• infedg
Styltvrďárna
Datum publikace2. 6. 2019
Počet zobrazení2664×
Hodnocení4.90
Počet komentářů4

Dolízal jsem v kleče Petrovy prsty a podíval se nahoru, na jeho úsměv na tváři. Na chvíli jsem zapomněl přidržovat dildo v sobě. Vyjelo a ozval se tupý náraz, když dopadlo na zem.

„A teď tě hezky zmrdam mladej, opři se zpátky o stůl.“ Petr mluvil klidně, ale z jeho hlasu zněl přímý rozkaz. Nastavil jsem se, jak po mně chtěl. Petr odešel a za chvíli se zjevil na druhé straně stolu s miskou vody a lahvičkou plnou bílého prášku.

„Tohle je lubrikant, musíš nasypat tak lžíci tohohle prášku do misky vody, promíchat to a máš spoustu lubrikantu.“ Pozoroval jsem, jak mísí prášek a jak pod jeho rukama vzniká vazká tekutina. Za chvíli jsem ucítil, jak Petr gelovitou hmotu rozmazává všude kolem i do mý díry. Ucítil jsem jeho mokrý ruce na mejch půlkách. Roztáhl je a ve vteřině už jsem cítil, jak se jeho čurák tlačí na moji díru. Byl jsem už docela dobře nalubrikovanej, a proto do mě jeho péro zajelo bez větších obtíží. Teda čistě po technický stránce, já se cejtil, jako kdyby mě měl Petr roztrhnout. Zatl jsem zuby a díra se mi stáhla.

„Povol mladej, takhle tě to bude bolet,“ překvapil mě mírný tón Petrova hlasu. Snažil jsem se uvolnit a opravdu, po chvíli se mi to podařilo a už to nebylo tolik nepříjemné. Petrova rada zabrala, přeci jen to nebude takový tvrďák, pomyslel jsem si. V tom však Petr začal přirážet a já cítil jeho masivní přirození hluboko ve mně. Stodolou se začalo ozývat rytmický zvuk narážení jeho třísel na moji prdel. Chytil jsem se pořádně hrany stolu a začal si zvykat na jeho péro. Po chvíli ze mě Petr vyjel a díře se ulevilo. Ne však na dlouho, protože mě obrátil čelem k sobě a položil na stůl. Zvedl mi nohy, a přitáhl si tak k sobě můj rozkrok. Měl tak přímý přístup k mojí díře i k mýmu péru, který stále stálo. Mýho ptáka si ale vůbec nevšímal, jediný, co Petra zajímalo, bylo dostat jeho čuráka zpátky do mě. To se mu vzápětí povedlo a já si mohl užívat toho nejhezčího pohledu, co jsem do tý doby viděl. Koukal jsem na svoje nohy opřený o Petrovo svalnatý tělo, jeho úsměv a hlavně jiskru v jeho očích, která říkala, že by mě vydržel šukat klidně hodiny. Po deseti minutách stálého přirážení Petr lehce zrychlil a já už to nevydržel a začal si ho honit. Cítit svoji ruku na svým péru bylo skvělý.

„Ne!“ vykřikl Petr, vysunul ze mě rychle svoje péro a bleskovým pohybem chytil moje bradavky. Vykřikl jsem bolestí a snažil se dostat jeho ruce z mých bradavek. Petr však pouze stiskl moje bradavky víc a pronesl: „Jak už jsem říkal, na péro si můžeš šáhnout, jenom když ti to dovolím.“ Kroutil bradavkami a já si vyčítal svoji chybu.

„Ano, pane! Příště už to neudělám, pane.“

„To se vsadim že ne, ale teď tě musim potrestat. Chtěl sis ho vyhonit? No tak dobrá! Vstaň a lehni si támhle na tu lavici na benchpress.“ Nad lavicí byla zavěšená činka, snažil jsem se ji odendat, ale přes veškerý svůj trénink jsem s ní ani nehnul. „Máš ještě co dohánět mladej,“ zachechtal se Petr a bez potíží činku sundal a položil vedle na zem. Lehl jsem si na lavici a všiml si, že na kovové konstrukci, která slouží k zachycení činky po cvičení, jsou přimontované kožené pásky. V momentě kdy jsem pochopil k čemu pásky slouží, už mi jejich pomocí Petr přivazoval ruce k železné konstrukci. Z počátku kov studil, ale velmi rychle se zahřál. Přivázání ke konstrukci byl velmi chytrý nápad, ležel jsem na lavici, ruce jsem měl znehybněné lehce za hlavou a nohy rozkročené kolem lavice a svázané k její spodní části. Celá lavice byla pevně připevněná k zemi, takže jsem pochyboval, že bych jí nějak dokázal převrátit, i kdybych sebou škubal sebevíc. Byl jsem bezbranný, čurák mi stál v pozoru a já čekal, co se bude dít.

