• gayděvka
Styltvrďárna
Datum publikace16. 10. 2020
Počet zobrazení1315×
Hodnocení3.96
Počet komentářů6

Věnováno Ronovi, jeho Kieranovi a Gordanovi. Taky trochu Isiris s Alim, že všichni tři hezky píšou a motivovali mne k návratu ke psaní.

Tak něco o čem se tu rozproudila docela slušná debata. Námět z vlastní zkušenosti, obzvláště pak TÉ JISTÉ SCÉNY, lehce zmodernizováno, pak ještě něco málo z reality – a jinak čirá fantazie a touha.

Dovolte, abych se vám trochu představil. Jsem subtilní masochistický subík, který svému Pánovi rád a s láskou slouží jako pejsek, vlastně čubička, sexuální hračka, a starám se o jeho blaho na plný úvazek. Můj milovaný Pán je urostlý, o hlavu větší, vypracovaný, opravdu všude velmi chlupatý medvídek, což se mi fakt velmi líbí, s velkým obdarováním a výdrží.

Pán mi nasadil obojek, připnul vodítko a vyrazil ke dveřím. Já jsem se však ani nehnul. Ohlédl se po mně. Můj tázavý pohled se přesunul z jeho tváře na můj rozkrok.

„Ano! To ti tam zůstane celý večer.” V tom okamžiku jsem to měl ještě plnější, až moc. Když to Pán uviděl, usmál se a vyrazil ven a já za ním. Pán oblečen do kožené vesty a kraťasů ve stejném stylu, oboje krásně zvýrazňovalo přednosti jeho mužného těla, já pak pouze s parádou na krku, v bradavkách, v rozkroku i v zadku vrtě s touto okrasou pozadí radostí a hrdostí. Cesta proběhla bez problémů a dorazili jsme do klubu.

Obsluha tu byla velmi zajímavá. Nejen, že byla úplně nahá, na koulích viselo závaží a ruce byly připoutané k obojku, ale navíc servírovala velice zvláštním způsobem. Někteří měli servírovací tác připevněný řetízky na bradavkách a opíral se jim o břicho. Jiní pak ho měli na zahnutém kolíku zaraženým v zadku. Našli se ovšem i tací, kteří chodili s oběma variantami najednou. Když jsem to tak sledoval, všiml jsem si, že jim hosté velice rádi šahají do rozkroku.

Měli jsme vlastni kóji, která byla uzavřena posuvnými dveřmi ve formě jednosměrného zrcadla. Okolí tak nevidělo, co se děje uvnitř, a její osazenstvo naopak dobře vidělo dění venku. Celá její konstrukce byla postavena v tomto duchu, a tak nebylo nic, co by nám uniklo.

Usadil jsem se pod stůl mezi Pánovy nohy a tím se mi otevřel úchvatný výhled na nejdokonalejší výtvor přírody. Nelenil jsem a dal se ihned s radostí do práce. Žužlal jsem jeho krásné, chlupaté, velké koule, které mne již tolikrát nakrmily chutnou, vydatnou krmí v obrovských porcích. Olizoval jsem to nejúžasnější kopí, dlouhé a silné, které mi tolikrát protahovalo tvrdě až na doraz, dlouho, rychle a několikrát za sebou moji nadrženou mužskou kundičku, aby mne zcela naplnilo svým proudem.

Vyhlašujeme soutěž o největšího suba – spankera! Vítěz získá hodnotnou cenu! Ozvalo se z pódia.

„Tak běž a snaž se, drahý!“ S těmi slovy mi vytáhl ocásek ze zadku. Pokorně jsem vyrazil splnit zadaný úkol. Sešlo se nás tam celkem 7. Soutěž probíhala jednoduše. Soutěžící se museli předklonit zadkem směrem do sálu s roztaženými nohama tak, aby bylo vše dobře vidět, včetně genitálií. Rukama se opřeli o pomocnou tyč před nimi. Kdykoliv bylo možné hodit stopku a vzdát se. Bylo několik exekutorů, každý z nich vyplácel postupně všechny účastníky po 10 ranách nástrojem, jenž si pro dané kolo vybral.

