• tom90
  • Alex
Stylklasika
Datum publikace1. 11. 2013
Počet zobrazení8501×
Hodnocení4.61
Počet komentářů2

Miluju ranní běh po pláži, uvědomil si Tom při pohledu na slunce, které se vznášelo jen kousek nad horizontem. Pláž byla jako vždy krátce po úsvitu úplně liduprázdná, a Tom se tak mohl soustředit jen na svůj dech a kmitající nohy. Nerozptylovali ho žádní kluci, snad jen vzpomínky na těch několik, se kterými prožil včerejší bujarý večer, a samozřejmě úvahy nad tím, kam vyrazí na lov dnes. Monotónní pobřeží občas narušila malá kabinka pobřežní hlídky, sloužící původně pro uskladnění záchranných pomůcek pro tonoucí, poslední dobou však spíše jako další netradiční místo k provozování nevázaného sexu. Jeho vzpomínku na jednu takovou nedávnou akci náhle přerušil pohled na předmět v dáli, který jako by byl vyvržen mořem. Ačkoliv už se chtěl Tom za chvíli otočit a běžet zpět, jeho zvědavost mu v tom zabránila a on se rozeběhl snad ještě o trochu rychleji prozkoumat, zda to není třeba velryba, co poblíž narazila na pobřežní dno. Jak se stále víc přibližoval, rozpoznal, že to žádná velryba ani nic podobného není, že je to jen malý převrácený člun. Už se chtěl zklamaně vrátit, když si všiml, že vedle něj cosi leží. Doběhl tedy nakonec až ke člunu, když zjistil, že na písku leží na zádech nějaký kluk.

Žije? problesklo mu okamžitě, načež si s oddychnutím odpověděl kladně, neboť zaregistroval jeho stoupající a klesající hruď. A nebyl by to Tom, aby si hned poté nevšiml jeho roztrhaného oblečení, zpod kterého na různých místech vykukovala nádherně snědá kůže. Vlnité skoro černé vlasy dávaly tušit, že půjde nejspíš o nějakého latinoameričana. "Hezkej latino," ocenil hned Tom nahlas. Pak si ale uvědomil, že by mu měl místo myšlení na různé neplechy raději pomoct, a tak ho obešel, aby se mohl sklonit k jeho obličeji a pokusit se ho probudit.

Kluk měl zavřené oči a tvář špinavou od písku. Ležel úplně nehybně, jen pravidelně dýchal. Ale nespal, ani nebyl v bezvědomí. Vnímal první paprsky slunce, které jako by mu aspoň trochu vracely sílu. Snažil se vzpomenout si, co se stalo, že se naprosto vyčerpaný probral na bílé pláži s tváří v písku. Jediné, co od té chvíle udělal, bylo, že se otočil na záda směrem ke slunci. Mezi šuměním moře najednou rozpoznal jiný zvuk. Kroky? Přestal najednou na tváři cítit teplo slunečního svitu, jak na ni dopadl Tomův stín. Pomalu otevřel oči a pokusil se zaostřit na objekt nad sebou. Rozpoznal siluetu člověka muže urostlého muže široká ramena a silné paže úzký pas o mnoho víc zatím neviděl.

Tom se chvíli zvědavě díval na jeho obličej, když si uvědomil, že ten kluk pomalu otevírá oči. Radostí se usmál a svou rukou se mu pokusil jemně setřást písek z vlasů, aby se mu do očí nedostal. "Jsi v pořádku?" pronesl potichu. Jak se pohnul, tělo a tvář mu ze strany osvítilo ranní slunce, jeho hladké vyrýsované svaly se zaleskly potem a pohlednou tvář rozzářil úsměv.

Je to sen? Tak takhle to vypadá v ráji? Ale já si ráj přece nezasloužím za to, jaký jsem, přijdu do pekla… ale… kdo to vlastně říkal? Kluk se jen nejistě svýma tmavě hnědýma očima díval na Toma, zatímco mu hlavou běžely zmatené útržky myšlenek, a ani se přitom nepohnul. "Uhm O quê?" zašeptal nejistě.

"OK?" zopakoval Tom. "No, nevypadáš na to," dodal a rozhlédl se. V dálce zahlédl jednu z těch záchranářských kabinek. Mohl by ho tam dovést, ošetřit mu modřiny, dát mu napít a... Sakra, nemysli hned na to, zanadával si v duchu. "Můžeš se zvednout?" znovu se obrátil s otázkou na toho kluka.

Ne, že by Tomovi rozuměl, ale konečně se pokusil pohnout. Zvednul hlavu, pak trochu tělo, opřel se na loktech a zadíval se zkoumavě na Toma. "Você é um anjo?"

"Cože?" nechápavě na něj koukal Tom. Pak mu to docvaklo: "Aha, ty jsi tu nový a ještě ses nenaučil jazyk!" Díval se přímo do jeho stále nechápavých očí a snažil se rozpomenout si na slova z cizích jazyků, které kdysi uměl: "Are you alright?" "¿Estás bien?"

"Alright tudo bem," pousmál se konečně. Tohle se mi asi zdá ale když mě napadne, že se mi to zdá, tak se mi to přece nezdá Kdo to je?  Je nádhernej Kéž by mě vzal do náručí… Ale kdo jsem já? snažil se vzpomenout si na své jméno. António, napadlo ho nejdřív. Ne, Alejandro… jasně, jmenuju se Alex… nebo ne? Snad jo. Ale co tu dělám? Jak jsem se sem dostal? To si nedokázal vybavit. Tohle přece není nebe, v nebi si musí všichni rozumět a nic nikoho nebolí a mě bolí snad celé tělo… A ale vždyť já přece… stejně na nebe nevěřím

"Super," zajásal dostatečně mezinárodně Tom. Našel s ním tedy společnou řeč, ačkoliv ten kluk stále některá slova prokládal portugalštinou. "Musíme tě dostat támhle," pomalu frázoval, aby mu co nejlépe rozuměl a ukazoval směrem ke kabince, "jsou tam léky. Můžeš vstát?" Poté naznačil pohyb vzhůru a znovu se usmál.

Alex se zkusil zvednout, ale nohou mu projela bolest od poraněného chodidla. V zápětí ucítil, jak ho kolem těla chytila silná Tomova paže. "Kde… kde to jsme?" rozhlíží se Alex po okolí a dívá se na Toma. "Kdo jsi?" zkouší dál svojí angličtinu.

"Na pláži kousek od města a já jsem jinak Tom a ty?" odpověděl jednoduše a pomyslel si, že se mu asi vytratila paměť. "Ta noha nevypadá dobře, ale v kabině ti to obvážu. Pamatuješ si, co se stalo?" Mezitím se mu ho podařilo postavit na nohy, tedy alespoň na tu jednu. Kabinka není zas tak daleko, aby tam nemohli společně dojít. Mohl by sice přinést obvazy sem, ale nechtěl ho tu nechávat samotného.

