rozepnul a hned se odhalilo tajemství, proč byla boule na kalhotách tak veliká. Byl totiž, jak se říká, „na ostro“ a žádné slipy nebo šortky nebránily jeho velkému penisu, aby se volně rozpínal, a tak z poklopce spíše vystřelil, než byl vytažen.

Protože jsem ještě nemohl zavázané ruce využít k pořádné masturbaci, přesunul jsem se ke kraji postele, hlavu jsem přiblížil k jeho břichu a Roman mi jeho trčící pyj s odhaleným žaludem nedočkavě zasunul mezi pootevřené rty. Sotva jsem mu stačil několikrát přejet jazykem po hlavičce, ozvalo se zaklepání na dveře pokoje.

„Dobré ráno, nechci rušit, ale jsem nový pacient a poslali mě sem, že je tady prý volná postel,“ s pozdravem a úsměvem ve tváři vstoupil docela sympatický hromotluk už oblečený v pyžamu a s igelitovou taškou v ruce.

Nevím, zda zaregistroval rychlé přehození přikrývky přes můj stojící penis, na kterém přikrývka vytvořila menší bílou horu, a rychlost, s jakou si Roman zapínal kalhoty. Fakt je, že pokud si něčeho všiml, tak to nedal na sobě znát a začal si z igelitky přendávat osobní věci do nočního stolku.

„Pane doktore,“ řekl Roman schválně nahlas, „až se nasnídáte, odvezu vás na předepsaná vyšetření. A žádné běhání po chodbách.“

„A také dokončíme náš přerušený rozhovor,“ dodal už tišeji, aby to nový soused snad neslyšel, a významně na mě mrkl.

Po vizitě si pro mě skutečně přijel s pojízdným nemocničním křeslem, i když to podle mého názoru bylo zbytečné. První zastávka byla ve sprše, kde jsem se s jeho pomocí osprchoval.

Umyl mě důkladně, a když přišel na řadu penis a zadek, s evidentním potěšením jim věnoval zvýšenou pozornost. Při mytí penisu jsem si nebyl jist, zda se jednalo ještě o mytí nebo už o masturbaci. Potom při mytí zadku mi několikrát namydleným prstem zajel do análu takovým způsobem, že jsem zareagoval vstřícným předklonem a neovladatelným ztopořením penisu. Bránit jsem se mu nemohl a věřte mi, že jsem ani nechtěl. K mému zklamání však nevyužil mé ochotné nabídky, a když byla ranní hygiena dokonána, pokračovali jsme do místnosti označené jako „vyšetřovna“.

Čekal tam již postarší doktor se začínající pleší a brýlemi, které si stále nervózně otíral, a netrpělivě si mnul silné ruce, které mu čouhaly z vyhrnutých rukávů bílého pláště.

„Tak tady vás máme, chtěl bych se na vás důkladně podívat, jestli vás můžeme poslat s klidným svědomím domů. To víte, potřebujeme každé lůžko. A tady Roman mi o vás už také ledacos prozradil,“ zabručel doktor a z jeho nehybné tváře se nedalo vyčíst, co tím myslel.

„Romane, pomoz panu Urbanovi svléknout a vy si potom lehněte na břicho tam na ten vyšetřovací stůl,“ a ukázal na bílý stůl s držáky na ruce a nohy.

Bylo mi podivné, proč takové vyšetření při mém zranění, ale v tom jsem ucítil palčivé píchnutí injekční jehly. Se vstřikovanou látkou se mi začalo po těle rozlévat příjemné teplo a po chvíli jsem se cítil lehce a měl jsem pocit, že chci vzlétnout. Proto mi nebylo ani divné, že mi Roman upevňuje roztažené ruce a nohy řemínky k držákům na stole. Doktor s Romanem chvíli ještě čekali, až injekce začne dokonale účinkovat, a potom ke mně doktor přistoupil, opět si nervózně vyčistil brýle a zahájil prohlídku.

Nejdříve mi dnes již podruhé změřil teplotu zasunutím teploměru do zadku. Potom si navlékl gumové rukavice, natřel si prsty vazelínou a už jsem cítil, jak mi zasunuje nejdříve jeden a potom dva prsty do konečníku, zkouší jeho pružnost a mumlal cosi o prostatě. Potom polohlasně hlásil Romanovi nějaké údaje, které Roman vyťukával na klávesnici počítače a ukládal do tabulky, kterou bylo na monitoru vidět.

Když skončili zápis, ucítil jsem, jak za prsty následuje stejnou cestou nějaký chladný kovový vyšetřovací nástroj, ale nemohl jsem se podívat, co to je, protože mi Roman držel pevně hlavu na stole. Nebylo mi to moc příjemné, tak jsem se snažil uhnout, ale připoutané ruce i nohy bránily jakémukoliv pohybu.

„Pane Urban, je ve vašem zájmu, abychom zjistili, jaká je průchodnost vašeho análu a v jakém stavu je prostata. Tak se nebojte a uvolněte se.“

Opět následovala přestávka k zapsání údajů. Jakmile doktor nástroj vytáhl, začal už jemněji prsty jedné ruky dráždit anální otvor a druhou projížděl po celém rozkroku až k varlatům. Intenzivně masíroval oblast mezi análem a šourkem, což mě tak vzrušilo, že se mi penis, na kterém jsem dosud ležel, ztopořil tak, až mi prolezl vzadu mezi stehny.

Doktor to zpozoroval a začal spodní stranu odhaleného žaludu hladit, hlavně na uzdičce takovým způsobem, že jsem začal vzrušením nahlas vzdychat.

„Tak teď, když jsme částečně splnili náš úkol, mohli bychom pana Urbana i sebe odměnit trochou potěšení. Jak je vidět, je už tak naladěný, že mu nebude vadit, když se i my chvilku uvolníme,“ prohlásil doktor a oba se začali svlékat.