„Víš, mojí největší vášní je oddalování orgasmů druhých. Nikdy jsem ale nenašel úctyhodného protivníka. Všichni sice zprvu říkají, že se jim to líbí, ale po pár hodinách už žadoní, abych je udělal. Budu ti ho teď honit a chci od tebe slyšet pokaždé, když se ti bude zdát, že se uděláš, jasný?“

„Ano, pane.“

„Máš zákaz se udělat, pamatuj na to, co jsem ti řekl, jestli se uděláš bez dovolení, tak tě přivedu k orgasmu ještě jednou bez ohledu na to, jak se ti to bude líbit.“

„Ano, pane.“ Byl jsem v tu dobu už neskutečně nadrženej a věděl jsem, že Petr bude dělat všechno proto, abych se vystříkal. O to víc jsem se zařekl, že vydržím co nejdéle. Petr odešel a vrátil se s židlí, kterou postavil vedle mě, a mističkou lubrikantu. Za chvíli už jsem měl mazlavou tekutinu rozetřenou po celým ptákovi. Honění s lubrikantem bylo o tolik příjemnější než honění bez něj. Petr si dával pozor, abych měl vždy staženou předkožku a měl tak přístup přímo k žaludu. Nehonil mi klasicky, spíš tak přejížděl nalubrikovanejma rukama po mým penisu a hlavně se zaměřil na žalud. Byl to kompletně jinej pocit, než když jsem si ho honil na klasiku kdykoliv předtím. V jednu chvíli Petr chytl mojeho čuráka do levé ruky, stiskl, stáhl předkožku a flusl si na pravou dlaň. Natáhl dlaň, přiložil ji na hlavu mýho ptáka a začal dělat kroužky dlaní po mým naběhlým ptákovi. Tak intenzivní pocit jsem ještě nikdy nezažil a přestal se ovládat, snažil jsem se vymanit z jeho sevření. Úchyty, které mě držely, ale nepovolily a jeho dlaň pokračovala v hlazení mýho čuráka. Zařval jsem a začal jsem z hluboka dýchat. V životě bych neřekl, že něco může být tak příjemného a nepříjemného zároveň.

„Počkej, už budu!“ zařval jsem a vzápětí jsem si uvědomil, že jsem ho neoslovil: „Pane.“

Petr se na chvíli přestal věnovat mému péru, právě včas abych se nevycákal, a místo toho si začal hrát s tím svým. Sledoval u toho moji postavu a pulzující péro. Než jsem se úplně vzpamatoval, ucítil jsem Petrovy ruce na svým ptákovi a pocit extáze se dostavil znovu. Petr přicházel stále s novými způsoby honění a každý z nich mi připadal lepší a lepší. Kromě přejíždění dlaní po žaludu měl Petr v zásobě další techniky. Například dát obě ruce do pěsti a pak přejíždět rukama jenom ve směru dolů a střídat ruce tak rychle, že se zdálo, jako bych mrdal nekonečnou díru. Další technika mi připomněla, jak jsem se kdysi snažil rozdělat oheň pomocí klacíku. Dal ruce k sobě, jako když prosí, a mezi ně vložil ne klacík, ale můj klacek. Pak už jen pohyboval dlaněmi proti sobě a přiváděl mě tak k šílenství. Upadal jsem do slastného a zároveň nesnesitelného transu. Brzy jsem přestal počítat, kolikrát jsem musel Petra upozornit na to, že jestli bude pokračovat ještě o vteřinu déle, tak se doopravdy udělám. Začal jsem chápat, proč se mu oddalování orgasmu tak líbí, opravdu mě to přivádělo k šílenství. Chtěl jsem se ve vteřině udělat a vypustit provazy mrdky na svoje břicho, ale zároveň jsem si trochu přál, aby ta slast nikdy nepřestala.

