• Paul
  • tom90
Stylklasika
Datum publikace4. 4. 2016
Počet zobrazení10492×
Hodnocení4.73
Počet komentářů7
Oceněnípovídka roku 2016

Ten pohled byl fascinující, nesnesitelně dráždivý a nepotlačitelně přitažlivý. Krásný mladý muž na prkně sjížděl nevelké mořské vlny a já jen tak ležel v písku na pláži a skoro celé dopoledne ho pozoroval. Pozoroval jsem to, jak si občas běží odpočinout na svou deku nedaleko té mé a jak tam opalovákem natírá ty své sexy svaly. Mimochodem si je natíral krémem jen z přírodních surovin, stejným jaký používám i já, a tím mě přitahoval ještě víc. A nejvíc vzrušující při jeho odpočinkových chvilkách na dece byly momenty, v nichž k ústům nakláněl lahev s vodou, která mu občas vytekla z hrdla flašky a začala stékat po jeho prsou na břicho a na plavky, z nichž kapala do písku. Má nadržená mysl a bujná fantazie z těchto obrazů vytvořily něco, co mi v rozkroku rozpumpovávalo napětí, a klacek se mi střídavě naléval. Tvrdnout začal vždy spolehlivě s návratem toho borečka na vlny, které sjížděl na svém surfu, a já si představoval, že místo mořské vody sjíždí mě svým klackem. Jeho mokré kaštanové vlasy létaly ve slepených pramíncích vzduchem, tím jak otáčel hlavu kolem sebe a rychle hledal nejvhodnější vlnu a já se vždy, když se jeho oči mohly setkat s těmi mými, zahleděl do písku jako ten nejstydlivější puberťák, protože jsem měl strach z toho, že i když se naše pohledy setkají, on mě ani nezaregistruje.

Konečně se po pár týdnech udělalo zase větrno, takže vlny byly jako stvořený na pořádnou projížďku. Už minimálně týden se celý můj denní rytmus zredukoval na několik málo položek – projet vlny, zaběhat si, projet nějakýho borečka a spát – mezitím se možná ještě někde rychle najíst, případně vyřešit podobně neodkladný záležitosti. Všechny tyhle položky se naštěstí daly bez potíží uspokojovat – prkno jsem měl, místo na běhání taky, borce jsem pípnul po cestě domů a na moji postel jsme se oba dva vešli. Jediný, co do tohohle jednoduchýho cyklu nezapadalo, byl jeden na krátko střiženej vysportovanej klučina, co se ale celý dny jenom válel na pláži a očividně na mě čuměl. Ne, rozhodně mě nerušilo, že na mě čuměl, to dělá spousta kluků a zvykl jsem si na to, ale divný bylo, že se k ničemu neměl. Normálně se pokusej pípnout a pak se uvidí, ale tohle zavánělo nějakým turistou nebo nějakým kuřetem a to jsem fakt neměl touhu řešit.

Chtěl jsem ho od první chvíle, když jsem ho tu před týdnem zpozoroval, a protože mě pozítří čekal pohovor na místo asistenta v sousedním městě a díky své vrozené drzosti jsem ani nepočítal s tím, že bych tu práci nezískal, chtěl jsem si ještě něco užít na mé oblíbené pláži. A sex s tímhle samečkem jsem považoval za vrchol místní zábavy, akorát ani ta má oprsklost mi tehdy nějak nedovolovala si o tu zábavu napřímo říct. Na pevnině jsem byl sebevědomý a většinou kluci naháněli mě, ale na Ostrově jsem byl tehdy teprve krátce a takovýhle kluci s očividně vyšší pozicí, než jsem měl já, byli pro mě něco nedostižného. Proto jsem se k tomuhle frajerovi zatím ještě ani pořádně nepřiblížil, abych si ho očipoval.

Proto to klopení očí do písku, proto ten strach z toho, že se tomuhle borcovi nebudu líbit. A ten můj strach a touha po tomhle klukovi byly asi tak zřetelné, že se před dvěma dny stala pozoruhodná věc. Nedaleko ležící kudrnatý kluk se posunul i se svou dekou blíž ke mně a začal mi bez mého přičinění o tom surfařovi podávat podrobné informace.

Z nich jsem se dozvěděl, že se jmenuje Tom, je mu dvaadvacet let a má status sedm, a že má rád mladé pasivní kluky. Při poslechu jeho slov se mi naléval ocas a vlhnul žalud, díra se chvěla a já chtěl čím dál tím víc, aby se mi do ní Tom uspokojil. Ten kudrnáč se po chvíli odstěhoval na své původní místo a mně se v mozku začal točit kolotoč všemožných postupů, jak se s Tomášem seznámit.

Do hlavy se mi tenhle týpek dostal znovu ve chvíli, kdy jsem vzpomněl, jak jsem před dvěma dny zpozoroval, jak se k němu přisunula největší drbna tohohle města a něco mu snad půl hodiny hustila do hlavy. Musel jsem zase přemejšlet, co mu o mně nakecával, protože od té doby, co jsem ho naposledy asi dost nepříjemně přede všema ošukal na jedné párty, se ode mě drží dál a šíří o mně hrozný klepy. To jsem ale neměl dělat, protože moře takovýhle nepatřičný myšlenky vždycky potrestá, a tak jsem měl co dělat, abych se z nastalý ne zrovna pěkný situace dostal bez úhony. I tak se mi ale podařilo slušně odřít prkno, a tak mi nezbylo nic jiného, než se vytrhnout ze zaběhlýho kolotoče a jít řešit ty neodkladný záležitosti.

Tom se mezitím začal balit a mě se zmocnila panika, protože po týdnu sledování jeho poloerotických surfařských exhibicí už jsem nemohl čekat moc dlouho a moje koule byly těsně před explozí. Vylosoval jsem proto tu nejjednodušší a asi nejtrapnější variantu seznámení. Ze své malé příruční tašky jsem vytáhnul kousek papírku, na který jsem rychle napsal svoje jméno a telefonní číslo, a vyrazil za odcházejícím Tomem.

"Tady ti něco vypadlo!" pronesl jsem tiše, když jsem ho dohonil a lehce mu poklepal na rameno.

Tom se otočil, jeho stále mokré vlasy letící vzduchem mě ohodily sprškou mořské vody a mně se kvůli tomu podlomily kolena, protože moje roztoužené já si začalo představovat cákance jeho mrdky dopadající na mé polonahé tělo. Z mého snění mě vytrhnul jeho mužný hlas.

"Cože?" zíral jsem na kartičku s nějakým jménem a telefonním číslem. Pak mi to docvaklo. Tenhle způsob seznamování vyšel už před pár lety z módy, a tak se moje podezření, že ten kluk bude nějakej podobnej případ jako Kosťa nebo Alex, ještě prohloubilo. Kam já na tyhle exoty chodím? pomyslel jsem si. Jelikož se ale tvářil jako nevinné štěňátko a já jsem pro dnešek se surfováním stejně skončil, vychrlil jsem na něj: "Hele, nemám moc čas. Musím nechat opravit prkno a pak si jdu zaběhat na útes. Jdeš se mnou?"

Koukal jsem na něho jako tele, teda tak nějak jsem u toho musel vypadat. Jeho reakce mi totiž vyrazila dech, čekal jsem nějaké výmluvy na spoustu práce, nebo spoustu něčeho jiného. Ale okamžitě vystřelenou výzvu ke společnému běhání po útesu teda fakt ne!

Wow! Ty jsi borec! Já tě snad vyhulím tady na místě! letělo mi hlavou, ale k mé smůle nejen hlavou. Cítil jsem, jak se mi z něho a z představy nás dvou na útesu staví ohon. Jako puberťák jsem si posunul přes rozkrok tašku zavěšenou na rameni. Snažil jsem se tím zakrýt to, že o dech jsem nepřišel jen kvůli jeho nečekané reakci, ale jeho sebejistotě, dominanci a hlavně taky pohledu na to, jak mu po jeho dokonale vyrýsovaných svalech na prsou a na břiše stékají kapky slané vody, kterou po ukončení surfování ani neotřel. Byl jsem nadržený tak, že bych mu nejraději tam na místě začal všechnu tu vlhkost olizovat z jeho těla, laskat u toho jeho perfektní pevné bradavky a pomalu, ale opravdu pomalu se přibližovat k pokladu ukrytému v jeho koupacích kraťasech.

Tom to musel poznat a rukou si přejel po břiše, jako by tu vodu chtěl utřít, aby mě moje představy nerozptylovaly od hovoru s ním. To se mu ale moc nepovedlo, protože pohyb jeho paže mi navodil představu toho, jak si mě tou svalnatou prackou přitahuje blíž a tiskne si mě na břicho. Ta mi nedovolila nic víc než: "Já… já…!"

Tom se usmál. Moje blekotání a pípnutí jeho hodinek mu totiž prozradilo, že jsem na Ostrově krátce a řadím se mezi naivní a nejisté exoty, kterých už se nasjížděl nepočítaně.