„Od jakého města? Jsem Alejandro… myslím… víc nevím,“ podíval se Alex znovu bezradně na Toma. Ten se na něj ale usmíval a nevypadal, že by ho Alexova zmatená paměť moc trápila. Alex cítil, jak se Tomova ruka pevněji přitiskla přes potrhané mokré tričko na jeho tělo.

"Sabla Urbo přece," odpověděl samozřejmě Tom a dál se snažil najít způsob, jakým Alexe co nejlépe chytit, aby mu pomohl chodit. Při tom se samozřejmě nezapomněl dotknout skoro všech partií, které ho na jeho těle přitahovaly – ruce, břicho a dokonce i zadek. Pak ho ale napadlo, že by přece jen mohl zkusit zjistit, kdo ten tajemný kluk vlastně je, a to tím na Ostrově nejjednodušším způsobem. Ozvalo se krátké pípnutí a Tom se znepokojeně zadíval na své hodinky, které vůbec nic neukazovaly. "Kde máš čip?" zeptal se zmateně. Nikdo přeci na Ostrově nesmí chodit bez čipu.

"Sabla Urbo? Nikdy jsem o takovém městě neslyšel. Na jakém jsme ostrově? Jaký čip? Copak jsem kocour?" Alex se zatvářil smutně, že vůbec ničemu nerozumí. Troufnul si chytit se Toma a pod hladkou kůží cítil jeho pevné svaly. Šlo se jim tak mnohem líp a Alex si uvědomoval, jak příjemné to je být tak blízko tomu sexy klukovi.

"To jsi," zazubil se Tom a znovu pohledem proletěl celé jeho štíhlé snědé tělo. "Asi jsi ho ztratil na moři," pronesl výsledek své rychlé dedukce. "Hele, nejdřív tě ošetříme a pak budeme řešit tvoji paměť, ok?" rozhodl nakonec. Líbilo se mu, že má toho klučinu úplně v hrsti, ale rozhodně toho nechtěl zneužít, alespoň ne teď. Hned jak ho "ošetří", zajdou do města a pomůže mu si na všechno rozpomenout.

"Eh, no to myslím, že nejsem," zvedl Alex pochybovačně obočí. "Minimálně mi chybí srst," zasmál se. Když se snažil víc zamyslet, hlava ho bolela, měl jen slabý nepříjemný pocit, jako by něco ztratil. Pak se ale rozhodl, že se chvíli přestane snažit a nepříjemné pocity začala střídat skoro euforie. Právě asi přežil nějakou nehodu, je na prosluněné bílé pláži s krásným klukem, může se ho dotýkat a on se na něj ještě nádherně rošťácky směje.

Tom se jeho odpovědi taky zasmál, ale pak si uvědomil, že musí být asi pořádně dehydrovaný, a tak ho jen ubezpečil: "Už je to jen kousek, je tam i voda." Z Alexova vděčného výrazu pochopil, že je za to rád. Znovu si přehmátl, aby ho na zbytek cesty ještě lépe podepřel, a měl co dělat, aby mu při tom znovu nesáhl na zadek. Plážová kabinka už teď byla opravdu na dosah.

Na stěně vedle dveří byla velká číslice, vedle ní visel oranžový záchranný kruh a byl tu nějaký nápis, kterému Alex nerozuměl. Když Tom otevřel a vzal Alexe dovnitř, ucítil vůni nějakého exotického dřeva, ze kterého byla chatka postavena. Mezi prkny prosvítalo dovnitř v úzkých proužcích slunce. Židle, stolek, vlevo umyvadlo, vpravo lehátko a skříňka s velkým zeleným křížem.

Tom hned zamířil k dřevěné bedýnce umístěné pod lehátkem, ze které se po otevření vyklubala malá lednička napájená ze slunečních kolektorů na střeše. Vytáhl z ní láhev s alespoň trochu chlazenou vodou, které sem často i on jezdil doplňovat, a podal ji překvapenému Alexovi: "Tady, není sice úplně ledová, ale lepší než nic." Pak se přesunul ke skříňce s první pomocí a začal se v ní přehrabovat. Dezinfekce, nějaký obvaz, náplasti, možná nějaká analgetika, kondomy teď raději ještě ne, vyjmenovával v duchu potřebný inventář.

Obsah lahve během chvíle zmizel v Alexových vysušených ústech, trochou se i polil a setřel si všudypřítomnou sůl a zrnka písku ze rtů a tváří. "Teeda, ty to tady asi dobře znáš, viď? Jsi z pobřežní hlídky?" Sednul si na lehátko a sledoval Tomovy ruce přebírající obsah lékárničky. "To jsou?"

Alexova otázka Toma v jeho přemítání přerušila. Ohlédl se na něj, a ještě než stačil odpovědět, dostal ho pohled na Alexův čistý obličej a kapky stékající po jeho těle. "Ehm, no, občas to tady doplňuju. A tohle," vzal znovu do ruky balíček kondomů, "to je tu hlavně pro turisty." No, a jestli jsi v ochranné lhůtě, tak i pro tebe, domyslel si. Začínal na něj mít opravdu chuť. "Jinak se můžeš trochu víc opláchnout u umyvadla. Zkus ze sebe sundat triko a vydezinfikujeme ty škrábance." Teď to opravdu myslel kvůli jeho zdraví, ale samozřejmě se na to taky moc těšil.

„Asi máš s turistkama v plážových kabinkách dost zkušeností, co?“ podíval se Alex zvědavě na Toma a rád se přesunul k umyvadlu. Z trička mu zbyly spíš jen prosolené cáry a šortky na tom nebyly o moc líp. Jednu nohavici měl celou jakoby rozřízlou a pod ní na stehně delší šrám. Tričko ze sebe spíš na několik kusů ztrhal. Různě po těle měl pár dalších šrámů a odřenin, ale kromě chodidla to naštěstí nebylo nic většího. Zády k Tomovi rozepnul šortky a pustil je k zemi. Až pak sám s překvapením zjistil, že nic dalšího pod nimi nemá. No co už, snad to Tom pochopí, pomyslel si. Trochu nešikovně z nich dostal i chodidla a kopnul je stranou. Vděčný za sladkou vodu ji na sebe dlaněmi začal házet a smývat sůl a další špínu.

Tom rozhodně nečekal, že to půjde takhle rychle, a tak nadrženě sledoval nahý Alexův zadek a jeho pečlivé umývání. Sakra, škoda že tu není sprcha, hned bych si za ním vlezl! probíhalo mu hlavou. Jeho snědé štíhlé tělo, na němž se teď třpytily kapky vody a které se zbavovalo posledních smítek písku, ho začalo pořádně vzrušovat. Ještě štěstí, že si dnes na sebe vzal volné trenky. Trenky! uvědomil si náhle, že tu nejspíš nebude žádné náhradní oblečení pro Alexe. Tedy ne že by mu to osobně vadilo, užívá si ho rozhodně lépe takhle, ale možná to bude vadit Alexovi. Možná by "Alexi?" začal s otázkou.

