• Vikys
Stylklasika
Datum publikace22. 2. 2020
Počet zobrazení713×
Hodnocení4.86
Počet komentářů7

ALEX

Alex opět hleděl na strop. Bílý strop bez jediné poskvrny.

Kris ho odvezl k sobě domů, jakmile ho propustili z nemocnice. Měl několik povrchových řezných ran od skalpelu a ránu po odříznutém malíčku na levé ruce. Naštěstí nebyla infikovaná, přesto pár dní v nemocnici zůstal. Taky jeho i Krise vyslýchala policie. Řekl všechno, co věděl o té stvůře, která ho přivázala ke stolu a mučila.

Cítil se hrozně slabý, ale měl přitom v duši nesmírnou radost. Kris pro něho přišel. Nezatratil ho, dal mu druhou šanci. Přece jen mu na něm záleží. Zavřel oči a cítil, jak mu úleva a veselí zaplavují mysl.

Nejspíš na chvíli usnul. Když se probral, u jeho postele stál Kris a upřeně na něho hleděl. „Jak se cítíš?“

Alex mu pohled oplácel, pak se usmál. „Jo, jsem v pohodě.“

„Moc mě to mrzí.“ Kris se podíval na jeho levou ruku, kde chyběl jeden prst.

Potřásl hlavou. „Tohle je ještě dobré. Kdybyste věděl, co vám chtěl poslat nejdříve…“ Sklopil pohled dolů. „Mohl ze mě být eunuch.“

Viděl, jak Krisův pohled potemněl. „Ten hajzl. Co by udělal…“

Alex se rozesmál. „Už by to nebyla taková zábava, že?“ Přes všechno, co se stalo, se mu vracela jeho obvyklá veselá nálada. A ještě víc ho potěšilo, když viděl, že i Krisovy rty se lehce zavlnily náznakem úsměvu.

„Musím ještě něco zařídit. Budu co nejdřív zpátky.“ Pak se zhluboka nadechl. „Jestli chceš, můžeš tu zůstat,“ dodal o něco tišším hlasem a pátravě se zadíval do chlapcových očí.

Alex zalapal po dechu. Vlna nadšení a radostného překvapení mu zaplnila duši. „Pane, já… Vy mi věříte? Cením si toho, opravdu moc…“ Hlas se mu zajíkal.

Krisův pohled se rozjasnil. „Až se vrátím, o všem si promluvíme,“ otočil se k odchodu. „Tak zatím.“

„Pane!“ zavolal za ním Alex. „Můžu vás o něco požádat?“

Viděl, jak se muž otočil a tázavě zvedl obočí.

„Mohl byste… mě políbit?“ Hlas mu zněl ochraptěle.

Kris se na okamžik zarazil. Jen na okamžik. Přistoupil k posteli, naklonil se a oplácel ten modrý pohled. „Alexi…“ Pak rychle přitiskl svá ústa na jeho rty.

Alex zasténal, když ucítil ten jemný dotek rtů, a jakmile se chtěl Kris zvednout, chytil ho rukou za šíji a přidržel u sebe. Otevřel ústa a lehce mu přejel po rtech jazykem. Příslib.

Kris se narovnal a dělalo mu potíže se nadechnout.

„Moc se mi líbíte, pane. Od první chvíle, co jsem vás uviděl,“ dodal ještě Alex šeptem. Sledoval mužovu tvář, která se teď zdála v rozpacích. „Nečekám, že mi řeknete něco podobného. Aspoň ne hned.“ Přešel ke svému obvyklému žertování. „Hlavně se na mě hned nevrhněte. Rány ještě nejsou úplně zahojené,“ ušklíbl se. Věděl, že Kris nedává své pocity snadno najevo, ale měl v úmyslu to změnit. Časem.

„Tak zatím,“ zazněl přiškrceně Krisův hlas. Otočil se a vyšel z pokoje ven.

Alex se za ním usmíval. Cítil se šťastný.

