• liongale
Stylklasika
Datum publikace10. 7. 2017
Počet zobrazení3448×
Hodnocení4.36
Počet komentářů2

Nejprve bych se rád představil, jmenuji se Radek, je mi 22 let a jsem původem z Prahy. Vedu vesměs zcela normální život, studoval jsem střední zdravotnickou školu a nyní pracuji v jedné nemocnici. Mám hodně zájmu a koníčků, které nejraději provozuji v doprovodu svých kamarádů. Zkrátka zcela normální život českého gaye. Nyní bych už konečně začal se svou povídkou, která se odehrávala na narozeninové oslavě mého dlouholetého kamaráda.

Bylo již dost pozdě a já jsem se s Klárou chystal na narozeninovou oslavu našeho kamaráda Jakuba, s kterým jsme chodili do stejné třídy na základku. Jelikož jsme si dobře padli do noty, tak se všichni stýkáme ještě dodnes a pořádáme společně nejrůznější akce všeho druhu. S Klárou jsme naházeli do auta poslední věci a odjeli směrem na Jakubovu chatu.

Na chatu jsme přijeli jako poslední, všichni ostatní už byli uvnitř a zábava byla v plném proudu. S plnýma rukama jídla a dárků jsme zazvonili a za pár okamžiků nás už s nadšením volal Jakub a šel nám otevřít. Sotva jsme vešli do dveří, tak nás už zdravila Katka s Magdou. Hned nám ochotně pomohly s tím vším, co jsme měli v rukách. Poté jsme se konečně vyzuli a odešli do obýváku.

Když jsme došli do obýváku, všiml jsem si ihned dvojice, kterou jsem nikdy předtím neviděl. Na pohovce seděla jedna holka, typická blondýna vyššího vzrůstu, oblečená v červených šatech a ve vlasech měla růžovou sponu. Vedle ní potom seděl kluk, který měl delší černé vlasy, hnědé tričko a šedé tříčtvrťáky. Hned jsem si myslel, že ti dva budou rozhodně pár. Když nás ale Jakub představil, dozvěděl jsem se, že to jsou pouze kamarádi Jakubovy přítelkyně Magdy. Ona dívka se jmenovala Lucka a kluk mi byl představen jako Petr. Se všemi jsme se přivítali a zábava se rozjela.

Byla to velice povedená oslava, hodně jídla, pití, hráli jsme nejrůznější společenské hry, povídali si o všem možném, drbali jsme lidi, kteří se na oslavu z jakéhokoli důvodu nedostali, a poté jsme si pustili film podle Jakubova výběru. Když už bylo krátce po půlnoci a my jsme v sobě měli už několikátou sklenku vybraného alkoholu, pomalu jsme začínali mít veselou náladu, která se podepsala převážně na děvčatech, která to dala jasně najevo. Hudba hrála nahlas a všechna se dala do tance. Netrvalo dlouho a tancovali jsme všichni. Vše začalo až poté, co Lucka již ve značně podnapilém stavu začala přemlouvat Petra.

„Petře, udělej nám striptýz!“ prosila Lucka Petra a bylo na ní znát, že má v sobě víc alkoholu než kdy jindy.

„Ses zbláznila, ne? Jako bych byl nějaký striptér! Jsem to nikdy nedělal!“ Petr odolával, ale Lucka to ani přes to nevzdávala.

„Ale Petříku, my chceme nějaké vzrůšo, že jo, holky?“ Lucka se stále snažila přemluvit Petra a zatáhnout do toho chtěla i ostatní holky.

„Fakt ne, to nepůjde…,“ odvětil Petr a vypadalo to, že se lehce urazil.

„Tak by nám mohl udělat striptýz Radek, co říkáte?“

Chvíli jsem stál a přemýšlel jsem, co to Katka právě vypustila z pusy. Potom se do toho vložil Jakub.

„Hele, holky, je to moje narozeninová oslava! Striptýz byste měly udělat vy nám!“

Hned na to se do toho vložila i Magda.

„Prosím tě, Kubíku, vidíš je?“ teatrálně se podívala na ostatní holky, „ty by si nevyzuly ani boty, jak jsou zlité, jak zákon káže! Natož něco víc!“ Potom se zasmála a odběhla se se sklenkou posadit zpátky k holkám.

