• B.J. Bass
Stylromantika
Datum publikace22. 5. 2019
Počet zobrazení1209×
Hodnocení4.78
Počet komentářů5

Cestou domov z roboty ma znova zastihne dážď, ale teraz mi to nevadí. S Lackom sa veci zmenili, odkedy sme spolu zaspali pred telkou. Nebolo to prvýkrát, čo sme sa bozkávali, ale nikdy sme spolu predtým nespali. Jedine v jednom v byte. Ale od toho večera si každý večer ľahal do mojej postele. Prvý večer som ostal zaskočený a nedokázal som mu odpovedať, keď sa ma spýtal, či môže spať so mnou, iba som sa posunul a urobil mu miesto. Priznám sa, ešte v nikoho objatí sa mi nezaspávalo tak dobre ako práve v Lackovom.

Ďalšiu noc sa už ani nepýtal, či si môže ľahnúť ku mne. Iba došiel, vyzliekol sa a ľahol si ku mne. Otázkou nebola ani, kto bude „mužom“ v našom vzťahu. Akoby to bolo automaticky na ňom. Vôbec mi to nevadilo a užíval som si to. Vedel som, že by som to celé mal stopnúť čím skôr, ale chcel si to užiť, kým môžem. Veď ako často sa vám naskytne možnosť zaspávať s náručí osoby, ktorú milujete, a ten k vám očividne niečo cíti tiež? O tom, ako som ho nachytal vracajúc sa cez víkend z nákupu v obývačke, ako masturbuje pri bisexuálnom porne, ani nehovorím. Zatiaľ sme spolu od bozkov a zdieľania postele ďalej nezašli, aj keď mi ruka párkrát zašla blízko jeho trenírok, ovládol som sa. Ale vidieť ho, ako sa hrá nielen so svojim vtákom, ale aj análom, bolo niečo nové. Nevedel som od neho odtrhnúť oči. Zrýchlil sa mi dych a stál som na mieste ako prikovaný. Keď si všimol, že ho sledujem, iba sa mi zahľadel do očí, aby ich za pár sekúnd mohol privrieť počas toho, ako sa spravil. Neviem, kto z nás si to užil viac.

Keď som sa dokázal ako tak spamätať, rýchlo som sa zavrel do svojej izby a spravil sa, pričom som si celý čas predstavoval Laca na gauči. Z izby som potom nevyliezol dovtedy, kým sa mi od hladu nezačala točiť hlava. Laca som nepočul nikde v byte, takže z bytu odišiel, kým som bol vo svojej izbe. Začal som panikáriť. Čo ak ho vystrašilo to, čo sa stalo? Čo ak sa teraz odsťahuje a už ho neuvidím? Určite si myslel, že budem dlhšie nakupovať. Až keď som si v hlave prehral všetky možné „hororové“ scenáre, mi došlo, že v ten deň mal ísť na oslavu narodenín nejakého kolegu. Ani neviem, koľko bolo hodín, keď sa vrátil domov. Viem len to, že si ku mne ľahol ako ostatné večere a do pol minúty zaspal. Čo však bolo zrazu iné, v ten večer si ku mne ľahol úplne nahý. Neviem, čo sa mu snívalo, ale ruka mu vkĺzla pod moje trenky a pritiahol si ma k sebe… Na stehne som cítil jeho tvrdého vtáka, medzi polkami jeho ruku, takže prvé, čo som spravil, bolo chytiť jeho mužstvo do ruky a začal ho pomaly honiť. Až keď som si uvedomil, že Lacko mi chrápe do ucha, som sa mu vymanil z náruče a odišiel na wcko sa sám spraviť.

Ďalší večer ma čakal s prestretým stolom, v strede ktorej stála horiaca sviečka, vedľa ktorej vo váze bola jediná červená ruža. Mal som dojem, akoby som bol na rande, a ak by som ho nepoznal, tak by ma napadlo aj to, že určite by som ocenil aj jeho nadanie v kuchyni, no viem, že zdvihnúť telefón a objednať z našej obľúbenej reštiky mu veľa práce nedalo.

Ďalšie večere a noci sme strávili v podobnom duchu. Jediné, čo sa stále menilo, bolo, kto pripravil večeru. Ak bola rada na mne, tak to som sa snažil uvariť stále niečo nové, pričom nie všetko vychádzalo podľa mojich plánov, preto sme párkrát museli zavolať donášku. Večere nasledovali spoločné noci v mojej posteli. Tretí večer sme nielenže skončili v mojej posteli, ale po prvý krát sme sa navzájom vyhonili, pričom sme sa celý čas bozkávali. Nemusel som sa ani veľmi ovládať, aby som mu po tele neprešiel jazykom a nevzal si jeho vtáka do úst. Stačilo mi, že sa bozkávame a pritom sa navzájom honíme. Na niečo viac príde čas, hovoril som si v duchu.