"Hned se cítím mnohem líp," otočil se Alex na Toma s nadšeným výrazem. Voda mu kapala z vlasů, v pramíncích stékala po těle a vsakovala se mezi prkna dřevěné podlahy.

Tom sledoval jednu z kapek, která se oddělila z konečků jeho tmavých vlasů, hladce protekla mezi prsními svaly, dále si klestila cestu jemnými břišními chloupky, aby se na chvíli zastavila na kořeni jeho ptáka, po kterém nakonec skápla až na zem. Tam už ji ale Tomův pohled nesledoval. Pro jakéhokoliv kluka na Ostrově by tohle civění bylo jasným důkazem, že je partner spokojen a že už nic nebrání pokračování, ale Alex se teď tvářil tak radostně a nevinně, že to Toma donutilo k vymyšlení jednoduché výmluvy: "Super, ale ty šrámy se musí pořádně vyčistit." Na svoji předchozí otázku úplně zapomněl.

Alex si všiml Tomova upřeného pohledu kamsi na jeho břicho nebo níž a podíval se tam taky. "Myslíš tohle?" položil si ruku na horní část stehna a ukázal prstem na šrám. "Není to tak zlý," zatvářil se docela bezstarostně. Vytočil koleno do strany, aby na vnitřní stehno i sám dobře viděl. "Není tak velkej." Pak si uvědomil, že stojí před Tomem úplně nahý a měl by se asi obléknout. Sehnul se pro potrhané šortky a snažil se je natáhnout.

Ale celkem je, poměřoval Tom v duchu úplně něco jiného, načež si všiml Alexovy snahy o ukončení té příjemné podívané a rychle zareagoval: "To si na sebe radši nedávej, vždyť je to špinavý a roztrhaný. Půjčím ti svoje, mám pod nima ještě boxerky. Fakt to ale nejdřív vyčistíme, sedni si sem," přičemž ukázal na lehátko.

"Jo? To je skvělý!" Alex byl rád, že si na sebe nemusí brát ty cáry, ale hlavně se těšil na Tomovy šortky. Ta představa, že je ucítí na svém nahém těle, se mu prostě hrozně líbila. "Ale nebudou ti chybět?" Sedl si rozkročený na lehátko, nohama kýval ve vzduchu a prohlížel si svoje rány. Pak se podíval na Toma. "No tak možná ta noha by si nějakou péči zasloužila. Půjčíš mi tu dezinfekci?" poprosil.

"Ne, to je v pohodě," zavrtěl hlavou Tom. "No, kromě té nohy máš ještě pořádný šrám na zádech," zalhal trochu Tom, protože zas tak strašné to nebylo, "ale to ti budu muset natřít já." Nejdřív ale podal dezinfekci Alexovi a sledoval, jak si opatrně čistí ránu jen kousek od svého péra, které bylo skutečným středem jeho zájmu. Při tom se snažil rozbalit obvaz, aby mu mohl obvázat chodidlo.

"Sss," pálilo to, ale Alex nechtěl naříkat moc nahlas. Levým zápěstím si penis držel u levé nohy, aby se k pravému stehnu co nejlépe dostal. Přesto mu to moc dobře nešlo a v jednu chvíli už lahvička letěla k zemi. Od té se odrazila a dokutálela se až k Tomovým nohám. Ten ji se slovy "ještě že je plastová" zvedl a znovu ji Alexovi podal. Jelikož už měl připravený obvaz, klekl si k němu a naznačil mu, aby natáhl nohu. Jakmile to Alex udělal, začal mu pečlivě obmotávat chodidlo od prstů až po kotníky.

Alex upřeně sledoval Toma a jeho šikovné ruce. Když se mu Tom najednou podíval nahoru do obličeje, řekl: "Teda rozhodně seš mnohem šikovnější než já, asi bych měl všechno to ošetřování radši nechat na tobě. Ale jestli mi takhle pečlivě budeš ošetřovat i to ostatní, bude ze mě za chvíli mumie." Jakmile Alex řekl to poslední slovo, všiml si Tom, jak přimhouřil oči, svraštil obočí a zajel si rukou do vlasů.

Nechat na tobě…, i to ostatní…, zajel si rukou do vlasů V Alexově promluvě a chování Tom identifikoval několik míst, která si nedokázal spojit s ničím jiným než s tím, že ho ten kluk, byť možná ne úplně vědomě, svádí. A to se Tomovi vždycky moc líbilo. Kdyby to nebyl tajemný trosečník, jal by se hned "ošetřování" něčeho úplně jiného, ale teď se jen na Alexe usmál a starostlivě odpověděl: "Neboj, teď už se bude jen dezinfikovat. Zůstaň sedět, ošetřím ti ta záda." Vlezl si za Alexe na lehátko, sedl si do tureckého sedu, opřel se o stěnu kabinky, nechal si podat lahvičku a začal Alexovi roztírat dezinfekci na zádech. Kromě koncentrace na tuto činnost také očima znovu prozkoumával celé Alexovo tělo a někdy vodičku roztíral i tam, kde už rozhodně žádná zranění vidět nebyla.

Alexovi se na okamžik vybavil malý útržek z jeho vzpomínek – vysoká pískovcová skála ve tvaru mumie – ale hned zase vyprchal. Přivřel oči. Jemné doteky Tomových velkých rukou a jeho dech, který Alex cítil na krku, spolu s ostatními podněty Alexe stále víc vzrušovaly. Jeho penis dosud volně visící mezi jeho rozkročenými stehny začal růst a Alex si to začal uvědomovat. Co teď? Co mám dělat? Co se stane?

Tomovy prsty ucítily náhlé ztuhnutí doteď krásně uvolněných Alexových svalů. Nebyl by to Tom, aby nevěděl, čím je to způsobeno. Z Alexovy reakce pochopil, že ho nastalá situace znervózněla. Bál se, aby se nelekl a někam mu neutekl. Představa nahého Alexe pobíhajícího po pláži se ztopořeným ptákem, mimochodem ne nijak přehnaně velkým, ale za to pěkně rovným, ho pobavila, a tak se pokusil současné napětí trochu uvolnit: "Koukám, že jsem ještě šikovnější, než jsem si myslel. Tos na tom moři musel být hodně dlouho."

"Eh, no já nevim, promiň... Máš takový příjemný ruce a a asi dlouho no," odpověděl Alex pomalu a nejistě. Přitom ho napadlo, jak rád by si sám sáhl na Tomovo svalnaté tělo. Nevypadá to, že by mě chtěl praštit, pomyslel si, spíš se mi bude smát.