A přesně to jsem z jeho posměšného úsměvu vyčetl: Kam já na tyhle exoty chodím? a to mě trochu dopálilo. Na pevnině jsem fakt byl hvězda a takových frajírků jsem mohl mít každý večer deset na každém prstu. To ale bylo na pevnině, tady si budu muset zvyknout na to, že jsem prostě jen štěně s nižším stupněm a musím se podřídit. Tom mi ale to podřizování svojí krásou dost usnadňoval.

"Jasně! Bezva nápad!" vyštěknul jsem na něho, protože mě blekotání konečně přešlo a já nechtěl, aby si to běhání náhodou nerozmyslel.

Pípnout ho byla nutnost, jinak bych se nedozvěděl, jestli se zas neřítím do nějakýho průseru. Podle všech údajů to ale bylo jenom nadržený tele, který se ještě nenabažilo ostrovního života. Navíc bylo úplně jasný, že nebude nijak protestovat, pokud ho po večerním běhu trochu projedu. No a nakonec vypadal i celkem dobře – žádná primadona, ale docela pěknej kluk, což je u takovejhle pasivek dost zázrak.

Byl ze mě vážně oddělanej, což bývá dost často otravný, ale teď mi to ani nějak nevadilo. Možná jsem si jen potřeboval spravit sebevědomí po té debilní chybě ve vlnách. No, každopádně jsem si řekl, že aspoň budu mít cestou s kým pokecat po těch pár dnech samoty na vlnách a klátění náhodných borců, s kterými jsme si vyměnili tak akorát pozdrav a pípnutí.

"Tak dem!" zavelel jsem, aby se trochu vzpamatoval, a vyrazil jsem nejkratší cestou do nedaleké prodejny a servisu surfařského náčiní, kde pracoval jeden můj dobrej kámoš, kterej uměl často dovést k dokonalosti nejen můj surf.

"Tak dem!" obdržel jsem rozkaz. Teda aspoň tak jsem jeho slova vnímal a byl jsem z nich nadšený. Úplně celého mě už ovládala jeho dominance a fakt, že mě s tím trapným papírkem a blekotáním neposlal hned do háje.

Jako poslušné štěně jsem ho následoval a stejně tak u toho i vrtěl blaženě ocasem. Teda on se mi spíš vrtěl sám od sebe. Přehazoval se mi ze strany na stranu v kraťasech a s pohledem na dokonalou Tomovu postavu nabíhal čím dál tím víc. Snažil jsem se to pořád skrývat taškou, ale bylo to čím dál tím složitější.

Zachránilo mě až to, že Tom zaplul do nějakého krámu se surfama. Nečekal jsem to, protože se tam hnal celkem rychle, a tak jsem zůstal chvíli stát venku, abych jako nepřekážel. Přes sklo výlohy jsem pozoroval, jak se vykecává přes pult s nějakým týpkem. Po chvíli mi to už přišlo dlouhý, a tak jsem tam zaplul za ním. Měl jsem totiž venku pocit, že mě zazdil, a tak jsem se mu chtěl připomenout. Na to běhání a hlavně na to, co přijde po něm, jsem byl už neskutečně nadržený a nechtěl jsem se o to nechat připravit nějakým kecálistou.

Teda aspoň jsem v tu chvíli doufal v to, že po tom něco bude a že mě s sebou netáhne jen proto, aby neběhal sám.

"Ahoj, jak ti můžu pomoct?" obrátil se automaticky můj kámoš na nově příchozího, protože já už jsem byl odbavenej a jen jsme kecali. Vmžiku jsem se otočil, abych čeknul, jestli to není nějakej kámoš nebo někdo zajímavej k nakousnutí, ale hned jsem pochopil, že je to ten vocas, co jsem ho nabral na pláži a kterej za celou cestu sem neřekl ani slovo a jen na mě pořád nadrženě čučel.

"Ale, to je jen jeden…," nedořekl jsem ani větu a už mě přerušoval kámoš:

"Jo, jasný, nebudu už vás dvě hrdličky zdržovat," zakřenil se, "ale kdybys náhodou neměl dost, určitě se ještě stav."

Nejdřív jsem ho chtěl s těma hrdličkama poslat někam, ale ta druhá část mě přesvědčila, abych to tak úplně nedělal.

"No, když to bude zejtra ráno hotový, než začne příliv, tak mi možná nějakej čas zbyde," mrkl jsem na něj, čímž jsem si zaručil, že prkno bude zítra jako nový.

Pak jsem se obrátil na…, jak že se, sakra, jmenuje? No, to je vlastně jedno. No, prostě jsem na něj kývnul, ať vyfičí, že už jdu. Ještě jsem se rychle rozloučil s kámošem a znova si vybavil, jak to zítra ráno bude probíhat, což mě docela vzrušilo, takže jsem začal mít v trenkách celkem těsno.

Hned před obchodem jsem si ale ještě uvědomil, že si musím ještě zaběhat a že tenhle tam bude se mnou. No, snad aspoň běhá rychle a něco vydrží. Sluneční žár už trochu polevil, tak jsem si řekl, že můžem klidně začít už teď, abych ho případně setřásl dřív, než doběhnem na skály. Tahal s sebou ještě nějakou tašku, ale já už jsem byl bez prkna naprosto připraven. Stejně mi zatím nic kloudného neřekl. Mávnul jsem na něj tedy a vystřelil jsem zpět k pláži, odkud vedla cesta až k úpatí útesů, na něž se dalo vyběhnout po schodech vytesaných do skály.

Von mě fakt zazdil! letělo mi hlavou hned po vstupu do prodejny. Ani jsem u toho nevnímal to, že mě ten prodavač oslovil, a jen mi uši z hlavy rvala Tomova reakce a oči z důlků to, jak ti dva na sebe pomrkávali a vlastně si tam přede mnou domlouvali mrd.

Tak to ne, frajere! Já jsem si tě konečně ulovil, tak si tě taky sežeru! říkal jsem mu v duchu a to – sežeru – jsem myslel do slova a do písmene. A jak jsem si tak přemítal a mlčky na ně koukal zase jako to tele, Tom mi posunkem naznačil, že za chvíli odcházíme. Ale způsob, jakým to udělal, mě vytočil. Vyplul jsem z toho krámu a horečnatě přemýšlel co dál: Mám se na něho vykašlat? Ale už ho máš skoro v sobě a bude to určitě paráda! napadalo mě, protože jsem si při odchodu z krámu všimnul, že mu trochu houpnul a to, co jsem viděl v jeho rozkroku, mě přesvědčilo o tom, že to prostě nevzdám.

Je krásnej, péro bude mít hebký a šťavnatý jako z marcipánu, no prostě k sežrání, dál se mi rvalo do hlavy a já u toho dostal čím dál tím větší chuť na jeho mrdku.

Rozhodnuto! Stáhnul jsem tašku z ramene a nasoukal ji do nejbližšího odpadkového koše. Překážela by mi v běhu a hlavně už jsem ji nepotřeboval, protože péro mi z té nasranosti kleslo, tak jsem s ní neměl co zakrývat. Jediné co jsem z ní zachránil, byla tuba s gelem, protože jsem už tam věděl, že ji budu během pořádné jízdy na Tomově péru potřebovat. Gel jsem zasunul do zadní kapsy kraťasů a v tom se ten boreček vyhrnul ze dveří krámu, mávnul na mě a vystřelil směrem k útesu.

Běžel rychle, chvílema i kličkoval, jako by mě chtěl setřást, nebo možná otestovat moji výdrž.

Tak to ne, frajere! Během toho sprintu a občasného přeskočení nějaké překážky se mi začalo vracet moje sebevědomí a na schodech vytesaných do skály jsem ho cestou nahoru dokonce předběhnul. Tak nějak jsem doufal, že si pořádně prohlídne můj zadek a rozpálí ho to.

Tak výdrž má, pomyslel jsem si, když jsem kousek před cílem zpomalil, abych si ho mohl prohlédnout i zezadu. Zadek má taky pěknej, pokračoval jsem v úvahách, zatímco jsem ho dobíhal, abych mu ukázal cestu.

"Tudy, doprava," procedil jsem mezi zuby a vystřelil jsem směrem k vyhlídkám. Po pár desítkách metrů schody končily a přeměnily se ve stezku vedoucí po vrstevnici. A za chvíli už se vynořil nádherný výhled na mořskou zátoku s pomalu zapadajícím sluncem. Doufám, že bude volná, blesklo mi hlavou, ale teď už se s tím nedalo nic dělat. Naštěstí se ale za chvíli po levé straně zjevil očekáváný výklenek s lavičkou určenou nejen k výhledu na moře a nikdo na ní neseděl.

To se ale brzy změnilo, protože jsem na ni usedl, snažil se rychle vydýchat a čekal, až se tu objeví ten kluk. Když po pár vteřinách přiběhl, podařilo se mi nahodit celkem znuděný výraz člověka, co už tu nějakou dobu čeká.