Roman mi již hlavu nedržel, tak jsem si je mohl konečně pořádně prohlédnout. Romana jsem měl již možnost částečně poznat, ale doktor byl úplně z jiného těsta. Byl mohutné postavy, obtloustlý a evidentně nervózní. Pod vlivem injekce mi připadal jako velký orangutan se vztyčeným rudým penisem, zakončeným úzkým a špičatým žaludem, který vypadal jako válečnické kopí. Výrazně se lišil od Romanova penisu, který byl silný a na rozdíl od štíhlého žaludu doktorova penisu byl jeho zakončen mohutnou bambulí.

Na prohlížení jsem však neměl více času, protože Roman už mezitím povolil po stranách stolu dva šrouby a uvolnil tak jeho zadní část a ta se pod mým břichem až k nohám sklopila dolů. Já jsem se ocitl spíše v předklonu, než ležel.

Doktor se svým ztopořeným penisem ke mně přistoupil zezadu, prsty namočenými do vazelíny mi roztáhl zadek, promazal ho a začal zasunovat dovnitř nejdříve špičatý žalud, a když necítil žádný odpor, tak celý pyj.

„Romane, nemysli si, že využívám práva nadřízeného nebo staršího, ale kdybys začal s tvým velkým žaludem, nadělal bys více škody než potěšení. Proto ti ho nejdřív uvolním a roztáhnu, dokud anestetikum ještě účinkuje a ty si pak můžeš užít bez větších problémů,“ komentoval doktor své počínání.

Pak už jen stále rychleji přirážel. Na zátylku jsem cítil jeho horký dech a intenzivně jsem vnímal, jak mi jeho varlata narážejí zezadu na moje, což vyvolávalo příjemné pocity. Po chvíli jsem z jeho hlasitého vzdychání i tlaku v konečníku poznal, že se do mě důkladně vyprázdnil. Chvíli ještě jakoby setrvačností pokračoval v přirážení, pak vytáhl viditelně povadlý úd a připravenou buničinou mi otřel semeno vytékající z naplněného análu.

Na jeho místo nastoupil již připravený Roman. Na penis, který mi připadal mohutnější a nebezpečnější, si navlékl prezervativ. Otvor byl však již tak uvolněný a navlhčený nejen vazelínou, kterou použil před chvílí doktor, ale i jeho semenem, že Roman neměl problém s přípravou operačního pole. Nasadil žalud na okraj a začal ho pomalu zatlačovat dovnitř.

Jestliže Roman neměl žádný problém, tak já ano. Přeci jen pronikání jeho velkého žaludu bylo citelnější než doktorova. Jakmile však byl po překonání počátečního odporu uvnitř, vše už dál probíhalo ke spokojenosti všech zúčastněných.

Nejen já s Romanem jsme si užívali těsného spojení, ale i doktorovi se při sledování našeho počínání nejen orosily brýle, ale opět se mu postavil penis, a tak bez ostychu pohodlně rozvalený v křesle masturboval. Když Roman cítil, že se blíží i jeho vyvrcholení, vytáhl penis z análu, stáhl si prezervativ a po krátkém honění mi vystříkal svoji dávku semene na záda.

„Myslím, že už bylo dost zábavy, a teď zase zpátky do práce. Už ho můžeš uvolnit,“ nařídil doktor a Roman odstranil řemínky, které mi stále ještě poutaly ruce i nohy.

„Můžete se už otočit, vidíte, že vám nechceme v žádném případě ublížit, ale snažíme se spojit příjemné s užitečným. Roman mi vylíčil vaši patálii s bažantem, a protože zná nejen mé záliby ve zvláštních vyšetřovacích metodách, zejména když se jedná o dobře stavěné mladé muže, ale také mi pomáhá se shromažďováním podkladů pro moji vědeckou práci, přesvědčil mě, že vám jistě nebude nepříjemné se do takové užitečné činnosti zapojit a nebudete mít ani zásadní námitky proti využití získaných údajů pro moji vědeckou práci z oblasti sexuologie.

Aby nebyly problémy při vyšetření rekta a provedení potřebných měření, musel jsem použít neškodné anestetikum. To už ale přestává účinkovat, protože pro další fázi potřebuji vaše normální reakce neovlivněné tlumícími prostředky. Jinak by zjištěné údaje neměly správnou vypovídací schopnost a vědeckou hodnotu.

Teď se tedy budeme věnovat shromažďování údajů o vašich parametrech, reakcích, výkonech a všemu, co potřebuji do svých tabulek. Úplně se odreagujte a důvěřujte mi, jistě to nebude nepříjemné.

Obvykle postupujeme opačně a nejdříve zkoumané osobě změříme penis v klidovém stavu, potom reakci na vnější podněty, dále čas dosažení úplné erekce a teprve potom čas potřebný od dosažení erekce k ejakulaci, zjištění množství ejakulátu a doby odeznění erekce,“ pokračoval ve svém výkladu doktor.

„Jenže teď nemůžeme získat údaje o klidovém stavu, jen se podívejte, jak vám penis po tom všem, co jsme s vámi prováděli, už trčí. Začneme tedy druhou fází.“

S pomocí speciálních přístrojů proměřoval různé parametry jako délku penisu, objem u kořene, objem za žaludem i délku a objem žaludu. Dále se zaměřil na citlivost předkožky a odhaleného žaludu při různých způsobech dráždění.

To bylo zvlášť příjemné až do doby, než začal zkoušet reakce na elektrický proud různé intenzity pomocí drobných, na penis připevněných elektrod. Musím přiznat, že z počátku jemné a pomalu se zvyšující brnění bylo vzrušující. Když se ale intenzita zvyšovala, přecházelo příjemné vzrušení v nejprve nepříjemný a potom až bolestivý pocit. Asi na mě bylo vidět, že mi to již není příjemné, a tak doktor měření raději ukončil.

Další úkol čekal na Romana, který až dosud jen se zájmem přihlížel a zapisoval diktované údaje. Prsty natřenými emulzí mi začal nejprve jemně, ale potom stále tvrději honit penis a doktor průběžně měřil změny krevního tlaku a tepu jako reakci na vzrůstající vzrušení.

