• Marttius
Styltvrďárna
Datum publikace13. 11. 2012
Počet zobrazení41477×
Hodnocení4.40
Počet komentářů10
Oceněnípovídka roku 2012

Školní chlapecký příběh vznikající online na nočním chatu, který si nehraje na literární dílo, ale ostrým spádem si v něm každý zahrál to, čím chtěl být ve svých snech.

Max je na střední škole nový, nastoupil do posledního ročníku, stejně jako Honza, který tu už je trochu kápo. Oba spolu chodí na stejné patro. Max potkává Honzu pravidelně na chodbě a nevynechá žádnou příležitost zajít za ním na záchod. Záchodky na téhle škole jsou ještě postaru, jen žlábek, na který chodí kluci pěkně vedle sebe tělo na tělo.

Honza je docela frajer, neláme si hlavu s tím, jestli ho někdo vidí, když se jde vymočit, pořádně se rozkročí, rozepne džíny na knoflíčky a pěkně je roztáhne. Je vidět všechno, bavlněné prádlo i kláda, kterou vytáhne vždy i s koulemi ven. Max je stydlín, stoupá si vždy do rohu, aby nebyl vidět, ale vždycky tak, aby mohl po očku koukat na Honzu. Ani on na tom není špatně, ačkoli si rozepne vždycky jen zip, to, co protáhne dírou ven, je vidět až moc dobře. Ne snad, že by to bylo nějak dlouhé, ale drží si to pěkně celou rukou, protože jde o pěkného macka.

V jeden obyčejný den o přestávce vtrhla na záchodky celá parta kluků v čele s Honzou, pošťuchovali se a vůbec vyváděli, jako už to tak u mladých výrostků bývá. Max nevynechal ani tentokrát, tiše zapadl za nimi a stoupl si do svého obvyklého rohu, ze kterého byl slušný výhled.
Ascary, krásný blonďatý a modrooký klučina, podlomil Honzovi kolena, zrovna když ho vyndal ven a začal stříkat.
"Co děláš, ty magore?" smál se Honza, málem si postříkaje kalhoty, "ho vyndám a postříkám ti celou prdel."
"To bych chtěl vidět," smál se Contre, další ze skupiny místních rabiátů.
"Nevytahuj se jen proto, že se tu o tobě povídá, že máš největší ocas na škole," houknul Honza na Ascaryho.
"Stejně jsou to jen kecy," přidal se Contre. Je to pravda, o Ascarym se povídalo, že má kládu snad přes dvacet čísel.
"Nemám s tím problém to dokázat," říká Ascary a vytáhl ho ven.
Maxíkovi se zatočila hlava, ještě nikdy tak velkého ptáka neviděl.
Honza povídá: "Ty vole, nejsem na tom špatně, ale tohle snad nosíš okolo pasu, ne?"
"Ještě si žádná nestěžovala," vytahuje se Ascary a lehce přetáhne kůžičku přes žalud. Ten se nenechal nijak pobízet a prudce vyskočil ven.
"Ty kráso, kolik ho máš, když se postaví?" ptá se Contre.
"My, co máme klády a ne vocásky, si ho neměříme," směje se Ascary a přetáhne kůži přes obří žalud a zase zpět.
Maxík v rohu ani nedutá, už je dávno vyčuraný, drží si svůj tlustý ocas v ruce a stále více čumí. Jenže ocas už není jen tlustý, ale tvrdý. Nedá se to přehlédnout, a taky si toho nakonec Honza všimne.
"Hele, mladej, co čumíš, si nikdy neviděl pořádný ocasy?" a zašermuje svojí nádherou doprostřed místnosti. To už je na Maxe moc, Honza krásnou výbavu, Ascary něco neuvěřitelně velkého a vedle do toho ještě Contre. Začne pomalu rudnout, jako by všechna krev, co se hrne dolů, šla současně i do hlavy. Honza, aniž by ho uklidil, přistoupí k Maxíkovi a chytí ho za ztvrdlý rozkrok.
"A co je tohle? Ty jsi teplej?"
Maxík tiše odpovídá: "Já nevím."
"Jak nevíš?" přidává se Ascary.
"Stojí ti tu péro, čumíš jak teplouš a nevíš, jak na tom jsi?"
"Tak asi jsem," tiše odpovídá rudý Maxík a dívá se dolů přímo na svůj tvrdý kyj.
"Tak dělej, když to chceš, klekni a vem ho do huby," vytahuje Ascary svých dvacet centimerů ven z kalhot.
"Hele kluci, ať z toho není průser," trochu opatrně couvá Contre.