"Říkal sem si, že by sis dal pauzu, co myslíš?" popíchl jsem ho.

Mazal jsem jako o závod, abych byl nahoře co nejdřív, mohl se někde usadit a konečně si ho pořádně užít. Zatím to bylo jen čekání před krámem a běhání, a to mi fakt nestačilo.

Dech mi sice ještě stačil, ale já začal mít pocit, že Tom něco řekl a taky že už za mnou neběží. Zastavil jsem se, otočil se a fakt, že jo! Tom nikde, ale já nepostřehnul, co to řekl. Vrátil jsem se o kousek zpátky a uviděl pěšinu vedoucí někam doprava.

Nikam jinam to nešlo, tak jsem po ní vyrazil kupředu. Dovedla mě na vyhlídku, ale jakou?! Takový pohled si kluk užije jen párkrát! A to jsem si ani nevšimnul toho romantického pohledu na zátoku.

Koukal jsem na Toma, jak sedí na levičce v zastrčeném výklenku a kouká na mě tak, jako by tam seděl už půl hodiny. Trochu ve mně hrklo, ale zase rychle odhrklo, protože jsem rychle poznal, že to jen hraje a své zadýchání se snaží maskovat.

Jak tam tak seděl polonahý a lehce zpocený, začínal jsem z něho, a z té jeho drzosti, být už nezvladatelně vzrušený a přirozeně jsem si víc začal všímat jeho rozkroku, v němž se mu přes látku kraťasů rýsoval "ON".

Já ti dám! … Tohle nerozdejcháš jen tak snadno! Už to nešlo vydržet, odhodil jsem všechny zábrany a přikleknul rovnou k němu.

Takhle zblízka byl ještě macatější, než to vypadalo původně, a já se cítil jako malý kluk pod obrovským vánočním stromečkem a stejně tak nedočkavě začal tu nadílku rozbalovat.

Ten byl teda pořádně nadrženej! Ještě se ani nevydýchal a už se mi dobýval do trenek. Ne že bych potom, co za celou dobu neřekl ani slovo, čekal něco jinýho, ale přesto mě to celkem zarazilo – i ty největší děvky u nás ve městě potřebujou alespoň prohodit pár slov. Ale jak se říká – jinej kraj, jinej mrav. A nakonec proč ne? Ušetřím spoustu času hledáním někoho ve městě a ráno budu moct dřív vstát a udělat si čas na mýho kámoše.

Z téhle představy se mi začal slušně stavět, což bylo právě včas, protože se moje trenky mezitím ocitly až u kolenou a moje péro teď spořádaně trčelo do prostoru. Chvíli jsem sledoval jeho lačný výraz a pak už jsem jen zavřel oči, zaklonil hlavu a těšil se na vlnu uvolňující slasti.

Sice jsem si připadal jako ta největší děvka, ale Tom byl prostě něco extra a já si pod ním připadal jako v jiné dimenzi, proto jsem nechtěl ztrácet ani minutu. Stáhnul jsem mu trenky, nebo kraťasy, nebo co to měl vůbec na sobě, to už bylo mimo moje rozlišovací schopnosti, a nechal jeho ohon volně vyjet ven.

Trčel přede mnou jako něco posvátného a byl přesně takový, jakého jsem si ho představoval. Macatý, pevný a k nakousnutí, no prostě jako z marcipánu, a tak jsem se ten sladký poklad vydal okamžitě olizovat.

Bral jsem ho jazykem od koulí až po žaluda a tam mu chvílema jezdil špičkou jazyka po ráfku. Nedalo se odolat a já si ho rval do pusy čím dál tím hlouběji.

Slinil jsem jako o závod a snažil se, aby mu to poskytovalo co největší slast a on mě za to pak odměnil. A asi se mi dařilo. Tom měl přivřené oči, zakloněnou hlavu a přirážel.

Kouřil teda fakt slušně. Cítil jsem jeho jazyk po celém péru, a když ho do sebe nacpal celé, začal jsem přebírat iniciativu. Nejdřív jsem jen přirážel, ale pak jsem ho oběma rukama chytl za zátylek a rval jsem mu svůj klacek hluboko do krku v rychlém tempu. Velké dávky slasti se rozlévaly od mého žaludu do celého těla.

Mohl jsem to s ním vyřídit hned – zcákat mu mandle mrdkou, které jsem měl vždycky dost, a nechat ho, ať se udělá sám – a nemohl by si na nic stěžovat, ale pak jsem si uvědomil, že i když se chová jako největší děvka, vypadá celkem dobře – vysportovaní mladí kluci mě prostě vždycky brali a ne vždy uměli uspokojit jako tenhle. Navíc jsem si vybavil ten zadek, který na mě nebetyčně čpulil na schodech, a bylo rozhodnuto.

Naposled jsem do něj pořádně zarazil svoje péro, až se málem začal dávit, ale hned jsem mu jeho hlavu zase oddálil a nechal svůj klacek vyjet ven. Chvíli se na něj hladově díval, ale pak snad pochopil, co po něm chci.

Bože! měl jsem v hlavě kromě jeho ptáka i tuhle průpovídku, protože fakt přirážel jako bůh a já se cítil jako v sedmém nebi.

Ohon mi trčel v kraťasech, ale já měl strach se ho i jen dotknout, protože bych z toho okamžitě cákal, a to já nechtěl. Tomovi se ta kuřba asi líbila, protože přirážel čím dál tím intenzivněji a i já si to tak užíval. A tak jsem jen čekal, až naznačí dost a já se konečně dočkám!

Začal jsem cítit v puse jeho chuť díky tomu, jak do mě dávkoval první předmrdku. Poslední hlubší zásun a ta chvíle přišla. Ten krásný ohon mi vyjel z pusy a pulzoval mi před obličejem jako bič, který mě má popohnat k nasednutí.

Tak rychle jsem ze sebe ještě nikdy kalhoty nesundal, jen jsem z jejich kapsy v letu popadnul tubu s gelem. Ohon měl ale tak nasliněný, že jsem se jejím otevíráním nezdržoval a položil ji jen vedle na lavičku, co kdyby náhodou – dvakrát? Už jen z toho pomyšlení se ve mně všechno zatetelilo.

Využil jsem své mrštnosti a tak, jak Tom pololežel na té lavičce, jsem ho obkročil, rukama se chytil za její opěrku, přitisknul jsem svůj tvrdý ohon na jeho dokonalé břicho a začal si ten jeho celkem lehce zasouvat mezi půlky.

První vniknutí jen po žaluda a já si musel chvíli zvyknout na tu šířku, ale celkem to šlo. Dokonale tvarovaný ohon jsem nikdy neměl problém celkem rychle pojmout, a tak do mě šel za malou chvíli hlouběji.

Napíchl se na moje péro tak rychle, že než jsem si stačil vychutnat výhled na slunce dotýkajícího se moře, bylo až po koule zaražené do jeho roztaženého zadku, zatímco jeho celkem slušná kláda sebou plácla na moje břicho. Rozhodl jsem se, že mu zase na chvíli přenechám iniciativu, aby mohl ukázat, co v něm je. Pořádné mrdání si bude muset zasloužit.

Možná si říkáte, že jsem na něj byl zlý, že se přece tolik snažil, tak bych mu měl dát to, co chce, jenže to asi neznáte tyhle typy. Když jim dáte hned všechno, sice nic neřeknou a jsou naoko spokojený, ale můžete si být jistí, že už je nikdy neuvidíte – už od vás dostali všechno, co jste jim mohli dát. Kdežto když si vše musej poctivě oddřít, aby dostali byť malou odměnu, zkusej to příště zas a budou se snažit být ještě lepší – co kdyby se dostali k něčemu, co ještě nikdy nezažili? A já jsem si i přes počáteční lhostejnost uvědomil, že si tohohle borečka ještě v záloze nechat chci, protože by se s ním daly realizovat věci, který jsou jindy až zbytečně komplikovaný.

Založil jsem tedy ruce za hlavu, vyhledal jeho nadržený a prosebný pohled, usmál se na něj a prohodil:

"Tak se ukaž, brouku!"

Koukal jsem mu do očí, jako bych chtěl jeho mrdku vyrazit i z nich. Tak moc jsem po ní a po jeho orgasmu toužil.

On si ale dal jen tak ležérně ruce za hlavu s výrazem, že se ho to prostě netýká.

Ale mě se to týkalo až moc. Jeho ohon jsem cítil až někde u žaludku a celým tělem se mi rozlévala nepopsatelná slast. Něco tak dokonalého jsem v sobě ještě neměl, a to nejsem žádný nevinný panic.

Bylo to nádherné a rozpalující. Ale stejně tak mě doběla rozžhavovalo to, že si ten samec už domluvil další mrd s tím frajerem se surfama. To ve mně probouzelo chuť ho utahat a ukázat mu, že mě předtím dole na pláži podcenil. Rozparádit ho tak, že si po prvním vycákání řekne, třeba i násilím, o další. Pozvedlo by mi to sebevědomí, a tak jsem se té myšlenky chytil.

