• Ondrash
Stylklasika
Datum publikace19. 12. 2018
Počet zobrazení1979×
Hodnocení3.40
Počet komentářů1

Byl jsem v horké lázni. Koupal jsem se snad 20 minut. Ty jsi přišel nahý do koupelny. Vstoupil jsi do vany. Vklouzl jsi naproti mně. Voda se zvedla a zalila mi pupík. Jen ses na mě usmál. Tvůj nevinný, veselý a upřímný úsměv. Jak já ho miluji. Já jsem jen rukou cákl na tvé tělo. Kapky vody na tvém dokonalém mladickém těle bez chloupků vytvořily perly. Nedokážu pochopit, že ani ve svém věku nemáš skoro žádné chloupky na těle. Houpl jsi vodou. Já jsem se jen usmál a naklonil jsem se s vlnou k tobě. Dal ti pusu.

Byl jsi červený. Nevím. Nevím, zda to bylo teplotou vody, nebo jen pusou a prostou nahotou ve vaně. Byl jsi červený. Pomalu jsem si tě přitáhl k sobě. Přimačkl si tě na tělo. Tvé jemné chlapecké tělo na mé. Na mou chlupy porostlou hruď. Cítil jsem tlukot srdce. Něco mě tlačilo. Věděl jsem co. Moc dobře jsem viděl tlak, jaký tě trápil již při vstupu do koupelny. Líbila se mi na tobě ta plachost, ale dráždilo mě tvé odhodlání. V objetí jsem sjel rukou tam, kam jsi přesně chtěl. Nahmatal jsem něco tvrdého. Byl jsi napnutý. Něžné polibky na můj krk jen hrály do rytmu doteků. Držel jsem v ruce tvé mužství.

Byl jsi zvědavý. Pomalu jsem začal vodní masáž. Tobě se líbila. Koupelnou prolétl první, jemný vzdech. Tvé slastné vzdechnutí. Chvilku jsem tak pokračoval. Ty jsi jen zatínal svaly. Cítil jsem to. Byl jsi stále namáčklý na mé tělo. Cítil jsem, jak se ti zvýšil tep. Nechtěl jsem, aby naše hra byla ukončena tak brzy. Zvedl jsem se a vyzval tě k odchodu z vany. Pomalu jsi odlepil své mokré tělo od mého. Zvedl ses. Stoupl sis a překročil vanu.

Stál jsi před vanou a na tvém těle byly kapky vody. Vše bylo velmi kouzelné. Vystoupil jsem také. Vzal jsem ručník a přiložil ti ho na tělo. Nejdříve na záda. Stál jsi ke mně zády a já ti sušil bedra. Nejdříve pomalu ramena. Tak krásná a svalnatá ramena. Pak celá záda. Stál jsem tak blízko, že jsem otíral své mužství o tvůj stále mokrý zadek. Tak perfektně klenutý. Dva malé bochánky, které přímo žádají, aby je někdo vzal do ruky. Odolal jsem. Pouze ty ses na mě přimáčkl. Byl jsi natlačený na mě. Mačkal jsi své hýždě na můj rozkrok. Tlačil jsi na můj již žilnatě naběhlý rozkrok. Já se jen oddálil. Pokračoval jsem. Ty ses otočil a já ti vysušil tvůj obličej. Tvář jak andílek, jenže v ní dvě ďábelské oči, do nich jsem nejednou padal. Tak hluboko, jak jen to šlo. Možná ještě hlouběji. Pak tvé prsní svaly. Mohutné ale přesto jemné. Tvé jemné a čisté bříško. Oddálil jsem se a klesl jsem. Vysušil jsem ti tvé nohy. Jemné a štíhlé dlouhé nohy. Pokračoval jsem nahoru. Směrem k ohanbí. Bylo stále nalité. Trčelo přímo před mým obličejem.

Usmívám se. Ty se také usmíváš. Na očích je vidět, po čem právě toužíš. Pohnul jsi pánví. Štouchl jsi mě jím do obličeje. Já jsem se jen nadechl a otevřel jsem pusu. Ty jsi zajel. Bylo slyšet jen tvé tiché vzdechnutí. Líbilo se ti to. Já jsem ti ho chytl rukou a začal sunout do úst. Nejdříve pomalu, pomalu, pak jsem přidal. Zajížděl jsi až do krku. Sténal jsi blahem. Já jsem jen klečel a ty jsi byl v sedmém nebi. Hodně hluboce jsi oddychoval. Tvůj žalud se vždy objevil na pár vteřin venku a hned zajel zpět. Pak jsem si ho vytáhl ven. Začal jsem jazykem dráždit uzdičku a oblizovat celý žalud. Ty jsi začal hodně hluboce dýchat. Byl jsi velmi napružený. Já jsem jen stihl udělat pár tahů a vrátit ho zpět do úst. Začal ses třást. Tvé kolena nezvládala váhu tvého těla. Všechna šťáva vyšla do mé pusy. Stále jsem sál. Cítil jsem silné pulzování. Koupelnou zněl ten velmi známy sten. Ty jsi hluboce oddychoval. Všechno jsem polkl. Bylo to sladké. Myslel jsi na to celý den. Jen sladké ovoce. Padl jsi na zem celý vysílen. Objal jsem tě. Spolu jsme leželi v koupelně na zemi. Tvé tělo sálalo teplem. Tohle byly chvíle lásky. Miloval jsem tě.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (25 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (25 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (23 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (23 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (24 hlasů)

Autoři povídky

Celé jméno-
Věk0
Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

0 #1 Expresionismusdozorce 2018-12-21 07:55
v literatuře. To mě napadlo hned po pár odstavcích a z toho důvodu to není vůbec špatný, nejde o děj, ale o výraz, dojem. Jazykově a stylově by to chtělo trochu vybrousit.
Citovat