SLOVO REDAKCE

13. února 2018 | Milí čtenáři, tak tu máme předvečer svátku všech zamilovaných, a ačkoliv od našeho posledního příspěvku uplynuly sotva dva týdny, jsme tu zpět s čerstvými aktualitami a výzvou na vás čtenáře.

032 white bg sm2

Jak jste určitě všimli, crowdfundingová kampaň pro vydání románu Vesnický závod, založeném na bázi povídkové série z OP, je v plném proudu a už vybrala skoro polovinu cílové částky! To je ohromný úspěch, ale určitě nesmíme usnout na vavřínech, neboť získat druhou půlku bude ještě o něco obtížnější. A jelikož nám stejně jako na úspěchu tohoho historického projektu záleží na názorech vás, čtenářů, připravili jsme pro vás anketu, kde můžete nejen nám, ale hlavně autorům sdělit, co si o jejich počinu myslíte a proč se do něj svým příspěvkem zapojíte či nezapojíte.

Na základě vašich podnětů se autoři rozhodli vydat román i ve formě e-booku, což je ideální forma pro ty, kdo nechtějí nic dostávat poštou a chtějí zůstat v úplné anonymitě. Připomínáme pro ty, co se rozhodují pomalu, že už zbývá jen posledních pár kusů za opravdu exkluzivní cenu 300 Kč včetně poštovného.

A na závěr informaci pro ty, kdo vyčkávají na anketu Povídka roku. Nebojte, bude, jakmile skončí kampaň k románu, a určitě bude z čeho vybírat!

Vaše Redakce