V tu chvíli jsme ale oba měli pozvednutého úplně něco jiného, proto jsem se ještě pevněji chytil dlaněmi za opěrku lavičky a vytáhnul ze sebe jeho ohon. Nechal jsem zasunutý jen žalud a ten mu jemným kroužením dráždil.

Jak jsem byl nad ním nakloněný, cítil jsem vůni kůže na jeho bicákách. Zlehka jsem mu je líbal a olizoval, byl prostě k sežrání a to nejen tam dole. S dalším hloubkovým nasednutím až na koule jsem šel jazykem i po jeho bradavkách.

Chlapec se začínal pěkně rozjíždět. Bylo mi hned jasné, že se bude chtít předvést, a bylo dobře, že jsem ho nechal, protože díky jeho snaze jsem dostával slastný signály nejen ze špičky péra, ale taky z bradavek, což je kombinace, kterou prostě miluju.

Když se proto chtěl po chvíli vzdálit a olizovat svým jazykem zase něco jiného, přesunul jsem ruku zpoza svého týlu za ten jeho a ne úplně jemně jsem mu přimáčkl pusu k jedné z mých bradavek, aby pochopil, čemu se teď bude v nejbližší době věnovat třeba i zoubky.

Stále měl ještě spoustu možností co dělat se svýma rukama, a tak jsem ty svoje zase založil a čekal, zdali si zaslouží o trochu víc mý pozornosti. On se zatím neúprosně nabodával na moje péro a bylo vidět, že mu dělá dobře, když ho projíždí odshora až dolů, což mám i já víc než rád. Po tom celém dni surfování a běhání to bylo rozhodně příjemně uvolňující.

Byl jsem v pozici, po které jsem toužil už skoro týden. Vzrušený Tom pode mnou, jeho dokonalé péro hluboko ve mně a já si vychutnával chuť jeho sluníčkem ovoněné kůže.

Co víc by si pasivní nadržený kluk mohl přát?

A přece mohl!

Pořád jsem neměl dost a hlavně jsem z něho byl čím dál tím víc nadržený, i když jsem měl na začátku pocit, že už to víc nejde.

Ale šlo to a to i díky tomu, že se mladý pán po chvíli uráčil, jednou ze založených rukou mi přimáčknul obličej k jeho ztvrdlé bradavce a já konečně poznal, že se mu to líbí a že chce víc. Nosem jsem nasával vůni nadrženého samce a do dráždění bradavky zapojil i zuby. Mám rád tvrdší prvky, a tak jsem občas i lehce zkousnul. Levou rukou jsem se stále držel za opěrku lavičky, ale ta pravá nedokázala odolat jeho lahodným koulím. Sáhnul jsem mu s ní do rozkroku a začal jeho koule masírovat, a protože stejně tak, jako moje pusa, i ruka chtěla být brutálnější, tak jsem občas i lehce zmáčknul. To mě samotného rozpalovalo tak, že jsem nemohl přestat sjíždět jeho ohon po celé jeho délce, ten můj se mi díky mým pohybům samovolně třel o Tomovo dokonalé břišní svalstvo a celým tělem mi přejížděla nepopsatelná slast.

Chvílema jsem zvednul pohled od jeho prsou a koukal mu do tváře a nepřál si nic jiného než to, abych ho vydráždil a následně uspokojil tak, že se na ní objeví úsměv, možná i obdiv a snad i touha po další jízdě. Byl jsem z něho tak vyrajcovaný, že bych s ním mrdal celý týden v kuse.

Ale ten samec si jen užíval mou snahu s rukama za hlavou a já při tom už byl těsně před prvním výstřikem. Zubama jsem si pohrával s jeho bradavkami, pravou dlaní mu masíroval koule, na ohonu mu rajtoval krouživými pohyby jako na sjezdovce a na špičce toho svého cítil svou vlhkou touhu a to, jak se mi do ohonu ládují náboje.

Vychutnával jsem si jeho starost o moje péro, bradavky i koule a ocenil jsem i jeho trochu tvrdší zacházení. Vzrušoval mě ten kontrast jeho naprosté oddanosti a zároveň potřeby alespoň nějak vzdorovat, ukázat, že ho nemám úplně v moci, že jsem na něm závislý, stejně jak to sluhové čas od času ukazují svým pánům.

A právě v těch chvílích člověku problikává hlavou, jestli to náhodou není naopak, jestli pán není jen nástrojem svého sluhy, jestli ho jen sluha nevyužívá ke svému vlastnímu potěšení. A tady navíc ten pocit nabýval až příliš hmotné podoby, když z jeho péra začaly vytékat kapky touhy. Bylo jasné, že se blíží ke svému vrcholu a že mu vlastně nutně jde jen o sebe sama – o svoji vlastní slast. Ale bylo to tak správně – sex je sobecký.

A proto jsem to udělal. Obtočil jsem jeho záda svýma rukama, zapřel se nohama o zem, zabořil do něj svoje péro až na doraz, lehce ho nadzvedl, natočil se, položil ho na lavičku a naklonil se tak, abych měl rovně zapřené nohy a zároveň nejlepší pozici na projíždění jeho zadku.

Nechtěl jsem na něj brát ohledy. Prostě jsem se chtěl pořádně vycákat a tahle poloha k tomu byla nejlepší, protože jeho díra krásně svírala moje nadrbaný péro. Když jsem měl jistotu, že už jsem teď dál zatlačit nemohl, chytl jsem jeho volně visící nohy a rozjel pořádný mrd. Po týdnu na moři jsem měl pořádně natrénováno, tak jsem neměl nejmenší problém brát ho opravdu fest. Můj žalud byl v jednu chvíli skoro úplně venku a o zlomek vteřiny později znovu lámal rekordy v hloubce zásunu.

Nemohl s tím dělat vůbec nic. Jeho nohy jsem držel pevně v rukou a rukama se snažil vybalancovat na lavičce, aby z ní nespadl. Teď jsem měl konečně pocit, že to není on, kdo rozhoduje, co se bude dít, a seznal jsem, že mě to vzrušuje ještě mnohem víc.

A pak to přišlo jako blesk z čistého nebe!

Blesk, kterého jsem se už nemohl dočkat, ale dočkal. Tom mezi nás konečně vpustil toho dominantního a aktivního samce, kterého jsem v něm nepřestával vidět a toužil po něm. Chytil mě jak malou holku, položil mě na záda na lavičku a pral do mě svoje ztvrdlé péro pod ještě větším tlakem, než jsem já dokázal svým nasedáváním, a mně se to líbilo. Líbilo tak moc, že jsem uvnitř řval rozkoší a celé tělo se mi zmítalo slastí. Nechtěl jsem ale vypadat jako nadržená školačka, a tak jsem se snažil působit mužně. Přesto jsem byl přesně v té pozici, ve které jsem chtěl už dávno být, na zádech pod nádherným samcem, který mě festovně mrdá celou délkou svého nadrženého ohonu a já z něho cítím nadvládu, dominanci a to, že on je v tuhle chvíli pánem a vládcem celého mého vesmíru.

Rukama jsem se držel za okraje sedáku lavičky a poslušně přijímal jeho přírazy a každý jsem si vychutnával, jako by byl poslední v mém životě. Tedy alespoň můj mozek to tak chtěl, ale můj ohon se rozhodl následovat vlastní touhy a pod nátlakem nádhery Tomova mrdání jsem si po pár hlubokých zásunech začal skrápět břicho rozpálenou mrdkou, která už netrpělivě čekala v mých nadupaných koulích.

Rozkoš, kterou jsem ale pod Tomem s jeho ohonem v zadku prožíval, neubírala na intenzitě, proto jsem ho v sobě chtěl mít víc a víc, a nejen jeho ohon. Toužil jsem v tu chvíli po tom, aby si do mě vylil koule a já cítil i každičký jeho výstřik uvnitř sebe. Tak jsem ho dlaněmi chytil za zadek a pomáhal mu s přirážením. Získal jsem tak stabilitu a soustředil se jen na nás dva. Mačkal jsem si tím i svoje koule, které stále dávkovaly další a další cákance mrdky na moje břicho a doufal jsem, že moje snaha přivede k vyvrcholení i Toma a on do mě naláduje tu svou.

Stříkal jako o život, ale chtěl ještě víc. Přirážel, jako by mu to nestačilo, jako by chtěl, abych ho svým pérem probodnul skrz na skrz. Věděl přesně, jak se má pohybovat, aby to ve mně vyvolalo maximální vzrušení. Bylo jasný, že v sobě chce za každou cenu moji mrdku.

Zase mě ovládal, i přestože jsem udělal vše proto, aby to nešlo. Na jednu stranu to bylo dokonalý – moje vzrušení bylo na maximu a já cítil, že to na mě za chvíli nutně přijde; na druhou stranu mě ta jen zdánlivá asymetrie rozrušovala.

