SLOVO REDAKCE

7. srpna 2017 | Milí čtenáři, o čem že se bude po tomto slovu redakce mluvit? S Ostrovními povídkami je to jako se složitým strojem: pokud běží dobře, snaž se nic neměnit. A tak jsme si říkali, co se s tímhle literárním strojem stane teď v létě. Všude třicítky, většina kluků u vody zahraniční (moře) nebo domácí (rybník), to nikdo nebude mít čas ani mentální energii psát ani číst. Ale opak je pravdou – stroj pracuje na plné obrátky. Vypadá to, že nejlepší na letní vedra je zastíněná terasa, v ruce jedné ledový čaj a v ruce druhé… Ostrovní povídky. A my jsme moc rádi. Poslední dobou se na serveru objevuje nová povídka každé dva dny, kterou si za pár týdnů přečte na tisíc čtenářů. I víc.

Hledá se korektor

A tohle je opravdu nápor. Nejenom na vás, čtenáře – to je totiž nápor veskrze příjemný, ale také na redakci. Bez každodenní návštěvy redakčního systému a pár hodinek editace textů si už ani den představit nedokážeme. I přes naše nasazení prostě nestíháme. A proto přicházíme s nabídkou kvalitního korektorství :-)

Nemyslete si, stát se korektorem textů na Ostrovních povídkách je mazec. Hledáte praxi pro budoucí povolání editora, vydavatele, novináře? Dejte si nás jako referenci! Hledáte solidní brigádu na léto, díky které kromě sakra dobrého pocitu získáte i VIP přístup k nejnovějším textům? Jděte do toho! Jsi hnidopich, akurátník a knihomol a doposavad sis za to nevysloužil nic než nevděk? U nás dojdeš uznání vrchovatého! Vždycky jsi chtěl kluky opravovat, pomáhat jim vylepšovat jejich tvorbu a nabízet dobře míněné rady a styděl jsi se ozvat? Teď máš možnost stát se hrdým členem Redakce a vysekat se zlatě kolorovaným klínovým písmem do žuly historie Ostrovních povídek. A stát tě to bude jen jedno jediné kliknutí na banerek a vyplnění formuláře. A pak už to pojede samo, uvidíš.

Dík moc a užívejte léta ideálně ve společnosti České… Ostrovních povídek, samozřejmě! Ĝis reskribo!

Vaše Redakce