• Shurtugal
Stylklasika
Datum publikace3. 7. 2017
Počet zobrazení3828×
Hodnocení4.29
Počet komentářů11

Jmenuji se Michal, je mi 23 let a rozhodl jsem se, že se s vámi podělím o příběh inspirovaný skutečnými událostmi.

Se svým přítelem Honzou jsme spolu už rok a je to vztah plný lásky. Ale přeci jen to nebylo úplně ono, hlavně tedy v oblasti sexu. Jeho výbava nebyla úplně to, co jsem si představoval. Dlouho mi to stačilo, ale postupem času jsem byl spokojený méně a méně. Nenapadlo mě tedy jednoho dne, kdy jsem byl sám doma, nic „lepšího“, než napsat svému bývalému příteli Adamovi.

„Ahoj,“ začal jsem konverzaci na messengeru.

„Čau,“ odpověděl mi skoro hned Adam.

„Pamatuješ, jak jsi mi psal, že mě chceš zase vidět v trenkách?“ pokračoval jsem.

„No jo, nechtěl jsi.“

„Změnil jsem názor, přijeď, jsem sám doma,“ lákal jsem ke mně Adama. Můj expřítel se nejdřív trochu vzpíral, protože už si mezitím taky někoho našel, ale nakonec svolil a přijel.

Adam o hodinu později skutečně dorazil. Pozdravili jsme se ve dveřích a já ho pozval dál. Chvilku jsme si povídali, co je nového a podobně. Adam se strachoval, kde je můj přítel, ale já ho uklidnil, že bude až do noci v práci. Pak jsem nadhodil, že já jsem už umytý a připravený. Adam správně pochopil, že by se měl jít připravit taky, a odebral se do koupelny. Sotva jsem si odložil oblečení, uslyšel jsem otevírat se dveře do koupelny a ve dveřích se objevil Adam úplně nahý. Jeho tělo nebylo ani tlusté ani příliš hubené, prostě takové standardní. Zato jeho péro, které mělo 22 centimetrů určitě a 5 nebo 6 čísel v průměru, bylo něco, co se jen tak nevidí. Teď ta jeho kláda stála a čekala jen na mě. Vyšel jsem vstříc Adamovi a začal ho líbat. Můj o něco menší pták se začal taky okamžitě stavět a já se k Adamovi tiskl tak, že jsme cítili ptáka toho druhého na břiše. Chvíli jsme tam stáli, líbali se a třeli jsme se péry o sebe a pak jsem začal pomalu tlačit Adama k posteli, až jsem ho na postel povalil, a já využil situace a narval svého ptáka Adamovi do pusy až po koule a začal jsem přirážet. Adam kouřil skvěle a já začal hodně hlasitě vzdychat, šlo poznat, že i on si to užívá. Po chvíli jsem přestal rvát ptáka Adamovi do pusy a přesunul jsem se k jeho péru. Přejel jsem špičkou jazyka od kořenu až po špičku a začal jemně olizovat žalud a přitom jsem mu hladil koule. Adam se mohl zbláznit blahem. Pak jsem si jeho péro začal zasouvat do pusy a jezdil sem a tam. Adam vzdychal a to mě rajcovalo ještě víc. Vzal jsem si do pusy jeho koule a olizoval je a sál a přitom jsem mu pořád honil péro. Adam mě hladil ve vlasech a jeho tělo se vzpínalo vzrušením.

„Chci tě už omrdat,“ řekl Adam šeptem. Já jsem neváhal a vytáhl ze stolku lubrikant, namazal mu ptáka a svou díru. Adam se opřel o čelo postele a já si na něj začal pomalu nasedávat. Cítil jsem, jak těch 22 centimetrů do mě proniká, a neudržel jsem vzdech. Začal jsem po tom jeho megaptákovi jezdit nahoru a dolů a oba jsme u toho vzdychali. Oddávali jsme se šukání natolik, že jsem neslyšel ve dveřích šramotit klíče.