"To je v pohodě. To se stává. A navíc se tomu dá celkem rychle pomoct, co?" velice bezstarostně pronesl Tom, jako by se jednalo o něco naprosto běžného. Záměrně použil zvratné sloveso, přestože už si byl skoro jistý, že Alex chce, aby mu s tím pomohl on.

Alex ale vůbec nevěděl, co říct. Super, že ten kluk je tak v pohodě, pomyslel si. Jenže asi vůbec nechápe, že je to kvůli němu. "No, tak asi bych se měl radši obléknout...," otočil se na Toma, ale brzy uhnul pohledem.

Ten kluk Tomovi vůbec nepomáhal. No ale co, řekl si, musím trochu zariskovat. "No, spíš jsem myslel, že bych ti moh' pomoct i jinak," zaculil se.

Teď Alex znovu zvedl svoje tmavohnědé oči a podíval se překvapeně, zkoumavě a tázavě na Toma, který úplně v klidu seděl za ním. Jak se vyrovnaně usmíval, slušelo mu to ještě víc. Z toho pohledu a úsměvu bylo takřka jasné, že si z Alexe neutahuje, úplně nezkušený Alex ale rozhodně nebyl připravený udělat jakýkoli první krok.

Tom sledoval Alexův pohled a hledal v něm odpověď na otázku, zdali je další krok možný. V jednu chvíli si najednou byl jistý, že je. Jeho ruka, která stále spočívala na Alexově boku, se pomalu pohnula směrem k Alexovu stojícímu péru. "Myslím, že by se ti to mohlo líbit. Kdyby ne, dej vědět," ujišťoval ho klidně Tom, jako by mu právě nabízel nějakou mořskou potvoru, která se považuje za delikatesu, ale některým lidem chutnat nemusí.

Alex docela rychle stočil pohled k Tomově ruce, která pomalu klouzala níž po jeho snědém hladkém bříšku. Nadechl se, jako by chtěl něco říct, ale zase jen vydechl, jak bylo Tomovo hlazení příjemné. Tomova ruka se posunula na tříslo a stehno, jen nepatrný kousek od Alexova naprosto tvrdého penisu.

Nebyly slyšet žádné protesty, a tak se Tomovy prsty jemně dotkly stojící Alexovy klády. Přes svou druhou ruku, kterou ho začal hladit na svalnatém bříšku, ucítil slabé zachvění. Rozevřel dlaň a opatrně stiskl jeho péro. Zachvění zesílilo. Pomalu přejel kůži penisu přes jeho obnažený žalud a zase zpět. Alex vydal tichý sten. Skvělé, pomyslel si Tom, reaguje moc pěkně.

Tomova ruka byla jiná než Alexova, větší a silnější. Navíc Tom přesně věděl co dělat, aby to bylo příjemné, a zkušeně tak Alexe dráždil a vzrušoval. Alex nemohl věřit tomu, co se děje. Pravděpodobně se každou chvíli probudím. Hlavou mu probleskla vzpomínka na podobnou dřívější situaci, kdy měl mokrý sen. Někdo ho pak držel a uklidňoval. Trochu sebou trhnul a podíval se na Toma. "To to je je to strašně příjemný." V hlavě měl ještě buhvíproč myšlenku, že tohle se nesmí, ale nevyslovil ji.

Tom se zeširoka usmál. Normálně by na takovouhle naivní reakci odpověděl nějakou cynickou poznámkou, ale Alexův upřímně nevinný pohled mu v tom zabránil, a tak z něj jen vypadlo: "To jsem rád." Ačkoliv byla celá situace trochu rozpačitá, ucítil, že i jeho chloubě zatím schované pod boxerkami a trenkami se to začíná líbit. Poloha v tureckém sedu tak už nebyla tolik příjemná, a proto se nadzvedl a spustil nohy kolem Alexe dolů z lehátka, čímž ho obepnul ze tří stran. Měl pak také lepší přístup k Alexovu péru, a navíc teď i on na svých zádech, ke kterým se Tom přitiskl, mohl cítit, že ani jemu ta situace není lhostejná.

Alex ucítil Tomovo tělo i stehna kolem sebe, rukama jakoby si ho držel. Za jiných okolností by se možná cítil jako chycený zajíc v pasti, teď si ale naopak poposedl ještě víc dozadu a přitiskl se mezi Tomovy nohy. Trochu se ještě zavrtěl, jak ucítil, co ho tlačí na zádech. Možná že se za okamžik probudím a možná mě za tohle někdo potrestá, ale je to tak krásný, jak si mě ten nádhernej kluk drží a hladí a  Svoje ruce položil Alex nejistě na Tomova stehna. Musel cítit, jak se mu chvějí.

Toma kromě slušného Alexova péra, které se teď snažil honit, jak nejlépe dovedl, vzrušovala jeho nesmělost a taky určitá bezbrannost. Tom miloval, když mohl někoho učit nebo se o někoho takhle starat, cítil se pak dospěle a mužně, a tahle situace ho tímhle pocitem bezmezně naplňovala. K tomu se přidávalo Alexovo vrtění, kterým příjemně dráždil jeho poklad přes látku. Alexovo zesilující sténání ho náhle vytrhlo z přemýšlení a on si uvědomil, že by ho tímhle tempem mohl velmi rychle udělat. Tedy ne že by mu to po tom všem nepřál, ale trochu se bál, že by pak zůstal neuspokojený, což se mu nikdy moc nelíbilo.

Přesně ten mužný pocit Alex z Toma měl, cítil se u něj v bezpečí a bylo mu moc dobře. Na zádech cítil, jak Tom dýchá, hrudník se mu zvedá a stejně tak jeho ocas. Zatoužil ho vidět, cítit, zkusit Tohle se mu ještě nestalo, z návalu pocitů nervozity, snad i únavy, ale hlavně silného dosud neznámého vzrušení se začal celý slabě třást.

Tom byl najednou trochu zmatený. Proč se chvěje? Nelíbí se mu snad, jak mu ho honím? To je blbost, přemítal. Pak jej ale prostě jen instinktivně objal. Pochopil, že potřebuje hlavně oporu a pocit bezpečí. Tisknul zezadu svoji tvář na jeho a pak se na sebe oba podívali. V Alexových roztomilých očích se zračila úplná důvěra. Toma to naprosto dojalo. Políbil Alexe na čelo a tiše se zeptal: "Mám pokračovat nebo?"

Objetí Tomových silných paží bylo pro Alexe naprosto úžasné. "Je to strašně hezký a můžu taky já?" podíval se Alex na Toma vzrušeným pohledem.

