Já, Inrův dědicRomanticko-dobrodružný thriller

Na základě povídkové série: Románová pohádka

Počet stran: 232

Vazba: brožovaná, 14,8 × 21 cm

Termín vydání: červen 2018

Nakladatelství: KLIKA

ISBN: 978-80-88088-84-4

Pradávné velké dědictví, od počátku rozdělené na 9 podílů, a dvě skupiny zlořádů, z nichž každá z vlastních důvodů usiluje o získání všech jeho dostupných částí.

Píše se rok 2000 a pohledný mladý gay bezcílně proplouvá životem sirotka jako fotomodel a go-go tanečník. Hlavní figurkou možná již dávno rozehrané partie, ve které se hraje o jednu z dědických částí, se stává až díky poslednímu focení ve Španělsku. Tam pro něho začíná divoké dobrodružství, v němž nechybí labyrint tajných chodeb, únos, pistole a vraždy, ale ani limuzíny, luxus a nové společenské vztahy, které rovněž maskují svá tajemství.

Hlavní hrdina Damián vás osobitým způsobem vyprávění zavede nejenom do světa fotomodelingu, go-go tanečníků a profesionálních společníků, ale i svých vzpomínek na Španělsko a také do skrytých zákoutí Zlatého lístku – impozantního secesního domu v centru Prahy.

Podaří se mu ve spleti napětí, strachu, intrik, ale i romantiky a občasných humorných okamžiků najít poklad?

 

Ukázka z knihy: HTML

Web knihy: http://www.jainruvdedic.cz

Prodej: Web knihy, Kosmas a další

Recenze: Život mezi řádkyBooklover NikyKnižní kavárna u NelyPodpora českých autorůVendea´s dream world of booksGoodreads.comVendeadreams Instagram