Když poznali, že se blíží vyvrcholení, přiložili mi ke konci penisu skleněný odměrný válec, do kterého zachytili každou kapku semene vystřikujícího ze stále drážděného penisu. Jakmile všechno semeno steklo ze stěn válce a shromáždilo se na jeho dně, bylo množství přesně přeměřeno a opět zaznamenáno. Roman masturbaci ukončil, ale doktor dále pokračoval ve svých měřeních teď již klesajícího tlaku i uklidňujícího se tepu, doby opadávání erekce, postupné měření změn ve velikosti a objemu nejen penisu, ale i varlat.

„Tak a teď jsme se vlastně dostali tam, kde jsme měli začít,“ konstatoval doktor.

Potom poslal Romana do nemocniční prodejny pro několik obložených chlebíčků a sedmičku červeného vína, protože chtěl, abych si před pokračováním odpočinul a dostal se do pokud možno normální pohody. Potřeboval, aby výsledky dalších měření nebyly ovlivněny předchozími prožitky a byly pokud možno objektivní.

Asi po půlhodinové přestávce, kterou jsme strávili nezávazným povídáním o všem možném, zjišťování podkladů pokračovalo. Bylo příjemnější než předchozí fáze, zejména zjišťování reakcí na různé podněty.

Ty spočívaly v předvádění různých erotických až pornografických klipů na monitoru počítače včetně odpovídajícího zvukového doprovodu. Klipy zobrazující různé druhy sexuálních aktivit a zvuky při tom vydávané aktéry, přes klasickou soulož heterosexuálních párů, skupinovou soulož, lesbické milování nebo soulož mezi muži, masturbaci, orální uspokojování až po anální včetně využití pomůcek jistě vyvolají u každého různou reakci, od pozitivní projevující se zvýšením napětí, tlaku, tepu a vzrušení, včetně vyvolání erekce, až po negativní s opačnými projevy.

Doktor mě předem upozornil, že mi výsledky mých měření nemůže sdělit, a tak jsem se ho raději ani neptal, co na mě jeho přístroje prozradily. Byl jsem si však jistý, že by potvrdily jen to, co sám dobře vím. I tato fáze skončila ejakulací za vydatné pomoci Romanových prstů. A opět následovala nezbytná měření a vážení.

Bylo toho na mě už dost a je fakt, že mě takovýto způsob sexuální aktivity příliš nenadchl. Byl jsem proto rád, když mi doktor poděkoval za vstřícnost, spoluúčast a omluvil se, pokud mi občas jeho postupy nebyly zrovna příjemné.

„Doufám, že nebudete na naši nemocnici vzpomínat ve zlém, protože Roman vám vše, čeho se vám tady a teď nedostalo, jistě ještě vynahradí,“ uzavřel naše rozloučení doktor a významně se na Romana usmál, když jsme opouštěli jeho vyšetřovnu.

Další dva dny i noci měl Roman volno, a tak jsem měl dočasnou sexuální dovolenou. Když mi ale sejmuli obvazy a rány na dlaních byly přelepeny jen náplastmi, vracely se mi stále častěji hříšné myšlenky. Přál jsem si, aby toho klidu bylo raději méně. Jenže se sestřičkami nebyla žádná řeč a zdálo se mi, že se mi i vyhýbají. Asi se po nemocnici již rozneslo, že jsem byl na „vyšetření“ u doktora, a většinou i věděli, co to znamená.

Soused na pokoji byl docela příjemný a vedli jsme diskuse na různá témata. Po sejmutí obvazů jsme si zahráli i karty a šachy, ale když jsem se snažil zavést řeč na téma sexu a oťukával jsem ho, jaké jsou jeho názory na sex a co si myslí o teď tolik diskutovaných stycích mezi osobami stejného pohlaví, vždy odvedl řeč jinam.

Vzhledem k tomu, že byl statné a svalnaté postavy a jeho chodidla byla také pořádná, byl jsem zvědavý, jestli platí úměra, o které si povídají zejména dámy, že velikosti bot odpovídá i velikost penisu jejich nositele. Snažil jsem se ho nenápadně pozorovat při převlékání, ale dlouho se mi nedařilo zjistit, co by tuto teorii potvrzovalo nebo vyvracelo. Až teprve druhý večer se mi naskytla příležitost si uvedenou teorii ověřit, i když si nejsem jistý, jestli to byla náhoda nebo úmysl z jeho strany. Skutečností je, že se mi naskytl pohled na tak mohutný penis, jaký jsem dosud neviděl, a teorie byla alespoň v jeho případě potvrzena.

Z nečinnosti a nudy mě vysvobodil až Roman, který první večer, kdy opět nastoupil službu, převezl mého souseda na jiné oddělení, kde si ho prý přes noc nechají na pozorování. Když jsme na pokoji osaměli, předložil mi zajímavý návrh.

„Milane, už jsi poznal, že mi není proti mysli užít si důkladně s mládenci, ale musím se ti přiznat, že nepohrdnu ani pěknou sestřičkou, zejména když má pěknou prdelku, nejsem žádný horňák, ale dolňák za každé situace. Doktor mi z výsledků šetření neprozradil, zda jsi jenom na kluky nebo i bisexuál. Ať si to prý zjistím sám. Tak bych to potřeboval vědět, protože dnes má noční službu moje dobrá kamarádka Jarka. Ta se ráda zapojuje do různých akcí a vůbec jí nevadí, když se přidá ke dvěma i více klukům, naopak jí to prý děsně vzrušuje. Pokud bys souhlasil, mohli bychom ji přizvat. Již se mě dokonce ptala, jestli nemám něco v plánu.“

Ujistil jsem Romana, že sice dávám přednost pěknému klukovi, ale nebráním se ani jiné zkušenosti, zejména pokud to s ní už má ověřené.