Ascary si chytne Maxíka za hlavu a zahlásí: "Žer, buzno" a zamáčkne Maxovi hlavu až ke kořenu ocasu. Chudák Max, snaží se to polknout, ale nandat si něco tak velkého napoprvé až do krku je nad jeho síly. Vyprskne. Ještě nikdy nic takového nedělal, je nezkušený zajíc a o klukách vždy jen snil. Chvilku bojuje, ale pak si to začne užívat. Ascary se začne prohýbat slastí. Honza celou dobu stojí stranou a kouká na to. Honí si kládu a zvažuje, jestli mají toho nováčka opravdu všichni znásilnit. Je mu jasné, že jít do toho musí všichni, jinak se někdo položí.
"Contre, podrž dveře!" přikazuje a odstrkává Ascaryho. Max popadá sotva dech a už vidí svého oblíbence, jak mu šermuje s tím obrem před obličejem.
"Honzíku, prosím," prosí vyděšeně.
"Jak jsi mi to řekl?" směje se Honza, "takhle mi říká moje máma! Všiml jsem si, jak mě oblejzáš už pěknejch pár tejdnů. Chceš mě?"
"Ano," šeptl vyděšený Max odvážně. Honza na nic nečeká a šoupne ho Maxovi do pusy. Ten klečí, z kalhot mu trčí jeho velmi tlustý klacek a vůbec nevypadá, že by chtěl klesnout.

Do dveří vtrhne Seven, až Contre odskočí. "Co tady... děláte?" V šoku se rozhlédne, vidí klečet kluka na zemi se stojícím pinďourem, Ascaryho, jak si honí největší kládu, co kdy viděl, a za dveřmi se krčí Contre.
"To se řekne!" houkne a klidí se ze dveří.
Contre ho v poslední chvíli chytí za triko. "Něco cekni a voprcáme i tebe."
"Aaaalee to..." protestuje chabě.
"Sklapni sem řekl, nebo ti natrhnu prdel ještě teď tady," dorazí to Honza s očima v sloup z kouření.
"Já mizím..." říká Seven.

Max se snaží polykat Honzovi celý ocas, po chvilce zděšení se najednou cejtí jak v sedmém nebi a užívá si to. "Teď ty, Contre," nařídí Honza.
"Nee, já nechci," brání se Contre, "držím dveře, co kdyby sem zase někdo vtrhnul?"
"Dělej, nebo si pro tebe mám dojít?" výhružně zavrčí Honza a už dělá krok ke dveřím. Vypadá to jako panoptikum ocasů. Honzovi stojí velká kláda, Ascary má venku svých 20 čísel, Maxík nešťastně klečí uprostřed a o jeho klacek se nikdo nestará. Honza hrábne tvrdě po Contrem a škubne mu dolů kalhoty.
"Ahá, tak proto nechceš!" směje se, když vidí, že Contre ho má malinkého a scvrklého. Ale spíš strachy. "Vypadni," nařídí Honza, "a zavolej Sevena, že jestli nepřijde, dojdu si pro něj."

Honza se opře o zeď a honí si ho. Pomalu už bude, prohýbá se jako luk. Maxík na nic nečeká a přiklekne k němu a hebkou mladou rukou mu tře koule. Honza se o sebe stará, je hladce vyholený, a tak cítí každý dotek, vzdychá víc a víc a najednou z něj prudce vystříkne pěkná dávka šťávy Maxíkovi přímo do obličeje. Ten vůbec nevypadá, že by mu to vadilo. Olizuje si sperma, má ho poprvé na obličeji, ale chutná skvěle.

Ocas si honí i Ascary, "dělej, pojď udělat i mě, mladej," rozkazuje Maxovi.
"Nechceš si sundat kalhoty?" ptá se Maxe.
"Co?" Maxík vyděšeně začne natahovat, "prosím, prosím, já to ještě nikdy nedělal, máš ho hrozně velkého" a kutálejí se mu obrovské slzy po tvářích.
Do dveří vchází Seven: "Co je, ste mě volali? Já nic neřeknu, buzíci!" směje se.
"Zavři hubu a sundej si kalhoty," nařizuje Honza.
"Co???" zděsí se Seven, "no tak to ani náhodou," brání se. To už mu Honza zezadu nasazuje kravatu a druhou rukou stahuje bavlněné tepláky. Seven pod nimi nemá vůbec nic. Maxík kouří Ascaryho dvacet čísel a Honza ohmatává Sevenovi ocas. Sevenovi to dělá dobře a hned mu tuhne.

