• infedg
Styltvrďárna
Datum publikace12. 7. 2019
Počet zobrazení3520×
Hodnocení4.75
Počet komentářů8

Vzbudilo mě zazvonění budíku. Okamžitě jsem sebou trhl, když jsem si uvědomil, co se vlastně včera stalo. Nastoupil jsem na službu u Petra, dominanta, který měl v oblibě oddalování orgasmů. Pod jeho rukama jsem se včera večer dvakrát parádně udělal. Neměl jsem dovoleno si mrdku umýt, a tak jsem při ranním pohledu na svoje břicho a hrudník uviděl malé bílé odstávající chuchvalce zaschlé mrdky. Vydal jsem se splnit příkaz, který mi Petr dal včerejší večer. Musel jsem si pořádně umýt čuráka a připravit díru na akci. Vstal jsem tedy z postele a šel do stodoly, spal jsem nahý a neobtěžoval jsem se oblékáním do čehokoliv, stejně jsem to měl zakázáno. Přestože bylo teprve šest ráno, na dvůr už svítilo červnové slunce a bylo jasné, že bude parný den. Ve stodole jsem našel hadice určené k výplachu a pořádně se vypláchl, bylo mi zřejmé, že Petr mi takový příkaz nedal pro nic za nic. Kromě péra a díry jsem se ale nemyl a už jsem sám začal cítit pach svého potu smíchaný s vůní mrdky.

Po očistě jsem v kuchyni připravil 8 míchaných vajíček. Polovinu jsem snědl a druhou naskládal na talíř a vydal se s ním za Petrem. Srdce mi tlouklo jako o závod, když jsem otevíral dveře do Petrova pokoje. Vešel jsem do pokoje a uviděl svalnatou postavu, jak leží na zádech uprostřed manželské postele. Rozkrok měl přikrytý prostěradlem, což byla jediná vada, která mi kazila výhled. Trochu jsem doufal, že otevírání dveří Petra probudí, ale spal spokojeně dál. Položil jsem tedy talíř se snídaní na stolek vedle postele a uvažoval jak Petra vzbudit. Samozřejmě mě jako první napadlo poklepat mu na rameno a tím ho vytrhnout ze spánku. Už jsem se blížil rukou k jeho svalnaté hrudi, když v tom mě něco napadlo. Klekl jsem si před postel a opatrně začal sundavat prostěradlo z jeho těla tak, abych ho neprobudil. Nevím, jestli to Petr jen hrál anebo doopravdy spal, ale ani se nepohnul. Teď jsem měl výhled přímo na jeho úžasný růžový péro, bylo poměrně masivní, i když nestálo a zpod předkožky vykukovala hlava žaludu. Naklonil jsem se a vzal ho do pusy, překvapilo mě, jak bylo měkké. Začal jsem péro sát a přejíždět po něm jazykem. Obdivoval jsem se vůni, která se linula z jeho rozkroku, a oddal jsem se kouření péra. Poměrně brzy se začalo zvětšovat a tvrdnout.

Najednou jsem ucítil jeho ruce, jak popadl moji hlavu a přitiskl ji až na doraz k jeho rozkroku. Čurák mi zajel hluboko do krku, překvapilo mě to a nestačil jsem se předtím nadechnout, takže mi celkem rychle začal docházet dech. Asi po minutě, kdy už jsem začal trochu protestovat, jeho sevření povolilo a jeho čurák ze mě vyklouzl. Podíval jsem se mu do očí a spatřil ten nejkrásnější úsměv.

„Takhle mě budeš budit každý ráno mladej, je ti to jasný?“ nadšeně jsem přikývnul a dodal:

„Samozřejmě, Pane.“ Celá situace mě neskutečně vzrušila, a péro mi proto celou dobu stálo v pozoru. Petr přejel pohledem moji nahou postavu a musel moji erekci zaregistrovat.

