• Pepa
Stylklasika
Datum publikace23. 2. 2013
Počet zobrazení7894×
Hodnocení4.66
Počet komentářů6

Tak a je to tu, zítra mi končí ochranná lhůta. Ať jsem dělal, co jsem dělal, vždycky mi nakonec na mysl přišlo tohle, když jsem ten večer usínal. Nevypadalo to, že by to nějaký další stážista řešil, natož například Jay, ale já prostě často řeším i větší blbosti, než je tohleto. Vzpomínal jsem na celý úžasný týden, co byl za mnou. Nikdy bych nevěřil, že mě bude bavit posilování, doma jsem se tomu opravdu vyhýbal jako čert kříži, ale tady… Tady je to úplně něco jiného. Když kolem sebe máte spoustu zpocených svalnatých prvotřídních kluků, jen to něco jiného než normální posilovna. A to moře, pláž se stala mým zaručeně nejoblíbenějším místem. Podle mě není moc lepších věcí než ležet v horkém písku, sledovat kolemjdoucí a poslouchat vlny. Možná s ní soupeří ještě knihovna. Alex, můj neskutečně sexy a vševědoucí šéf, je jen jeden z mnoha důvodů, proč mám knihovnu rád. Párkrát jsem ho přistihl, jak si mě zamyšleně prohlíží, ale kdo si tady taky neprohlíží, že. To mi ovšem znovu připomnělo mou končící ochranou dobu.

Ráno, s Jayem jsme vstávali asi v sedm, což jsme si už navykli, jsme spolu šli do fitka. Těšil jsem se na svou první hodinu ve škole a měl jsem neskutečně dobrou náladu. Jay po hodině odešel, protože jemu začínala hodina už v devět, kdežto mně až v deset. Tak jsem si v pohodě posiloval a najednou dovnitř vešel Daniel. Veškeré moje soustředění bylo to tam. Zamával na mě a mně vynechalo srdce jako pokaždé, když nahodí svůj neodolatelný úsměv. Nikdo nedokáže používat mimické svaly jako můj Daniel. Došlo mi, že už o něm zase přemýšlím jako o něčem mém, což si samozřejmě můžu nechat jen zdát. Zvedl jsem se a šel jsem mu naproti. Říkal něco o tom, jak se těší na hodinu a že je rád, že někoho potkal a tak. Já jsem to moc nevnímal, byl jsem naprosto ztracen v jeho očích, pohybujících se rtech a občasným francouzským R. A potom se zeptal, jestli nechci jít dneska na večeři, že prý jede Peter někam na kempování a samotnému se mu nechce. No samozřejmě že jsem souhlasil. Pak jsme se rozloučili a já se šel před školou osprchovat.

Když jsem odpoledne odcházel z poslední přednášky, myslel jsem, že se mi opravdu rozskočí úplně všechno. Takový příval úžasností jsem nezvládal. Přemýšlel jsem, co budu dělat, a pláž to nakonec vyhrála. Napadlo mě, že bych se měl skočit převléct, ale to se mi vůbec nechtělo, a tak jsem se navzdory všem sledujícím rozběhl směrem k pláži. Před pískem jsem si sundal boty a ty jsem pak společně s tričkem pohodil k jednomu lehátku. Chtělo to asi deset kroků, načež jsem se ponořil do teplých slaných vln. Jen tak jsem si plaval a užíval si všeho.

Večer jsem se vyparádil, což mi šlo docela rychle, vlasy jsem měl dva dny čerstvě ostříhané, a byť by to někomu mohlo přijít divné, v devatenácti letech nemám jediný vous, takže se stačilo obléct a navonět. Dan mě čekal před kolejí a zeptal se, jestli chci čínu nebo itálii. No já měl jasno, vzhledem k tomu že italskou kuchyni zbožňuju. Zamyslel jsem se nad tím, co všechno dělá pro to, aby vypadal tak, jak vypadá. Pod relativně tenkým tričkem se mu rýsovaly prsní svaly a akorátní boule bicepsu se částečně schovávala pod krátkým rukávem. Stačilo jenom pomyslet na jeho krásný pevný zadek a musel jsem se ovládnout, abych se ho aspoň nedotkl. Dali jsme si lazaně a mluvili o svém prvním dni ve škole. O buňkách, kyselinách a podobných věcech mluvil stejně zapáleně jako já o starověkém Egyptě.