Zbytek dne prospal. V tak úžasné posteli s jemným povlečením to byl neskutečný zážitek. Probudil se večer. Kris stále nebyl doma, jak se zdálo, proto se rozhodl vstát a prohlédnout si Krisův dům. Byl velký a sálalo z něj bohatství. Neskutečně velký obývací pokoj. Pracovna. Kuchyně s jídelním koutem. Několik ložnic. A luxusní koupelna, se kterou se seznámil tu noc, kdy ho Kris vzal k sobě domů. Kolik to všechno asi stálo? Je z bohaté rodiny? Nebo se v armádě tolik platí? Hm, možná by měl změnit profesi.

Zarazil se. Musí ji změnit. Přece není možné, aby se dál prodával na ulici. Ta myšlenka v něm vyvolala nechuť. Nedovedl si představit, že by se k takové práci znovu vrátil. Ne teď, co zná Krise. Zůstane s ním, jak mu nabídl, a časem si najde nějakou slušnou práci. Nenechá se od něj vydržovat.

Pak uslyšel cvaknutí dveří a kroky na chodbě. Kris se vrátil. Zalila ho radost a málem se mu vrhnul kolem krku, když vstoupil do pokoje. Věděl ale, že Krise takové spontánní chování uvádí do rozpaků, a zůstal stát. „Vítejte, pane.“

K jeho obrovskému překvapení ho Kris objal a jemně políbil na rty. „Tykej mi,“ podíval se na něho a usmál se.

Alex nevěřil svým uším a hlava se mu zatočila. Tedy to je pokrok. Ale hned zareagoval a s úsměvem odpověděl: „Jistě, Krisi.“ Díval se, jak si nalévá brandy do sklenice a sedá na nízký gauč. Pak kývl na chlapce a poplácal místo vedle sebe.

Alex na nic nečekal a sedl si k němu. Blízkost teplého pevného těla ho uklidňovala a toužil se k němu přitisknout. Místo toho ho Kris chytil za ruku a propletl své prsty s jeho. Zadíval se mu do očí a začal mluvit. „Toho hajzla zavřou. A na hodně dlouho. To, co ti udělal… Moc mě mrzí, žes byl do toho zatažený, a můžu jen doufat, že mi odpustíš.“ Oči mu na chvíli zastřela temnota a smutek.

„Není co odpustit. Nebyla to tvoje chyba,“ řekl Alex tiše.

Mrak z Krisových očí odplul. „Alexi, chci ti říct, žes mi zachránil život.“

Překvapeně na něho zamrkal. Zachránil život? Vždyť byl jen kluk z ulice, co poskytoval sex, a navíc málem zloděj.

„Byl jsem v armádě. V zahraničních misích. Nebylo to úplně snadné, ale…,“ zadrhl se a zíral někam do ztracena. „Měl jsem to rád. Pak jednou při akci jsme se dostali do léčky. Napadli nás. Živí jsme z toho vyvázli jen já… a ten hajzl, co tě unesl.“ Chtěl se napít, ale pak sklenici odložil na stolek. „Celé to byla jeho chyba, jak se posléze ukázalo. Náhodou jsem to zjistil a nahlásil nadřízeným. Byl potrestán a propustili ho.“ Kris zavřel oči a chvíli mlčel. „Ale od té doby mám neodbytný pocit, že jsem k tomu částečně přispěl. Kdybych si ověřil některá fakta…“ Hlas mu selhal. „Když vyšetřování skončilo, z ničeho mě neobvinili. Ale přesto…“

Tak proto ten smutek, řekl si Alex. To zoufalství z pocitu viny, i když nejspíš nic nezpůsobil.

„Krisi, to s tou záchranou života přeháníš,“ usmál se. Pak se lehce zamračil. „Myslím, že jsem toho moc neudělal. Jen trocha rozptýlení a potěšení.“

„Ne.“ Kris se k němu otočil. „Udělals toho mnohem víc. Dals mi naději a radost. Vždyť stačilo málo a… Chtěl jsem se zastřelit.“ Zavřel oči, ale hned je zas otevřel. „Dal jsi mi vůli žít. Chci, abys to věděl.“

Alex prudce zamrkal. Že by slzy? Rychle je zahnal. „Jsem poctěn. To byl pěkný projev.“ Teď už neváhal a přitiskl se k němu. Po chvíli se usmál: „Zbývá už jen jedno.“

Kris naklonil nechápavě hlavu. „A co?“

„Aby sis něco přiznal. Nestyděl se říct, že se ti líbí chlapi.“ Lehce ho políbil na krk a přejížděl po kůži jazykem. „A co s nima rád děláš.“

 

KRIS

Kris se díval, jak se Alex protahuje na jemném prostěradle a natahuje k němu ruce. „Krisi, potřebuju tě. Nesnaž se mě odmítnout.“ Měl přitom přivřené oči a rozcuchané vlasy a byl nahý. Ta kombinace přitahovala Krise jako plamen můru. A jak žhoucí ten plamen byl.