Neměl jsem ale už moc čas nad tím jakkoliv přemýšlet, protože tlak v koulích byl nesnesitelný. Věděl jsem, že se mu nakonec poddám, a nemělo cenu to dál prodlužovat. Moje přírazy se stávaly stále méně kontrolovanými, stále rychlejšími a stále hlubšími. Chtěl jsem mu vystříkat zadek tak, že tu moji mrdku ucítí ještě druhý den ráno, když si budu podávat svýho kámoše ze servisu.

Dostal jsem se do takového tempa, že jsem se neudržel a začal jsem vzdychat, abych upustil alespoň trochu toho nahromaděnýho přetlaku. A právě ve chvíli, kdy se i poslední srpek slunce uráčil schovat za horizontem a kdy na celé útesy padla hutná tma, se ve mně vzedmuly přílivové vlny mrdky a ta se v množství větším než malém rozbíjela o útesy jeho těla a rozlévala v celé jeho díře.

Nedokázal jsem přestat, a tak s každým dalším přírazem vyšla další dávka horké tekutiny, která se ve mně ten den nastřádala. Vůbec jsem nevnímal, co se děje kolem mě, cítil jsem jen tu obrovskou slast, kterou mi to celé způsobovalo.

A povedlo se! Jeho předchozí převzetí aktivity mi připadalo jako blesk z čistého nebe, ale jeho orgasmus byl hotová salva blesků, plejáda ohňostrojů, a i když už se kolem nás dost setmělo, já měl před očima tolik světla, že si to budu hodně dlouho pamatovat.

Vzdychal, stříkal a nepřestával přirážet tak dokonale, že jsem si přál, aby s tím už nikdy nepřestal. Narážel jsem se na jeho klacek a užíval si teplou mrdku, která mi v silných cákancích pronikala hluboko do těla a přísahám, že jsem její chuť cítil až v puse.

Do hlavy se mi ale plíživě vkrádala myšlenka na to, že takhle nějak podobně na něm bude hned ráno rajtovat ten frajer se surfama, a pořád jsem měl před očima to, jak si přede mnou domlouvali ranní mrd, a začínalo mě to s odeznívajícím orgasmem štvát. Byl jsem z něho hotový, a to nejen fyzicky, a tak nějak mě ovládla majetnickost a chtěl jsem mít aspoň na chvilku pocit, že je jen můj.

Pořád jsem ho držel pěvně za ten jeho pevný malý zadek. Musím ho utahat, aby na to ráno neměl chuť, letělo mi hlavou, která horečnatě vymýšlela jak na to.

Za pár okamžiků přišel nápad, a tak jsem ho hned zrealizoval.

Využil jsem okamžiku, kdy se jeho cákající ohon dostal před dalším přírazem na kraj mojí díry a uhnul jsem mu. Vysmeknul jsem se jeho sevření a po sedáku lavičky jsem se na zádech posunul níž a obličejem skončil pod jeho rozkrokem. Měl jsem na dosah jazyka jeho krásné, macaté a voňavé koule, a tak jsem je začal olizovat a rty z nich lehce vymačkávat jeho teplou šťávu, kterou pořád ještě dávkoval z ohonu. A protože jsem byl na tuhle jízdu od začátku dostatečně připravený, mohl jsem si i dovolit pozvolna se pusou přesunout k pulzujícímu žaludu a slízávat z něho všechno, co ještě dával.

Hrozně moc jsem mu tím chtěl dát najevo spoustu věcí, že jsem z něho pořád dost rozrajcovaný, že ještě nemám dost, že udělám cokoliv a že budu klidně poslušně držet dál.

Ještě jsem se ani nevzpamatoval z postupně slábnoucího orgasmu a už jsem cítil, jak mi zase olizuje koule a poslušně vysává poslední kapky mé vycákané mrdky. Očividně jsem ho rozparádil tak, že by si to hned tady na místě ještě jednou zopakoval, a dával celkem snaživě najevo, že mě o to vyloženě prosí.

To mi polichotilo, ale zároveň jsem se už po celém dnešku celkem těšil na svoji postel, kde by nikdo nepřekážel, abych se mohl vyspat dorůžova a ráno si plnou silou podat kámoše. Nechtěl jsem to ale lámat přes koleno, protože to, co se dělo s mým pérem bylo víc než příjemné. Nemohl jsem se vůbec rozhodnout, ale nakonec jsem uslyšel kručení v břiše, a tak jsem si řekl, že se stejně v tuhle dobu už musíme vrátit do města nejen kvůli tmě, ale i kvůli jídlu. No a nikdo neříkal, že by se pak nemohla dát někde nějaká rychlovka, než bych vyrazil domů. Bylo rozhodnuto.

"Mám hlad! Poběžme zpátky do města, dokud je ještě aspoň trochu vidět," sdělil jsem jasně svůj záměr a vytrhl jsem se z jeho péče tak, že mi oslintané péro plesklo o tělo. Schoval jsem ho do trenek a sledoval jsem Paula (po sexu se vždycky zeptám na jméno, ale teď jsem si jen vzpomněl, co napsal na ten papír), jak se nedobrovolně sbírá z lavičky.

Měl jsem zavřené oči a olizoval jsem to jeho nádherné tekoucí péro. Tom ale najednou pronesl něco ve smyslu, že má hlad, pohnul se, jeho péro mi vyjelo z pusy a já polknul naprázdno.

A byla pravda, že i já bych rád schrastil něco k jídlu, protože svačinu jsem vyhodil i s taškou u obchodu se surfama a ta trocha mrdky, kterou mi milostivě mladý pán nechal olízat z ohonu, nestačila na to, abych se zasytil. Začal jsem se proto pomalu zvedat z lavičky, ale v oblékání už jsem přidal na tempu, protože jsem začínal mít strach, že se mě Tom jen snaží setřást.

Cestou dolů jsem se toho strachu ale zbavil, protože Tom přede mnou běžel tak, abych mu stačil, ale já se ho ani nesnažil předběhnout a jen jsem sledoval, kam míří. Neměl jsem totiž naprosto žádnou představu o tom, kam tady zajít na jídlo, a předpokládal jsem, že on to moc dobře ví. Když si tady umíš rychle domluvit dobrej mrd, tak to tak budeš mít i s dobrym jídlem! letělo mi v běhu hlavou a nepřestával jsem ho sledovat. Pozice za ním mi totiž dopřávala nejen pohodlné následování jeho směru, ale i výhled na jeho pevný zadek a pohybující se svaly na jeho zádech a rukách, a to mě dostávalo do nálady. Pořád jsem ho neměl dost, ohon se mi z něho mírně nalil a při běhu se mi klimbal mezi stehny, což mě ujišťovalo v tom, že si s ním prostě musím ještě jednou zamrdat.

***

Cíl cesty byl od počátku jasný – malé náměstíčko u pláže, kde se koncentrovala nejlepší rychlá občerstvení ve městě. Nepřestavujte si ale nějaké hormony nadupané hamburgery nebo přesmažená kuřata, ale spíš různé varianty rychle a chutně připraveného jídla od amerických cibulových kroužků a mexických nachos, přes japonské sushi, korejské kimchi či srílanské hoppery až po řecké gyrosy, středomořské zeleninové saláty a hlavně pravou italskou pizzu, na kterou jsem měl už od rána chuť.

"Ciao, Tommaso, jaké bylo dnes moře?" volal na mě už zdálky Luigi ze svého "stánku", kterému vévodil bílý komín jeho pece a z něhož se linula nezaměnitelná vůně křupavého těsta.

"Ciao, Luigi, nádhera jako vždy! Je krásný den a s tvojí pizzou bude ještě krásnější," vpálil jsem tomu snědému černovlasému klukovi s moc šikovnýma rukama kompliment.

"Tomasso! To samé můžu říct o tvé přítomnosti, ale kde jsi byl tak dlouho? Byli tu mechikáni a moc se po tobě ptali!"

"Ale musel jsem nechat opravit prkno, a navíc jsem byl ještě běhat," pohodil jsem hlavou na právě přiběhnuvšího Paula. "Doufám, žes je pořádně nakrmil a vysvětlil jim, že dnes si budou muset vystačit sami."

"Ale, jistě, jistě," hodil lehce zvědavý a lehce pohrdavý pohled na Paula, "pro tebe všechno. Takže jako obvykle? Dvakrát?"

Ušklíbl jsem se a přikývl. Budu mu zase někdy vyjádřit jiný než jen slovní kompliment, pomyslel jsem si. Ale teď už jsem se především těšil na křupavé těsto, mozzarellu a čerstvé bylinky, u kterých jsem ještě nepřišel na to, kde je tady v tomhle vedru pěstuje.

Kývnul jsem na Paula, natočil plné sklenice vody z chlazeného barelu a usednul k nejbližšímu stolu, odkud byly stále cítit všechny ty nádherné vůně čerstvých surovin a propékaného těsta.