Večeře utekla mnohem rychleji, než bych si přál. Mířili jsme zpátky ke koleji a procházeli jsme kolem vinotéky, když se mě Dan zeptal, jestli bych si nedal víno. Já se ve vínech moc nevyznám, což jsem mu taky řekl, ale on se na mě podíval se svým úsměvem a řekl, že je Francouz, že mi nějaké najde. Pak se mě ptal na otázky typu červené nebo bílé, sladší nebo kyselejší, až jsme nakonec odcházeli s lahví s šíleně složitým názvem. Došlo mi, že na pokoji vlastně ani nemáme vývrtku, ale on řekl, že můžeme jít k němu, že Peter je stejně pryč. A tak jsem konečně zjistil, kde Dan bydlí. Nad postelí mu visel obří plakát s Louisem Tomlinsonem. Měl jsem chuť začít ječet jako nějaká fanynka na koncertě, ale jenom jsem se tomu usmál. No, Daniel měl pravdu, to víno bylo vážně skvělé. Normálně mi víno nechutná, ale tohle bylo fakt dobré. Seděli jsme u něj na posteli, pili to skvělé víno a on pořád povídal. Normálně jsem to já, kdo nezavře pusu, ale asi jsem našel způsob, jak to ovládnout. Myslím, že bych vydržel dny a noci se na něj jen dívat a nepotřeboval bych dělat nic jiného.

Dan si odložil víno na noční stolek a protáhl se s hlasitým zívnutím. Když se natáhl směrem ke stropu, vyhrnulo se mu tričko a já uviděl cestičku jemných chloupků, která mu vedla od pupíku a ztrácela se pod gumou jeho modrého spodního prádla. Cítil jsem se trochu zklamaně, když spustil ruce a triko je opět zakrylo. Ušklíbl se, teď už si opravdu musel všimnout, že ho mé oči pohledem svlékají. S touhle myšlenkou jsem si vzpomněl na náš společný zážitek ve sprše a můj rozkrok na to okamžitě zareagoval. Vzhledem k tomu, že jsem si na Ostrově navykl chodit naostro, tak se na mých plátěných kraťasech začala rýsovat boule, ne nijak velká, ale když jste se podívali přímo, šla vidět. Na vteřinu jsem zaregistroval, že se mi tam Dan podíval a čekal jsem, co se stane. Co jsem nečekal, bylo, že se podíval na čipové hodinky. Pak se podíval na mě, zvedl pravé obočí a usmál se svým nejpřitažlivějším způsobem. I kdyby po mně teď chtěl, ať mu uklidím, tak to s radostí udělám, a to uklízení nenávidím.

Sledoval jsem jeho božský obličej a došlo mi, že se vlastně tváří záškodnicky. Pokusil jsem se o vlastní chabou reprodukci jeho výrazu, když v tom proti mně vyrazil, jako když gepard skočí na gazelu. Srazil mě ze sedu do lehu a začal mě líbat. Nemohl jsem tomu uvěřit, ale snažil jsem se mu polibky oplácet tak vehementně, že se mi po chvíli zamotala hlava z nedostatku vzduchu. Dan se nadzvedl a já se hlasitě nadechl. Následně jsem se nadzvedl na loktech, abych opět dosáhl na jeho úchvatné rty. Chytil mi tričko a začal mi ho sundávat. Když se mu to povedlo, políbil mě na bradě, na krku, na klíční kosti a pokračoval dolů přes bradavku, břicho a pak mi začal rozepínat kraťasy. Stáhnul mi je a hodil na zem.

Můj penis vystřelil kolmo do vzduchu a Daniel se ho opatrně dotkl. Vzdychal jsem a čekal, co přijde dále. Ucítil jsem jeho jazyk, jak jede od kořene, a když dorazil až k žaludu, celý mi ho uvěznil do své pusy. Myslím, že jsem něco říkal, ale už si nepamatuju co. Dan se trochu odtáhl, začal mi kolík zpracovávat rukou, a vsál moje koule do pusy. Takto chvíli pokračoval a potom s hlasitým mlasknutím zvedl hlavu. Podíval se na mě a z jeho pohledu jsem okamžitě vycítil, co chce. Zvedl jsem se do kleku jako on a sundal mu triko. Udělal jsem mu to samé a přetočil jsem se s ním tak, aby byl pode mnou na posteli. Vykonal jsem stejnou polibkovou cestu jako on, pročísl jsem prsty jeho jemnou pěšinku pod pupíkem a jal se rozepínat jeho šortky.