„Nemůžeme trávit v posteli celý den,“ namítal a stál v dostatečné vzdálenosti, aby na něho chlapec nedosáhl.

Alex si lehl a zkřížil ruce za hlavou. Ten pohyb mu lehce zvedl růžové bradavky, což v Krisovi vyvolalo vlnu horka. Vzdal to. Což mu ovšem bylo jasné hned zezačátku. Lehl si vedle chlapce na postel a přejel mu po hladké kůži od prsou na ploché břicho. Pak ho chytil kolem pasu a přitiskl k sobě. Lehce mu přejížděl rty přes ústa. Po chvíli se polibky prohloubily a vzápětí vrážel Alexovi do pusy svůj jazyk a otíral se mu penisem o bok. Vyvolávalo to v něm touhu po něčem více.

Alexovy prsty mu zajely do vlasů. Přitáhl si jeho hlavu ještě blíž. Jejich líbání připomínalo spíš souboj, bylo hladové a nenasytné. Chlapec se odtáhl a lapal po dechu. „Ty teda umíš líbat. Až mi to vzalo dech.“

Krise to potěšilo. Nikdy by nevěřil, že líbání může přinášet takové potěšení. Začal přejíždět rty přes Alexovu čelist a krk, což vyvolalo chlapcovo zasténání.

„Mám na jednom statku na venkově koně. Co kdybys tam jel se mnou? Naučil by ses jezdit. Mohli bychom spolu vyrážet na projížďky.“

Cítil, jak mu Alexova ruka hladí tvář a pak sjíždí na krk a hruď jedním pomalým pohybem. „Ne, že bych o to nestál, ale pokud jde o jízdu, mám jistý návrh.“ Alex se tiše zasmál. „Co kdybych dneska já byl… nahoře?“

Kris se odtáhl a překvapeně zůstal na Alexe hledět.

„Copak, nikdy tě to nenapadlo?“ chlapec na něho vesele zamrkal.

Nic ho nemohlo víc šokovat. Škádlivý tón, v jakém byl ten návrh pronesen, mu na chvíli vzal řeč. Díval se na modré oči, v kterých to ďábelsky zajiskřilo. „Neříkej, žes o tom nikdy neuvažoval. Nechtěls zjistit, jaké to je?“

„Nikdy jsem o tom neuvažoval,“ přiznal, když se mu vrátil dech. Byla to pravda jen zčásti. V nejtajnějším zákoutí mysli ho občas napadlo, jaké to asi je být v téhle pozici. Jaký druh potěšení to asi přináší.

„To bys měl,“ řekl Alex. „Možná se ti to bude líbit. A já ti v tom ochotně pomůžu.“

Kris za jeho škádlivým, veselým hlasem slyšel něco víc. Alex to chtěl, toužil po tom. A on byl ochotný se podřídit. Už jen proto, co všechno mu chlapec vnesl do života.

Podřídit. To slovo v něm vyvolalo chvění a penis mu začal tuhnout. Rozhodl se okamžitě. „Dobře. Půjdeme na to.“

Alex překvapením vytřeštil oči. „Nemusíš mluvit tak tragicky. Bude to potěšení pro nás oba. Ale nečekal jsem, že se rozhodneš tak rychle.“

„Už jsem si to promyslel. Řekni mi, co bys rád, a já to udělám.“ S těmi slovy se Kris natáhl a vzal Alexův penis do ruky. Pevný, tuhý, pulsující pod jemnou kůží. Předpokládal, že nejlépe bude začít lehkým kouřením. Fajn úvod. Lehl si na postel a jednou rukou mu jemně mnul koule. Druhou pevně chytil jeho klacek a špičku si nasměroval do úst. Jazykem nejprve zlehka olízl a pak vtáhl hluboko do krku. Alex zasténal a začal mu přirážet do pusy.