Tomovi se málem zastavil dech. Tuhle reakci teď vůbec nečekal. Ten kluk ho překvapuje čím dál víc. V jakémkoliv případě by mu to nepřišlo vůbec divné – naopak spíš úplně přirozené, ale teď? "No…, no…, jasně," vykoktal ze sebe jak nějaký nesmělý zajíček.

V Alexovi se probouzely tak dlouho potlačované touhy. Tolik chtěl cítit a prozkoumat jiné klučičí tělo a teď mohl a rovnou Tomovo ukázkově vysportované. Vymanil se pomalu z jeho objetí a stoupnul si k němu čelem. Tom před ním seděl s rozkročenýma nohama, ale stále v šortkách.

Sledoval Alexovo nahé štíhlé tělo, kterému teď vévodil naběhnutý klacek, jenž ještě před chvíli zkušeně honil. Zaujetím si ani neuvědomoval, že Alexe od jeho vlastního ptáka dělí ještě dva kusy látky. Normálně by už byl v takové situaci úplně nahý nebo alespoň se spuštěnými boxerkami, aby měl jeho partner ke všemu co nejjednodušší přístup, ale tahle situace po pravdě moc běžná nebyla. "Dělej, co chceš," pobídl ho ještě.

Alex se mu podíval s pořád trochu plachým úsměvem do očí, po Tomově pobídnutí ale zvedl ruku a pohladil pomalu a lehce Toma po hrudníku. Ruka mu pak bloudila po krku k uchu a do vlasů, pod bradou zpátky na hrudník, na rameno a svaly na pažích a nakonec mu sklouzla na vyrýsované břicho. Střídavě sledoval Tomovu tvář a svou ruku a byl tím úplně fascinovaný. Bříška Alexových prstů se zastavila u látky šortek, jako by mu skočila na semaforu červená, a váhavě přejížděly podél jejich okraje.

Šimrající ruka a Alexovy nesmělé pohledy Toma velmi zvláštně vzrušovaly. Když pak sledoval, jak váhá, zda překonat lem jeho trenek, byl z jeho počínání lehce rozpačitý. Nevzpomínal si na žádného nováčka na Ostrově, kterého se mu podařilo na jeho první sex ulovit, jenž by postupoval tak obezřetně. Všichni se po něm hned lačně vrhli a odhodlaně, byť nešikovně se snažili nacpat jeho velké péro co nejdál do pusy, pokud už je ovšem on mezitím nepřiměl přímo k souloži. Musím mu s tím trochu pomoct, napadlo ho, a tak se lehce nadzvedl, jednou rukou si pod látkou podržel svůj stojící klacek a druhou jedním pohybem stáhl oba kusy oblečení až pod kolena. "Takhle to bude, myslím, lepší," znovu se uculil.

Alex zíral na Tomův tvrdý chlapský ocas a pak do jeho očí a usmál se. "Você deve ser um sonho," zašeptal skoro neslyšně. Teď mohl pokračovat po bříšku níž, nejdřív se ale tomu tvrdému chlapákovi vyhnul, hladil okolo a teprve postupně se ho konečky jeho prstů začaly dotýkat. Ucítil jeho vůni a uslyšel Tomovo slabé vydechnutí. To všechno Alexe moc vzrušovalo, bořilo v něm zábrany a dávalo mu odvahu k dalšímu objevování.

Konečně byl  Tom v pozici, která mu vyhovuje – nechat se uspokojovat pěkným klukem. Alex na to šel ovšem opravdu pomalu. Nechal ho ale objevovat krásy svého těla a především zjišťovat, co mu je příjemné s ním dělat. Kouřit ho v budoucnu bude určitě ještě mockrát, ale nikdy už to nebude takhle nesmělé, tak si to teď musí užít. Že teď myslel na kouření? Takhle daleko Alex ještě rozhodně nebyl. Zatím se jen různě dotýkal jeho mohutného ptáka a koulí a testoval Tomovy reakce jako na pokusném králíkovi.

Alex byl ale také pořád víc vzrušený a jeho chuť rostla. Když se na konci Tomova penisu objevila kapka, mimoděk si olízl rty. Kapičku ale rozetřel po žaludu palcem a ten si pak olízl. Podíval se přitom Tomovi do očí, aby zjistil, jestli nedělá něco špatně. Pak teprve chytil celou šířku Tomova penisu a zatím lehce a pomalu ho honil.

Ačkoliv frekvence nebyla zatím nijak vysoká, kmitající Alexova ruka šířila z Tomova péra slast do celého jeho těla. Přimhouřil oči a zavrněl jako kocour, což dělal jen, když ho něco opravdu bralo. Užíval si toho, jak je všechno naprosto pozvolné a jak to Alex ani náznakem neodbývá. "Pokračuj," zašeptal, aby ho povzbudil k další činnosti.

Alex chtěl moc pokračovat a moc se mu líbily Tomovy reakce, přivřené oči, vzdechy, zatnutí svalů na bříšku, když víc stisknul. Sledoval celé jeho tělo a výraz, hladil mu stehna a zkoušel si teď kromě ocasu hrát i s jeho velkým hladkým šourkem. Sehnul se víc do Tomova rozkroku, až musel cítit jeho horký dech.

Známý hřejivý pocit na žaludu Toma vyrušil z jeho uvolněného užívání si. Tak jako vždy, když chtěl urychlit příliš dlouho váhající kluky, i teď položil svoji ruku na Alexův týl. Před tím mu jí ale ještě jemně prohrábl jeho krásné vlnité vlasy. Pak jen opravdu lehce zatlačil, ne aby donutil, ale spíš aby naznačil, kam by teď mohla směřovat Alexova pozornost.

Alex se na chvilku skoro zastavil a jen hodně pomalu rukou přejížděl dolů po Tomově ocasu, na který se zblízka díval. Obnažoval tak z předkožky pevný naběhlý žalud. Ještě níž sklonil hlavu, ale Tomův žalud pusou minul, a jako by se za něj chtěl schovat, podíval se nahoru Tomovi do očí. Lehce se usmál. V tom pohledu jeho hlubokých tmavých očí byla znát velká chuť. Pak se Alexův vlhký růžový jazyk dotkl Tomova šourku a jen hodně pomalu klouzal vzhůru.

Teplo a vlhkost na koulích Toma dostaly. Miloval, když mu je kluk před kouřením ještě pořádně olízal. Jak to může vědět? napadlo ho. Cítil, jak jazykem opatrně směřuje vzhůru, aby pak znovu skončil na jeho díky důkladné péči teď už tvrdému vaku. Když jedna z jeho koulí náhle vnikla do Alexových úst, neudržel se a musel hlasitě vzdychnout. A není to vlastně jedno? zahnal veškeré starosti a nechal se znovu vtáhnout do spárů slasti.