Stáhl jsem mu je a uviděl jeho nadité boxerky s logem Supermana. Byly to takové ty kapsičkové, a tak jsem tím otvorem protáhl ruku a pohladil ho po jeho už také stojícím péru. Následně jsem je nemilosrdně stáhl a jeho dokonalý penis se prodral ven. Vím, že už jsem ho popisoval, ale nikdy ho nepopíšu tak, jaký opravdu je. Aspoň dvacet centimetrů sametové krásy, pulsující nafialovělá žíla a rozkošný růžový žalud. Olíznul jsem jeho uzdičku a lačně se přisál. Chvíli jsem se držel jen u žaludu, ale moje přehnaně rychlé myšlení mi na mysl přineslo výzvu, a to pokus o pohlcení celé jeho chlouby. Vůbec se v tom nevyznám a asi mi trvalo, než jsem přišel na to, jak dál. Ať jsem se snažil, jak jsem chtěl, nedokázal jsem to. Nadzvedl jsem hlavu a byl jsem extází bez sebe. Chtěl jsem pokračovat, ale Daniel mě chytil za ramena a společně jsme si opět klekli. Zadíval jsem se do jeho hlubokých očí. Sledoval jsem drobné nerovnosti duhovky jeho nebesky modrých očí, jak se jejich odstín mění v závislosti na vzdálenosti od zorničky, a pak se mi o stehno otřel Danův klacek, což mě vrátilo do mé nadržené reality. Když jeho rty opět pohltily ty moje, myslel jsem, že mi ze všech těch vjemů zkratuje mozek. Připadal jsem si jako zfetovaný. Když jsem opět začal popadat dech, Dan mi do ucha potichu řekl, že by se mnou chtěl zkusit být bottom. Mým mozkem prolétlo, že bych na celém širém světě nenašel nikoho, s kým bych toto poprvé podstoupil radši, a zašeptal jsem, že já taky.

Dan se chtěl odtáhnout, což se mi vůbec nelíbilo, a rukama jsem ho sevřel pevněji. Podíval se na mě, usmál se a řekl, ať chvíli vydržím. Posadil jsem se na paty, zatímco Dan se zvedl, přešel k Peterově posteli a ze šuplíku nočního stolku něco vytáhl. Otočil se a usmíval se, přiskočil ke mně na postel a ukázal mi, co vzal. Krabičku kondomů a lubrikační gel. Zaujatě jsem se na něj podíval a on jen řekl, že Peter má návštěvy dost často. Chvilku se na mě jen koukal a já koukal na něj, dokud mě ze zamyšlení nevytrhl jeho dotek na mém neustále stojícím penisu. Otevřel krabičku a vyndal jeden kondom. Rozbalil ho, ale já mu ho vzal z ruky, z nějakého důvodu jsem chtěl být já první, kdo bude dole. Nasadil jsem to na jeho úžasnou chloubu a čekal, co udělá.

Řekl, ať se otočím, a já bez rozmýšlení poslechl a klekl na všechny čtyři. Dan něžně pohladil můj zadek a roztáhl mi půlky od sebe. Slyšel jsem zvuk otevíraného gelu a ucítil chlad. Jednou rukou mi Dan lehce hnětl koule a prstem druhé ruky se pomalu dobýval dovnitř. Nebylo to nepříjemné, jen zvláštní a já se snažil uvolnit, co nejvíce to šlo. Dva prsty. Vychutnával jsem si tento nový pocit a najednou byl pryč. Teď se o mě otřelo něco tlustšího než dva prsty. Zachvátil mě pocit nedočkavosti, už jsem chtěl vědět, jaké to bude. Řekl jsem, že to chci, ať už nečeká, a on poslechl. Cítil jsem ho vevnitř v sobě, nejprve jen trochu, Dan postupoval opravdu opatrně, ale po chvíli jsem cítil, jak zajíždí hlouběji a hlouběji, a dostavily se první pocity bolesti. Hlasitě jsem vzdychl a zatnul zuby. Bylo to neuvěřitelně vzrušující. Několikrát ještě Dan pomalu přirazil a veškeré negativní pocity zmizely. Ale nebylo to všechno. Dan ještě více přitlačil a pocity se vrátily. Ale teď jsem věděl co čekat, dělal jsem to pro něj, dělal jsem to pro sebe a bolest odezněla během několika okamžiků. Bylo to zvláštní, bylo to vzrušující, bylo to omamné a já ty pocity plnými doušky hltal.