„Vzhledem k tomu, že se už s Jarkou dobře znáte, byl bych ale raději, kdyby ses spíše věnoval jí, a protože já zase znám už docela dobře tebe, dal bych přednost tobě.“

Připravoval jsem si tak opatrně situaci, která by mi více vyhovovala. Jakmile jsme se dohodli a nastal noční klid, vplížil se do pokoje osvětleného jen nouzovým osvětlením nejdříve Roman.

Sotva si stačil svléknout bílý plášť, pod kterým nic jiného už neměl, a vklouznul ke mně do postele, tiše se vkradla i Jarka. Teď jsem si teprve uvědomil, že je to ta hezká brunetka s plnými smyslnými rty (jak se říká akorát na kroužkování ptáků), s velkými prsy i pěkným oválným zadkem, který upoutal moji pozornost vždycky, když se jakoby náhodou ke mně točila touto svádivou částí těla, jakmile se ocitla u mé postele. Stejně jako Roman měla na sobě jen to nejnutnější a v mžiku zůstala jen v punčochách a čepci, který jediný prozrazoval, že se jedná o zdravotní sestru.

Nevěděli jsme, kolik budeme mít času a kdy mé společníky odvolají služební povinnosti, a tak jsme raději dlouho neotáleli. Byl jsem už tak nadržený, že jsem si bez ohledu na dámu přivlastnil Romana. Klekl jsem si před jeho obličej, penis jsem mu zasunul do pootevřených úst a on mi ho začal jazykem opracovávat.

Nevím, jestli Roman Jarce vysvětlil moje představy, nejspíš ano, protože se zaměřila na jeho přirození a začala ho také olizovat jazykem a intenzivně i hlasitě sát. Bylo mi trochu hloupé, že se žádný nevěnujeme Jarce, tak jsem Romanovi šeptem připomněl naši předběžnou dohodu.

Asi si to již také uvědomil. Nechal jsem ho proto na chvíli být, aby si mohl navléknout prezervativ. Nato vzal Jarku za ruku, přitáhl si ji až nad sebe, uchopil ji za boky a nasadil ji na trčící pyj, ne však tak, jak jsem očekával. Mazaně ji otočil zády k nám, aby nás nerušila. Potom jsem už jen viděl, jak penis bez problémů zmizel celý v jejím zadku.

Přesto jsem už neměl tolik prostoru, a tak jsem zůstal stát vedle lůžka na dosah Romanových úst, a jakmile jimi penis sevřel, zajistil jsem si přirážením potřebné dráždění. Jarka musela být buď již pořádně nadržená, nebo ji opravdu tak vzrušovalo sledovat, jak Roman mistrně ovládá hru na můj nástroj, protože prožila brzy evidentně silný orgasmus, který rozechvěl celé její tělo.

Ještě jsme s Romanem několik minut pokračovali ve vzájemných výměnách orálních pozorností, ale jakmile Jarka uvolnila na chvíli prostor, rychle jsme přeskupili své postavení.

Tentokrát jsem si pro změnu navlékl dostatečně lubrikovaný prezervativ já. Roman sice zůstal dále ležet na zádech, ale zvedl nohy na má ramena a nadzvedl zadek tak, že jsem mohl pohodlně zasunout penis do nabídnutého análu. A to jsem také bez zbytečného otálení učinil.

Nejprve jsem si myslel, že mi bude přítomnost Jarky vadit, a měl jsem dokonce obavy, jestli to nebude mít vliv na kvalitu mé erekce. Opak byl pravdou. Vědomí toho, že nás sleduje, mě naopak vzrušovalo a vybičovalo k úplné exhibici. Mohutně jsem pracoval boky a zadkem, penis jsem zarážel co nejprudčeji a nejhlouběji, jak to jen šlo. Myslím, že to stejně působilo i na Romana, který přirážel jako divý a supěl jak přetopený parní kotel.

Ale ani Jarku nenechalo naše počínání v klidu. Přiklekla k Romanovi, uchopila jeho trčící penis a střídavě prsty nebo jazykem zvyšovala jeho prožitek z mého pronikání. Nejdříve se udělal Roman. Dvojnásobnou (nebo dvoustrannou) rozkoš, kterou jsme mu s Jarkou způsobovali, již nedokázal déle ovládat a sprška semene, kterou zkropil Jarčin obličej i prsa, byla nezvratným důkazem jeho uspokojení. Ani já jsem již víc neodkládal vyvrcholení, a jakmile jsem ucítil, že se blíží, vytáhl jsem penis z Romanova zadku, Jarka z něj strhla prezervativ a následující výstřiky mého semene dopadaly až na Romanův obličej.

„Myslíte, že byste zvládli ještě můj oblíbený sendvič?“ zeptala se Jarka rozpačitě s pohledem upřeným na naše zvadlé penisy.

„No to teda nevím, ale myslím, že to nezáleží jen na mě,“ prohlásil jsem opatrně, protože jsem nevěděl, jak na tom Roman je, ale já jsem se na jedno číslo ještě cítil, i když by to chtělo nějakou vzpruhu.

„Když nám necháš chvilku na to, aby se nám chlapci vzchopili, tak tě ve štychu jistě nenecháme,“ jako by četl mé myšlenky, prohlásil Roman.

Musím přiznat, že Roman byl v této oblasti opravdu se svými šikovnými prsty virtuos, a já se také nedal zahanbit, takže jsme společným úsilím dosáhli brzy toho, že jsme byli oba opět řádně připraveni.

Za odměnu její tolerance našeho dočasného nezájmu o ni a starání se jen o sebe jsme jí skutečně uspokojili současně obě lačné dírky a i pro nás vnímání do sebe narážejících a o sebe se třených penisů uvnitř jejího teplého těla bylo docela inspirující, i když ne zase natolik, abychom i my byli úplně uspokojeni. Takže jakmile se její chvějící tělo po dvou za sebou prožitých orgasmech uklidnilo, vytáhli jsme své penisy a dodělali jsme se navzájem opět zručně a ručně. Potom jsme si už skutečně hotovi přáli jen chvilku odpočinku.