Alex pozorně poslouchal Tomovy vzdechy. Vzrušovaly ho a taky moc chtěl, aby se to Tomovi líbilo. Zkoušel, co ho napadlo a co jeho samotného lákalo. Špičkou jazyka rejdil různě po šourku a občas zkusil vsát jednu z koulí do pusy, zajížděl až do třísel a pod koule. Alexova ruka jemně hladila Toma po noze a na bříško a zpátky. Ruka se mu trochu třásla, tak po chvíli zkusil víc přitlačit a tisknul a vlastně masíroval velké svaly na Tomově stehně.

Ten kluk si mě normálně vychutnává, proběhlo Tomovi hlavou. Jindy už by své péro rval hluboko do partnerova krku, ale teď rozhodně nelitoval, že to neudělal. Přemýšlel, v čem je to jiné. Jasně, celá ta situace bylo naprosto nestandardní – neznámý kluk, co ztroskotal na pobřeží, ošetřování šrámů – ale ten sex byl prostě takový… Z Tomova žaludu náhle vystřelil slastný signál zasahující ho až někde uprostřed mozku. Překvapující, našel to slovo, které snad mohlo vystihnout jeho pocity z události všemi svými parametry překračující stereotyp všedních dní.

Alexův jazyk olizoval Tomův velký lesklý žalud pomalu ale důkladně, obrovsky si to užíval a bylo to znát. Tak moc ho to vzrušovalo. Sám přitom vzrušením rychleji dýchal. Chytil ho u kořene a otíral si Tomův ocas o tváře, krk a rty. Mazlil se s ním jako s nejmilejším zvířátkem.

"Ty jsi ale hravý kotě," pronesl trochu pobaveně a trochu lichotivě Tom. Bavilo ho sledovat, jak si s jeho klackem hraje jako kotě s klubkem vlny a jak tohohle mladého kocourka tahle hra náramně vzrušuje. Starý kocour se už ale nemohl dočkat, až tohle mládě pořádně protáhne. Znovu chytl jeho hlavu a směroval špičku svého žaludu přímo k jeho puse.

Alex se vůbec nebránil, naopak po Tomově žaludu pusou skoro chňapnul a vsunul si ho mezi rty. Až pak si uvědomil jeho velikost a trochu se zalekl a zpomalil.

Zaváhání ve chvíli okušení svého žaludu znal Tom velmi dobře a měl na něj vždy velmi dobrou odpověď, která se teď, potom co se ubezpečil, že to Alex opravdu chce, velice hodila: stačilo prostě jen zatlačit na jeho hlavu a vyjít mu tělem trochu vstříc, aby se celý jeho penis začal hlouběji zanořovat do Alexových úst.

Alex musel víc otevřít pusu a Tomův mohutný ocas se mu sunul pomalu pořád dál do pusy. Napadlo ho, že tohle už snad zažil, ale pak si uvědomil, že je to jen jeden z jeho snů, po kterém tajně toužil, aby se vyplnil. Ano, přesně po tomhle toužím. I když Tom svůj tlak na Alexovu hlavu alespoň pro začátek ohleduplně povolil, Alex chtěl víc a zasouval si Tomův ocas dál až do krku.

Lačnění po jeho velkém péru Toma vždycky bralo a nejinak tomu bylo i teď. Přece jen ale nevycházel Alexovi naplno vstříc. Kdyby si ho hned napoprvé narval až do krku, nemuselo by to i vzhledem k jeho stavu dopadnout dobře a Tom rozhodně nestál o další komplikace. "Ne tak hrr, kotě, nikam ti neuteče," prohodil a prohrábl Alexovy černé vlasy.

Alex ho pomalu pustil z pusy, olízl si své lesklé vlhké rty a pak na Toma upřel svůj skoro psí pohled, kterým říkal: Zkazil jsem něco? Nelíbí se ti to? Moc bych chtěl ještě. Prosím.

Tom se tomu musel usmát. Ten klouček je vážně roztomilej, pomyslel si. Znovu mu rukou zajel po krku do vlasů. Neměl tak úplně ve zvyku být na kluky jemný a něžný, ale tenhle sladký mladý rozcuchaný kocourek si nic jiného nezaslouží. "Hraješ si fakt hezky, pokračuj," usmál se na Alexe. A Alex už si zase zasouval Tomův ocas daleko do pusy i do krku. K Tomovu překvapení dokázal opravdu hodně a nedávil se. Bylo znát, že zkušenosti ještě nepobral a počínal si trochu neohrabaně, ale i to se Tomovi líbilo. Cítil, jak se mu rozlévá slast do těla, když ho Alex začal dlouze kouřit.

Alex slyšel Tomovy tlumené hluboké vzdechy a cítil, jak mu jeho velká ruka chvílemi ve vlnách vzrušení svírá prameny vlasů a jeho boky mu lehce vycházejí vstříc. Chci mu tohle dělat pořád, pomyslel si. Netušil ale, jak se v Tomovi rychle hromadí chuť na další, jiné pokračování a jak moc se těší, až si zase on "pohraje" s Alexem.

Chuť pořádně mu vycákat pusu se teď v Tomově mysli začala postupně ředit touhou vyvolanou vzpomínkou na Alexův nádherný zadek, který už měl to štěstí letmo prozkoumávat nejenom očima. Kondomy, blesklo Tomovi řešení problému, jenž se mu na malou chviličku usadil v hlavě. Nikdy ho jejich používání moc nebavilo, proto je používal jen s turisty, kde to bylo nutné, i když i od nich si raději nechal kouřit, aby je nemusel řešit. Teď to ale byla úplně jiná situace. Měl na toho kluka strašnou chuť a tohle byla jediná možnost, jak se nedostat na tři měsíce do karantény, pokud by nakonec byl v ochranné lhůtě. Šlehl pohledem ke skříňce, odkud před tím vyndal dezinfekci, díky níž mohl beztrestně osahávat jeho tělo, a potom zpět na zatím nic netušícího Alexe, který se sakra dobře snažil dostat Toma do extáze. Když bylo jeho péro na chvíli venku z Alexovy pusy, což nebylo nikdy moc dlouho, odstrčil lehce Alexe, zvedl se z lehátka a lakonicky pronesl: "Měli bysme dokončit tu desinfekci. Lehni si na lehátko."

Alex překvapeně a smutně, jako když vezmou dítěti zamilovanou hračku, koukal z kleku na Toma. "Já, já myslel, že už je to všechno, už jsem celej ošetřenej."

"Všude ještě ne," nesouhlasil Tom a mířil si to k lékárničce. "Na zadku jsem si všimnul pořádný rejhy, co bysme neměli vynechat," dodal dvojsmyslně a přitom se na Alexe potutelně usmál.