Dan začal zrychlovat a já se přistihl, jak ho povzbuzuju. Pravou rukou jsem si honil, ale na levé se mi špatně udržovala rovnováha. Dan neustále zrychloval a já se mu naprosto oddával. Když tu najednou byl pryč. Podíval jsem se na něj a on se zeptal, jestli se nechci otočit, což jsem s radostí udělal a lehl jsem si na záda. Dan se postavil vedle postele a trošku si mě nadzvedl. Opět do mě zajel. Pocity neúplnosti poté, co byl ze mě Dan venku, jsem si uvědomil, až když zmizely. Tato poloha byla pro mě mnohem příjemnější. Viděl jsem Danovo krásné vyrýsované tělo lesknoucí se potem. Jeho přenádherný obličej, a jak se na mě dívá, jako by on byl nějakým výhercem, ale to já vyhrál. Vyhrál jsem jeho. Cítil jsem ho hluboko v sobě a honil si, což v této poloze šlo velmi snadno. Myslel jsem, že se rozskočím vším blahem, a Dan, teď už jel plnou rychlostí, hlasitě vzdychal a já doufal, že to cítí aspoň z poloviny tak jako já. Uvědomil jsem si, že s každým přírazem cítím jeho koule, jak dorážejí na můj zadek. Cítil jsem, že se blížím k orgasmu. Připadal jsem si jako sopka, která po tisíci letech hodlá vybuchnout. Dokázal jsem si představit, jak mnou hormony prolétávají rychlostí světla, a přestal jsem vnímat jiné věci než vlastní extázi. Zavřel jsem oči a vychutnával.

Najednou začal Dan zpomalovat a cítil jsem, že se chce celý vysunout. To jsem nemohl dopustit a vystřelil jsem nohy, které měl doteď v rukách Dan, a objal jsem ho jimi a přitlačil ho zase zpátky. V tu chvíli začal Dan něco říkat francouzsky a poté zařval jako lev. Zabořil se do mě úplně celý takovým způsobem, že jsem shrnul prostěradlo a posunul se aspoň o dvacet centimetrů. To už jsem nevydržel a propadl jsem se do šíleného orgasmu. Všude vybuchly myriády barev a uši mi naplnil vlastní řev. Křečovité stahy mi zmítaly celým tělem stejně jako nekonečný pocit euforie. Dýchal jsem jako lokomotiva a vychutnával poslední zbytky odeznívající úžasnosti. Uvědomil jsem si, že mám celý obličej zlitý vlastním spermatem a že se k mým rtům přisál Dan. Připadal jsem si jako smyslů zbavený a ucítil jsem, jak ze mě zmizel i poslední kousek mého přítele. Samotného mě to zarazilo. To bylo poprvé, co jsem si ho naprosto přivlastnil.

Otevřel jsem oči a uviděl jsem, že deset centimetrů od mého obličeje je Danův a upřeně si mě prohlíží. Vzal do ruky svoje triko a utřel mi obličej. Sklonil se k mému levému uchu a zašeptal, že to byl nejlepší zážitek v jeho životě, na což jsem mu odpověděl stejně. Nebyla slova, která by popsala, jak jsem se v tu chvíli cítil. Vlastně jsem mu to mohl říci dvěma krátkými slovy, ale na ty jsem ještě nebyl připraven. Dan se položil vedle mě na postel, rozsvítil lampičku a zhasl velké světlo vypínačem nad čelem postele. Roztáhl na nás prostěradlo, pod kterým normálně spal, a lehl si na bok tak, aby mě viděl. Udělal jsem to samé a chytil ho za ruku. Nevím, jak dlouho jsme takhle leželi beze slov, dorozumívajíce se jen pohledem, vím jen, že jsme ve stejné poloze také usnuli.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (48 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (52 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (47 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (43 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (47 hlasů)

Autoři povídky

Celé jménoJosef Mucha
Věk19

Vědět jak nejlíp na to, je nad všechno světa zlato...

Ostrovan

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

0 #6 Odp.: Dvě slova?Adao 2016-08-23 06:26
Děkuji pěkně
Citovat
+1 #5 Skvělá povídkaLeckdo 2013-02-28 20:03
Příběh se vyvíjí moc pěkně a sexuální scény jsi popsal velmi dobře. Jen mám trochu obavy, aby se to nezvrhlo v nějakou "miluji tě a nemůžu bez tebe žít" romanci. Rozhodně bych znovu zapojil Petera a klidně i nějakou další postavu ;-)
Citovat
0 #4 Odp.: Dvě slova?Amater 2013-02-26 20:14
Cituji Pepa:
To je velmi dobrá otázka, ovšem co by to bylo za příběh kdybych vám všechno vyzradil ve třetí kapitole :D

Hm, že by něco tajného nebo naopak nějaké porušení pravidel? To by znělo sakra zajímavě. ;-)
Citovat
0 #3 Odp.: Dvě slova?Pepa 2013-02-25 23:08
To je velmi dobrá otázka, ovšem co by to bylo za příběh kdybych vám všechno vyzradil ve třetí kapitole :D
Citovat
0 #2 Odp.: Dvě slova?Amater 2013-02-25 19:49
Cituji katka:
je to láska nebo jen sex ze strany Dana :-)

No jelikož je to ostrov tak sázím na sex a povýšení. Jsem realista.
Citovat
+1 #1 Odp.: Dvě slova?katka 2013-02-24 10:52
je to láska nebo jen sex ze strany Dana :-)
Citovat