Zasloužený odpočinek však byl dopřán jen mně, protože sotva jsme stačili setřít stopy po zbytcích semene, které zůstalo na našich tělech po předchozích hrátkách, byli jsme vyrušeni zvonkem, kterým se některý z pacientů dožadoval sestry, a po chvilce musel za svými povinnostmi odejít i Roman.

Když jsem osaměl a v duchu si znovu promítal obrázky z právě prožitého dobrodružství, musel jsem si přiznat, že to byla dnes večer docela příjemná zkušenost. Předsevzal jsem si, že se už v budoucnu nebudu podobným příležitostem vyhýbat.

„Tak se nám, pane doktore, ruce dobře hojí a žádné komplikace po otřesu mozku se také neprojevily,“ oznámil mi další den při velké vizitě primář.

„Myslím, že vás už můžeme s klidným svědomím propustit do domácího ošetřování a doufám, že budete na pobyt v naší nemocnici vzpomínat v dobrém.“

Já jsem také doufal, že se nedozvěděl, jakým otřesům jsem musel odolávat, když do mě zaráželi své penisy jeho podřízení, ale mohl jsem ho ujistit, že opravdu budu dlouho na zdejší personál vzpomínat.

„Tak zítra mě tedy propustí do domácího ošetřování, jenže kdo by mě doma ošetřoval,“ říkal jsem si v duchu.

Nemohl jsem v té chvíli posoudit, zda je to pro mě dobrá zpráva nebo zda špatná. Z hlediska zdravotního jistě dobrá. Rozhodně mi domácí ošetřování ale nemohlo nahradit to, co mi dávalo ošetřování poskytnuté Romanem, ale dál jsem se tím netrápil.

Když Roman večer nastoupil noční službu, už o mém zítřejším propuštění věděl. Aby nás soused, který se už opět vrátil na můj pokoj, nerušil, sedli jsme si na lavici na chodbě a společně plánovali, jak si osladit můj poslední večer v nemocnici. Výsledkem porady bylo rozhodnutí, že až bude Roman před spaním roznášet léky, přidá sousedovi něco na spaní a budeme mít noc jen pro sebe. A také to tak provedl.

Když mu večer dával jeho léky, bokem se na mě usmál a vztyčeným palcem naznačil, že jde vše podle plánu. Pak jsem už jen tiše čekal.

Po chvíli se od sousedovy postele ozvalo klidné oddechování, a tak jsem usoudil, že prášek na spaní již začal působit. Roman přišel až po jedenácté hodině a v modrém světle nočního osvětlení vypadal jako duch, který se tiše připlížil k mé posteli. Shodil ze sebe bílý plášť a tiše vklouzl ke mně pod přikrývku.

„Musel jsem ještě zkontrolovat sousední pokoje a také jsem čekal, až zabere prášek na spaní,“ zašeptal mi tiše do ucha.

Když se ke mně přitiskl, poznal jsem, že už byl na všechno předem připravený, protože pod pláštěm byl úplně nahý. Okamžitě mě začal hladit po celém těle a podle chvějících rukou jsem poznal, že už přišel pěkně vzrušený. Dráždil mě jazykem na prsních bradavkách, hladil mi zadek, ale zatím se pořád vyhýbal kontaktu s mým penisem. Nemohl jsem to už vydržet, a tak jsem sám nasměroval jeho teplé ruce tak, že se postupně dostaly k nedočkavému penisu, který čekal na pořádnou honičku.

Sám jsem se také nedal zahanbit a oplácel jsem mu jeho pozornosti stejným způsobem. Chvíli jsem při vzájemné onanii ležel já na něm, chvíli zase on na mně, až se při těch změnách poloh svezla pokrývka na zem a my jsme skončili v poloze šedesát devět navzájem se uspokojujíce orálním způsobem.

Když jsem začínal cítit, že už nedokážu déle oddálit ejakulaci, snažil jsem se rychle vyprostit svůj penis ze sevření Romanových rtů. Opřel jsem se při tom nohou o pelest postele tak nešťastně, že mi noha uklouzla a shodila z nočního stolku sklenici s čajem. Ta se po dopadu na zem s ohlušujícím třeskem rozbila.

Ejakulace byla sice zažehnána, ale když jsme pohlédli směrem k sousedově posteli, zda jsme jej hlukem nevzbudili, čekalo nás překvapení. Stál opřený o postel, upřeným pohledem nás pozoroval a v ruce třímal svůj obrovský pyj, který udatně proháněl. Ani jsme se ještě nestačili probrat z prvního překvapení a už se soused ozval:

„Pánové, snad si nemyslíte, že jsem tak naivní a nachytáte mě na prášek na spaní. Ale žádné obavy, nic neprozradím pod malou podmínkou, že se k vám můžu připojit.“

Trochu nás to oba zaskočilo, protože jsme s něčím podobným nepočítali a těšili jsme se, jak prožijeme poslední večer jen spolu. Na druhé straně v nás pohled na tak úžasný nástroj, který se mu vzpínal mezi nohama a předčil i Romanův, vyvolal představy, jak bychom si s ním mohli užít a jak by mohl naše hrátky obohatit. Proto jsme již déle neváhali a pozvali ho, ať se přestěhuje do mé postele.

Mohlo by se zdát, že je jedna postel pro tři pořádné chlapy malá, ale když se do sebe zaklíní takovým způsobem, jakým se nám to po chvíli podařilo, je místa dost i pro případného dalšího zájemce.

Jako bychom se s Romanem domluvili, oba jsme zaměřili svoji pozornost na nového účastníka našeho nočního souložení. Zvláště jeho obrovský penis přitahoval naši pozornost, a tak se stalo, že jsme oba dva současně zaměstnávali ruce i ústa na tom zázraku přírody. Na jeho jednom konci jsem ho svíral oběma rukama a snažil se dostat jeho ohromný žalud do úst, což se mi samozřejmě nedařilo. Tak mi nezbylo nic jiného než ho jen olizovat a opatrně kousat na uzdičce. To se mu viditelně zamlouvalo, jak naznačovala pořádná kapka, která se objevila na špičce žaludu.