„Tak je to tedy na Radkovi!“ zakoktala Katka a nalila si dalšího panáka. Následovalo několik minut dohadování, ale jelikož jsem proti tolika holkám bez jakékoli podpory neměl žádnou šanci, tak jsem tedy nakonec souhlasil.

Po pár panácích jsem si tedy stoupl doprostřed obýváku a začal jsem tančit do rytmu hudby, kterou mi holky pustily. Snažil jsem se, jak nejlépe jsem uměl. Postupně jsem si sundal triko a přišel jsem blíž k holkám a tančil těsně před nimi. Bylo vidět, že i když jsou opilé, tak si to užívají. Nakonec jsem si sundal i kraťasy a tančil jsem tam jen v boxerkách. Po chvíli jsem si začal při tanci mnout rozkrok a naznačovat, že si sundám i trenýrky. Když v tom jsem pohledem zachytil Petra. Bylo to bleskové cuknutí pohledem, ale i přes to jsem si stačil všimnout, že je v obličeji červený víc než předtím a hlavně měl značnou bouli v kraťasech, kterou se snažil nenápadně zakrývat. Naštěstí si ale nevšiml, že jsem ho viděl. Když jsem si už téměř stáhl kraťasy, se striptýzem jsem skončil.

„Doufám, že jste si to užili, bylo toho až dost! A teď už jdeme spát, všichni jsme už unavení.“

Všichni se zvedli, i když někteří kladli mírný odpor, a vydali se postupně do koupelny a následně do ložnice, odkud se zanedlouho začalo ozývat hlasité chrápání. I já jsem brzy usnul, ale po chvíli jsem se probudil a nutně jsem potřeboval na záchod. Cestou zpátky jsem si všiml, že Petr na gauči v obyváku ještě nespí a kouká do mobilu.

„Taky ještě nemůžeš spát?“ zeptal jsem se a posadil se na druhou stranu gauče. Bylo vidět, že se mě trochu lekl a mobil rychle schoval.

„No… moc mi to nejde…,“ nesměle odvětil. Chvíli jsem tam seděl, zívnul jsem a poté jsem stočil konverzaci trochu jiným směrem.

„Hele, Petře, tobě se ten můj striptýz líbil víc než těm holkám, nemám pravdu?“ Bylo vidět, že ho má otázka zaskočila a opět celý zrudl v tváři.

„No… víš… já… měl jsem v sobě hodně alkoholu… a…,“ mírně se zakoktal a posadil se přímo naproti mně.

„No… a…,“ viděl jsem, že stále nenachází slova, proto jsem se zvedl a přisedl si k němu.

„No… a?“ Stále tam seděl rudý jako rajče. Já si následně sundal triko a začal se ovívat.

„Mají to tady ale teplo, že?“

„Jo… to mají!“ odpověděl Petr a v tom už nemohl spustit oči z mého těla.

„Co na mě tak koukáš?“ luskl jsem mu před očima, aby se na mě přestal koukat. Poté se na mě vyčítavě podíval a omluvil se.

„Nemáš za co se omlouvat…“ Vzal jsem jeho ruku a položil mu ji na moje tělo. Netrvalo dlouho a už mě sám od sebe začal hladit na břiše, hrudníku i prsech. Po chvíli jsme se oba začali vášnivě líbat. Líbali jsme se dlouho, zapojili jsme do toho i své hravé jazyky a rty. Bylo to nesmírně příjemně! Po chvíli jsme přestali a já se pokusil sundat Petrovi tričko.

„Neblázni, kolem nás všichni spí, ještě nás někdo uvidí!“

„Ti, než vstanou, tak bude poledne!“

Hned na to jsem Petrovi sundal tričko a znova jsme se začali líbat. Přitom jsme si navzájem hladili těla. Po chvíli jsem Petra položil na gauč a začal jsem si hrát s jeho tělem. Jazykem jsem mu jezdil postupně po obou prsech a hrudníku a nakonec jsem vždy skončil u bradavky, kterou jsem začal cucat v puse, sát a mírně i kousat. Petr se nezmohl na nic než jen na pár slastných vzdychů, což mě ujišťovalo, že to dělám správně. Dával jsem si opravdu záležet a snažil jsem se, aby si to Petr užil, jak nejvíc mohl.

