• Shurtugal
Styltvrďárna
Datum publikace22. 12. 2018
Počet zobrazení4309×
Hodnocení4.77
Počet komentářů2

Když jsem se probudil, bylo už odpoledne a všichni byli pryč. I Martin. Tak jsem se zběžně osprchoval a šel domů. Honza tam nebyl, už dlouhé hodiny pracoval i přesto, že byla sobota. To mi vyhovovalo, mohl jsem se alespoň vzpamatovat ze včerejších událostí. Nechtěl jsem o svého přítele přijít a po tom našem prvním společném "zážitku" jsem si říkal, že už nikdy nebudu mít takové extempore, a teď tohle. Jestli se to dozví, nemusím ani přemýšlet, co se stane.

Nicméně další dny probíhaly poklidně, Honza, ani k mému podivu, neměl žádné narážky ani nic podobného. Byl jsem za to šťastný a nic nezkoumal. Každopádně jsem byl přesvědčený, že už nikdy nebudu mít v puse jiné péro než to přítelovo. V té době jsem ale netušil, co mě potká a že o nečekané situace nebude nouze.

Jednou takhle o víkendu jsme výjimečně vyrazili do práce oba. Naneštěstí se mi po cestě udělalo hodně zle, a tak jsem volal šéfovi, že nedorazím, a otočil jsem se zpět k domovu. Doma jsem si vzal nějaké prášky a šel si lehnout. Vzbudily mě až hlasy, které jsem slyšel z obýváku. Vylekal jsem se.

"Zloději", pomyslel jsem si a neslyšně jsem otevřel dveře a šel směrem k obývacímu pokoji. Hlasy mi byly velmi povědomé. Postupoval jsem dál chodbou, když jsem byl skoro v pokoji, otočil jsem se zády ke zdi a postupoval podél ní, abych byl co nejvíce nenápadný. Když jsem dorazil k obýváku, nestačil jsem se divit. U počítače seděli ke mně zády Martin a Honza a ještě k tomu se dívali na porno. Cože? Oni dva se znají? Jak moc? Otázky se mi honily hlavou.

Zvědavost mi nedala a chtěl jsem alespoň zjistit, na co přesně se dívají. Zděšením jsem zaklel, bohužel moc nahlas – oba kluci se totiž otočili ke mně.

"Podívejme se, kohopak to tady máme," začal zlověstně Honza. A šel směrem ke mně. "Ty hajzle, já věděl, že mě podvádíš. Martin mi všechno řekl a mám i důkaz," pokračoval dál Honza. Moc dobře jsem věděl, co myslí tím důkazem, protože jsem si vzpomněl na to červené nenápadné, blikající světýlko na poličce tenkrát u Martina, byla to kamera. Ti dva se na mě očividně domluvili. "Podvádět se nemá, my ti ukážeme, co je to podvod," dodal Martin a řítil se ke mně. Chtěl jsem utéct, ale Martin ke mně přiskočil, ruce mi zkroutil dozadu a držel mě. Honza se mezitím vytratil, ale byl bleskurychle zpět, v ruce nesoucí židli a provaz. Postavil židli před gauč a Martin mě táhl směrem k ní. Kladl jsem odpor, nicméně zbytečně, Martin byl silnější. Přivázal mi ruce za zády k opěradlu židle a nohy k nohám, neměl jsem žádnou šanci se rozvázat, uzly byly pevné.

"Co chcete dělat?" zeptal jsem se trochu zděšeně.

"To uvidíš, ty podvodníku," odpověděl jen Honza a vrazil mi takovou facku, že se se mnou židle málem převrátila na bok. Do očí mi vyhrkly slzy, ani nevím, jestli bolestí fyzickou nebo psychickou. Martin mezitím nezahálel, nůžkami mi nastřihnul všechno oblečení a serval ho ze mě, kromě opasku, ten si nechal v ruce. Rychle jsem pochopil proč, začal mě opaskem švihat přes prsa a břicho, po každé ráně jsem sebou trhnul. Nicméně následně se přesunul k péru a koulím, každá rána byla plná bolesti. Honza vše sledoval s úsměvem na tváři. Měl jsem tělo už zepředu celé červené od opasku a rány stále nebraly konce. Bolestí jsem skoro řval a vtom Martin přestal. Odhodil opasek na zem a přitáhl si k sobě Honzu. Začali se vášnivě líbat a odhazovat oblečení.

"Co to děláte?" zeptal jsem se zoufale.

"Drž hubu a čum," dostalo se mi odpovědi.