Doběhnul jsem ho akorát ve chvíli, kdy už se celkem rozjařeně bavil s prodavačem ze stánku s pizzou. Chvíli jsem se ještě vydýchával a to nejen po běhu, a než jsem se rozkoukal, už mě Tom tlačil pohledem k nejbližšímu stolu.

Sice jsem se s chutí pustil do kousku pizzy, kterou mi naservíroval Tom na stůl, ale pořád jsem měl nepřekonatelnou chuť na něj. A o to víc v tu chvíli, protože i to, jak jedl, jak si nakláněl sklenici s vodou ke rtům, bylo prostě neskutečně sexy a mně se začal opět nalévat ohon. Přisunul jsem se víc pod stůl, aby to nebylo tak vidět. Ale nejen proto, chtěl jsem být Tomovi blíž. Blíž k jeho nohám, na které jsem tisknul ty své a snažil se ho jimi pod stolem dráždit.

Ale on se ládoval tou pizzou, jako by to bylo jeho poslední jídlo v životě. Pár soust jsem taky zlikvidoval, ale byl jsem z něho a ze vzpomínky na sex s ním tak rozparáděný, že mi tělem stále ještě pořád proudily vlny rozkoše, kterou mi jeho ohon dopřál. A ta byla také hnací silou i pro další moje dovádění.

Při pohledu na jeho bezchybnou hebkou kůži nataženou na dokonalých svalech se mi totiž vybavila vzpomínka na sprejery z pevniny, které jsem znal, a to byli taky celkem sexy týpci, kteří to uměli pěkně rozbalit. A jak jsem tam tak seděl naproti Tomovi a cpal se pizzou a koukal na jeho tělo, představoval jsem si, jak moc by se na něm vyjímalo nějaké to graffiti. Stejně tak se mi líbila představa toho, jak moc by ho to asi rozzlobilo a možná i vyprovokovalo k nějakému tomu potrestání mé drzosti.

Zbytek mé pizzy už jsem stejně nechtěl, proto mi přišlo logičtější využít ji k uspokojení mých aktuálních uměleckých potřeb.

Protože nejsem nekulturní barbar, tak jsem po Tomovi samozřejmě nehodil celý srpek pizzy najednou, ale pečlivě jsem z ní postupně snímal a házel po Tomovi kousky sýra a cibule pěkně namočené v kečupu. A fakt to bylo sexy!

Paul mě od počátku provokoval – nejdřív se na mě pod stolem lepil, pak se v té výborné pizze jen tak nimral a nakonec po mně začal jednotlivé ingredience namočené v kečupu házet. Nevadily mi ani tak ty cákance od kečupu na prsou, jako spíš znevažování Luigiho práce, který na nás navíc čas od času zpoza svého stánku rozzlobeně vykukoval.

Hned jak jsem dojedl, kývl jsem na Luigiho na znamení, že to bylo jako vždy delikátní. On se usmál, ale hned potom se zase zamračil, kývl směrem k Paulovi a nakonec zatahal za šňůrku u své zástěry, naznačil telefonování a očividně čekal na moje kývnutí. Sice jsem přesně netušil, co tím myslel, ale Luigi má vždycky dobré nápady, a tak jsem jen rychle pokýval a začal se věnovat nudícímu se Paulovi.

"Baví tě to hodně?" zeptal jsem se trochu podrážděně, zatímco jsem se si sundával kroužek cibule přilepený kousek od mé bradavky, přičemž jsem si dal záležet, abych si ten kečup kolem ní ještě víc rozetřel. Paul nemohl odtrhnout pohled od mé ruky, byl tím úplně hypnotizovaný.

Do těla se mi pomalu dostávala energie ze snědené pizzy a moje péro se znovu hlásilo o slovo také díky dráždění pod stolem. Začal jsem přemýšlet, co s Paulem vyvedu, ale tušil jsem, že Luigi už má jiné plány, a tak jsem jen nechával Paula v napětí, co se bude dít.

Lepilo se mu to všechno na tu jeho nádhernou kůži. Ale místo toho, aby to vzrušovalo jeho, stavěl se ten můj, protože jsem si představoval, jak to z něho olizuji. On si kousky cibule ze sebe jen tak sundával a zeptal se mě, jestli mě to baví.

"Moc ne! Víc by mě bavilo, kdybys házel ty po mně, ale něco jinýho!" zamumlal jsem a koukal na to, jak Tom pokukuje po tom pizzařovi. A už jsem začínal být zoufalý, protože mi bylo jasné, že už se těší na mrd s maníkem ze surfservisu, nebo s tamtím těstařem.

No a jak už to tak bývá, zoufalí lidé dělají zoufalé věci. Využil jsem toho, že ten talián zavřel krám a my zůstali venku u stolků sami. Bleskově jsem se zasunul pod stůl, kde jsem hned narazil obličejem na vzedmutý Tomův rozkrok. Chtěl jsem si ale ještě užít jeho prsa a břicho, protože to mě na nadrženém klukovi rajcuje. Protáhnul jsem se proto mezi jeho roztaženýma nohama a objevil se natlačený v jeho rozkroku v prostoru mezi ním a stolem. Myslím, že jsem ho tím zaskočil, tak jsem si mohl v klidu chvíli jazykem vychutnávat jeho voňavou kůži na prsou, krku a ramenech, kam před chvílí dopadaly kousky mé pizzy. Pravou ruku jsem měl zasunutou do nohavice jeho kraťasů a jemně si pohrával s jeho tvrdnoucím mackem.

Ten týpek na mě dost vostře vyjel a olizoval ze mě, co na mě před chvílí nacákal – a kupodivu to nebyla mrdka. Ne že by mě to nebralo – péro se mi pěkně zvedalo – ale stejně jsem se nemohl dočkat, co má Luigi za lubem. Paul mezi tím sjížděl níž a níž, až jeho hlava zase úplně zmizela pod stolem, přičemž jsem ale jeho jazyk stále ještě cítil na svém těle, tentokrát přes látku svých trenek.

A právě v tu chvíli přišel na scénu Luigi. A nebyl sám. Za ním stáli moji staří známí mechikáni – tak jim teda s Luigim říkáme, i když jsou asi někde z Kolumbie či co. No fakt tam byli všichni čtyři. Luigi vypadal nejdřív dost překvapeně, ale když jsem pokývnul hlavou dolů, pochopil. Potom zavelel a celá parta se vydala směrem k našemu stolu. Teprve v tu chvíli jsem si všiml, že jeden z nich má v ruce provaz a druhej nějakej kus látky. Pomalu mi začínalo docházet, co se bude dít, a začal jsem se na to těšit.

Paulova hlava se mezitím pomalu vysouvala nahoru, aby si užila mého břicha, ale já jsem ji zase opatrně zastrčil zpět. Určitě si myslel, že chci, aby pokračoval. Já ho ale jen nechtěl připravit o překvapení. Mezitím totiž všichni čtyři obestoupili stůl, pod kterým se mi Paul snažil dostat do rozkroku, zatímco Luigi je s odstupem dirigoval.

Dva z nich stůl rychle nadzvedli, třetí navlíkl Paulovi přes hlavu černou kuklu a čtvrtej mu chytil ruce a svázal mu je za zády. Ještě než stačil Paul jakkoliv zareagoval, prohlásil dost nahlas Luigi tím svým typickým italským tónem:

"Moji pizzu tady nikdo po lidech házet nebude, to si pamatuj."

Načež se všichni, co se nacházeli kolem, včetně mě rozesmáli – já hlavně tomu Luigimu tónu, ostatní taky tomu, co se odhalilo pod stolem. Vsadím se, že vůbec nikoho nepřekvapilo, že se mi tam někdo dobýval k péru, ostatně kdo z nich by o to nestál?

Tím ale divadlo nekončilo, protože všichni čtyři mechikáni popadli Paula a odnášeli ho někam pryč. Luigi na mě jen mrknul a špitnul už jen ke mně:

"Táhnou si ho k sobě do doupěte. Měl by ses tam na něj dojít podívat, jestli se k němu chovají pěkně."

Tak jsem se zvedl, rozhlédl se po všech divácích onoho představení, omluvil se a vyrazil za nimi.

To víte, jsem mladý a dost často nadržený kluk. Netuším, jak to mají ostatní, ale když mi hučí v klacku, tak prostě nevnímám okolí a jen se soustředím na objekt svého zájmu. A to se mi tehdy nevyplatilo.

Zasouval jsem se pod ten stůl totiž jen s klamným pocitem, že jsme venku u stolků zůstali jen my dva a vůbec jsem nevnímal to, že tam byli i další strávníci.

No a stejně tak pod tím stolem jsem nevnímal zvuky naznačující, že k tomu našemu se přiblížila skupinka lidí, která začala s Tomem komunikovat.