Tohle je jen pro tebe, pomyslel si. Ta představa, že může druhému dávat rozkoš, v něm vyvolala vlnu horka a v penisu mu zaškubalo. Přivedl Alexe až téměř k vyvrcholení, sál, dokud na jazyku neucítil vlhkost prvních kapek. Rukou přejížděl po klacku v rytmu Alexova přirážení.

„Pokračuj v tom a už to nevydržím,“ vydechl Alex.

Pustil chlapce a sedl si vedle něho. Vzal lahvičku s olejem ze stolku. „Můžu tě natřít?“

„Počkej chvíli. Jestli se mě dotkneš, udělám se,“ usmál se Alex. „Dej mi pusu.“

Kris poslechl a naklonil se k němu. Jazykem vnikl mezi pootevřené rty a obkroužil vnitřek Alexových úst. Pak mu jemně rty přejížděl po celém obličeji, líbal ho na čelo a oči, na čelisti, potom přešel na krk. Pomalu sjížděl na hruď, zlehka olízl růžové bradavky, jednu po druhé. Slaná chuť teplé kůže jeho milence, pohled na tvář s výrazem rozkoše, tiché vzdechy, to všechno působilo jako afrodiziakum. Srdce mu bušilo a v tvrdém penisu cítil téměř bolest. Potlačil svou touhu zasunout ho až po koule do Alexovy těsné díry. Teď splní přání on jemu.

Nalil si na dlaň trochu oleje, rozetřel ho a objal ještě jednou Alexův penis. Přejížděl od kořene po špičku, až se leskl. Úžasný pohled.

„Tak, jsi připravený. Uděláš to samé ty pro mě?“ Krisův hlas zněl chraplavě. Zadek se mu chvěl nedočkavostí a nervózní vzrušení mu probíhalo tělem. Uvědomil si, že se těší. Zpočátku to mělo být jen splněné Alexovo přání, ovšem najednou to vypadalo jako otevřená brána k novým rozkoším i pro něho. Byl vděčný, že mu osud přivedl Alexe do cesty. Během pár dnů se mu život totálně změnil.

 

ALEX

Alex hleděl na svůj penis pyšně trčící z hnízda hnědých chloupků. Lesk se olejem, který tam Kris nanesl, hladký a připravený vniknout do jeho těsné díry. Chtěl to, z celého srdce si to přál, ale byl zároveň trochu nervózní. V životě neměl moc příležitostí být v téhle pozici. Vzhledem k povaze mužů, kteří vyhledávali děvky z ulice, byl zvyklý se spíš podřídit. Většinou se po něm chtěla práce rukou nebo ústy, někteří zákazníci mu to rádi dělali do zadku. Ale cokoli jiného bylo pro naprostou většinu z nich už příliš, tudíž jeho zkušenosti s ojížděním někoho jiného byly omezené.

Chtěl to udělat správně. Aby si to Kris užil, aby se v něm neudělal moc brzo. Vzrušením byl napjatý k prasknutí. Chtěl ho ošukat tak, až bude křičet rozkoší.

„Jsi připravený? Slibuju, že budu opatrný.“ Políbil Krise na rty. Rukou ho hladil po kůži na prsou, prsty projížděl tmavými chloupky. Cítil, jak mu pod svaly buší srdce. To je kvůli mně, pomyslel si rozmarně a usmál se. „Nejlíp pro začátek bude, když si lehneš na břicho. Zezadu je to snadnější.“

Kris se otočil. Alex se na něho díval a pocítil obdiv. Takhle vypadal úchvatně. Svaly měl uvolněné, světlo zdůrazňovalo jeho křivky, kůže zlatavě zářila. Položil mu ruce na široká ramena, jel po dlouhých zádech k štíhlému pasu a bokům. Zadek se napětím lehce zachvěl. Alex ho přes něj lehce plácl. „Uvolni se. Když budeš stažený, půjde to hůř.“ Naklonil se a políbil ho na rameno. „Musíš mi věřit.“

„Věřím ti,“ přišla přidušená odpověď, jak měl Kris obličej zabořený do polštáře. „Jsem jen hrozně vzrušený.“