Musel jsem se tedy dívat, jak se můj kluk miluje s jiným klukem, shodou okolností klukem, který nedávno píchal mě. Když jsem se uklidnil natolik, jak jen to bylo v téhle situaci možné, uvědomil jsem si, že to, co vidím, je vlastně docela vzrušující a moje péro při pohledu na to, jak se dva kluci líbají a hladí po celých tělech, začalo tvrdnout. Honza se nyní přesunul k Martinově naběhlé kládě a celou si ji zasunul do pusy až po koule. Martin si to očividně užíval, protože jeho vzdychání muselo jít slyšet až na ulici. Po chvíli chtěl Martin Honzovi oplatit kuřbu, ale zastavil se pohledem na mém péru.

"Tak jemu se to snad ještě líbí," poznamenal s úšklebkem Martin a vzal si do pusy mého ptáka, který byl teď tvrdý jako kámen. Martin při kouření nasadil úctyhodné tempo. Celou místnost naplnilo moje sténání. Honza nelenil a už mi strkal do huby své péro a začal mi brutálně šukat pusu. Jeho velké koule mi narážely do brady a já se málem dusil. Ale bylo to strašně rajcovní. Po chvíli se Honza přesunul k mým koulím a začal je olizovat a sát. Byl jsem už téměř v euforii. Slastí jsem se už úplně svíjel a Martin poznal, že pokud mi nepřestane hulit čuráka, brzo se udělám.

Najednou se tedy zvednul a pohodil Honzu na gauč. Honza pochopil velmi rychle a šel na všechny čtyři. Martin k němu přistoupil zezadu a vrazil do mého přítele svou kládu. Celou. Až na doraz. Tenhle pohled mě vzrušil ještě víc. Martin bušil do Honzy a kromě vzdychání bylo slyšet pleskání koulí o prdel. Škoda, že jsem si u toho nemohl honit. Honza si to užíval, ale po chvíli se najednou zvednul a šel ke mně. Martin jen sledoval, co Honza zamýšlí. Byl jsem zvědavý taky a stejně tak můj stále stojící a silně tekoucí pták. Honza vzal mého čuráka do ruky a trochu pohonil, pak se otočil ke mně zády a nasednul na mě. V mysli jsem zajásal. Honza si zasunoval moje péro, co to jen šlo, když to bylo už úplně nadoraz, začal jemně kroužit pasem a já hodně nahlas vzdychal. Chvilku v tom pokračoval a pak začal pěkně po mým péru jezdit, vlastně jezdil na mě nebo spíš pořádně skákal.

Martin to sledoval, zatímco si honil kládu. Pak přistoupil ke mně a myslel jsem, že chce, abych mu ho kouřil, a přisunoval jsem se k němu, jenže on na mě začal chcát. Teplá tekutina mi z obličeje stékala po hrudi až k péru, díky čemuž se začaly ozývat mlaskavé zvuky, jak na mě Honza stále jezdil. Nečekaně se mi i tohle líbilo a ani Honza nic nenamítal. Pak mě Martin začal rozvazovat se slovy, že jestli uteču, tak uvidím. Neutekl jsem. Postavil jsem se, Honza byl přitom stále nabodnutý na mého čuráka, a chytil jsem Honzu za pas a pořádně přirážel, Martin hned využil toho, že stojím, a zasunul do mě. Tím jak jsem přirážel, jsem se zároveň šukal o jeho čuráka. Hezčí pocit jsem ještě nezažil – mrdat a zároveň být mrdán. Dlouho jsem to nevydržel a začal jsem plnit Honzovu díru za doprovodu už málem řevu, jak mnou procházela vlna orgasmu.

Vytáhnul jsem ho z Honzy, ten mě donutil kleknout si a začal si nade mnou honit. Martin se přidal. Naskytnul se mi krásný pohled na dvě velké péra a krásné koule. Honza s Martinem se u honění líbali a já čekal s otevřou pusou na jejich mrdku a nemusel jsem čekat dlouho, oba začali stříkat skoro zároveň a dávky mrdky mi přistávaly v puse na obličeji a stékaly po těle. Jezdili mi přitom ptákama po jazyku a já jim olizoval žaludy a poslední kapky mrdky.

Když oba kluci docákali, nechali mě na zemi a odešli spolu bezeslova do koupelny. Já jsem nevěděl, co si o tom všem myslet. Byl jsem pochcaný a celý od mrdky dvou kluků. Jeden z nich byl můj přítel. Jak to s námi teď bude? Je tohle definitivní konec našeho vztahu? Co bude dál? Myšlenky se mi honily hlavou…

 

Pokračování? Líbil se vám další díl? Napište do komentářů.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (22 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (23 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (21 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (20 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (26 hlasů)

Komentáře  

0 #2 ja a můj klukDenis 2019-02-11 17:45
Pokračuj prosím
Citovat
+4 #1 já a můj klukhunk 2018-12-22 19:17
pěkné určitě pokračuj těším se na pokračování
Citovat

Čtenáři on-line

Právě přítomno: 209 hostů a jeden člen

  • kikiris53