„Dojdi do stodoly a najdeš tam malou černou krabici pod televizí, uvnitř najdeš dildo a klec na toho tvýho věčně stojícího klacka. Nejdřív si nandej dildo a pak klícku, potom na mě ve stodole počkej, já si zatim v klidu snim snídani, rozumíš?“

„Ano, Pane,“ odpověděl jsem a otočil jsem se k odchodu. Ve skutečnosti jsem ale moc nechápal, co myslí tou klíckou na péro. Neodvažoval jsem se ale zeptat a doufal, že na to přijdu sám. Malou černou krabici jsem našel rychle a skutečně uvnitř bylo jen menší černé dildo s jemnými vroubky a malá drátěná polokoule s koženými řemínky. Pomocí lubrinkantu jsem si vsunul dildo do díry, protože mělo poměrně malý obvod i délku, tak to šlo snadno. Při prvním pohybu jsem se ale zarazil, jemné vroubky při pohybu příjemně masírovaly moji díru a já věděl, že to je přesně to, k čemu byly vytvořené. Dildo mělo na jeho konci zúžení, takže ve mně drželo a nevypadávalo ze mě jako to, co jsem měl v sobě včera. S dildem jsem si poradil rychle, ale při pohledu na kovovou konstrukci jsem si nevěděl moc rady. Až teprve když jsem si klícku přiložil k péru, tak mi došlo, že je uzpůsobená k tomu, aby obepnula moje péro a znemožnila mi masturbaci nebo dokonce erekci. Koženými pásky jsem si klec připevnil ke koulím. Péro se mi zase začalo nalívat, ale brzy narazilo na stěny klícky a nemohlo se zvětšovat dál.

„No sluší ti to,“ ozvalo se ode dveří a já uviděl Petra, jak se ke mně přibližuje. Zkontroloval mi dildo (pěkně s ním několikrát zatřásl a otočil) a pak se přesunul k mému péru.

„Jak jsi už asi pochopil, tahle věcička ti zabrání si na něj šahat, ale taky ti zabrání si ho vůbec postavit. Dneska toho máme hodně na programu, takže bude lepší, když tě to stojící péro nebude rozptylovat,“ potom se usmál a podal mi pivo, světlou dvanáctku.

„Víš, co je to zlatej déšť mladej?“

„Netuším, Pane,“ odpověděl jsem popravdě.

„Jasně, jak bys taky mohl. No, tak dneska se to dozvíš. Vypij to pivo celý teď naráz,“ pochopil jsem, že Petr nežertuje, a tak jsem do sebe obrátil celou flašku, nedělalo mi to žádné problémy, byl jsem zvyklý za večer vypít i deset půllitrů. Ale je fakt, že ke snídani jsem ještě nikdy pivo nepil. Odkrknul jsem si, když jsem pivo dopil, a Petr pokračoval: „Pojedeme teď sekat seno traktorem na pole. Nejdřív pojedeme spolu a ukážu ti, kudy máš jezdit a jak se řídí traktor. Chci, abys do hodiny vypil další dvě piva, co máš připravený v kabině traktoru. Až se ti bude chtít chcát, tak mi řekneš, je ti to jasný?“ Pomalu jsem asi začínal tušit, co myslí tím zlatým deštěm, péro mi okamžitě začalo tvrdnout, ale zastavilo se o klec, která přes něj byla nasazená.

Nasadil jsem si kraťasy, které visely u brány ven a které mi zakryly péro i dildo strčené v zadku. Už jsem si zvykl na pohyb dilda v zadku a užíval si to jemné dráždění. Nasedli jsme do traktoru a v kabině jsem opravdu našel další piva, o kterých Petr mluvil. Kromě toho se tam taky vešlo skládací lehátko, ale nenapadalo mě, na co by se dalo využít. Vyjeli jsme traktorem na blízkou louku posekat seno. V okamžiku, kdy traktor z rovné silnice sjel na hrbolaté pole, se na mě Petr podíval s tím nejširším úsměvem. Ten bastard. Traktor na poli poskakoval a jemné dráždění dilda se teď mnohonásobně zesílilo. Snažil jsem se na sobě nedat nic znát, ale muselo být očividné, že mě intenzita překvapila. Vzal jsem místo toho do ruky druhou flašku piva a dopil ji. V pití jsem vydržel hodně, ale takhle po ránu a ještě s intenzivním sluníčkem jsem už začínal cítit účinky alkoholu. Petr mi rychlým pohybem otevřel o volant i třetí flašku a podal mi ji. Ucucával jsem teda třetí flašku piva a u toho mi Petr vysvětloval, kudy budu odpoledne jezdit.

