SLOVO REDAKCE

4. listopadu 2017 | Milí čtenáři, rtuť teploměru od posledního slova redakce už opovážlivě klesla, aktivita volných triček a trenek spadla k absolutní nule už před týdny a nahradily je tlusté bundy a čepice. Holt, podzim sexy klukům nepřeje. Přeje ale klukům literárním, kteří k vám putují už dobře zavedeným tempem povídka za dva dny bez ohledu na náklady na vytápění. A z toho máme i my velkou radost.

Umíš socky? Hledáme zapálené správce na náš Tumblr.

Dík za tohle tempo nepatří ale jenom autorům (jim děkujeme vždycky!), ale také našim novým korektorům. Na základě naší výzvy v minulém slovu redakce se nám přihlásilo šest kluků a dva z nich se připojili k týmu, který za Ostrovními povídkami stojí: Doublemo a Jaachim H. Tuulenhenkäys. Bez jejich statečné rytířské práce bychom měli s tou gramatickou saní opravdu co dělat: usekneš jednu hlavu, ale druhá na jejím místě vyroste :-) Pokud budete mít chvilku, můžete jim poslat zprávu a v bitce je dobrým slovem podpořit.

A jak jsou Ostrovní povídky našlápnuté, rádi bychom šli trochu s dobou a zkusili se objevit na sociálních sítích. A proto vyhlašujeme další konkurz – tentokrát hledáme nadšené správce pro náš Tumblr. Co by to pro tebe znamenalo? No, především velkou volnost a kreativitu; jakou tvář našemu blogu vtiskneme, bude z velké části na tobě. Budeš chtít napsat krátké shrnutí k právě vyšlé povídce, nebo raději najdeš super fotku, která její atmosféru vystihne? Nebo máš jakýkoli jiný nápad? Sem s ním!

A nemusíš se omezovat jen na sociální síť. Co takhle zkusit napsat nějaký článek na naše spřátelené weby? Udělat rozhovor s populárními autory a postnout to sem na stránky nebo to dokonce pustit do světa? Dej o Ostrovních povídkách vědět! Meze se ti jako mediálnímu šéfovi nekladou a můžeš si to napsat jako stáž do hvězdného životopisu – Chief Marketing Expert na tom nejlepším a nejvíc cooool literárním webu v téhle lokální skupině galaxií.

Tak se těšíme na ten příval zájemců! A vám ostatním příjemné podzimní čtení.

Vaše Redakce