Všichni vydrželi 50 ran, pak odpadl první. Když jsme po 100 ranách zůstali jen 3, změnila se drobně pravidla. Výběr a pořadí bicích nástrojů byl pevně dán: rákoska, důtky, bičík, padlo zhotovené z kůže, následovalo dřevěné a výběr završil obušek a ran najednou bylo 5. Taky ubylo exekutorů, stačili na nás jenom 2. Po 120. úderu jsem se začal nudit a zůstával jsem jen kvůli Pánovi, abych mu neudělal ostudu. V tom to vzdal další. Pokračovali jsme až do 130, kdy jsem se stal vítězem poté, co jsem obdržel ještě jednu, silnou ránu. Cena byla fakt pěkná, souprava bicích nástrojů, několik různých rákosek, padlo kožené i dřevěné, samozřejmostí byl bičík v několika provedeních, obušek, vše pak doplňovalo pár drobností. Díky této sadě se mohlo praktikovat cokoliv od jemného šimrání až po nejtvrdší bití. Každý si přišel v rámci bicích hrátek na své podle toho, na co měl zrovna chuť, teda především jeho Pán.

Když jsem se vrátil k Pánovi, bylo na první pohled zřejmé, že je silně vzrušený. Dal mi jasně najevo, co ode mne očekává. Nasedl jsem tedy na koníčka zády k němu, napíchl se až na doraz, aby byl pořádně hluboko, jak to máme oba rádi, a začal jsem nasedávat po celé jeho délce. Při tom si hrál s mými bradavkami a společně jsme sledovali dění v sále. Když už jsem měl co dělat a nohy se mi třásly, popadl mne za boky, tak jak jsme byli, překlopil mne na stůl a začal mne brutálně jebat. Bylo velké štěstí, že tento nábytek byl připevněn k podlaze, jinak bychom vyjeli z koje a putovali po sále. Trvalo to velmi dlouho. Nevím, co se stalo a proč, ale v tom nejlepším Pán otevřel kóji, takže každý viděl naši brutální, živočišnou jebačku až do úplného konce, který nepřišel hned. Je pravda, že tato situace mne řádně rajcovala a mého Pána též.

A opět jsem se staral o svého Pána, především pak o jeho chloubu. Tentokrát však veřejně, kóji Pán už nezavřel. Byl jsem tak zábran do své bohulibé činnosti, že jsem nezaregistroval příchod dalších osob k nám.

„Máte hezkého pejska,“ ozval se jeden hlas.

„A má překrásnou prdelku,“ dodal druhý.

„A jak je šikovný, to byste se divili, Pánové,“ reagoval na to Pán. Evidentně rozhovor pokračoval, ale já už nevnímal nic okolo až do okamžiku, kdy se ozval strašný řev, až se mi zježily chlupy i ty, které nemám. Na pódiu byl přivázaný sub, k němu se blížil ožralý chlap s kudlou v ruce a upřeným pohledem do jeho rozkroku. Jeho záměr byl evidentní. U vedlejšího stolu se rozklepal pěkný, mladý sub. Jeho Pán sáhl pod stůl, nad pódiem se rozblikalo červené světlo a rozhoukala siréna. Dominant toho však nedbal a pokračoval ve své akci. V tom se zvedlo od několika stolů pár Pánů a vydali se k němu. Netrvalo dlouho, dorazili k němu, byl chycen, a tak jak byl, byl vyhozen z klubu. Taky na mne to bylo moc velká síla, ale soused na tom byl mnohem hůř.

Pán viděl, jak mne to vzalo, ovšem věděl taky, co mi udělá dobře, a to byl sex, velmi mnoho sexu. Začal tedy jednat a organizovat pořádnou šukačku. Slovo dalo slovo, pravda nikoliv mé, i když jsem se při tom, co se na mne chystalo, těšil velice. Došlo tedy k přesunu do jedné z mnoha místních mučíren, kde jsme měli mnohem více místa i soukromí. Zde jsem teprve ovšem zjistil, že kromě nás dvou je tady navíc 5 dalších, krásných, celkem obdařených medvídků. V tom okamžiku, kdy jsem to zjistil, mi Albert, který pokud byl předtím malý, tak se ještě více zmenšil. Musel jsem zalehnout na gynekologické křeslo tak, aby vše na mém těle bylo snadno dostupné. Pán mi připevnil nohy tak, že jsem je měl pořádně roztažené do praku a kundička byla volně přístupná. Následně mě upevnil ještě v pase, a když mi zakrýval oči páskou, zašeptal mi do ucha:

„Tak si to pěkně užij, zlatíčko! Máš všechno povoleno!“ Ocitl jsem se ve tmě a od toho okamžiku se mne začalo současně dotýkat několik rukou, jazyků i údů. Na mé růžičce pracoval jazyk a ta obratem dávala najevo, že se jít to líbí. Reagovala velmi pozitivně, chvěla se a čím dál víc se otvírala. Mé obě ruce se věnovaly každá zvláště jedněm cizím genitáliím a dělaly jim velmi dobře. Ústa samozřejmě také nezahálela a měla v péči další úd i s příslušenstvím. Netrvalo dlouho a začal jsem se třást i hekat jak nadržená čubka. Pravda, vlastně jsem jí opravdu byl jako hrom a mé splíny či stresy byly fuč. Byl jsem ve stavu, kdy mé tělo toužilo jen po jednom. Celé mé já řvalo, že chci být brutálně znásilňován. A tak když do mne konečně proniklo to první krásné, mužské kopí a začalo se ve mně surově pohybovat, roztřásl jsem se celý nekonečnou slastí. Z úst se mi vydral patřičný zvuk, netrval však dlouho, protože do úst otevřených dokořán a řvoucích do světa moji touhu i slast pronikl živý roubík, jenž se zabydlel v dolních patrech, kde se pohyboval nahoru a dolů. Takže do mé brady plácaly jeho koule plnou silou. Mé nozdry nasávaly tu překrásnou, fascinující vůni rozrajcovaných, nadržených a zpocených samců. Střídali se na mne jak na běžícím pásu a já byl v ráji. To, co se se mnou dělo, bylo šílené, nevnímal jsem nic okolo sebe natolik, že jsem ani nezaregistroval, kdo, kdy a jak mi uvolnil nohy, a najednou jsem je měl u hlavy. Stále jsem kouřil a i dole jsem měl obsazeno. Co mne však překvapilo, že se do stejného místa snaží dostat jeden další penis. Když se mu to konečně povedlo, byl jsem plný až přeplněn, což mělo za následek mé překročení další úrovně slasti, chytla mne taková vášeň, že jsem celý třásl, až mi spadla páska z očí. To, co jsem uviděl, mne zcela dorazilo. Pán seděl v křesle rozvalený v celé své kráse, ze ztopořené pýchy mu řádně kapalo a pozoroval dění před sebou s úsměvem na rtech. Tento obraz stačil na to, abych překročil vrchol a stříkal a stříkal a…

Postupně jednotliví mrdáci odpadávali a odcházeli pryč. Nakonec jsme zůstali v místnosti sami dva. S pohledem na Pána jsem se olízl v jednoznačném gestu. Přistoupil ke mně:

„Miláčku, ty ještě nemáš dost?“ Opakováním toho předešlého gesta jsem mu odpověděl. „Ty jsi taková moje neukojitelná, stále nadržená mrdna! Já tě strašně miluji! Víš kolikrát jsi se udělal?!“

Na tuto otázku jsem už neodpověděl, protože jsem měl v péči jeho nádobíčko, a tak jsem pouze zvedl jeden prst.

„Přidej!“ Ukázal jsem tedy dva. „Tak to je stále málo, zlatko!“ Poté už další konverzace ustala, neboť jsme se oba propadli do hlubin víru našich vášní. Když se Pán udělal, já spolykal tuto pochoutku a vyndal si ho ze mne, bylo na něm zřejmé, že jsme ještě neskončili.

Ten mi má co říkat něco o neukojitelnosti, to moje zvíře milované! Tak jsem se mu nastavil a on natvrdo a naostro zasunul. Takto jebat mne nevydržel dlouho, a aniž ho vytáhl, přetočil mne na pejska. V této poloze pokračoval s mnohem větší intenzitou až do úplného vyvrcholení. Když mne plnil, i já jsem se zase udělal. Vděčně jsem mu líbal i lízal jeho nohy jako projev svých díků. Když mi nabídl k dispozici i své pozadí, věnoval jsem se stejným způsobem i jemu, jakožto projev mé úcty a pokory vůči svému bohu. Nevynechal jsem ani jeho zarostlou dírku.