Alex se pomalu zvedl a oběma rukama si pohladil své malé kulaté půlky, jako by chtěl ověřit, jestli na nich má nějaký šrám. Nebyl si jistý, co Tom myslí a proč se tak zvláštně usmívá. Dvojsmysl z angličtiny nepochopil. Tom si naopak při pohledu na Alexe nebyl jistý, jestli hledá na svém zadku šrámy anebo ho rafinovaně svádí.

Tak jako tak Alex nakonec Toma poslechl a položil se na lehátko na břicho. Nutno dodat, že to pro jeho stále tvrdého ptáka nebylo nic příjemného. Tom ale teď nevěděl co dřív: zda se dívat na jeho úžasný snědý zadeček nebo raději co nejrychleji najít ten zatracený balíček, co ještě před pár minutami držel v rukou. Nakonec ho našel i s další potřebnou lahvičkou a rychlostí blesku se přemístil k ležícímu Alexovi. Ten ho s otázkou v očích sledoval, ale nic neříkal. Netušil, co Tom schovává v ruce a co je to za další desinfekci, ale plně mu důvěřoval. Ten si vylezl k Alexovým nohám, které jemně oddělil od sebe, aby si mohl kleknout mezi ně. Přitom stále pozoroval tu rýhu vedoucí prostředkem Alexova zadku a nemohl od ní odtrhnout oči. Jeho péro stálo a těšilo se na jeho průzkum. Před tím ale musel Alexe důkladně připravit. Otevřel lahvičku, nabral trochu gelu a začal jej rozmazávat po jeho zadku, až se postupně dostal k jeho rýze. Nikam nespěchal, čekal na Alexovu reakci.

Alexe překvapila chladivá vlhkost. Tomovo hlazení bylo ale moc příjemné. Když ucítil, jak mu jeho prsty proklouzávají mezi půlkami, lehce vydechnul. Mimoděk hýžďové svaly zatnul, až mezi nimi Tomovy prsty skoro uvěznil. Otočil hlavu a uviděl, jak za ním Tom klečí na patách a ve druhé ruce drží svůj dokonale tvrdý trčící ocas.

Přistižený při činu se Tom jen zazubil a nahmatal balíček, který před Alexem snad až demonstrativně roztrhl. Nasadil si kondom na špičku žaludu a pomalu ho stáhl až ke kořeni. Ne nadarmo si vzal ten s nápisem XXL. Pak si znovu na prsty vytlačil trochu gelu a několika tahy s ním potřel svoji chloubu schovanou pod gumou. Tušil, že to nepůjde zrovna lehce, a chtěl Alexe ušetřit další fyzické bolesti co nejvíce. S další vrstvou gelu se nakonec vrátil k jeho díře, do které začal opatrně pronikat svými prsty.

Nemohl si nevšimnout, jak se Alexovy oči při pohledu na Toma široce otevřely a jak pootevřel i pusu. S dotykem Tomových prstů, které ho začaly dráždit a roztahovat, Alex oči opět přivřel a začal vzrušeně vzdychat a slabě sténat. Lehce taky postupně pohyboval pánví, čímž střídavě tlačil prdelku proti Tomovým prstům a třel se svým tvrdým penisem o lehátko. Práce Tomových zkušených silných prstů se Alexovi líbila, zažíval dosud nepoznanou slast, jaké to ale bude dál? Tomův penis je mnohem silnější.

Tom potřeboval Alexe co nejvíc uvolnit a ten mu v tom snaživě pomáhal. Jeho zadek byl vyloženě nadržený na Tomovo tvrdé péro, ale ten nespěchal a neochvějně hloubil cestu dál do Alexova těla. Nesmí být nejmenších pochyb, že do něj pak vjede jako nůž do másla. Alex ale stále vycházel Tomovi vstříc a při tom vydával tak rajcovní zvuky, že se Tom málem nezvládl udržet. Narvu ti ho tam až po kořen, oznamoval v duchu Alexovi.

A ten mu čím dál hlasitějších sténáním odpovídal: Ano, moc to chci. Alex se zvedl na rukou a znovu otočil hlavu na Toma. Teď byl jeho pohled ale úplně jiný. Byl plný vzrušení, touhy a očekávání. Tomovi z něj bylo hned jasné, že už na nic nemusí čekat ani se ptát.

Alexova vyšpulená díra, jeho toužebný pohled, jeho nádherné snědé tělo – to vše nyní působilo na Toma jako droga. Vytáhl z Alexe všechny prsty, aby je v zápětí mohl nahradit něčím mnohem lepším. Nasadil špičku svého žaludu na Alexovu díru a zatlačil. Nebylo to ani rychle, do jiných kluků své péro vrážel rychleji snad už tisíckrát, ale ani pomalu, na to už byl tím vším moc nadržený. Rozhodně ale udělal to, co si před chvíli předsevzal, a tak z jeho ptáka za chvíli nebylo vidět vůbec nic.

Alex zaklonil hlavu, zaryl prsty do lehátka a hlasitě zasténal. Zpočátku cítil neznámý sílící tlak, ale bolest, které se v tu chvíli zalekl, byla jen chvilková a snesitelná. Tom mu najednou byl mnohem blíž, obrazně i fyzicky. Opíral se na loktech z obou stran vedle Alexova těla a rukama chytil jeho ramena. Držel ho tak v jakémsi objetí a přitom mu dýchal na jemnou kůži na krku.

Stěny Alexova análu těsně obepínaly Tomovu mohutnou kládu. Ten s ní na pár chvil v této poloze počkal, aby si Alex dostatečně zvykl na nový pocit. Už dlouho ji neměl nikdo tak těsnou, že by byl…? vnesla se otázka do Tomovy mysli. Najednou si uvědomil značnou zodpovědnost nejen za ošetřování poraněného trosečníka, ale také za pozitivní zasvěcení do pravého klučičího sexu. Prvního si zapamatuje nadosmrti… a budu to já, rozvinul svoji myšlenku. Znovu se ubezpečil, že je Alex připravený, pak ho políbil na krk a začal své péro pomalu vytahovat. Když jej povytáhl do půlky, znovu do něj zajel až po kořen. Užíval si vzrušující zasténání svého partnera a jemně ho kousl do ušního lalůčku.

Alex opravdu prožíval dosud nepoznané. Ani netušil, jak dobrého má učitele. Jeho malá těsná prdelka byla Tomova ocasu plná. Tom byl ale opatrný a ohleduplný, alespoň zatím. Alexův vzrušený dech souzněl s pomalým pohybem Tomova ocasu, který ho dráždil i hluboko uvnitř. Tomovy rty na krku a uchu způsobily další vlnu nečekaně příjemných pocitů. Cítil, jak si ho Tom pevně drží, ale vůbec se nebál, naopak se vděčně a roztouženě podíval na Toma, jehož tvář teď byla těsně vedle jeho.