Roman se také snažil a jednou rukou mu svíral penis u kořene a druhou mu masíroval obrovská varlata, která mu visela mezi nohama, až zakrývala i vchod do análu, na který jsme byli také zvědaví.

Konečně se i soused zapojil do hry a snažil se dosáhnout ústy na můj už opět plně připravený penis. Když jsem to zpozoroval, sám jsem se k němu přisunul tak, aby mohl svůj záměr uskutečnit. Rozhodně se nedá říci, že by byl nezkušený, jak se na první pohled zdálo. Spíše naopak. Doslova nasál můj penis a drsným jazykem ho masíroval takovým způsobem, jaký jsem už dlouho nezažil a který mi přinášel neobvyklý požitek.

Romanovi zase na oplátku za jeho masážní variace uchopil penis a zvláštním způsobem mu ho mačkal, že jsem se obával, aby mu s ním něco neprovedl. Ale podle Romanova blaženého výrazu mi bylo jasné, že nic takového nehrozí, spíše byla na místě úvaha o přípravě na velké stříkání. A to přišlo u všech téměř současně.

Bylo to jako lavina, která začala u Romana. Vystřikoval proudy semene, které cákaly na podlahu pokrytou linoleem. Jeho příklad strhl i mě, a když jsem pocítil, že se už semeno tlačí ven, chtěl jsem vytáhnout pyj ze sousedových úst. Ten však nepovolil sevření rtů a teď už po odpadnutí Romana si mě oběma uvolněnýma rukama přitahoval za zadek ještě blíže, a tak si zasunoval můj penis stále hlouběji do úst.

To už bylo i na mě moc, a tak jsem se ani nesnažil bránit dalšímu dění. Soused poznal, že jsem úplně odevzdaný, a plně využil moji povolnost. Zasunul mi masitý ukazovák hluboko do zadku a krouživým pohybem ho dráždil tak úspěšně, že jsem se již déle neudržel a začal do jeho hrdla vystřikovat nashromážděnou zásobu.

Vypadalo to, že největší výdrž má můj pokušitel. Přesto nakonec lavina vášně strhla i jeho, a když viděl, jak oba ležíme vedle sebe na posteli, oddychujeme a snažíme se vzpamatovat z právě prodělaných orgasmů, postavil se nad nás a několika pohyby sevřených prstů po svém penisu, který teď připomínal spíše penis statného hřebce chystajícího se obskočit kobylku, uvolnil stavidla zadržující jeho napětí a na mě i Romana začaly dopadat proudy horkého, hustého spermatu.

„Tak pánové, a co máte dál v plánu?“ nedočkavě se zeptal, jakmile si otřepal zbytky semene z penisu a posadil se k nám zpátky na postel.

Podívali jsme se s Romanem trochu rozpačitě na sebe, a protože jsem si nebyl jistý, zda vůbec máme chuť pokračovat, honem jsem přemýšlel o nějakém úhybném manévru. Roman, jako by mi četl myšlenky, mě však předběhl.

„Co kdybyste nám také pověděl něco víc o sobě, když už jsme se takto důvěrně, byť neplánovaně, seznámili?“ nadhodil Roman s jasným záměrem získat pro nás čas na další rozhodnutí.

Soused naštěstí náš úhybný manévr neprohlédl a nenechal se pobízet. Dokonce to vypadalo, že je i rád, když se mu podařilo získat naši pozornost.

„Chlapi, možná jste už poznali, že nedělám žádnou lehkou práci,“ začal s chutí vyprávět a ukazoval nám při tom své mozolnaté dlaně velké jako lopaty.

„Dělám už delší dobu s partou chlapů ze Slovenska v lese na těžbě dřeva. Teď hlavně likvidujeme celé lesy napadené kůrovcem a polomy, kterých je díky podivným změnám počasí stále víc. No a tak jsme někdy i celé dlouhé týdny v hoře, tedy v lese, abych do toho nepletl slovenštinu, které teď u nás stále méně lidí rozumí. A to samozřejmě bez ženských. Musíme si proto také sami nejen vařit a prát, ale vyřešit i ty nejzákladnější chlapské potřeby, však mi rozumíte,“ a spiklenecky na nás mrknul.

„Pánové, to si asi umíte sami dobře představit, jak to může vypadat. Někdo to vyřeší tak, že si ho sám tajně někde bokem vyhoní, a tak to praktikuje náš nejmladší. Další dva chlapi z party se trmácí za ženskou klidně i několik kilometrů a ještě za to vyhodí spoustu prachů, ale já ještě s jedním parťákem si vystačíme docela dobře sami.

Už jsme si na sebe tak zvykli, že třetí rok spolu nejen děláme, ale i spokojeně žijeme a to nejen, když jsme v lese a makáme, ale i mimo sezonu, kdy máme nějaké to delší volno a mohli bychom každý domů. S ohledem na své zájmy a schopnosti jsme si rozdělili i úlohy v naší provizorní domácnosti. Parťák je dobrý kuchař a stará se o kuchyni, zvládne i vyprat a já se starám o zajištění ostatních potřeb, a které to hlavně jsou, to je vám snad jasné. Prostě já jsem samec a on moje družka.“

Tady jsem si s hrůzou uvědomil, že snad i mě s Romanem považuje za družky ve svém stádečku, a předsevzal jsem si proto, že ho z toho omylu budeme muset hodně brzo vyvést, jinak si koledujeme o malér.

„Musím vám ale říct, že není nic krásnějšího než pořádná mrdačka ve volné přírodě, v čerstvě pokáceném lese, na voňavé chvoji nebo silné kládě. Myslím tedy pokácený strom, i když taková pořádná chlapská kláda také není k zahození,“ jako u vytržení pokračoval a oči mu při těch představách jen zářily. Ale nejen oči odrážely jeho vzpomínky. I jeho kláda se mu začala opět podezřele vztyčovat.