Po chvíli se Petr rozhodl, že mi to oplatí. Povalil mě na pohovku, vyskočil na mě a svým mrštným jazykem se začal starat o to, aby jediný kousek mého těla nezůstal suchý. Záležet si dal taktéž na bradavkách, na které jsem velice citlivý. Jelikož to Petrovi šlo lépe, než jsem si myslel, po chvíli jsem i já začal kňučet slastí. Přitom jsem Petra hladil po zádech a užíval si každého jeho pohybu jazykem.

V té době jsme už oba dva měli pořádné boule v trenýrkách, čehož jsme si oba brzo všimli. Jako první však zareagoval Petr, který po nějaké době začal jazykem sjíždět níž a níž, až byl celým svým obličejem u mého rozkroku. Podíval se na mě a já jen přikývl. Hned mi bylo totiž jasné, co má v plánu. Chytil si moje péro přes trenýrky a začal ho olizovat. Zavřel jsem oči a vychutnával si každý slastný okamžik Petrových dotyků. Po chvíli jsem byl už tak tvrdý, že jsem Petra od sebe odstrčil.

„Chceš si ho vzít do pusy?“

„Jo a hned!“ To mi Petr nemusel opakovat dvakrát. Stáhl jsem své trenýrky a Petra plesklo do obličeje mé nadprůměrně rozměrné péro.

„No kurva, to je klacek!“ S těmito slovy si ho vzal Petr do ruky a začal mi ho honit.

„Líbí se ti?“

„Je luxusní! Takový jsem už dlouho neviděl! Natož ochutnal!“ S tím se už Petr nakláněl s jazykem nad mým pérem. Když se jeho jazyk dotkl žaludu mého péra, opět jsem slastně zasténal. To už jsem měl ale celý žalud v Petrově puse a ten mě začínal pomalu kouřit. Na to, jak velké jsem měl péro, si Petr počínal velice dobře. Postupně si ho bral víc a víc do pusy, až ho měl z větší části v krku. Já jsem se nezmohl na nic než na občasné zasténání a zavzdychání.

„Nezapomeň i na koule!“

Na to si ho Petr vyndal z pusy a začal věnovat veškerou svou pozornost mým koulím. Nejprve si s nimi pohrál v rukách a potom jednu po druhé začal žužlat a převalovat v puse. Já si ho mezitím honil a párkrát jsem s ním Petra popleskal přes obličej.

„Pojď si ho vzít zpátky do pusy!“

Chytil jsem Petra za vlasy a začal mu celé své péro rvát do krku. Vedl si moc dobře, ale ani tak se několikrát neubránil natáhnutí. Potom už opět pokračoval v tom, co mu šlo nejlépe.

Po chvíli jsme si to vyměnili. Petr si sedl na gauč a já jsem si klekl na zem, naklonil se nad jeho rozkrok, sundal mu trenýrky a vzal si jeho péro do pusy. Neměl ho sice takové, jaké mám já, ale zato jsem mu udělal několikrát deepthroat, po kterém hluboce zasténal, až jsme se chvílemi báli, že opravdu někoho probudíme. Následovalo ještě krátké kouření, po kterém jsem se znova posadil vedle něho a začali se znovu líbat.

„Pojď, chci tě píchat!“

Byl jsem strašně nadržený a na Petrovi bylo znát to samé.

„Nemáme ale ani gel, ani gumy! Jak to chceš udělat?“

„Sehnat gumy na takovou velikost je stejně těžký, pojď, připravím si tě!“

K mému překvapení ani nijak neprotestoval. Vstal, otočil se a na čtyři si klekl na gauč.

„Bude to příjemné, uvidíš!“

Klekl jsem si k jeho zadku, který jsem párkrát poplácal. Poté jsem mu jazykem začal dělat pořádný rimming. Párkrát jsem plivl na díru, aby to šlo o něco lépe. Petr opět vydal jen pár nadržených zasténání a bylo vidět, že je to pro něj opravdu příjemné. Po chvíli jsem si olízl prst a zkusil ho zasunout do díry. Po chvíli přeci jen díra povolila a prst byl uvnitř. Petr ihned na to zasténal. Chvíli jsem ho prstil jedním prstem a poté jsem se rozhodl přidat další. Tak to pokračovalo, až jsem ho prstil třemi prsty. Poté jsem ještě párkrát díru olízl a šel se připravit.