„Co to kurva je?!“ ozvalo se ze dveří, ve kterých stál můj současný přítel Honza. Rychle jsem seskočil z Adama a šel za Honzou a vysvětlil jsem mu, že o nic nejde, jen sex. Pak mě napadlo, že Honza vždycky mluvil o tom, že chce zkusit trojku, tak jsem mu navrhl, aby se přidal. Nejdřív mi nadával, že nejsem normální a podobně, ale nakonec souhlasil. Honza tedy šel do koupelny a já se vrátil k Adamovi. Znovu jsem nasedl na jeho ptáka a začal na něm poskakovat. Zanedlouho přišel Honza z koupelny a trochu nesměle šel k nám. Vzal si moje péro do pusy a kouřil mi ho, zatímco jsem znovu jezdil na Adamovi. Nic tak rajcovního jsem ještě nezažil, slastí jsem přímo řval. Pak mi Adam řekl, ať se opřu o postel, tak jsem to udělal a Adam do mě znovu začal přirážet. Honza si přede mě klekl na postel a šukal mi hubu. Všichni tři jsme hlasitě sténali. Užíval jsem si ten skvělý pocit, jak mi pleskaly koule mého přítele o hubu, a zároveň jsem cítil, jak ve mně rejdí kláda mého bývalého.

„Už budu,“ zařval jsem. V tom Adam přestal se šukáním a postavil se před postel. Mě přitáhl s sebou a vyzval Honzu, aby se postavil přede mě. Můj kluk to pochopil. Nastavil zadek a já do něj zasunul péro a Adam zase to své do mě. Oni stáli a jen já pohyboval pánví, a mrdal se tak o Adamovo péro a zároveň šukal Honzu. Takový výstřik, který přišel během pár minut, jsem ještě nezažil. Pumpoval jsem svou dávku do Honzy a skoro zároveň začal stříkat i Adam. Mrdka nám vytékala z děr dolů po nohách, když v tom jsem si všiml, že tohle naše „divadlo“ mělo jednoho diváka. Jelikož bydlíme v přízemí, tak pokud nezatáhneme žaluzie, jde vidět do ložnice. Na žaluzie jsme zapomněli. Pod okny stál kluk, kterého jsem poměrně často potkával v domovním vchodu…

Pokračování? Napiště komentář.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (35 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (31 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (29 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (27 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (36 hlasů)

Autoři povídky

Celé jméno-
Věk24
Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

+2 #11 A DPP ...Ficklip 2017-07-06 22:50
... ne Dopravní podnik Praha, nýbrž doprdele práce! Začíná se tu objevovat psaní že života a tam se rychle může stát, že někdo zažil příběh jako já. Hájst tájm to taky hodit na papír. (-; Zapoj Šmíráka z Míráku i mého bývalého, který se se mnou také rád stýkat ještě dlouho po rozchodum protože si ho tam hned tak někdo nevezme. Shodou náhod má 22/6. (-:
Citovat
+2 #10 PokračováníPavlík 2017-07-06 20:54
Ahoj,píšeš pěkně a čtivě- tak prosím pokračuj !!
Citovat
+3 #9 pěknétom 2017-07-06 08:18
pěkně se to čte... a kdyby se do toho povedlo i trochu S/M...třeba s tím klukem za oknem..... pak by to nemělo chybu:-))
Citovat
+3 #8 PoděkováníShurtugal 2017-07-05 15:24
Děkuji všem za komentáře a podporu. Ani jsem nedoufal, že by moje první povídka měla takový úspěch. Rozhodně vás poslechnu a napíšu co nejdříve další :)

Váš Autor
Citovat
+2 #7 Odp.: Já, můj kluk a bývalýISeeYou 2017-07-05 11:39
Dobře napsaný příběh. Prosím, napiš pokračování. A zapoj do jejich sexuálních hrátek i toho kluka za oknem, pls :-)
Citovat
+1 #6 VlastněJimmy 2017-07-04 23:45
ne trojka, ale čtverka ;-)
Citovat
+1 #5 PokačováníJimmy 2017-07-04 23:34
už asi autor má. Trojka? Proč ne, pokud to napíše zajímavě :-)
Citovat
+3 #4 Super napadTom422 2017-07-04 11:24
asi bych nebyl v sádře ale můj drahý by se asi nepridal. Budem čekat jak si poradit s tím klukem za oknem.
Citovat
+1 #3 Odp.: Já, můj kluk a bývalýLiem 2017-07-04 00:55
Jako povídka fajn, ale tak jsem zapřemýšlel, co by asi udělal ten můj, kdybych to takhle riskl....
Obávám se, že ze sádrového lůžka by se mi blbě odepisovalo... :lol:
Ale jinak jo, piš. Zapoj toho dalšího kluka, a nějaká hračka by taky neškodila.
Citovat
+3 #2 Odp.: Já, můj kluk a bývalýmíra 2017-07-03 21:22
Please, pokračování. Super příběh. Jen nepřestávej psát.
Citovat
+1 #1 Určitě pokračuj :)houseboy 2017-07-03 21:03
Je to velmi rajcovní ;-)
Zajímalo by mě, jak to dopadne s tím spolubydlou ;-)
Citovat