Alex si na něho lehl, rozkrokem proti jeho zadku. Pohnul boky a penisem přejel rýhou mezi půlkami. Božský pocit. „Skvělé,“ zašeptal a sedl si. Přesunul se ke Krisovým nohám a roztáhl je. Rukama ho hladil dolů přes boky a zpátky přes obliny zadku. Tiskl je a masíroval a blížil se ke svému cíli. Když palcem vklouzl do rýhy, Kris zasténal. Špičkami prstů mu přejížděl po koulích, pak je mnul dlaní. Kris nadzvedl zadek, díky čemuž Alexovi penis snad ještě víc ztvrdl. Zoufale zatoužil se zabořit mezi ty nádherné půlky.

Vzal lahvičku s olejem ze stolku a nalil si trochu na ruku. Prsty zajel Krisovi do rýhy, tentokrát hlouběji. Našel sevřený otvor a jedním prstem ho obkroužil. Jemný, lehký pohyb, prosba o vpuštění. Kruhové svaly se nejdřív stáhly, pak se ale uvolnily a Alex vklouzl jedním prstem dovnitř. Kris zavzdychal a pohnul boky. Druhý, dobře namazaný prst se přidal k prvnímu. Otvor se trochu rozšířil. Zajížděl chvíli tam a zpátky a pak přidal třetí prst.

Kris se ještě trochu prohnul a Alex přiložil špičku svého penisu k otvoru. Žaludem vnikl dovnitř, pak trochu zatlačil, aby překonal počáteční odpor. Zpočátku se to zdálo nemožné. Alex se nadechl a zatlačil silněji. Vzrušení mu zaplavovalo celé tělo. Obklopilo ho těsné horko úzké díry. Nejenže se ho Kris nesnažil vypudit, naopak se zdálo, že ho vtahuje hlouběji dovnitř. Alex zasténal a prudce přirazil.

„Ježíši,“ zašeptal. Břichem se otřel o Krisova bedra, když do něho zajel. Zorné pole mu vyplňoval jeho krk a pramínky černých vlasů. Chtělo se mu zakousnout do těch svalů a nepustit, dokud bude muže pod sebou ojíždět. Ta myšlenka ho překvapila.

Vytáhl penis a znovu zajel dovnitř, pomalu a opatrně. „V pořádku?“

Kris přikývl. „Ještě. Tvrdě,“ zachrčel.

„Líbí se ti to?“ Alexe to potěšilo.

„Pálí to,“ zněla odpověď. „Je to dobré.“

Alex se usmál a zrychlil. Jeho penis znovu a znovu zajížděl do úzké díry, teď už trochu méně opatrně a trochu rychleji a hlouběji. Dostal se na prostatu, uslyšel Krise prudce vydechnout a zasténat. Vychutnával si horko a tlak obklopující jeho klacek a pevné tělo pod sebou. Jednou rukou chytil Krise za rameno, druhou za bok a prudce přirážel. Byl to jiný pocit než být dole a Alex si to užíval.

„Máš to rád tvrdě, co?“

„Ano,“ vydechl Kris.

„Řekni, že máš rád péra. Že to rád děláš s chlapem,“ Alex přirážel snad ještě tvrději.

„Jo… jo, mám to rád,“ Kris se pod ním svíjel a přirážel ve stejném rytmu proti Alexovi.

„Jak se ti líbí, když tě šukám?“

„Parádní to je.“

Tyhle chlípné řeči mu moc nejdou. Ale na tom se dá zapracovat. Alex cítil, jak se blíží vyvrcholení, které pomyšlením na budoucí rozkoše ještě zesílilo. Zalévaly ho vlny horka. Cítil, jak ho vlna vzrušení vynáší až na vrchol. Naposledy přirazil hluboko do Krise a pak ve vybuchující explozi cítil, jak z něho vystřikuje horký proud.