„Úplně cítím vůni zpoceného chlapa, čerstvé mrdky právě vystříknuté na mechu i píchání jehličí do holého zadku, když tě do něho zatlačila váha pořádného mužského na tobě,“ rozplýval se dál soused a důsledky živých představ se stále více projevovaly na jeho penisu.

„Samozřejmě, že si nejčastěji užíváme na naší ubikaci, když ti dva vyrazí za ženskými. Našemu benjamínkovi, tomu to nevadí. Sice se nezapojí, ale klidně se na nás kouká a při tom si ho občas i vyhoní. Bohužel palandy vyrobené jen z nehoblovaných prken nejsou zrovna nejvhodnějším místem pro dva naháče. Pár třísek v zadku nebo v kolenech nás brzy přimělo ke změně. Tak obvykle hodíme slamníky na podlahu a tam si to ve všech možných polohách a bez ohrožení třískami rozdáme,“ pokračoval nezadržitelně dál a je fakt, že jsme se ho už ani nesnažili přerušovat. To nejen proto, že jsme byli rádi, jak nenápadně získáváme čas, ale jeho líčení nás opravdu zaujalo.

„Horší to ale je, když jsme doma všichni. To potom raději vyrazíme do lesa a na nějaké pěkné pasece, ukryté před zvědavými pohledy náhodných čumilů, si to zase můžeme bez obav rozdat.“

„A jak to děláte v zimě, kdy by to asi ve sněhu nebylo zrovna nejpohodlnější?“ zeptal jsem se ho zvědavě.

„No to nám pak nezbývá než počkat, až chlapi odejdou za svojí oblíbenou zábavou, nebo jim přímo řekneme, jestli si náhodou nechtějí vyrazit. A taky, když už se dlouho neměli k tomu, aby vypadli, jsme došli až tak daleko, že jsme jim dali pár stovek, ať si zajdou večer do hospody a nechají nás několik hodin o samotě.“

„A co ochrana, používáte nějakou?“ přerušil ho zase další zvědavou otázkou Roman.

„Jedinou ochranou, kterou potřebujeme, je repelent proti klíšťatům a komárům. Prezervativy a takové hlouposti nepotřebujeme. Známe se tak dobře, že si opravdu důvěřujeme, a tak proč si kazit požitek něčím tak falešným, jako jsou šprcky.“

Podívali jsme se s Romanem na sebe a hned nám bylo jasné, že nás vyprávění souseda tak vzrušilo a povzbudilo, že jsme byli už bez dalšího dohadování připraveni na okamžité pokračování.

Původně jsme počítali s tím, že si spolu užijeme pořádnou anální soulož. Při prohlídce u doktora jsem neměl možnost aktivně se do análního bádání zapojit a Roman zase toužil po pasivním obšťastnění svého zadku. Teď však vyvstala otázka, jakou roli má sehrát soused, který se nemínil spokojit jen s přihlížením.

„Mohli bychom třeba zkusit losovat taháním různě dlouhých sirek,“ navrhl nadšeně soused.

Já jsem však jeho nadšení nesdílel, protože obrovský nástroj, který mu už opět trčel mezi nohama, ve mně vzbuzoval docela hrůzu, když jsem si představil, že by se měl snažit ho do mě dostat. Situaci naštěstí pro mě zachránil Roman.

„Bude mi potěšením a státním svátkem seznámit se s vaším chlápkem,“ pokusil se zarýmovat a dobrovolně tak převzal úděl, kterého jsem se obával.

Skutečně jsem si oddechl, protože nebezpečí pro můj přece jen ne tolik zkušený a dostatečně protažený zadek bylo zažehnáno, a myšlenky se mi opět vrátily k možnosti okusit anál z pozice aktivního hráče.

Role byly rozděleny, karty i kondomy rozdány, přestože jak jsme slyšeli před chvílí, na ně nebyl soused zvyklý, ale které Roman bez ohledu na sousedovy připomínky vytáhl, a tak nezbývalo než rozehrát další dějství.

Pilířem naší sestavy se stal Roman, který si klekl na postel, hlavu zabořil hluboko do polštářů a odhodlaně vystrčil zadek proti připravenému sousedovi. Ten si klekl za něho se vztyčeným pyjem v ruce. Měl na něm navlečený největší prezervativ, jaký jsme našli, ale ten vypadal spíš jen jako čepička na žaludu a nepokryl penis ani náhodou. Počkal jsem, až si Roman sám promastil anální otvor hojivou mastí, kterou jsem dostal na mé bolavé ruce, a když soused pomalu, skutečně velmi šetrně zasunul penis na okraj do Romanova zadku, provedl jsem i já stejnou lubrikační proceduru s jeho análním otvorem.

Potom jsem si trochu s obtížemi navlékl i já prezervativ na ztopořený pyj. Byl sice těsnější, ale zesílený okraj působil jako škrtící kroužek, což mi vždy pomáhá úspěšně udržet déle kvalitní erekci.

Protože soused už klečel téměř na samém kraji postele a pro mě už nezbývalo na posteli místo, postavil jsem se vedle postele tak, že se i můj připravený penis nacházel u jeho zadku. Uchopil jsem ho za boky a opatrně přitahoval k sobě tak, aby mu jeho pyj nevyklouzl z Romanova análu. Ten tam však vězel pevně zaseknutý za velký žalud, který působil jako háček v hubě chyceného kapra, a Romanův svěrač ho tak pevně držel, že neměl šanci se dostat ven, minimálně do té doby, než trochu opadne jeho erekce.

Protože evidentně nehrozilo nedobrovolné opuštění Romanova análu zaseknutým pyjem, přitáhl jsem si sousedův zadek ještě blíže a bez jakékoliv přípravy jsem mu tam bez problémů celý penis vrazil.