Obešel jsem si Petra, aby mi péro ještě trochu pokouřil. Jednak aby bylo tvrdší a taky vlhčí. Jelikož to Petrovi šlo opravdu dobře, tak bylo po chvíli hotovo. Stoupl jsem si za něho a párkrát ho mým tvrdým pérem poplácal po zadku.

„Prohni víc záda… ještě… pořádně, neboj se!“

Petr se prohnul, až se dírou otřel o mé péro.

„To je ono… takhle zůstaň!“

Párkrát jsem plivl na Petrovu díru a svoje péro. Potom jsem si ho párkrát pohonil a přiložil k Petrově díře. Abych ho trochu poškádlil, začal jsem mu pérem přejíždět přes díru. Petr opět jen těžce vzdychal. Po chvíli už bylo vidět, že už to nemůže vydržet.

„Tak už ho tam strč!“

„Neboj se, na všechno dojde!“

A došlo. Chytil jsem si péro a přiložil žalud na díru. Začal jsem pomalu zasouvat, ale jelikož byl Petr stejně nadržený jako já, začal mi pomáhat. Po chvíli můj žalud vklouzl do Petrovy díry a ten nahlas zasténal.

„Ne tak nahlas, uslyší nás!“

S tím jsem už Petra začal pomalu mrdat. Své péro jsem zasouval hlouběji a hlouběji, dokud Petr nezačal vzdychat a nebylo na něm vidět, že mu to stačí. Petr se přitom různě kroutil a hlavu si tlačil do dlaní, jelikož ho to zřejmě trochu bolelo. Mě to ale nerozhodilo a pokračoval jsem v šukání. Chvílemi jsem přidával a chvílemi ubíral, abychom si to oba užili naplno. Po chvíli se už Petr uvolnil a přestal se kroutit. Místo toho si vzal svoje péro a začal si ho honit. V téhle poloze jsme strávili dlouhé minuty, dokud jsme oba neměli dost. Petr vzdychal a sténal, ale po chvíli jsem už cítil, že se blíží samotné vyvrcholení.

„Už budu, už budu, kam to chceš?“ začal jsem hekat a z výrazu Petra jsem usoudil, že je mu to jedno. Když už jsem cítil první kapku na krajíčku, tak jsem svoje péro z Petrovy díry vytáhl. A udělal jsem to v pravý čas. Hned na to jsem Petrův zadek zkropil hustou bílou mrdkou, které bylo víc než kdy jindy. Hned na to začal sténat i Petr a svou mrdkou postříkal gauč, na kterém spal. Nejprve jsme tomu nevěnovali pozornost a chvíli se ještě líbali.

„Ty píčo! To bylo něco! Byl jsi úžasnej!“

„Díky, ale podívej se, cos udělal! Postříkal jsi gauč!“

„Ty vole, co budeme dělat?“

„Musíme to uklidit, při nejhorším se na něco ráno vymluvíš!“

Umyli jsme, co se umýt dalo, dali jsme si pusu na dobrou noc a šli jsme spát. Na tuhle oslavu narozenin budu vzpomínat opravdu hodně dlouho, neboť jsem si s Petrem užil jeden z nejlepších sexů, který jsem do té doby měl!

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (32 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (28 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (27 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (24 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (35 hlasů)

Autoři povídky

Celé jménoRadek Císař
Věk22
Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

0 #2 Odp.: Oslava narozeninLeckdo 2017-08-13 11:17
To je přesně něco, co by se na narozeninové oslavě se spoustou alkoholu mohlo (a mělo) stát ;-) Jestli máš víc podobných zážitků, tak se o ně určitě poděl!
Citovat
+2 #1 Odp.: Oslava narozeninignác 2017-07-15 12:48
Úžasná povídka! Moc mě bavil autentický jazyk, uvěřitelné situace. Díky moc a piš prosím dál :)
Citovat