S hlavou v oblakoch sa preto teším, aj keď prší, lebo môžeme zopakovať večer s pred týždňa. V kuchyni rýchlo pripravím ľahký šalát, obom nám nalejem víno a usadím sa pred telku v obývačke. Ani si neuvedomím, koľko času prejde, kým konečne dôjde domov. Čo mi však príde čudné, sú dve pozdravy. Až keď sa otočím smerom k dverám, zisťujem, komu patrí druhý hlas. Čo hľadá Lacov jebnutý kolegu v našom byte? Zrazu ma prechádza chuť na celý večer.

- Princezná, dúfam, že ti nebude vadiť, ak tu prespím pár nocí, - začne Ondrej ešte predtým, ako si všimne, čo mám pripravené na stole pred sebou, no hneď dodá smerom k môjmu Lacovi: - Vedel som, že s Veronikou máte problémy, ale nehovoril si, že si sa stal teplým, - podpichne Laca a hlavou pokynie náš nezvaný hosť.

- Ja a teplý? To máš odkiaľ? Nikdy by som nemal nič s chlapom, - vysloví na svoju obranu Lacko. Môj Lacko, ktorý od minulého týždňa spí v mojej posteli a posledné tri noci sa aj vďaka mne spraví, sa zachraňuje pred svojim očividne homofóbnym kolegom. - To len Milan mal asi zlý deň. Vtedy ma zvykne takto čakať, - pozrie sa na mňa s prosebným pohľadom, aby som držal ústa.

Vo mne to vrie, ale nič nepoviem. Iba vstanem a odchádzam do svojej izby. Vo dverách svojej izby sa však otočím, aby som sa vrátil pre svoj pohár vína, no vidím, ako z neho pije Ondrej.

- Dúfam, že sa neveríš na pičoviny, lebo práve si sa napil z môjho pohára, - pozerám sa mu rovno do očí s úškrnom na tvári. Nečakajúc na odpoveď sa zavriem v izbe a hodím sa na posteľ. Na posteľ, v ktorom budem spať dovtedy sám, kým sa neodsťahujem z tohto bytu. Neprichádza do úvahy, že Lacka, ktorý sa ma pred tým kreténom nezastal, pustím znova do postele.

Z izby vyjdem už len raz, aj to len, aby som si umyl zuby pred spaním.

- Na raňajky mám rád vajíčka so slaninou, - zahlási Ondrej, keď ma zbadá. Asi chce byť vtipný, no nikto sa na tom nesmeje.

- Veď to aj vidno, - odvetím a obzriem si jeho nie príliš príťažlivé krivky. Čo je na celej veci najhoršie, že Laco to nekomentuje a tvári sa, akoby nás nepočul.

Posteľ sa mi zdá byť prázdna, keď si do nej ľahám, a trvá mi chvíľu, kým zaspím. Hlavou mi behajú posledné hodiny v našom byte a hlavne otázky, na ktoré nedokážem sám odpovedať. Prečo sa ma Laco nezastal pred svojim homofóbnym kolegom? Bojí sa, čo povie okolie na to, že je bisexuál? Je vôbec bisexuálom? Čo je vlastne medzi nami a prečo som sa do neho musel zamilovať? Prečo som to nechal zájsť tak ďaleko?

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (19 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (19 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (18 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (19 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (23 hlasů)

Komentáře  

+3 #5 Odp.: Secret Love II.B.J. Bass 2019-05-24 16:44
Cituji NaDruhou:
Tak jsem se dočkal pokračování. No a opět skvělá práce. Tak se budu těšit na další část. :-)

Teším sa že sa ti to páči. Nebolo ľahké vymyslieť koniec (ak by ma to nenapadlo z ničoho nič, tak asi ani nepokračujem) keďže v hlave mám milión iných poviedok a kníh :D Pokračovanie aj koniec sú už na ceste...vlastne to závisí už iba od adminov stránky kedy ju uverejnia ;-)
Citovat
+4 #4 HuráááááNaDruhou 2019-05-23 22:20
Tak jsem se dočkal pokračování. No a opět skvělá práce. Tak se budu těšit na další část. :-)
Citovat
+4 #3 Odp.: Secret Love II.B.J. Bass 2019-05-23 15:07
Cituji zmetek:
Povedlo se Ti zamotat mi hlavu. Děkuju, protože mě to přinutí vzít ještě jednou a potom znova první díl..Jo, tohle mě bude bavit. Vďaka. Naozaj.

Možno iba neviem písať, poviedka nedáva zmysel a preto si to musíš prečítať ešte raz :D
Nemáš začo ;-)
Cituji William:
No zatiaľ SUPER

Som rád že sa ti to páči :) práve dokončujem poslednú - 4. časť.
Citovat
+3 #2 Odp.: Secret Love II.zmetek 2019-05-22 21:56
Povedlo se Ti zamotat mi hlavu. Děkuju, protože mě to přinutí vzít ještě jednou a potom znova první díl..Jo, tohle mě bude bavit. Vďaka. Naozaj.
Citovat
+4 #1 Secret Love IIWilliam 2019-05-22 19:40
No zatiaľ SUPER
Citovat

Čtenáři on-line

Právě přítomno: 121 hostů a jeden člen

  • Sven71