Tiskl se k silnému, teplému tělu pod sebou. Otevřel oči a pomalu se vzpamatovával, cítil, jak se potem lepí ke Krisově kůži. Hrudník se mu prudce zvedal zrychleným dechem. Pak se opatrně vyprostil a přinutil Krise, aby se otočil na záda. „Pomůžu ti.“ Sklonil se a vzal do úst jeho erekcí naběhlý penis. Tvrdě kouřil a jazykem olizoval celou délku. Netrvalo dlouho, Kris mu prudce přirazil do pusy a zařval. Alex cítil na jazyku pulsování a vnímal proud husté tekutiny vzadu v krku. Spolykal celou dávku, uvolnil penis ze sevření svých rtů a lehl si.

„V pohodě?“ usmál se na Krise.

„Úžasné,“ vydechl Kris. „Úplně všechno.“

„Není špatné, když tě někdo šuká, co?“

„Vůbec ne.“ V hlase nebyl slyšet žádný pocit viny.

Chvíli leželi jen tak v tichu. Pak se Kris zvednul. „Musím jít něco dělat.“

„Já taky,“ přikývl Alex a sedl si. Díval se na Krise, jak odchází do koupelny, a zaplavila ho radost. Má toho nejúžasnějšího muže a milence. Cítil k němu obdiv a vděčnost a ještě něco. Usmál se. Díky němu má nový domov, vybředl ze svého dosavadního života. Dostal novou šanci.

Vydal se za Krisem do koupelny.

KONEC

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (28 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (27 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (27 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (28 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (35 hlasů)

Autoři povídky

Celé jméno-
Věk0

Co mě nezabije, to mě posílí.

Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

+2 #7 VšemVikys 2020-02-24 11:45
moc díky za komentáře :-)
Elizabeth Cheese: Ano, je to definitivní konec.
K té depresi: nikde není psáno, že Alex Krise vytáhl na 100% z deprese, jen že ho odvrátil od myšlenek na sebevraždu a dal mu naději. V tom má Ron pravdu.
A vůbec, jak píše zmetek, je to pohádka, ne realistické drama, a v pohádkách je koneckonců možné všechno :-)
Citovat
+3 #6 Odp.: Noční setkání 4Ron 2020-02-23 19:03
Myslím si, že Krise z tý depky vytáhlo zejména to, že ho Alex potřebuje. V tom našel nový smysl života. V armádě třeba něco prošvihl (není první ani poslední), ale teď má šanci to napravit. Alespoň sám před sebou.
Díky za hezkou povídku.
Citovat
+2 #5 Odp.: Noční setkání 4zmetek 2020-02-23 10:37
To byla hezká pohádka.... :-)
Citovat
+2 #4 Noční setkání 4William 2020-02-23 09:33
Pekná poviedka a koniec ešte lepší. len tak ďalej
Citovat
+3 #3 mrdada 2020-02-22 22:50
pěkný pokracuj
Citovat
+3 #2 Odp.: Noční setkání 4nebi 2020-02-22 19:32
Mám ráda romantické příběhy, lásku na první pohled, dobré konce. Věřím, že někdy stačí málo, a když se dotkne jeden duše toho druhého, změní to všechno, nebo alespoň hodně. Krásný příběh, krásný konec, moc ti děkuju
Citovat
+2 #1 Odp.: Noční setkání 4Elizabeth Cheese 2020-02-22 19:16
Ten Konec znamená úplný konec? :D Bo tuhle povídku bych asi brala o něco delší. Za prvé - Kris se vzpamatoval nějak moc rychle, prvně to chtěl skončit utápěl se v zoufalství a najednou relativní pohodička. Tady bych ráda viděla trochu vývoj toho jak se s tím v budoucnu popere, protože pochybuji, že by to šlo takhle rychle. Ty stíny na duši nezmizí jen tak a asi bude třeba trochu času a práce.
Ale abych neopomněla tahle povídka se mi celkově fakt líbí. Námět kluk z ulice a bohatý chlápek (pretty women v novém negližé a bez women) a je to dobře napsaný. Za další se mi líbilo, že se Kris nechal ojet. Dost často v povídkách vídávám jevy typu: jeden šuká a druhej se nechá vždycky. Což asi reálně nefunguje, ne rozhodně ve všech vztazích. Ani nevím, kde se tahle myšlenka zrodila ale prostě je to tak častý až to hezký není. Takže super výměna.
Nicméně asi díky za všechny kapitoly a ať tě múza neopustí.
Citovat