Jen jsem si užíval chuť jeho kůže a to, že si tlačil moji hlavu do rozkroku, což jsem považoval za výzvu ke kuřbě. Laskal jsem mu tvrdej ohon přes látku kraťasů a toužil po jeho mrdce, a to tak moc, že mě to zbavovalo inteligence a na další události si vzpomínám jen útržkovitě.

Připadal jsem si jako postavička mladého kluka z kresleného komiksu, který se v prvním okénku diví tomu, že stůl nad jeho hlavou letí nahoru: „Fíííí … Ooooh?!“ V dalším jen bezbranně mává rukama v objetí několika snědých svaloušů, kteří ho obmotávají lanem a přetahují mu kuklu přes hlavu: „Jejhle… Přidrž ho!“ A v tom posledním se jeho svázané tělo zmítá v jejich úchopu a je odnášeno se smíchem ostatních někam pryč: „Ha ha ha… Pooomooooc!“

***

Když jsem dorazil do jejich „doupěte“, chvíli jsem hledal, kam ho mohli zašít, až jsem z jedné místnosti zaslechl celkem jasně Paulův vzdorný hlas. Jakmile jsem vstoupil, naskytla se mi celkem rajcovní podívaná: Paul ležel na zádech na posteli, přivázaný k ní rukama i nohama, až na kuklu na hlavě byl úplně nahý a oblézali ho ti nadržení mechikáni. Člověk by ho snad i politoval, nebýt jasného důkazu, že se mu to celé dost zamlouvá – do prostoru trčícího nadrženého péra, kterého si ovšem ani jeden z jeho únosců nevšímal. Ti se spíš věnovali štouchání, osahávání a kousání celého zbytku Paulova těla včetně bradavek. Bylo mi hned jasné, že ho tam spíš připravují pro mě a těší se, až dorazím.

"Podívej, Tome, co jsme ti ulovili!" potvrdili moji domněnku, hned co mě ve dveřích zaregistrovali.

"Nechutnala mu Luigiho pizza a házel ji po tobě, měl bys ho za to potrestat," přidal se další s logickým vysvětlením, proč tohle všechno proběhlo.

"My ti s ním určitě pomůžeme, stačí říct," doplnili, aby bylo jasné, že se nehodlají vzdálit a že z toho taky něco chtějí mít.

Tihle kluci jsou jak neřízený střely. Když jsem unavenej, tak se jim radši vždycky vyhýbám, protože je potřeba je dost krotit. Po Luigiho pizze jsem měl ale síly dost, a tak jsem začal vymýšlet, co se bude dít dál. Mezitím se Paul očividně trochu vzpamatoval a pochopil, že tam jsem.

Poslední moje komiksové políčko už bylo vyplněné jen tmou a spikleneckým šeptáním těch svaloušů.

Cítil jsem, jak mě nesou, pak pokládají asi na postel a strhávají ze mě oblečení. Naprosto je nezajímala moje snaha o protesty ztrácející se v kukle, kterou jsem měl na hlavě.

A je pravda, že ty protesty za chvíli přestaly bavit a zajímat i mě, protože jsem na celém svém nahém těle cítil jejich dotyky.

Cítil jsem teplo sálající z jejich těl, která se kolem mě obtáčela. Cítil jsem jejich vlhké jazyky, které mě olizovaly a ochutnávaly, a bylo to fakt hrozně sexy. V klacku mi hučelo čím díl tím víc a já měl pocit, že už tvrdší být nemůže. Koule se mi přitahovaly k tělu a já v nich měl už slušně naládováno.

Ta atmosféra mě rozpalovala do běla, ale úplně do ruda mě rozžhavilo to, když jsem rozpoznal příchod Toma.

Klacek se mi začal škubat i proto, že ti samečci se naprosto zřetelně nehodlali vzdalovat a já očekával nejen Tomovu dominanci.

Paul byl očividně dost nadrbaný, ale to ještě netušil, co se na něj chystá. Jeden z mechikánů totiž stáhnul takové ty kruhy, co se normálně vyskytují v tělocvičnách, které měli připevněné přímo nad postelí. Dalo se na nich pěkně posilovat, ale já už věděl, že to není jejich hlavní účel. Další dva mu mezitím odvazovali nohy a poslední přišel s tubou lubrikačního gelu. Jakmile bylo vše připraveno, zvedli mu obě nohy nahoru a obratně je přivázali ke kruhům, čímž je trochu roztáhli. Ten s lubrikačním gelem toho využil a rychle ho vetřel do Paulovy obnažené dírky.

Většího pozvání se mi dostat nemohlo, a jelikož mi péro z celé té podívané zase pořádně stálo, vydal jsem se k posteli. To byl signál pro všechny čtyři mechikánce, kteří se na mě hned vrhli, hladili mě, kousali a vůbec nabuzovali k akci. Jeden z nich mi pak opatrně sundal trenky a jal se olizovat péro, které mi teď trčelo do prostoru. Já jsem ho ale po chvíli odstrčil a stoupl jsem si na postel přímo mezi Paulovy roztažené nohy. Povolil jsem kruhy ještě o trochu níž, abych měl ten nejlepší přístup, a pomalu jsem zasouval pěkně nasliněné péro do skvěle roztažené a promazané díry. Zespod se ozval slastný vzdech. Mechikánci se samozřejmě nevydrželi jen koukat, a tak už mi jeden z nich cucal bradavku, druhý mě hladil po zadku, třetí se zas věnoval Paulovým bradavkám a čtvrtý mlsně kroužil kolem jeho vystrčeného péra. Byla na ně radost pohledět – na kluky šikovný a pěkně rozjívený.

No a pak už to jelo ráz na ráz. Já si připadal jako bezbranné sele na jatkách, protože jsem jel nahoru nohama napřed a kolem mě se začali stahovat chlapi s připraveným nářadím. V análu jsem bezpečně poznal Tomovo péro, protože jeho dokonalé tvary jsem měl už zafixované, a ti ostatní mě začali oždibovat a pomyslně ořezávat mou sladkou nevinnost z mého nahého a neskutečně nadrženého těla. Lehce jsem jen zavzdychal, protože mi víc moje svázaná poloha ani nedovolovala, a užíval si to, jak mě Tom bral do hloubky. Vzdychal bych dál, ale přísahám, že mě jeden ten snědej kousnul do ptáka, tak jsem jen zatnul zuby do rtu, abych nekazil to hromadné vzrušení. Pak můj pták zajel někomu hluboko do krku a já cítil, že mu ho brzo vystříkám, protože takovouhle jízdu jsem ještě nezažil a neskutečně mě to rajcovalo.

Zatímco jsem se pořádně rozjížděl v Paulově zadnici, všichni čtyři kluci se pořádně činili. Kromě podpory našeho vzrušení přímo svýma rukama a pusami na našich tělech, dráždili mě i vizuálně, jelikož si také vytáhli svá nadržená péra a zbylými končetinami si je honili tak, že narostla do velmi příjemných rozměrů. Díky své pozici jsem měl dokonalý výhled. Šukal jsem čím dál rychleji a tvrději napruženého Paula, jehož péro mizelo ve stejném tempu v puse jednoho z mechikánců, který mu navíc lehce drtil svou rukou koule. Přímo pod sebou jsem tušil obličej dalšího z nich, který mi svým hbitým jazýčkem přejížděl koule a vyjíždějící péro. Třetí se kromě mých bradavek staral pusou i rukou o celou horní část těla, kdy mě hladil po vlasech, líbal a kousal do krku nebo tvrdě masíroval šíji. A poslední se dost podobně věnoval Paulovi. Současně jsem se mohl kochat několika naběhnutými péry a to mě rajcovalo stejně jako ta totální kontrola nad Paulovým tělem.

I když jsem se vystříkal teprve před hodinou, cítil jsem, že tohle bude rychlá akce. Ta vzrušující atmosféra plná vůně nadržených kluků se nedala snést a bylo jasné, že Paul na tom není o nic lépe, i když on byl o tu vizuální stránku ochuzen. Myslím, že kdyby nebyl, dostal by ten mechikánec jeho dávku mrdky do pusy už před minutou. Ačkoliv si všichni čtyři svá péra honili sami, bylo vidět, že ani je ta situace nenechává chladnými. Cítil jsem jejich napětí v koulích, které uvolňovali hlasitými vzdechy, které ještě umocňovaly elektrizující vzrušení nás všech. Tlak v našich klaccích byl na svém maximu a jedinou otázkou bylo, kdo spustí ten ohromný příval mrdky, která se do nich cpala.

Rajcovala mě vůně všech těch kluků, jejich doteky, hlasité vzdechy a vzájemné povzbuzování v masírování ztopořených klacků, které jsem sice neviděl, ale moc dobře jsem cítil jejich potenci. Cítil jsem všechnu tu mrdku, která tam byla všude kolem mě. Ale hlavně byla naládovaná v mých koulích a já už neměl dost síly ji tam udržet. Tomovo mrdání a jeho přírazy nabíraly grády, a tím ze mě tlačily mrdku ještě víc ven. Klacek jsem měl v něčí puse a do ní jsem si, asi jako první, začal vylívat koule po prvních pár tvrdších Tomových přírazech. Hulákal jsem u toho, jako bych je všechny chtěl překřičet, protože ten orgasmus byl úplně o něčem jiném. U zadku jsem cítil Tomovu sílu a kolem sebe nádherně vonící nadržené kluky, které jsem neviděl, a to dodalo mému druhému vyvrcholení jinou dimenzi. A bylo to super!