"No podívejme," říká Honza, "Sevenek má taky slušný nářadíčko, to je pane škola, že jsem to netestnul dřív," a zezadu si otírá zbytky spermatu o Sevenův zadek.
"Co děláš, ty prase, si mokrej!" řičí Seven, "vole to je mrdka, ty hovado, co mi to matláš po prdeli."
"Jestli nesklapneš, tak ti to začnu mazat vevnitř v prdeli," vrčí Honza.
"Hm, nebyl bys první, vejtaho, my to děláme s Daliborem už od základky, debílku," stírá ho Seven.
"S Daliborem ze třeťáku?" ptá se Honza, "je dneska ve škole?"
"Jasně že je ve škole, ráno jsme přišli spolu, byli jsme u něj doma, když se převlíkala ségra, kouřili jsme se, než jsme šli do školy, takže se teď znova neudělám."

Maxík na chvilku přestane žužlat Ascaryho: "Líbí se ti to? Já bych chtěl taky," pošeptá tichounce.
"Cože?" překvapí se Ascary Maxíkovou drzostí, "ty po mně chceš, abych tě hulil?"
"Skvělej nápad," přikazuje Honza, "zaklekni a vyhul ho taky!"
"Jsi se posral, ne?" hlásí Ascary, "copak sem hulibrk?"
"Už jsme to rozjeli, tak makej," pokračuje Honza nekompromisně.
"Já to v životě nedělal!"
"No a co? Prostě si vezmeš tady Maxův klacek do huby a jezdíš po něm nahoru a dolů, pěkně jazykem dráždíš uzdičku, pevně obepneš rty žaluda a polykáš co nejhlouběji do krku," říká zkušeně jako matador.
Ascary kouká nedůvěřivě, ale nedovolí si Honzovi odporovat.
"Tak jedině oba najednou," hlásí.
"Klidně si to udělejte, trubko, říká se tomu poloha 69."
Ascary se natáhne na podlahu a Maxík si k němu přiklekne. Ascary kouká na Maxův ocas nejdřív nedůvěřivě, ale pak ho pomalu ochutná. To Max nelení a spolkne mu ho pěkně hluboko. Ten se rozkoší zavrní a spolkne Maxe. Netrvá to ani chvilku a oba chlapci si pěkně navzájem hulí, oba jsou rozdráždění nadoraz, Max už vůbec neví, která bije, a tak brzo začne pouštět rajskou šťávu.
"Von ten čůrák mi to pere do huby," rozčiluje se panic.
"Já ale ještě nejsem," špitne Maxík.
"A co je tohle?"
"To jen tak, že to děláš tak dobře," pokračuje Max, "ale já už opravdu budu."
Ascary ještě párkrát přejede po vyšponovaném žaludu velikosti knedlíku a Max se začne vzpínat.
"Ascary, přidej prosím! A stiskni ho!" Ascary pevně semkne rty a Max začne chrlit dávky jemně nasládlé smetany. Ascary se zakucká, zvedá se mu žaludek, šťáva mu tryská z koutků a teče po obličeji. Netrvá to však dlouho a i jeho obrovská dvaceticentimetrová kláda se začíná napínat jak labutí krk. Na Maxíkovi není ani na vteřinku vidět, že by to dělal poprvé, se zaujetím přejiždí sametově hebkými rty po měkké pokožce žaludu.

"Stáhni si kalhoty," zavrčí Ascary.
"Nee," prosí Max.
"Dělej!"
Max neochotně povoluje sponu na pásku, kovové cinknutí přesky se ozve přes celý ztichlý záchod. Honza jen slastně pokukuje, jak bude svědkem první mrdačky Maxe. Ascary tvrdě stáhne Maxíkovi boxerky, pod bílou látkou se otevře překrásně tvarovaná, jak ze dřeva vyřezaná prdelka. Maxovi se už zase koulí obrovské slzy po tváři.
"Prosím, opatrně, já se hrozně bojím." Ascary už ale jedná jako smyslů zbavený, rozdrážděný na maximum kouřením a nevšedním zážitkem si přitahuje Maxíkovu prdelku do klína. Rozkročí se a nasadí špičku obřího penisu na holou bílou dírku. Maxík nemá na zadku ani chloupek, plaká, prosí, ale nebrání se. Ascary zatlačí. Ocas najede na branku a Ascary ucítí obrovskou horkost okolo celého žaludu.
Maxík vyjekne: "Prosím, to bude hrozně bolet!"
"Poprvé to prostě bolí, holku nebo kluka, to máš fuk, drž a uvolni se, ať se nenatrhneš."
Ascary se nasliní a pořádně si ho promne. Ani to nebylo moc potřeba, lepivé krůpěje prvního spermatu už jsou na špičce. Ascary znovu nasadí, tentokrát zatlačí víc a už proniká jemnou bílou kůží až do jeskyně rozkoše. Max křičí, ale Ascary nepřestává a boří se hlouběji a hlouběji do prdele, na chvilku povolí, povytáhne ho ven, před očima se mu dělají rozkoší červená kola. Pak znovu mohutně přirazí. Max zakřičí, že to musí být slyšet i v prvním patře. Je to poslední příraz. Ascary cítí, jak se mu celým tělem uvolňuje horkost, a vyráží v mohutném gejzíru do Maxíkovy zadnice.
První dávka.
Vzedme se z posledních sil a nacpe Maxovi celých dvacet centimetrů až na doraz. Max má dojem, že se roztrhne, takovou bolest ještě nikdy nezažil, ale současně cítí úžasnou rozkoš. Znovu mu strašidelně stojí péro a cítí, že ještě jednou Ascary přirazí a půjde to i na něj.
A Ascary nepřestává, přiráží z posledních sil, jednou.
Dávka.
Podruhé. Druhá dávka.
Ascary už snad stříká i z hloubky celého těla.
Kde se toho v něm tolik bere? Ale to už to jde na Maxíka, sáhne si mezi nohy a přejede po kamenně tvrdé kládě, jen ji trošku stiskne, už mu mezi prsty tryská dávka spermatu. Na podlaze to vypadá, jako by tam někdo rozházel čerstvý jogurt. Maxík neví, jestli plakat rozkoší nebo bolestí, nic takového ještě nikdy nezažil.

