• XYZ2345
Stylklasika
Datum publikace12. 5. 2017
Počet zobrazení2404×
Hodnocení4.64
Počet komentářů2

Vyskočím z postele, ještě nahý po noční šukačce (sexuálně mne opravdu nezanedbává, i když je občas poněkud pohodlný, kdy pak musím převzít iniciativu – obkročit a nasednout na něj). Obléknu si bílé bavlněné kalhotky a podkolenky stejné barvy a vezmu to přes koupelnu – usednout na záchodovou mísu, kalhotky ke kotníkům, vyčůrat, umýt se. Raději bych si vzal o něco pohodlnější a oblíbenější spodní prádlo – žádné –, ale musím uznat, že se mi v tom hezky vyrýsoval zadeček – což byl asi důvod, proč s tím ON jednoho dne přišel.

Dárek pro zpestření sexuálního života – jako bychom to potřebovali, jako bychom nepíchali v jednom kuse: zapřen o zdi, stromy, doma i venku, přehnutý přes stůl či židle, rychlovka na zadní sedačce auta, nebo prostě jen na všech čtyřech, s hlavou u země a zadečkem se nabízejícím ve vzduchu; rychlé vykouření v záchodové kabince restaurace, ve sprše veřejného bazénu, dokonce i v postranní části kina během promítání filmu mi navedl hlavu ke svému rozkroku a nechal si ho tam ode mne vykouřit (jen mírně zvedávající a klesající hlava v potemnělém sále, maskovaná ještě velkým kelímkem limonády). Připadá mi tedy z poslední doby, že když netrávím čas s nohama kolem hlavy, trávím jej v kleče na kolenou a s penisem pronikajícím do mých horkých úst. Nevím tedy, jaký sexuální život chce zpestřovat, ale uznávám, že je na tom něco nemravně vzrušujícího, když mi teď může nařídit tu prostou větu bez dalšího významu: „sundej si kalhotky“. Líbí se mi, jak se pak k němu otočím a pomalu si je přetáhnu přes zadeček, abych mu umožnil vstup do onoho tajného místečka na šukání.

Ve velkém zrcadle v koupelně ještě překontroluji, jestli nepotřepuji depilovat přebytečné chloupky na těle, neboť večer znovu vyrazíme do bazénu – veřejného, na večerní koupání. Už jsme tam jednou byli, ale trochu se to zvrhlo – uznávám, že tentokrát to byla moje chyba:

Nejprve jsme tam samozřejmě zašli do sprch, osprchovat se, umýt se, umýt své mladé a jeho urostlé tělo, tělo, které kdykoli může zezadu ke mně přijít a vzít si mne – přímo tam, přede všemi, kdo by se dívali, a já bych nedokázal odporovat, byť zatím jsme tam pod sprchou byli jen my dva. Snažím se na to nemyslet, ale už se mi to usadilo v hlavě – zezadu ke mne přistupuje, beze slova pokládá moje ruce na protější stěnu (neboť tohle sděluje vše) a bere si mne (a já jen bezmocně držím vůči jeho přírazům a pořád se ohlížím, jestli někdo nejde). Musel poznat moje myšlenky – což nebylo asi zas tak těžké kvůli mému nedokonale skrývanému ztopoření –, protože mne vtáhne do své sprchy (bleskne mi hlavou, že teď to přijde, otočí si mne, zasune ho do mne – na tom veřejném prostoru, kam může každou chvíli někdo přijít – a opíchá. Lidé to uvidí, někteří možná půjdou i pro ostatní, aby se šli podívat do sprch na mladého kluka, který se tam nechává od jednoho chlápka šoustat).

Smiřuji se s tím, sám se otáčím, rozkračuji, prohýbám záda, zhluboka dýchám a čekám. On mne ale stlačuje na kolena hlavou k sobě – nemusím mít obavu, že mne přistihnou s ptákem v mém zadečku, přistihnou mne, jak si ho zasouvám hluboko do krku (ještě „lepší“). Z téhle pozice těžko vybruslím – v prvním případě bych ho snad mohl ze sebe ještě vytáhnout a… propadnout se nejspíš do země. Tohle se ale nedá chápat jinak než jako kluk na kolenou, jehož někdo oběma rukama drží za hlavu a mrdá do pusy. Někdo skutečně přišel, ale naštěstí hned zase odešel, jedna hlava sem ještě nakoukla (možná ten samý), ale teď už jen odevzdaně pokračuji v činnosti – ještě nikdy jsem nebyl tolik vděčný za jeho horké sperma v mé puse. Hned na to odcházíme plavat a pak odpočinout do sauny – tam se stala ta druhá věc.