Soused jen heknul, ale dál se věnoval zasunování svého penisu, který již půlkou vězel v Romanově zadku. Já to měl mnohem jednodušší, poměr mého penisu a sousedova análního otvoru byl příznivější, nijak mě neomezoval v pohybu, takže jsem mohl přirážet zcela podle své chuti. A toho jsem také využil.

Levým chodidlem jsem se postavil na postel tak, že jsem měl nohu opřenou o sousedův bok, a mohl tak lépe a hlavně silněji zarážet penis co nejhlouběji mezi jeho pevné půlky. Snažil jsem se současně dosáhnout na Romanův pyj, který mu už jen ochable visel mezi nohama.

Asi přeci jen i na něho byl sousedův pyj příliš a nebyl to takový požitek, jak si představoval. Bohužel byl příliš daleko a moje snaha mu pomoci byla marná. Naštěstí si toho všiml i soused a podařilo se mu to, co jsem já nedokázal. Kromě svého penisu zapojil do akce i ruku, kterou začal Romanovi prohánět penis tak bravurně, že za chvíli už nevisel, ale opět trčel a při každém zaražení sousedova penisu do zadku se klátil ve stejném rytmu, jako ve kterém prováděl soused zarážení.

Pustil jsem z hlavy Romanovy starosti a věnoval se svému penisu. Sousedovi se asi blížilo další vyvrcholení, protože začal napínat všechny svaly, včetně pánevních a silně mi jimi mačkal penis sevřený uvnitř jeho zadku.

Bylo to nezvyklé a vzrušující, že i já jsem zrychlil zarážení. Nárazy byly tak prudké, že kovová nemocniční postel jen skřípala. Na nic jsem již nedbal a bez vytažení jsem celou dávku semene vypustil do kondomu v sousedově zadku. Ten se připojil stejným způsobem. Romanův zadek však nebyl tak prostorný a příliš malý prezervativ na tak obrovském penisu nevydržel intenzivní tření vznikající při zuřivém závěru soulože, ani tlak vystřikovaného semene a praskl. Sperma vytlačované při každém dalším zaražení z příliš těsného prostoru tvořilo na okraji análu vytékající hustou bílou pěnu.

Teď scházely už jen Romanovy výstřiky. Rozhodl jsem se, že mu oplatím všechnu péči, kterou mi věnoval během mého pobytu v nemocnici a udělám mu pěkný orál, ve kterém si myslím jsem skutečně dobrý.

Odsunul jsem bokem zadýchaného a zpoceného souseda, kterému na stále ještě částečně ztopořeném penisu visel zbytek prasklého prezervativu, kde utvořil gumovou obroučku, že vypadal jako okroužkovaný pták. Přitáhl jsem si Romana proti sobě, vzal jsem mu penis do úst, jazykem jsem mu kroužil okolo žaludu a vysával první kapky rozkoše, které se na jeho špičce objevovaly.

Netrvalo to dlouho a i jeho semeno mi zaplavilo ústa. A protože jsem ho pro velké množství nestačil ani polykat, cítil jsem, jak mi jeho přebytek vytéká koutky úst. Utřel jsem si ho hřbetem ruky jako správný labužník vychutnávající výtečný pokrm a zůstal jsem sedět zcela vyčerpaný na podlaze.

Roman se z toho smyslného zápolení vzpamatoval a vzchopil první, ale bylo vidět, že mu sousedův obr dal pořádně zabrat. Ani na sobě neskrýval únavu. Po chvíli se vymluvil na povinnosti, ke kterým ho volá noční služba, sebral ze země svůj bílý plášť a bez velkého loučení náš pokoj opustil.

Na sousedovi bylo vidět, že by ještě nepohrdl menší dohrávkou. Měl jsem však dosud před očima zničeného Romana a jeho rychlý ústup ze scény, proto jsem se raději vymluvil, že mi už penis nechce ani stát, a jakmile se soused přesunul do své postele, zalehl jsem do své také jen sám.

Než jsem ale usnul, poznal jsem ještě, že se soused rozhodl uspokojit své asi neukojené potřeby vlastnoručně. Jen kovová postel skřípající v rytmu jeho masturbačních pohybů a hlasité hekání doprovázející vyvrcholení prozradily, co se ve tmě odehrávalo.

Romanovi ráno končila služba. Když jsme se loučili, dal jsem mu svoji vizitku s pražskou adresou pro případ, že by se někdy chtěl u mě zastavit.

Po snídani jsem se krátce rozloučil i se sousedem, kterému jsem ale raději vizitku s pochopitelných důvodů nedával, a nemocnici jsem také po několika zajímavě prožitých dnech opustil. A jak se říká, sice špatný začátek, ale konec dobrý, pak je také všechno dobré, takže jsem nakonec odjížděl s příjemnými vzpomínkami a pocitem dokonale využitých šancí.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (17 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (17 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (18 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (17 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (24 hlasů)

Autoři povídky

Celé jménoMilan Urban
Věk0
Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

+3 #3 Představy?!Milan Urban 2020-01-17 10:17
V soukromé zprávě mi jeden ze čtenářů mých povídek napsal o svých oblíbených aktivitách i představách s tím, že se s nimi v mých povídkách také setkal. Pokud někdo má také speciální zkušenosti, představy nebo přání a chtěl by se o ně podělit s ostatními, ať se mi svěří a já se je do mých povídek pokusím zakomponovat. Díky za Vaše komentáře a přeji příjemné nejen počtení, ale i další činnosti, pokud k nim v povídkách najdete motivaci. :-) Váš Milan
Milan
Citovat
+4 #2 Odp.: Dlouhý víkend na Moravěada 2020-01-14 14:03
dobrý jako vždy
Citovat
+6 #1 Dlouhý víkend na MoravěSven71 2020-01-12 11:40
Milan, super, opäť pekné čítanie, no len pekne pokračuj, budem sa tešiť na ďalšie zážitky :P ;-)
Citovat