Začne zvonit.
Tohle tedy byla zvláštní velká přestávka. Kluci si mlčky natáhnou kalhoty a beze slova odcházejí, nikdo o tom nechce mluvit.
Jen Max se nesměle nakloní k Honzovi a dá mu pusu na tvář.
Honza se neodtáhne, pohladí Maxe po zadku a pomyslí si: "Příští přestávku ti budu tenhle krásnej kaďáček trhat já..."

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (186 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (205 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (175 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (166 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (192 hlasů)

Autoři povídky

Celé jménoMarttius fon Chatu
Věk38

Ptáte se na medailonek? Na krku mám jeden, je v něm čert. Ten z Tazzmánie. Medajlonek ale měl být asi o mě, ne o mém krku. Na krku mám tedy i jiné věci, třeba téměř čtyři křížky. Zatím mě však netíží, i když tahle doba se zcela tiše a podloudně blíží a až se načne další křížek, jistě o něm budu dobře vědět nejen v kolenou, ale i na duši.

Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

+5 #10 Školní sexíkcmeli60 2018-11-28 03:23
Školní klasika pro mě nevídaná ... ;-)
Citovat
+3 #9 Krásná vzpomínkaOldax1 2017-08-07 14:01
Určitě to autor "domyslel", ale základ jistě sám prožil. Já kdysi taky, v devátý třídě. Kluci mě obstoupili, ale nešukali mě, jen se vymočili a jeden se vystříkal. Krása. Teď mi je ... XXX let, bydlím u Liberce a baví mě občas podržet mladšímu samci.
Citovat
+1 #8 Odp.: Kluci na školních záchodcíchLejla 2016-09-22 19:25
Trošku hard nie? :-D
Citovat
+3 #7 udelej jeste naker pribehbambus 2015-08-28 15:11
8)
Citovat
+1 #6 udelej jeste naker pribehbambus 2015-08-28 15:10
:lol:
Citovat
+10 #5 Odp.: Kluci na školních záchodcíchNyteshade 2013-07-19 13:54
Kurva tak tohle je kurva dobrá povídka! Počítám, že ji budu číst pořád dokola.
Citovat
+8 #4 Odp.: Kluci na školních záchodcíchYuki 2013-07-16 08:43
Bezva povídka...neustále se k ní musím vracet :D nemáš ještě nějaké podobné?
Citovat
+1 #3 nedrsoul 2012-11-30 20:58
ne
Citovat
+3 #2 Online tvorbaMarttius 2012-11-20 21:30
Text jsem psal já, reagoval jsem na podněty chaterů, kteří navrhovali, co by chtěli, aby se dělo.
Dá se to uspořádat kdykoli znovu, nicméně moje tvorba v tomto směru nevyžaduje, aby mi někdo napovídal :-D
Citovat
+3 #1 Povedený úletLeckdo 2012-11-17 22:11
Tak tahle povídka je hodně veliký úlet 8) Zajímalo by mě, jakým způsobem jste to na tom chatu sepisovali. To jste byli dva nebo vás bylo více? A jak moc jsi to potom upravoval? Někdy bych chtěl taky s někým takhle něco napsat :-) Máš ještě něco podobného? ;-)
Citovat