Žádostivý partnerův pohled nemohl být pro Toma vzrušivější. Jeho svalnaté tělo se znovu nadzvedlo, aby alespoň část jeho údu mohla na moment vyjet z hlouby Alexova otvoru, aby do něj vzápětí mohl zaplout s větší intenzitou a posunout hranici zas o kousek dál, ač to snad vypadalo, že už to není možné. Tomovy koule se teď lepily na Alexův zadek, jeho žalud dráždil jeho prostatu, a jeho jazyk navíc rejdil v jeho levém uchu. Už dlouho se Tom tolik nesnažil maximálně uspokojit svého sexuálního partnera jako teď.

Alex nejdříve cítil a slyšel Tomův hluboký dech ve svém uchu, spolu s Tomovými pomalými přírazy se pak přidal i jeho jazyk a Alexovo nejdříve slabé sténání začalo sílit. Mimoděk začal zatínat svaly a zadek pravidelně svírat. Napadlo ho, jak by si přál to celé vidět – Tomův výraz, jeho tělo s hrajícími svaly a jeho ocas, jak do Alexe proniká. Naznačil, že by se chtěl otočit.

Stisky Alexovy už tak úzké zadnice svírající jeho naběhlé péro znásobovaly Tomovu už tak velkou nadrženost. Když se k tomu navíc přidal požadavek, aby se přitom všem nedíval jen na Alexova záda, ale na jeho ploché bříško, lehce vyrýsované prsní svaly a hlavně rajcovní výraz zdárně promítající všechny vnitřní extatické pocity z Tomova jistě slušného výkonu, neváhal ani vteřinu, chytl svýma obříma rukama Alexovo křehké tělo a i s pérem na půl žerdi stále do něj zasunutým otočil ho s lehkou spoluprací o 180 stupňů. Položil ho tentokrát zády zpět na lehátko, načež jeho nohy zapřel o svá široká ramena, aby byl přístup do jeho díry co nejpříjemnější. Ve chvíli, kdy se pak jeho klacek znovu celý ocitl v Alexových hlubinách, naplno si užíval výsledky svého počínání.

Mohl teď vidět Alexův vzrušený výraz, přivřené oči a lehce pootevřené sténající rty. A Alex teď viděl Toma v celé kráse – urostlého opáleného mladého chlapa, kterému hrají svaly, jak šoustá jeho panickou prdelku svým pořádným ocasem. Mohl také chytit svůj vlastní tvrdý penis a při pohledu na Toma zažívat tu úžasnou slast. Tomovy přírazy zesílily. Celou délkou svého ocasu mrdal svého mladičkého milence, který byl teď tělem i duší jen jeho a po ničem jiném netoužil.

Tempo, kterým Tom šukal toho sladkého latina, se vražedně zrychlovalo. Tušil, že nemůže vydržet moc dlouho, když si ještě sebevědomě začal honit vlastní péro, to jiní se pod Tomovým náporem udělali i bez toho. A tak sám ještě víc přidal, až na jeho těle vyskočily krůpěje potu, aby se se svým vyvrcholením o moc nezdržel. Nebral teď už na Alexe ani na to, že by to snad dělal poprvé, vůbec žádné ohledy, chtěl mu prostě jen co nejdřív pořádně vystříkat díru, ať už je panická nebo ne. Tak jako každá akce vyvolává reakci, tak i Tomovo bušení pérem do jeho zadku nenechávalo Alexa bez odezvy, a tak bylo slyšet hlasité vzdychání postupně přecházející snad až k slastnému řevu.

Obrovský nápor vjemů a úžasných pocitů, které Tom Alexovi působil, vedl nevyhnutelně k jeho vrcholu. Alex se zmítal pod Tomovými tvrdými přírazy a všechny jeho štíhlé svaly se zatínaly. Sledoval Tomovo lesknoucí se zpocené tělo, ale přicházející orgasmus mu oči přivřel. Za hlasitého sténání začalo z jeho ocasu vylétat husté bílé semeno a pokrývat Alexovo snědé bříško.

Ten kontrast mezi světlou barvou Alexovy šťávy a jeho tmavým tělem by Toma snad mohl někdy esteticky zaujmout, pokud by procházel nudnou galerií moderního umění a tenhle obraz viděl jako jeden z exponátů, ne však ve chvíli, kdy cítil postupně se uvolňující přepětí v svých koulích. Stačilo už jen několik málo přírazů, aby Tom vydal nejenom silný hřmot ze svých hlasivek, ale také spoustu horké mrdky ze svého péra. Zatímco zvukové vlny se šířily po celé kabince i ven a po chvíli utichly, vazká tekutina vyplnila rezervoár kondomu a byla stále cítit na jeho žaludu. Tom si vychutnával vteřiny po orgasmu, když se mu do hlavy začaly vracet praktičtější otázky. Vytáhl pomalu svůj penis a natáhl se pro papírové ubrousky, kterými by mohl rychle očistit sebe i Alexe, jenž si nerušeně užíval doznívání slastných okamžiků.

Alex se jen pomalu vzpamatovával ze sexu s plážovým donchuanem Tomem, oči mu zářily nadšením. Přitáhl si Toma k sobě a oba se ještě vydýchávali. Když přes něj Tom položil svou silnou paži, chytil si ji a schoulil se v Tomově objetí. Vnímal jeho dech a tlukot srdce, slyšel tlumené uklidňující šumění moře a postupně ho přemáhala zvláštní příjemná únava.

V jakémkoliv jiném případě by teď Tom nechal svého partnera sobě napospas, ale potřeba ochránit slabého, a cítit se tak více mužem zvítězila nad jeho lehkovážností i sexuálními zvyky. Nechal Alexe namáčknutého na jeho svalnatou hruď a usoudil, že ani pro něj možná nebude nijak nepříjemné, když si po takovém výkonu na chvíli zdřímne. Za chvíli tak oba kluci oddychovali společně spojeni zas trochu jinak, zatímco se slunce vyhouplo vysoko nad horizont, a ohlašovalo tak další bezoblačný den.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (36 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (43 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (35 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (34 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (38 hlasů)

Autoři povídky

Celé jménoAlejandro Atlantico
Věk18

Okatý snědý latino klučík

Ostrovan
Celé jménoTomáš
Věk22

Dvaadvacetiletý aktivní borec na sedmém stupni, co má rád mladý kluky, moře a dobrou zábavu.

Ostrovan

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

+1 #2 Odp.: TrosečníkVerča 2014-12-30 23:32
Boží story!! Fakt se klaním :) (y)
Citovat
+5 #1 Odp.: TrosečníkZdenek 2013-11-02 08:51
Díky za silně vzrušující čtení, u kterého jsem se pěkně udělal. Prožíval jsem ten orgasmus společně s tím nezkušeným klučíkem....
Citovat