„Co kdyby sis sundal kalhoty a vyndal to dildo, co tě tak očividně dráždí?“ prohlásil najednou Petr po tom, co jsme najeli do celkem velké díry a traktor sebou pořádně zhoupnul. Uvítal jsem příkaz a zbavil se jak jediného kousku oblečení, tak dilda. Petr si vzal dildo do ruky, očichal ho a pak i trochu pokouřil, nakonec prohlásil: „Dopij rychle to pivo a svleč mě do naha.“ Exnul jsem nedopitou půlku a začal mu sundavat triko a kalhoty, pod kterými byl naostro. V malé kabině to nebyl zas tak lehký úkol, ale během dvou minut už jsme seděli v traktoru oba dva nazí. Petrovi stálo to jeho nádherný péro a já z něj nemohl spustit oči.

„Nezírej tak a pořádně ho nasliň mladej.“

„Ano, pane,“ vrhl jsem se pusou na jeho péro a začal ho pokrývat slinama.

„Máš ještě vlhkou díru z dilda?“ zeptal se mě Petr, ale nechtěl slyšet odpověď. Místo toho mi šáhl do rozkroku a jeho prst lehce vklouzl do mojí díry. „Výborně, sedni mi obkročmo na klín, hlavou ke mně.“

Poslechl jsem ho, sedačka k tomu byla zřejmě uzpůsobená, měl jsem dost místa na nohy a z Petrovy sedačky trčela z každé strany tyč, za kterou jsem se mohl chytit. Traktor na chvíli zastavil a já měl tak možnost najít rukama Petrovo péro a strčit si ho do díry. Petr si mě popondal tak, aby mu to bylo příjemné, a položil jeho hlavu na moje rameno, aby přes mě viděl na cestu. Když se znova rozjel, ucítil jsem nárazy jeho čuráka hluboko ve mně, jako kdyby mě vší silou šukal, ale ve skutečnosti za něj odváděl veškerou práci traktor. Užíval jsem si tu jízdu na jeho péru a s každým přírazem jsem si přál, abych si mohl sundat klícku z mýho ptáka a začít honit, čím dál víc. Čím dál tím víc jsem taky cítil vliv alkoholu, jako bych se nechal unášet pocitem štěstí a bezstarostnosti, zatímco do mě nepravidelně pronikalo Petrovo masivní přirození. Objeli jsme takhle asi půl pole, než jsem si uvědomil, že potřebuju nutně chcát. Tři piva udělala svoje a houpavá jízda traktoru mýmu měchýři moc nepomohla.

„Potřeboval bych se vychcat, pane,“ sdělil jsem slušně a čekal, že Petr zastaví. Ten však jen prohlásil, že na to bude čas, až dosekáme. Stále nabodnutý na jeho péro jsem tedy musel vydržet tak dalších dvacet minut, než Petr objel celé pole. Konečně traktor na kraji pole chcípnul a Petr mi přikázal, abych z něj slezl. Málem jsem spadl, když jsem vystupoval z traktoru, protože mě nohy po tak intenzivním šukání úplně neposlouchaly.

„Lehni si do trávy na záda,“ čerstvě posečená tráva mě šimrala na zádech, ale leželo se v ní příjemně. Slunce mezitím vystoupalo ještě výš a jeho paprsky mě hřály po celém těle. Kdybych neměl tak silné nutkání se vychcat, tak bych v tak příjemném prostředí do minuty usnul. Lehce přiopilý, unavený šukáním, ležet v čerstvě posekané trávě a nechat se hřát sluncem, prostě idyla. Petr mě mezitím obešel, chytil moje nohy, zvedl je a držel mi je tak, abych měl rozkrok přímo nad hlavou. Měl jsem tak výhled přímo na svoje péro, které Petr osvobodil zkušeným pohybem z klece, a Petr měl tak výhled nejen na můj obličej a péro, ale i na moji díru. V puse přežvykoval stéblo heřmánku, jeho květ poskakoval na pozadí jeho prsních svalů a už měl znovu ten jeho potutelnej úsměv.