Po tom všem jsme se zkultivovali v místní koupelné a vrátili se do koje. Již v naprostém soukromí jsme po tak krásné, ale vysilující akcičce odpočívali. Do misky jsem dostal chutné žrádlo a do druhé něco dobrého k pití. Pán si dal též něco dle své chuti do sklenky i na talíř. Po zhruba hodince odpočinku jsme se vrátili domů, kde jsem byl úplně odstrojen.

„Po dnešním večeru si opravdu zasloužíš pořádný odpočinek. Byl jsem s tebou naprosto spokojen. Možná si něco takového jednou zase zopákneme.“ Když ulehl, pozval mne výjimečně k sobě do postele a já tam radostně skočil. Takto ve vzájemném objetí jsme se přesunuli do říše snů, kde jsme strávili zbytek noci a většinu následujícího dopoledne.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (30 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (29 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (28 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (29 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (34 hlasů)

Komentáře  

+1 #6 Odp.: Pártygayděvka 2020-10-20 11:14
Cituji Isiris:
Takže se vlastně můžeme jenom dohadovat, co z toho je ta zkušenost a co realita, ač nezkušená, a co fantazie ;-) .... Jo a hvězdičku navíc dávám za zásah Pánů proti ožralovi s nožem; nás jemnější dušičky potěšilo, že na takových akcích existuje i něco jako "stop tlačítko" plus zdravý rozum dalších účastníků :-)

Tak zrovna ta scéna s ožralou, ač je tady vyhrocena, je inspirovaná realitou, jen to tlačítko tu funkčnost reakce modernizuje. Naštěstí jsem nikdy nezažil až tak vyhrocenou situaci, ale ten princip ano. Pravda všichni již byli naučeni jak se chovat a když se přeci jenom někdo objevil tak byl na nevhodnost chování upozorněn... Mohl taky dostat stopku a už si na žádné akci nevrzl. Nebylo takových moc, spíše minimum.
Ještě něco je tady z reality, ale nepovím co. :D
Citovat
+1 #5 Odp.: Pártygayděvka 2020-10-20 11:03
Děkuji za komentáře. :-) V redakci čeká toho víc, snad to prošlo a budou to postupně pouštět. Snad se najdou věci, které se i budou líbit. Již i v šuplíku se množí další dílka a myslím si , že některá i překvapí, otázkou je zda pozitivně nebo naopak. Takže se máte na co těšit a nebo i bát, každý podle svého gusta.
Citovat
+2 #4 Odp.: PártyIsiris 2020-10-17 18:47
Přidávám se a taky děkuju za věnování :-)
Jinak, hned ten úvod to celé dobře "zastřel" - prý "námět z vlastní zkušenosti, lehce zmodernizováno, pak ještě něco málo z reality – a jinak čirá fantazie a touha" :D Takže se vlastně můžeme jenom dohadovat, co z toho je ta zkušenost a co realita, ač nezkušená, a co fantazie ;-) Ale to nevadí; všechno dohromady je to čtivé a zajímavé ;-) Jinak jsem se smála té větičce "Již v naprostém soukromí jsme po tak krásné, ale vysilující akcičce odpočívali." - že jako konečně ti hlavní aktéři pocítili potřebu si trochu odpočinout... už to vypadalo, že jsou úplně neudolatelní... :P Jo a hvězdičku navíc dávám za zásah Pánů proti ožralovi s nožem; nás jemnější dušičky potěšilo, že na takových akcích existuje i něco jako "stop tlačítko" plus zdravý rozum dalších účastníků :-)
Citovat
+2 #3 Odp.: PártyAlianor 2020-10-17 17:27
Díky za malé věnování. Bylo to vzrušující čtení, děkuji za něj.
Citovat
+3 #2 DěkujuRon 2020-10-17 14:24
Takové pěkné věnování jsem si s radostí přečetl. :-)
Citovat
+4 #1 Tak tady to mátegayděvka 2020-10-17 10:04
další dílko z mé dílny. Přeji vám pěkný zážitek.
Citovat

Čtenáři on-line

Právě přítomno: 214 hostů a žádný člen