Sledoval jsem tu neskutečně vzrušující show, která se odehrávala jen pro moje potěšení, kdy ten kluk kouřící Paula jen trochu oddálil hlavu od jeho stříkajícího péra tak, abych nepřišel o prolétající dávky semene ztrácející se až v jeho mlsné puse, kterou vše plnými doušky hltal. A nebyl jsem sám, koho takhle scéna dostala. Oba dva mechikánci věnující se našim horním polovinám těl namířili své naběhnuté ocasy na Paulovo břicho a hrudník a po pár pohybech na něj pumpovali hutné kusance mrdky, jako kdyby si ji dnes schovávali jen pro mě.

Frekvence mých přírazů do Paulovy prdelky se nemilosrdně blížila maximu možného, když jsem na své vlastní dírce ucítil vlhké teplo jazyka toho mechikánce, který mi před tím olizoval péro a koule a jehož hlava se celkem úspěšně tomu šílenému tempu přizpůsobovala. Bylo jasné, že teď chtějí dostat mě, že jim za to všechno dlužím další mililitry svého mlíčí. A nemuseli čekat vůbec dlouho, protože tohle už se opravdu vydržet nedalo. Za hlasitého zařvání jsem naposled zabořil svoje péro hluboko do Paulových útrob, které jsem začal obratem mohutně vystříkávat. Společně s mojí začala létat mrdka i ze zbývajících dvou snědých ptáků – první dopadla na svého ležícího majitele, který se tak staral o můj spodek, druhá za odměnu výměnou na kuklu zakrývající Paulův obličej.

Kluci ho doopravdy zřídili, jak mohli, a mně bylo jasné, že se mu to muselo dost líbit. Navíc hned jak jsem se trochu vzpamatoval a začal vyndávat svůj klacek z Paula zadku, vrhly se k tomu čtyři mlsné jazýčky, které očistily nejen moje nářadí, ale i Paulovu dírku plnou mého čerstvého semene. A když už nezbylo nic ani tam, uklidily si to ještě i po sobě. Pak jsme společnými silami odvázali Paulovi nohy, načež jsem naznačil, že zbytek už si zařídím sám a že se za nimi brzo zase stavím. Na to na mě ještě mrkli, pohladili si moje prsní svaly a vyrazili ven pravděpodobně na další lov, protože noc teprve začínala.

Jakmile zmizeli, obrátil jsem se na Paula, který měl stále ještě přivázané ruce a obličej zakrytý kuklou, a prohodil jsem ironicky:

"Doufám, že sis z tohohle vzal poučení."

Plnil jsem něčí pusu mrdkou a do kukly na hlavě jsem si řval rozkoší. Nešlo zastavit ani to cákání, ani to řvaní. Cítil jsem kolem sebe nádherné voňavé nadržené kluky a jejich mrdku, která na mě přistávala snad ze všech stran. Její teplo a vůně mě rozpalovaly ještě víc a nutily mě pořád dávkovat tu mou. Dopomáhalo tomu i Tomovo přirážení, které gradovalo a zanedlouho po mém výstřiku jsem v sobě cítil i ten jeho. Plnil mě tak, že jsem měl pocit, že to všechno nepoberu, ale díky mé nadzvednuté poloze do mě jeho mrdka pěkně zatékala samovolně hlouběji a hlouběji, a já cítil její žár až v žaludku.

Ten byl asi tak přitažlivý, že jsem si po chvíli užíval to, jak mi díru vylizuje několik jazyků a snaží se trochu Tomovy mrdky ze mě dostat. Já ji ale nedal, zhluboka jsem oddychoval a užíval si všechno to rozpalené semeno v sobě i na sobě.

Po tom jsem toužil, tahle druhá jízda byla ještě skvostnější než ta první na útesu a přísahám, že kdybych nebyl přivázaný, klidně bych tam některého z nich dráždil dál.

Cítli jsem ale, že už je konec. Tom ze mě vyklouznul a asi ti druzí frajeři mě chvíli olizovali. Pak mi odvázali nohy a já myslel, že se brzy dostane i na ruce a na kuklu na mé hlavě, ale byl jsem na omylu. Kukla i přivázané ruce mi zůstaly a já nakonec jen ucítil na obličeji Tomův rozpálený dech a jeho slova, která mě utvrdila v to, že se mi ho nepovedlo utahat.

Pak už jen přásknutí dveří a následné ticho.

Přesto jsem byl spokojený, měl jsem ho v sobě a myslím, že se mu to i líbilo…, ale co dál?!

Nestačil jsem ale ani moc dlouho přemýšlet a dveře, které se před chvíli zavřely, zase vrzly.

Někdo si ke mně přisednul na postel a pomalu mi stáhnul kuklu z hlavy a já před sebou uviděl nádherného dost mladého opáleného kluka, který očima sjížděl moje nahé tělo.

Že by?! prolétlo mi hlavou, protože po té předchozí jízdě jsem byl dost rozparáděný. Ne že bych měl přímo chuť na sex, ale objetím hezkého kluka bych nepohrdnul.

On se ale jen objímat nechtěl, rukou už si přejížděl v kraťasech po naběhnutém ohonu, který se mi za pár okamžiků cpal do pusy. Ten mlaďoch nějakou díru asi ojižděl poprvé, protože se toho nemohl nabažit, ale moc dlouho to nevydržel. Ještě jsem ani pořádně nedovychutnal Tomovu mrdku v zadku a už se mi další dávka teplého mladého a neskutečně chutného semene prodírala pusou do krku. Ještě párkrát zasténal a zasunul mi ohon hluboko do krku. Pak mě pohladil, políbil a odvázal mi konečně i ruce. Možná ze strachu se z pokoje ztratil tak rychle, jak se v něm objevil, a já z toho pochopil, že to asi byl nejmladší z těch snědých, kterého zatím neberou na večerní lov.

Ale díky za něj, protože jinak bych tam zůstal přivázaný do návratu těch starších a to už bych ten večer asi nedal. Proto jsem rychle popadnul svoje svršky a naprosto vyšťavený zmizel vstříc dalším dnům na tomhle báječném ostrově, obohacený o nezapomenutelný sex s Tomem.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (38 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (37 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (35 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (34 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (39 hlasů)

Autoři povídky

Celé jménoPaul Valten
Věk22

Běloch, go-go tanečník a fotomodel

Ostrovan
Celé jménoTomáš
Věk22

Dvaadvacetiletý aktivní borec na sedmém stupni, co má rád mladý kluky, moře a dobrou zábavu.

Ostrovan

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

+1 #7 Odp.: Chci Tomazmetek 2017-12-10 22:42
začínám si připadat jako idiot, který musí mluvit ke všemu, ale tohle bylo fakt rajcovní, bude pokračování? Zkusí to někdo trumfnout? Díky za každý pokus ( možná i nevyvedený, ale vše se počítá...)
Citovat
+1 #6 Odp.: Chci Tomazmetek 2017-09-03 22:21
SAKRA - byla to povídka roku, nikomu nechybí pokračování? Omlouvám se, mně ano...
Citovat
0 #5 Odp.: Chci Tomazmetek 2017-09-03 22:18
[jo, tak tohle jsem napsal v lednu. Mohlo by přibýt alespoň pár řádků?

quote name="zmetek"]fakt jeď dál, skvělý...
Citovat
+1 #4 Odp.: Chci Tomazmetek 2017-01-21 22:09
fakt jeď dál, skvělý...
Citovat
+2 #3 Souhlasím...virginboy 2016-06-22 19:50
...se Svatým otcem.
Citovat
+4 #2 překvapeníPaul 2016-05-23 11:16
Překvapila mě taková smršť komentářů v tak krátkém čase....! Svatý otec má ode mne díky za to, že se nebojí vystoupit z davu, aby ocenil něčí snahu.
Citovat
+6 #1 Filozofie sexu - 100%svatý otec 2016-04-06 18:06
Dávám palec nahoru a 100%. Mistrovské dílo! Sice by se Tomovi dala vytknout stylová nejednota a Paulovi jeho tradiční rozpumpovávání, ale všechno to je zcela bezvýznamné před sugestivně vylíčeným napětím, přitažlivými tanečky mezi oběma mladíky a vyvolání určité dramatičnosti, která je daleka tradičnímu pojetí "dva se potkali, hupsli na to a šli dom". Povedlo se vám navodit skvělou atmosféru, autentičnost a hravost a vtisknout líčenému zážitku další rozměr. Za mě by to mohlo být rozdělené na dvě části, na jedno čtení je to příliš.
Citovat