„Takže mladej, jak už jsi asi pochopil, tak zlatej déšť je výraz pro chcanky. Když si na to správně nalazenej, tak si s nima užiješ spoustu zábavy, ale co ti budu vyprávět, za chvíli to sám zkusíš. Budu ti teď držet péro tak, aby stříkalo přímo do tvý pusy, a ty se budeš snažit polknout co největší část, jasný? Vypil jsi toho docela dost, takže tvý chcanky nebudou mít žádný silný aroma, což by ti pro začátek mělo vyhovovat,“ prohlásil a pak mi chytil péro, které teď mířilo přímo do mojí pusy, a zavelel: „Chčij.“

Chvíli mi trvalo, než jsem ze sebe dostal první kapky, ale pak už se rozjel proud chcanek přímo do mojí huby. Opravdu to nemělo žádné silné aroma, spíš mě překvapilo, jak teplé moje chcanky jsou. Cítil jsem, jak v puse trochu pění, a snažil jsem se je průběžně polykat. Po chvíli jsem ale musel udělat jeden velký hlt, což obnášelo na vteřinu zavřít pusu a polknout. V tu chvíli se proud chcanek zastavil o moje rty a rozstříkl se po mým ksichtě. Cítil jsem stroužky mých chcanek, jak se valily po tvářích a zapíjely se mi do vlasů. Po polknutí jsem znovu otevřel pusu a pochytal další chcanky. Piva a čekání udělala svoje, a tak jsem chcal déle než obvykle, trable s polykáním jsem si proto ještě dvakrát zopakoval. Když jsem skončil, tak jsem se znenadání hlasitě rozchechtal, ne že by mi situace přišla směšná, ale měl jsem prostě čistou radost. To, že mi někdo přikázal, ať si nachčiju do huby, by mě nenapadlo ani v nejdivočejších snech a nemohl jsem se dočkat, co si se mnou Petr vymyslí dál. Petrovi se to zřejmě taky líbilo, usmíval se a pak vytáhl stéblo heřmánku z úst, ulomil ho tak čtyři centimetry pod květem a zasunul ho do díry v mém péru. Nebylo to nic příjemného, ale pocit, že jsem poprvý od chlapa dostal kytku a ještě takovýmhle způsobem, všechnu bolest přehlušil. Potom mi nasadil zpátky klec, právě včas, protože se mi vzrušením začalo péro znovu stavět.

„Tak jak se ti to líbilo?“ zeptal se mě.

„Bylo to skvělý, jenom škoda, že už nemám, co bych ze sebe vypustil.“

„Ty možná ne, ale já toho mám v sobě ještě dost. Lehni si na zem, zavři oči a roztáhni nohy a ruce.“

Provedl jsem, co mi bylo nakázáno, a slyšel, jak si Petr stoupnul mezi moje nohy. Vzápětí jsem ucítil, jak mi na rozkrok dopadá proud jeho teplých chcanek, a ucítil jsem o dost štiplavější zápach než u sebe. Nijak mi to ale nevadilo, spíš naopak. Jeho moč se mi rozlila po břichu a zatekla kolem péra až na zadek. Petr udělal krok k mojí hlavě a proud jeho chcanek teď dopadal na můj hrudník. Část stékala do podpaží a mísila se s mými chlupy a potem. Po jeho posledním kroku se dostal nad moji hlavu a ucítil jsem, jak proud kreje celou moji tvář. Nakonec svoje chcanky nasměroval do mých vlasů a pořádně je namočil. Když skončil, tak si ke mně klekl a jemně roztíral rukou chcanky po všech částech mého těla, které minul. Kleknul si za mě a opřel si moji hlavu a jeho nařachaný nohy, začal mi masírovat hlavu a hrát si s vlasama. Po chvíli jsem ucítil, že se mu povedlo ze sebe dostat ještě tak půl deci chcanek, které všechny pečlivě vmasíroval do vlasů.