Byl jsem zvyklý na dlouhé honění, sám jsem si ho už předtím dokázal honit hodiny. Ale nikdy jsem nezažil tak intenzivní pocity. Po několika obzvláště povedených oddáleních jsem se zmítal na lavičce a těžce rozdýchával celou situaci. Petr se spokojeně smál. Najednou se mi začala točit hlava, brnět končetiny a srdce mi bylo jako o závod. Petr zpozoroval, že se změnil můj výraz, nahmatal pulz na mém předloktí a řekl: „Nech mě hádat, brní tě ruce a točí se ti hlava. Dýcháš moc zhluboka, uvolni se. Ještě tě čeká dlouhá jízda, ještě si nevydržel ani hodinu.“

Musel jsem uznat, že hodina nebyl moc dobrej výkon, ale připadalo mi, že už takhle ležím věčnost. Čas se mi opět slil, když jsem ucítil jemné tahy Petrovou rukou přes žalud. Nezapomínal mě i sebe pořádně lubrikovat. Čas od času přejel z ptáka na moje koule a začal si s nima hrát. I když jsem honil hodně, vždycky jsem koule přehlížel, protože hraní si s nima na mě nemělo žádný efekt. Teda aspoň pokud jsem si ho honil sám. V Petrově podání bylo každé pohlazení koulí, jako kdybych prožil orgasmus. Petr ale nezůstal jen u koulí a občas zajel prstem i do mojí díry. Ta byla ještě dostatečně roztažená z Petrova ptáka a přijmout prst nebyl nejmenší problém. Pokaždé jsem ale cítil, jak Petr přejíždí špičkou prstu po místě, které ve mně vzbuzovalo ty nejintenzivnější pocity.

„Dvě hodiny jsou za tebou mladej, tvůj pták si zaslouží trochu odpočinku.“ Petr pustil moje péro, které pulzovalo v kaluži lubrikantu, která se mi na břichu vytvořila.

„Je důležitý, aby tvoje péro pořádně ochablo, chvíli ho necháme zregenerovat a pak se do něj pustíme znova. Čtyři hodiny by měly pro dnešek stačit.“

„Ano, pane.“ Už teď jsem ale nemyslel na nic jiného než na to, že bych se chtěl udělat. Odolat nutkání přestat hlásit, že se blíží další orgasmus, bylo těžší a těžší. Stačilo tak málo a mohl jsem se nechat udělat. Petr jako by vyčetl moje myšlenky a dodal:

„Odteď už mi nemusíš hlásit, jak blízko orgasmu jsi. Mám tě přečtenýho a moc dobře vím, kdy přestat, abys nebyl až moc spokojenej s mýma službama.“

Trvalo dalších pět minut, než se mi konečně stáhla erekce. Celou tu dobu si u toho Petr lehce honil jeho péro a sledoval mě.

„Tak se pustíme do další dvouhodinovky, co říkáš?“ zeptal se se smíchem v hlase a já věděl, že následující hodiny budou to nejintenzivnější, co jsem kdy zažil. A taky jo. Petr dodržel slovo a opravdu přesně poznal, kdy jsem s orgasmem na hraně. Vždy se však zarazil na vteřinu přesně. Už jsem se nedokázal ovládat a začal jsem opět zhluboka dýchat. Petr ale tentokrát nepřestal a pokračoval dál v honění. Minuty se mi začaly slívat a dostával jsem se do transu. Jediný, na co jsem se dokázal soustředit, byl dokonalej pocit vyvolaný neustálým provokováním mýho čuráka.

„Můžeš stříkat, mladej,“ slyšel jsem najednou šeptat Petra. Dvě hodiny utekly a já ani nevěděl jak. Vše bylo jak v tom nejkrásnějším snu. Pocit spokojenosti se stále zvyšoval a já cítil, že už brzo se udělám.

„Počkej! Pane, prosím“ vydechl jsem znenadání: „Rád bych vás poprosil, jestli byste neprodloužil můj výcvik o další hodinu.“ Sám jsem nevěřil tomu, co jsem právě řekl. A podle překvapeného pohledu Petra tomu nevěřil ani on.