Je to společná sauna – s ručníkem, nebo bez – a je v ní jen jeden člověk, mladá holka, je bez ručníku, kterým se nezakryje ani po našem příchodu, zjevně se nestydí. Usedneme proti ní, odkud ji kradmo pozoruji (ostatně ona mne také). Všímám si, že moje a její tělo je naprosto všude stejně hladké a holé (zdálo se mi, že je tím trochu překvapena). Též se mi zdálo, že věnuje příliš pozornosti místu vedle mne, jemu – zvláště jeho chloubě mezi nohama. Zcela nepokrytě ho hodnotí a nepochybně přemýšlí, jaký je v posteli – kdyby jen tušila, jak se mi pokaždé rozklepou kolena, když mi nabídne svého ptáka k vykouření nebo když jej přiloží na to místečko tam vzadu jen okamžik před tím, než se mne zmocní, když mě pevně chytne za boky a vniká tam až po koule nebo když mne popadne za kotníky a roztáhne nohy široce od sebe a jsem pak zcela otevřený a přístupný.

Těžko říct, čím mne vlastně vyprovokovala (kvůli přílišné pozornosti, kvůli očividnému hodnocení, ba kvůli obdivu, který mu věnuje), ale ve zkratkovitém jednání jsem se náhle sklonil a znovu jsem mu ho vzal do úst – jako bych jí něco dokazoval: to moji pusu používá pro ukojení svých mužských potřeb, ne tvoji. Současně mne polilo horko z toho, co jsem právě udělal – tuhnoucí penis a ruka na mé hlavě ale signalizují, že dělám dobře. V sauně je teď naprosté ticho, vidím její zaskočený výraz, ale také to, že nikam neodchází. Bojím se to ticho, tu chvíli přerušit. Riskuji a přesouvám se na zem mezi jeho stehna, která lehce roztahuji, sedám si na paty, zády k ní, a pokračuji v hlubokém sání (chci před ní předvést své nejlepší). Obávám se opět, že někdo přijde, ale také, že ona náhle odejde, co by mohla pak udělat – dokončím ale, co jsem začal.

Zvedám se, když je jeho tvrdost znovu maximální (ostatně jako má), otáčím se k ní předkem a bez studu jí předvádím své vzrušení – pozoruje nás oba, ale z jejího výrazu nelze nic poznat, neuhýbám pohledem a přímo před ní si nasliním s pomocí prstů svou dírku. Obejmu dlaní jeho kládu a zavedu si ji dovnitř, pomalu na ni nasedám, nechám ji vklouznout až na úplné dno, až pak se začnu nadzvedávat a zpět – je to dost náročné na nohy a také na hloubku průniku, ale snažím se, co mi síly stačí; a znovu jako bych jí dokazoval: to moji zadní dírku používá pro uvolnění přebytečného tlaku, ne tvoji. Vše stále probíhá v naprostém tichu a velmi pomalu – pouze se stupňující rozkoší, kterou člověk zažívá při maximálním protahování tohoto otvůrku, mi ujede tiché vzdychnutí. Nespouštím z ní oči, udržuji oční kontakt ve snaze ji udržet na místě, aby neodcházela, ba aby se dívala – nejsem si jistý, proč to vlastně chci. V tu chvíli si mne ale on přirazí zpátky na klín a dlouze se do mne udělá. Je po všem. Vyklouzávám z něho, políbím ho na jeho ještě mokrý penis jako poděkování a zpoceně si lehám na lavici vedle něj. Není potřeba nic říkat, nic vysvětlovat. Napětí v sauně pomalu vyprchává. Až po chvíli se všichni zvedáme a odcházíme – ona do své části sprch, my do své.

Vrátím se ze vzpomínky zpátky (mám teď tam dole poněkud těsno – proto je lepší chodit bez spodního prádla) a dostanu se konečně k snídani, už tam na mne čeká balíček – spodní dílek dámských plavek (samozřejmě). Hodně decentní, přesto jednoznačně dívčí plavky – prý aby to bylo dnes večer víc zábavné (to určitě).

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (17 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (16 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (18 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (16 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (18 hlasů)

Další ze série

Autoři povídky

Celé jméno-
Věk0
Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

+1 #2 Odp.: Na cestě II.pavla 2017-05-21 22:27
Velmi dobré ale 1 byla skvěla.
Piš dal.
Citovat
+2 #1 Odp.: Na cestě II.zmetek 2017-05-14 23:15
jo, dobrý... :-)
Citovat