Pak zašel zpátky do kabiny, vyndal lehátko a já měl konečně pochopit, proč ho s sebou celou dobu vezeme. V látkovém lehátku byla vystřižená a obšitá díra s průměrem asi tak dvacet cenťáků. Petr postavil lehátko tak, abych měl díru přesně nad mojí pusou, a usedl na něj. Hned jsem pochopil, jaký je účel lehátka. Látka se pod jeho váhou propla dolů a jeho zadek tak narazil na můj obličej. Sedátko však bylo dostatečně vysoko, aby udrželo většinu jeho váhy, a na mě se jen lehce tisknula jeho prdel. Petr přehodil nohy do strany přes opěrky a roztáhl si tak zadek. Tímhle způsobem jsem k ní měl dokonalý přístup a Petr mě ani nemusel pobízet, abych mu začal jemně lízal tu jeho chlupatou díru.

Poznámka autora: Možná jste si všimli, ale snažím se každé části výcviku dát nějaké téma, minule to byl milking a edging, tentokrát je to piss. Pro příští lekci zvažuju fist a hraní si s dírou, ale rád uslyším, co bere vás, v komentářích a můžu tomu zkusit povídku přizpůsobit. Budu rád za každý koment a připomínku. Mějte spoustu intenzivních orgasmů.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (28 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (26 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (26 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (26 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (38 hlasů)

Autoři povídky

Celé jméno-
Věk0
Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

+3 #8 Odp.: Výcvik na farmě – část 3.gayděvka 2019-12-11 10:48
Cituji monter:
Chcel by som zažiť reálne farm hrátky

Nejsi sám :D

Dočkáme se pokračování? :-|
Citovat
+2 #7 Odp.: Výcvik na farmě – část 3.monter 2019-12-10 23:48
Chcel by som zažiť reálne farm hrátky
Citovat
+3 #6 PokračováníPrc30 2019-09-14 16:38
Super povídky. Budou mít ještě pokračování?
Citovat
+3 #5 Výcvik na farmě – část 3.Sven71 2019-07-14 23:15
Zdravím tě, super jsou ty části. Určitě bych ocenil i tvrdší zacházení. Takové mučení bradavek, pupíku, koulí. Můžeš se povenovať těmto partiím, jak zde již byl zmíněno, i piersing bradavky, pupíku a koulí. dále kapání vosku na tělo a do pupíku, a také lechtání v pupíku různými předměty, jako je zubní kartáček, husí brko, prsty, jazyk, nebo zasouvání předmětů do pupíku jako například péro. ...děkuji velmi pěkně :D
Citovat
+3 #4 Odp.: Výcvik na farmě – část 3.Gum 2019-07-14 22:27
Parádně napsané. Určitě by zmrdovi prospěla úprava těla - pierc a kérky.
Citovat
+4 #3 Odp.: Výcvik na farmě – část 3.gayděvka 2019-07-14 13:10
Pěkně se nám to vyvíjí. :lol: Jen tak dál a ještě tvrději. :D
Anální hrátky jsou super, obzvláště když jsou brutální a pěkně Ji zvětší. Velmi časté šukání mužské kundy k tomu považuji za samozřejmost.
Ovšem nesmí se zapomenout, že každý otrok má ještě něco vpředu co se dá krásně potýrat velmi bolestivě a přitom příjemně, včetně zvětšení určitých partií, obzvláště pak když není možnost dlouhodobě vyvrcholit.
O tom, že by byl grupáč jen a pouze s jednou, jedinou otrockou děvkou ;-) , klidně vícedenní, si můžu zřejmě jenom zdát. :sad:
Citovat
+5 #2 díkinfedg 2019-07-13 15:12
díky za komentář! Tak se budu snažit to téma pořádně zpracovat
Citovat
+7 #1 SuperJéčko 2019-07-13 14:22
Fist a hraní s dírou jsou super nápad, má oblíbená disciplína..
Těším se.
Citovat