„Dobrá teda, máš další hodinu, ale nebudu brát ohledy na to, že je to hodina navíc. Pokud se uděláš, udělám tě hned znovu.“

Než jsem si stačil uvědomit, co jsem si vymyslel, ucítil jsem opět nalubrikovaný dlaně na mým ptákovi. Znovu jsem upadl do transu a nechával se unášet příjemnými pocity. Po půl hodině jsem ale z hrůzou zjistil, že už prostě nejsem schopný dál snášet Petrovy dotyky. Moje mrdka musí ven. V tu chvíli jsem byl přesvědčený, že dokážu přijmout i trest za nedovolené udělání se. V minulosti jsem se byl schopný udělat i třikrát rychle za sebou a byl jsem si jistý, že tohle nemůže být o moc jiné.

„Už jsem!“ vydechl jsem a zjistil, že se dostavil ten tolik očekávaný pocit orgasmu. Stále si to dodnes pamatuju, nikdy předtím a snad ani potom (možná protože tohle bylo moje poprvé) jsem takhle silný orgasmus nezažil. Mrdka nepřestávala proudit v provazcích z mýho péra a pokryla nejen moje břicho, ale i prsa a cítil jsem kus mrdky a na svých tvářích. Petr ale jako by nebral v potaz, že jsem se udělal, a honil mě dál.

„Varoval jsem tě a teď přijde trest.“ Ucítil jsem, jak sevření jeho ruky kolem mýho péra zesílilo a hlavně zrychlilo. Dokonalej pocit, který mi přinesl orgasmus, brzo vystřídalo zděšení. Čurák byl hrozně citlivej a Petrovo neústupné honění bylo až příliš intenzivní. Snažil jsem se vytrhnout z jeho sevření, hýbal jsem a cukal celým tělem. Jediný efekt toho byl, že mrdka stékala z břicha a z prsou a já cítil studené proužky podél těla. Jeho ruka však stále zůstávala na mým péru. Ani na chvíli jsem ale neuvažoval nad tím, že bych použil záchranný slovo. Netrvalo to dlouho a stříkal jsem znova, druhý orgasmus jsem sice prožíval méně, ale mrdky jsem vypustil z ptáka snad stejně.

„Tak co, jak se napoprvý cejtíš?“ zeptal se mě Petr.

„Vlhce, pane,“ odpověděl jsem popravdě. Kromě spousty lubrikantu jsem byl ještě pokrytý tunou mrdky a uvědomil jsem si, že jsem se i poměrně dost zpotil. Petr se rozchechtal:

„Jo, to sedí. Napoprvý to nebylo špatný, ale ještě máš co zlepšovat.“

Odpoutal mě a přikázal mi, abych se postavil do pozoru.

„Rozmaž si mrdku po celým těle, rozumíš?“ Poslechl jsem jeho rozkaz a začal si mrdku roztírat po prsou a po břichu. Jelikož jsem vstal, tak spousta mrdky stekla do chlupů kolem mýho přirození a zacuckovala se tam.

„Zejtra tě musíme pořádně oholit. Nechci, aby ses dneska myl, mrdka na tobě pěkně zaschne a zejtra budeš aspoň pěkně vonět. Teď už jdi spát, ložnici už jsem ti ukazoval, a doufám, že mě ráno probudíš s připravenou snídaní.“

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (22 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (22 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (22 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (22 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (31 hlasů)

Autoři povídky

Celé jméno-
Věk0
Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

-1 #4 Odp.: Výcvik na farmě – část 2.Here_Karel 2019-06-30 15:20
Cituji Bodyhans:
Super povídka,měl jsem ho pořádně tvrdého ,něco takového bych chtěl zažít,cumcontrol a dojení pera je můj sen

Jsme na tom stejně.
Citovat
+3 #3 Odp.: Výcvik na farmě – část 2.Bodyhans 2019-06-06 13:12
Super povídka,měl jsem ho pořádně tvrdého ,něco takového bych chtěl zažít,cumcontrol a dojení pera je můj sen
Citovat
+3 #2 Odp.: Výcvik na farmě – část 2.gayděvka 2019-06-03 15:29
Pěkně se nám to vyvíjí. :-) Jen bych očekával, že výstřik za trest nebude jeden, ale mnohem víc, až do "sucha." :lol: Teda rozhodně takhle bych očekával svůj trest tohoto typu, pěkně vyždímat. :lol:
Citovat
+3 #1 Odp.: Výcvik na farmě – část 2.Zmrdík 2019-06-02 20:22
Super povídka
Citovat